Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1234567...9>>


0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 20.09.2007 23:30:38
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Idź kupić ołówek dla Marcysia

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 20.09.2007 23:42:53
Kitsune/Rudy Lis
Zmiennokształtny
Ludzie, zwierzeta i jednokomórkowce... Dajcie se siana, bo to zaczyna byc nudne. Jeden serwis ble, drugi serwis ble... Jak sie nie podoba, to róbta sami i w końcu będzie taka sytuacja, że kazdy bedzie miał własne forum z iloscia uzytkowników "1". ja moze jestem tu tylko obserwatorem, ale jestem tu od początku i nie zamierzam stąd odchodzic. A graficznie mi sie tu nawet podoba - jesli bym zwracał na to uwagę. Oczojobne kolory - źle, brak oczojebnych kolorów - cacy.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 1:17:34
Lemur
Anthro
Oj nie musi być oczojebnie by było ładnie ;p Z resztą, logo PFu jest na całej stronie najbardziej oczojebne i strasznie się rzuca w oczy ><

Szary może być, tylko nieco jaśniejszy albo z domieszką niebieskiego (np. coś jak kolorystyka FA), może chociaż jakiś lekki gradient jako tło postów czy tytułów by nie było monotonnie...

Że siedzę ostatnio w Sim City, podoba mi się layout tej strony: http://www.simtropolis.com/
Czytelnie, wygodnie, kolorowo (znaczy się: niebiesko XD) nie monotonnie, nie płasko...

Mnie taka szarość jaka jest obecnie na dłuższą metę męczy.

Kto tu coś mówi o odchodzeniu? Ja też nie będę się stąd ruszać, od czasu do czasu zawitam jak zwykle ostatnio.

Czy coś złego jest w rozwijaniu serwisu by był atrakcyjniejszy?

Chyba, że PF chce mieć użytkowników, którzy są tu praktycznie tylko "z braku laku", bo nie ma nic lepszego.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 8:23:20
Cytat:

Foxia pisał(a)):
Ludzie, zwierzeta i jednokomórkowce... Dajcie se siana, bo to zaczyna byc nudne. Jeden serwis ble, drugi serwis ble... Jak sie nie podoba, to róbta sami i w końcu będzie taka sytuacja, że kazdy bedzie miał własne forum z iloscia uzytkowników "1". ja moze jestem tu tylko obserwatorem, ale jestem tu od początku i nie zamierzam stąd odchodzic. A graficznie mi sie tu nawet podoba - jesli bym zwracał na to uwagę. Oczojobne kolory - źle, brak oczojebnych kolorów - cacy.


Podpisuje się pod tym.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 13:45:02
Kitsune/Rudy Lis
Zmiennokształtny
Na psfie byłem z dwoch powodów: 1) bo potrzebowalem tego do badań 2) z czystej złosliwości.
Ale na serio: serwis futrzaków, taki duzy i ogólnopolski powinien byc jeden. Niech będzie instytucja, która wyznacza os jakichś zasad, nawet jesli jest to brak zasad, jak przypadku PFu. A polfurs jest pierwszy i największy

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 15:27:42
Zwierzę
A gdzie będą opublikowane owe badania? Będą w ogóle? Chętnie bym poczytał.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 15:29:30
Kitsune/Rudy Lis
Zmiennokształtny
W moim doktoracie będa. Prawdopodobnie jako ksiazka wyjdzie

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 16:29:24
A ja na PSF-ie byłem,ponieważ szukalem futrzaków,z którymi mogłem pogadać. I tylko dlatego.

Ale zgadzam sie co do tego,że powinien być jeden serwis o Furry.


Jest tu jeszcze jedna rzecz,która mi się nie podoba - wystarczy, że ja, Edi albo inni userzy wyjdą poza temat,to LV kasuje posty "pozatematowe". Ale jak LV zaspamuje albo zmieni temat to święty :rollk:

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 16:36:30
Jak ja bylem moderatorem i kasowalem wszystkie posty pozatematowe to mnie juz nie chcieli jako moderatora. Widac, kazdy moze byc moderatorem ale nie kazdemu dadza zeby fakktycznie moderowal :D

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 16:39:19
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Aki ty napierdalałeś jak głupi osioł i kasowałeś WSZYSTKO. Więc nie gadaj głupot ;]

Foxia ile to ty już miałeś książek wydać?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 16:50:20
Veth, ja aksowałem tylko to, co choćby w najmniejszym stopniu uważałem za offtop, naprzykład wtedy twój post bym skasował. Ale się kapnąłem że gdybym miał kasować wszystko co nie jest offtopowe, to bym rozpierdolił całe forum i by nawet ch**a nei było, a co dopiero forum...

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 17:19:56
jestę kapibarę
No i właśnie zaczynacie offtopować. ;P
Koniar, swoje offtopy też kasuję, tylko ty tego nie widzisz ;P A że najwięcej oftopów kładziesz ty i Edek to one lecą.
A "Ha.. Ha?" wcale nie było oftopem. Tylko komentarzem że napisałeś coś co zasługiwało na "wait.. moge sie już śmiać?".
Aki, a twoje moderowanie zostawię bez komentarza, pozwolisz :>

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 17:22:12
Smok Serwisowy
wracając do tematu "głupie pytania" Akimoto... podobno zgubiłeś telefon... zastanawiamy się z ryanem... KTÓRY ? xD
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 17:43:25
Nokia 3510.. to chyba ten model.. taki sam jak pozyczyles Rakatanowi. A taki byl fajny :( pomimo tego ze mam jeszcze troche, ale zaden nie dziala, do 2 brakuje obudow, do jednego bateri i obudowy bo sie popsula(sama!)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 18:26:39
ta karte co ci podalem jej numer :( ale nie mam kasy zeby sobie wyrobic nowa z takim samym numerem. wiec mam nowy numer. ale narazie bez telefonu, wpadnie mi cos w rece kiedys nowego...
Edit: Sharpy mi zakosil nokie 7650 nawet PRAWIE dzialajaca! Za nia bym skosil nawet ze 20 zł ale pewnie w u siebie zgubil... w akademiku podobno nie ma xD

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 18:28:52
Lemur
Anthro
Cytat:
Ale na serio: serwis futrzaków, taki duzy i ogólnopolski powinien byc jeden. Niech będzie instytucja, która wyznacza os jakichś zasad, nawet jesli jest to brak zasad, jak przypadku PFu. A polfurs jest pierwszy i największy


Pierwszy, największy i najlepszy...ale tylko z braku konkurencji.

Aha...there can be only one...
Jedna słuszna wiara, jeden pierścień i jeden słuszny serwis furry. To rule them all...
Amen...
Przypomina to takie futrzaste mochery ;p Nasze jest wspaniałe, jedyne i słuszne, a co obce jest fuj i wstrętne... :D

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 18:31:49
Swietlik
Inna forma
Cytat:

Azahiel pisał(a)):
Cytat:
Ale na serio: serwis futrzaków, taki duzy i ogólnopolski powinien byc jeden. Niech będzie instytucja, która wyznacza os jakichś zasad, nawet jesli jest to brak zasad, jak przypadku PFu. A polfurs jest pierwszy i największy


Pierwszy, największy i najlepszy.... ale tylko z braku konkurencji



Racja, racja..
A PF jest postrzegane jako zbieranina zbokow, zoofilow i innego dziadostwa.. (w tym i mnie XD'')

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 18:34:00
Tygrys perski
Anthro
Hej, spokojnie, mnie tylko męczą już chyba 3 albo 4 osoby, twierdząc, że mnie znają i proponują się spotkać^^
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 18:34:07
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Rikku: a czy nie jest to prawdą? ;)

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 18:37:09
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Azahiel pisał(a)):
Pierwszy, największy i najlepszy...ale tylko z braku konkurencji.

Aha...there can be only one...
Jedna słuszna wiara, jeden pierścień i jeden słuszny serwis furry. To rule them all...
Amen...
Przypomina to takie futrzaste mochery ;p Nasze jest wspaniałe, jedyne i słuszne, a co obce jest fuj i wstrętne... :D


"moher" inteligencie.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 18:42:12
Lemur
Anthro
Cytat:

Vethuleion pisał(a)):
"moher" inteligencie.

łojezusicku...ortografa popełniłem...zaraz się powieszę X_x

Cytat:
A PF jest postrzegane jako zbieranina zbokow, zoofilow i innego dziadostwa..

Jak całe furry...to akurat nic dziwnego :D

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 18:49:03
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Azahiel pisał(a)):
...zaraz się powieszę X_x

Trzymam za słowo.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 19:00:49
ja chce tez potrzymac!

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 19:27:07
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
możesz mi siusiaka potrzymać.

0
(+0|-0)
Re: Głupie pytanie
Wysłano: 21.09.2007 19:48:44
Tygrys perski
Anthro
Cytat:

Azahiel pisał(a)):

PF natomiast imho wygląda archaicznie


Dla mnie na przykład stonowana, ciemna kolorystyka i taki właśnie układ jest bardziej przystępny od PSF. Ja nawet nie potrafiłem na początku znaleźć tam przycisku "Forum" :/ Ale to tylko moje zdanie. Co do administracji, to ja nawet nie zauważyłem, że coś jest nie tak, póki nie pojawił się ten temat. Bo dla mnie to jest, jak pisał LV, miejsce, w którym możgą się spoktać osoby mające podobne odczucia co do samych siebie. Osoby, które cię zrozumieją, w przeciwieństwie do "normalnych" ludzi. A że czasem prubują wygryźć kogoś, kto tego nie pojmuje... Moim zdaniem nie ma złego forum. Istnieją tylko źli użytkownicy, którzy nie potrafią uszanować zasad. Nawet, jeśli te zasady nie istnieją formalnie.

Dobra, zapomnijcie o tym, co przed chwilą przeczytaliście :-Pk
"chcemy loda..."

 Wątek zablokowany
<<1234567...9>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane