Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
HTC Desire 500 czy Sony Xperia L
Wysłano: 9.04.2014 19:33:53
Husky z lisem w awatarze
Anthro
Jako, że na Polfursie przebywa sporo osób i z pewnością mieli przyjemność, bądź też nieprzyjemność korzystania z różnych telefonów/smarfonów, miałbym następujące pytanie: Który ze smartfonów, HTC Desire 500 (http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/desire500/HTC-Desire-500.html) czy Sony Xperia L (http://www.mgsm.pl/pl/katalog/sony/xperial/), jest lepszy? Chodzi mi tu w szczególności o problem zacinania się i wykonania ( luźna, niedopasowana obudowa). Jako ze swój aktualny telefon, SE K770i mam już ok 5 lat chciałbym posłać go na emeryturę, ale nie mogę się zdecydować co wybrać. Mam ograniczoną kwotę pieniędzy przeznaczoną na telefon dlatego wybrałem tekie smartfony a nie inne. Mam świadomość tego, że mogą być nieco lepsze telefony dostępne za ta samą cenę, ale zazwyczaj nie można ich nigdzie znaleść a kupowanie przez internet za całkowitą cenę telefonu niestety odpada (ze względu na wymienioną wcześniej ograniczoną ilość pieniędzy). Jeśli założyłem temat w niewłaściwym podforum to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie do właściwego.

0
(+0|-0)
Re: HTC Desire 500 czy Sony Xperia L
Wysłano: 9.04.2014 19:43:16
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny

2
(+2|-0)
Re: HTC Desire 500 czy Sony Xperia L
Wysłano: 9.04.2014 20:45:54
Pół Pasek
Inna forma

0
(+0|-0)
Re: HTC Desire 500 czy Sony Xperia L
Wysłano: 9.04.2014 20:50:47
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Poszedłbym w Desire. Jest ciut mocniejszy i HTC stara się w miarę na bieżąco wypuszczać aktualizacje.

Xperie mają dosyć kiepskie ekrany, ze słabymi kątami widzenia.


(I wielki plus za k770i, to byłdoskonały telefon, chyba ostatni takiej jakości zanim rozwiązali spółkę SE)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: HTC Desire 500 czy Sony Xperia L
Wysłano: 9.04.2014 21:41:22
Tygrys sumatrzański
Anthro
Jaka jest granica ceny? Na ceneo widzę na dole pisze około 800 zł przy obu. Jeśli taka cena, to polecam coś z innej beczki, Samsunga S3, który po niedawnym ogłoszeniu/wydaniu S5 staniał. Telefon szybki, spory ekran calowo i rozdzielczością, posiada sporo customowych romów i prawdopodobnie dostanie update do 4.4 kitkat. Nie mogę polecać osobiście co do wydajności, bo jeszcze nie mam (jeszcze), ale podobno nie ma problemów z systemem, grami, programami.

Oczywiście polecam kupować przez Ebaya, tam są niskie ceny do 250$, (czyli 750zł z kilkoma zł w tą czy w tamtą) i darmowe dostawy.
Ostatnio edytowany przez Xanoxis dnia 9.04.2014 21:43:33
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

0
(+0|-0)
Re: HTC Desire 500 czy Sony Xperia L
Wysłano: 9.04.2014 21:59:14
Wilk Arktyczny
Anthro
Posiadam Xperię. Generalnie jest niezłym telefonem, w miarę wygodnym w użyciu ale potrafi się zamulić, i to porządnie. Szczególnie jak jest odpalona jakaś gra i przyjdzie sms albo wyskoczy powiadomienie z jakiejś aplikacji.

0
(+0|-0)
Re: HTC Desire 500 czy Sony Xperia L
Wysłano: 9.04.2014 22:52:07
Husky z lisem w awatarze
Anthro
Cytat z "Ryan": (Link »)
I wielki plus za k770i, to byłdoskonały telefon, chyba ostatni takiej jakości zanim rozwiązali spółkę SE

Ogólnie mam szczeście do telefonów. Przed k770i miałem Nokię 3510i, równie niezniszczalną jak jej kuzynka 3310 :)

Cytat z "Xanoxis": (Link »)
Jaka jest granica ceny? Na ceneo widzę na dole pisze około 800 zł przy obu. Jeśli taka cena, to polecam coś z innej beczki, Samsunga S3, który po niedawnym ogłoszeniu/wydaniu S5 staniał. Telefon szybki, spory ekran calowo i rozdzielczością, posiada sporo customowych romów i prawdopodobnie dostanie update do 4.4 kitkat. Nie mogę polecać osobiście co do wydajności, bo jeszcze nie mam (jeszcze), ale podobno nie ma problemów z systemem, grami, programami.
Oczywiście polecam kupować przez Ebaya, tam są niskie ceny do 250$, (czyli 750zł z kilkoma zł w tą czy w tamtą) i darmowe dostawy.

Zamierzam kupować telefon w salonie jako, że przenoszę sie do innej sieci, więc z 2- letnią umową, zarówno HTC jak i Sony bedą mnie kosztowały 350- 450 zł. W zasadzię stać mnie na telefon za 800 ale jednak 350 zł a 800 to dla mnie spora róznica, zwłaszcza, że uzywam telefonu wyłacznie do rozmów, sms'ów i rozrywki w postaci gier dlatego kupowanie telefonu za 100% jego ceny nie wchodzi w rachubę, chyba że jest jakis smartfon za 500 zł, który dorówna jakośći HTC'kowi za 750. Chciałem sie tylko dowiedzieć, który z tych dwóch rzadziej laguje i ma solidniejszą konstrukcję.

Cytat z "Haosu": (Link »)
Posiadam Xperię. Generalnie jest niezłym telefonem, w miarę wygodnym w użyciu ale potrafi się zamulić, i to porządnie. Szczególnie jak jest odpalona jakaś gra i przyjdzie sms albo wyskoczy powiadomienie z jakiejś aplikacji.


Właśnie znalazłem podobne opinie o Xperii i dlatego załozyłem temat by dowiedzieć sie czy inni również mają tego typu problemy i jak widac po twoim poście- mają. Widocznie taka wada tego modelu.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane