Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123


0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla was "męskość"?
Wysłano: 30.05.2014 0:28:34
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Teoretycznie nie do zniesienia? :-?k

My do tego nie jestesmy biologicznie zdolni!
meska miednica jest węższa niż miednica kobieca więć nie nadaje siędo porodu a jeśli już to byłby A) diablo bolesny B) diablo niebezpieczny dla dziecka. Nie wydaje mi się też, żeby pindol był w stanie się nam tak łatwo zregenerować. JAko, że to nie mięsień tylko ciałko jamiste- pewno rozerwałby się jak serwetka (specem nie jestem ale tak na tak zwany chłopski rozum?).
poza tym nie wyobrażam sobie wypchnięcia przez członka czegoś wielkości małego bochenka chleba. ....za ten wyczyn każda baba ma u mnie plus duży jak pół Europy z kawałkiem Azji
:)
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 30.05.2014 0:29:56
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla was "męskość"?
Wysłano: 30.05.2014 8:09:39
irbis
niepozorny
Cytat z "Yarpi": (Link »)
Cytat z "pinoteres": (Link »)
Beowulf, wspomniane dbanie o ciało, teraz według ciebie męskie, jeszcze w Polsce późnych 90tych było by metroseksualne (co wtedy znaczyło o krok od cioty)


Założę się, że żadna kobieta nie chciałaby pluć włosami łonowymi swojego partnera :-Dk To, że ktoś jest obrośnięty jak małpa nie świadczy o jego męskości... Raczej o braku funduszy na golarkę i hypertrychozie :hammer: No chyba, że ktoś lubi futro ;-)k

No shit.
Śmiałem się jedynie z tego jak postrzeganie niektórych spraw zmienia się w czasie, i zdanie osoby o obecnie konserwatywnych poglądach kilkanaście lat temu było by niemalże wywrotowe. Nie wiem po co ten komentarz. --k
Ostatnio edytowany przez pinoteres dnia 30.05.2014 8:50:39

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane