Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234567...9>>


0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 15.07.2014 23:39:00
kotka rasy maine coon
Anthro
Ara - pragnę zauważyć iż to "kuce" będą WAM pilnować miejsca od poniedziałku (a już na pewno od soboty) więc jeśli ktokolwiek zostanie "wypierdolony" to na pewno nie kuce :v

9
(+9|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 15.07.2014 23:46:46
Puffgryf zaczepno-obronny
Draco będzie w planie 25-26.
Jeśli kuce będą nam wytyczać miejsce to równie dobrze możemy spać nad rzeką <3

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 0:06:13
kotka rasy maine coon
Anthro
Sokraal bedzie 21 :v

5
(+5|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 0:15:33
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Aiko": (Link »)
Sokraal bedzie 21 :v

Wzruszające, a Tomek z cieszyna już jest na miejscu. Duża ilość futer jest w obozie z kucami bo musi, a nie dlatego że chce :f

3
(+5|-2)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 0:15:52
PERMABAN
Ale to kuce i makarony się przypałętały do furkowego obozu. Więc tak, powinno wypierdolić się kuce i makarony i wrócić do jednego obozu futrzaków, a nie robić kołchoz z jakimś gównem z internetu jakim są w/w grupy.cap
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 17.07.2014 12:20:08

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 0:18:56
Szczur.
Anthro
Leniwiec ich zaprosił, a smutna prawda jest taka że gdzie przyczepa leniwca tam i nasze wygodnickie dupy, nie oszukujmy się :P

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 0:19:35
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Mam propozycję, zróbmy bez zaplecza, same namioty. /o/
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 0:20:02
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Ja się tylko wtrącę, Leniwiec dwa dni temu miał jeszcze nie jechać =P

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 0:21:35
PERMABAN
No tak, bo Leniwiec STROLOWAŁ xddd

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 0:22:15
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Ramzes": (Link »)
Leniwiec ich zaprosił, a smutna prawda jest taka że gdzie przyczepa leniwca tam i nasze wygodnickie dupy, nie oszukujmy się :P

Dokładnie, dlatego nie mamy wybru jesli chcemy byc w grupie

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 0:26:00
Szczur.
Anthro
Vethuleion

Cytat z "Leniwiec": (Link »)
Biorąc pod uwagę że bannerki co przywoziłem wahały się wymiarami od 100 do 240 m2 to sporo tych plandek byście potrzebowali.
Nawet jeśli się nie pojawię to postaram się przygotować zestawik zaopatrzenia, ciapąg będzie przejeżdżał w drodze na wooda to może zabrać bannerki czy też agregat i inne zabawki.

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 0:32:19
kotka rasy maine coon
Anthro
ależ Leniwiec aktualnie też nie wiadomo czy jedzie

14
(+14|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 0:42:16
Puffgryf zaczepno-obronny
Bozshe moi....

Jak leniwiec ma jechać jeśli dziecko nie ma miesiąca? Opanujcie się. Kto zostanie z Qń?

Rozłóżmy własny obóz. SAMI. Futra. Bez spiny, bez zastanawiania się i rozkminiania jak tu komu zrobić dobrze. Mamy stałą dobrą ekipę - jeśli ktoś będzie się chciał dostosować to zapraszamy, jak nie, to wypad. Przykro mi, ale decyduje większość.

PS. ja przeżyję bez prądu

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 0:48:26
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Blajn": (Link »)
Bozshe moi....

Jak leniwiec ma jechać jeśli dziecko nie ma miesiąca? Opanujcie się. Kto zostanie z Qń?

Rozłóżmy własny obóz. SAMI. Futra. Bez spiny, bez zastanawiania się i rozkminiania jak tu komu zrobić dobrze. Mamy stałą dobrą ekipę - jeśli ktoś będzie się chciał dostosować to zapraszamy, jak nie, to wypad. Przykro mi, ale decyduje większość.

PS. ja przeżyję bez prądu


Polac jej!

Ogarnijmy kto z futrzaków pojedzie pierwszy i znajdzie nam jakieś miejsce fajne, przezyjemy te pare dni bez prądu, moze wtedy grupą ruszymy sie z obozu na podbój woodstocku i poprostu zostawimy zawsze kogos na czatach :D

-6
(+0|-6)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 1:12:30
kotka rasy maine coon
Anthro
czyli oficjalny rozłam? chce wiedzieć co przekazać, no i jeśli rozłam to mniej miejsca musimy pilnować :v

3
(+3|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 1:23:01
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
A ty tu siedzisz nie wiem, w roli łącznika, szpiega, czy co, że musisz przekazać?

Nie ma "oficjalnego" rozłamu, ani jakiegokolwiek. Narazie jesteśmy w fazie ustalania czegokolwiek, bo póki co zrobiliście z tego obóz swój, spychając nas w ogóle za przyczepę i na bok. Kuce nagle przypisują sobie całą organizację FURstocku. To może od razu przemianuj to na Kucstock? Zastanawiam się, czy będziecie też na bierząco sprzątać burdel, który z reguły zostaje po was.
Ostatnio edytowany przez Reirun dnia 16.07.2014 1:27:09
Cookie Time!

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 1:28:49
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Aiko": (Link »)
czyli oficjalny rozłam? chce wiedzieć co przekazać, no i jeśli rozłam to mniej miejsca musimy pilnować :v


To nie jest oficjalny rozłamm bo mówimy za siebie, a kto bedzie chciał to sie rozłoży z nami, a kto chce to z kucami i makaronami. Żadnej łaski nie robisz pilnując miejsca, fajnei ze sie tym zajmujesz i zajmuj sie dalej.

My zrobimy drugi obóz dla tych, którzy chą byc w obozie z futrzakami a nie pastafarianami i kucami.
Ostatnio edytowany przez Lester dnia 16.07.2014 1:30:55

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 1:44:41
Lew
No w końcu coś ciekawego w temacie Furstocku
Oddolna organizacja ftw
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 1:49:18
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Ingo": (Link »)
No w końcu coś ciekawego w temacie Furstocku
Oddolna organizacja ftw


Nie będzie na naszym forum sie żaden kuc szarogęsił >: ]

-4
(+1|-5)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 1:51:44
kotka rasy maine coon
Anthro
Reirun - pragnę zauważyć iż ogólne rozmieszczenie kierunków "nacji" na grafice umieszczonej przeze mnie jest mniej więcej takie jak w zeszłym roku. a to, że broniacze tuż przy camperze... cóż... skoro przyjeżdżamy z camperem to chyba logiczne, że będziemy tuż przy nim? co do sugestii bycia "szpiegiem"... cóż, nie ukrywam iż bliżej mi do poniaka niż futra, jednak nie uważam iż jedno wyklucza drugie.

8
(+8|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 1:57:17
Puffgryf zaczepno-obronny
Chcę zobaczyć jak sobie poradzicie z organizacją bez Leniwca i przyczepy. :3

Co do furobozu, proponuję przemyśleć kilka miejsc i wybrać najlepsze jeszcze przed wyruszeniem. Z doświadczenia wiemy, że miejsca oddalone są całkiem ok, ale trzeba brać pod uwagę brak oświetlenia i to, że musimy poustawiać samochody.

Poza tym to nie wasz camper (przyczepa dokładniej..), a Leniwca, użyczony z dobrej woli.
Ostatnio edytowany przez Blajn dnia 16.07.2014 1:58:30

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 2:13:45
kotka rasy maine coon
Anthro
poza tym NASZ CAMPER a nie przyczepka Leniwca. umiem rozróżnić 2 różne pojazdy

3
(+3|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 2:38:56
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Zróbmy osobny obóz z osobną szmatą pośrodku w wyznaczonym na mapce miejscu. W ten sposób będziemy mieli i sąsiedztwo znajome, i własne śmieci.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

6
(+6|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 7:36:55
Hiena Pasiasta
Anthro
Ja pierdole. Toście się spruli ostro, próbuje tylko ogarnąć o co chodzi wam dokladnie. Rok temu dużo osob sie bawiło mieszanie i z makaronami i z ponies i jakos super narzekania nie było, poza kilkoma dosyć pamiętliwymi incydentami gdzie kuce nieprzyzwyczajone do alkoholu zrobiły lekki burdel. Kto sie nie chciał integrować to sobie siedział futra z futrami, mi sie podoba miejsce przy zboczu dlatego ze jest tam zajebisty ruch powietrza i jezeli mialbym wybór, to bym sie postawił namiotem tam gdzie rok temu, ew blizej rynku tam gdzie Blajn z Draco mieli namiot. ♥♥♥♥♥, ogarnijcie ludzie.

Jak bardzo was okręznica boli. Mam na skłądzie zardzewiały drut kolczasty 30m, jak ktoś da stary naładowany akumulator samochodowy, kondensator i cewkę od malucha i 30m izolowanego drutu to pierdolne z tego elektrycznego pastucha i bedziecie mieli każdy osobne ghetto. I jeszcze ubaw jak ktoś na to wlezie. (nie no, żartuje, nie chce mi sie tego tachać i potem skręcać, za mało czasu, ale mógłbym kiedyś zrobić pastucha takiego by osłonić namioty od zbocza przed pijanymi, motyw byl przerabiany z jednym fandom friendly po technikum elektrycznym)

Nie wiem na co komu prąd poza lampą na noc, jak ktoś użyczy adresu do wysyłki to ♥♥♥♥♥ kupie 20 sztuk 10 godzinnych flar chemicznych w pedalskich kolorach i bedzie światło ze ja pierdole i jeszcze znajac zycie jakis debil rozwali flare i sie tym wysmaruje.

Miało być by na teren nie wpuszczać randomów. A teraz widze, ze sie rozgrupujemy bo jakieś spiny wychodzą. Mi to lotto generalnie bo chce tylko namiot wśród swoich postawć tak jak sie z Idunn dogadalem, reszta mi wisi. Może być jak Tanuki mówi, będzie łatwiej utrzymać porządek (śmieci).

Nie mniej nie przesadzajmy, kuce miały wszystkim zapewnić miejsce tak by zadne germańskie najeźdzce co stwierdza ze ich nie wyrzucimy bo oni sie rozłożyli juz i im sie nie chce się nie powtórzyły jak w zeszłym roku.
Ostatnio edytowany przez Nico dnia 16.07.2014 7:38:30
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

10
(+11|-1)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 16.07.2014 9:03:56
anthrocat
Anthro
W takiej sytuacji to sorry robaczki ale nie będę wspierać ludzi samolubnych i zapatrzonych w siebie, wolę zostać w tej sytuacji z kucami i makaronami bo wielu naszych nie dorosło do wspólnoty, ci co tu dupy spinają to albo nie jeżdżą albo kompletnie nic nie wnoszą w organizacje obozu, ja rozumiem że się nie chce dupy ruszyć do pomocy ale sapanie do ludzi którzy od 2 lat odwalaja za was prawie całą robotę fizyczną to już chamstwo i prostactwo. Ja wiem że kilkoro krolewiczow myśli że ten obóz to tylko dla futer robię, lecz niestety są w błędzie.



Sorry wilusiu z reirunem, ale jeśli chodzi o organizacje obozu to waszą opinię traktuje na równi z opinią ary czy też raviego i kamiego.
Niestety wasza zajebistosc nie postawi zadaszenia czy też nie ogarnie burdelu. Ja wiem że nie macie rączek stworzonych do pracy ale chociaż nie srajcie na tych co za was pracują.
Ostatnio edytowany przez Leniwiec dnia 16.07.2014 9:11:42

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234567...9>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane