Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...456789>>


0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 23.07.2014 23:47:42
kotka rasy maine coon
Anthro
można ;)

więcej kotałków <3
Ostatnio edytowany przez Aiko dnia 23.07.2014 23:48:08

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 24.07.2014 9:08:56
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Dobra sierściuchy,

Najwyraźniej żadne z znanych mi futer trójmiejskich nie wybiera się na W. W związku z tym, jechać będę "bydłowozem" - dedykowanym pociągiem PKP z Gdyni do Kostrzyna. Wyjazd w środę ok. 23, przyjazd w czwartek ok. 6 rano. Kto jeszcze wybiera się tym pociągiem? Razem raźniej. Wsiadam w Gdyni, mogę zając miejsca.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

5
(+5|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 24.07.2014 20:41:17
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Sigrun": (Link »)
Jest pewna szansa że się pojawię, aczkolwiek tak jak Marvin - niestety bez namiotu.:


Namiot na 3 osoby i bagaże kosztuje jakies 40zł na allegro, zrzućcie sie na jakiś i po problemie, nie żal go potem w ch.. zostawić na polu zeby nie targać do domu a jest gdzie spać i jest sie na swoim.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 25.07.2014 2:59:02
Znajomi mnie przekonali i jadę z nimi na wooda. W związku z tym może uda mi się wpaść was odwiedzić panie i panowie furrasy. Czy da się jakoś dowiedzieć gdzie się rozbijecie czy jest to raczej losowe? Nie za bardzo ogarniam takie imprezy.

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 25.07.2014 3:30:59
kotka rasy maine coon
Anthro
raczej nie będziesz mieć problemu z trafieniem
Załącznik:
jpg  10445122_725135634225935_3573648872204744392_n.jpg (80.74 KB; 470x780 px)
2416_53d1b353db71b.jpg 470x780 px

-12
(+0|-12)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 25.07.2014 4:56:27
to zaczyna już być nudne, bo pieprzycie od rzeczy. czy to ma być jakiś durny forumowy żart, czy po prostu brak umiejętności czytania ze zrozumieniem?

Cytat z "Nico": (Link »)
Twoje argumenty są takim inwalidą, ze smieją się z nich dzieci na paraoilpiadzie ekstremalnych przypadków.

pięknie, ale konkrety proszę. a będzie to trudne, bo nie przypomina mi się, bym specjalnie argumentował za czymś, do czego ktokolwiek się odniósł.

Cytat z "Nico": (Link »)
Kilka osob Ci dyskretnie chciało powiedziec, zebyś sie zamknął bo robisz wstyd po prostu.

następnym razem proponuję zaprzestanie pisania durnych postów zarzucających mi nieudolne robienie czegoś, czego nie robiłem.

Cytat z "Nico": (Link »)
Zhowujesz się tak, jakbyś wiedział najlepiej. Prawda jest taka, ze okej, Leniu was zaprosił, nikt nie wie po co, niektórzy twierdzą w prost, że po ♥♥♥♥, inni ze go posrało (ale to po 2 latach), ja do was nic nie mam. Serio, zaprosił to zaprosił, jego decyzja, z racji prestiżu i tego, ze jakoś ma posłuch nawet jak nic nie robi.

poważnie, nie wiem w jaki sposób zaprzecza to mojemu przypuszczeniu "zaprosił nas, bo chciał", i w jaki sposób "zachowywałem się, jakbym wiedział najlepiej".

Cytat z "Nico": (Link »)
Twoje argumenty o piciu tez są jakieś lewe, mieliscie własną wódkę, te 5 osob co ją piło to prawie kurna zdechło na placu a wódkę ktoś wam podpierdoił bo nawet do połowy jej nie dopiliście. Litości ♥♥♥♥♥... To jest umiejętne i odpowiedzialne picie?

zaraz... jakie "moje argumenty o piciu"? ten fragment brzmi, jakby Ci się zdawało, że pisałem coś o kucach potrafiących odpowiedzialnie pić... że co? przecież przy każdej okazji pisałem, że nie potrafią.
i proszę, rozumiem mieć o kucach niskie mniemanie, ale jak macie 5 osób które "zdychają" nie wypijając nawet 0.25l wódki, to jest to dość oczywiste, że nie była to ich pierwsza butelka.

Cytat z "Nico": (Link »)
U was jak padł jakiś kuc tak do rana prawie by leżał, dopiero żeśmy z dwoma osobami oddali wlasne śpiwory czy coś i przykryli denatów. Nie wypominam niczego, ale kurna, daruj sobie. Wiemy jak było.

nie było mnie przy każdym zgonie, ale przy tym, który pamiętam, to gościa przykryliśmy, i w końcu go wsunęliśmy do jego nierozbitego namiotu... więc o ile ta historyjka jest w ogóle prawdziwa, to jak widać 'mamy' lepsze i gorsze dni.
Ostatnio edytowany przez Shingen dnia 25.07.2014 5:01:13

10
(+10|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 25.07.2014 6:13:08
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Weź się już zamknij

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 25.07.2014 6:38:43
Smok
Zmiennokształtny
^To samo miałem napisać.


Prośba. Ktoś kiedyś na SB wrucał Woodstockowy Tutorial. Parę stron A4 o tym, co warto zabrać. Jeśli ktoś to jeszcze ma, mógłby podesłać mi linka na pm, albo wkleić tutaj?
Dzięki z góry.

-1
(+0|-1)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 25.07.2014 9:22:34
Hiena Pasiasta
Anthro
Jak ktoś go wrzuci (tutorial) to niech dopisze mózg do listy. Co poniektórym się przyda.
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

1
(+2|-1)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 25.07.2014 10:26:45
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Jester": (Link »)

Prośba. Ktoś kiedyś na SB wrucał Woodstockowy Tutorial. Parę stron A4 o tym, co warto zabrać. Jeśli ktoś to jeszcze ma, mógłby podesłać mi linka na pm, albo wkleić tutaj?
Dzięki z góry.


Nigdy sie jakos specjalnie nie szykowalem, bierzesz karimate, namiot, zarcie, cos do przebrania i heja, to poprostu duzy camping a nie szkoła przetrwania :f
Jesli jesteś samochodem to zawsze mozesz sie spytac Leniwca lub Aiko czy nie potrzebują zeby cos dowieźć do obozu.
Ostatnio edytowany przez Lester dnia 25.07.2014 10:30:56

3
(+3|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 25.07.2014 11:11:15
Balonowa Królewna
Anthro
Cytat z "Jester": (Link »)
^To samo miałem napisać.


Prośba. Ktoś kiedyś na SB wrucał Woodstockowy Tutorial. Parę stron A4 o tym, co warto zabrać. Jeśli ktoś to jeszcze ma, mógłby podesłać mi linka na pm, albo wkleić tutaj?
Dzięki z góry.


Nie zapisałam tamtego linku ale chyba to będzie ten sam...
http://kucfilolog.blogspo...ilka-porad.html

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 25.07.2014 12:44:37
Pies
Anthro
Ja jadę 30'go wieczornym pociągiem, więc jeśli nie porwą mnie znajomi z mojej mieściny, którzy mają być wcześniej to od razu do Was wpadnę, a jeśli nie, to przynajmniej postaram się nadepnąć tam innego dnia.

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 25.07.2014 13:49:29
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Sam Kuc jak i Revv z "Jesz pieroga..." i Kret beda na Woodstocku, jak ktos jest zainteresowany to moze ze mna pojsc sie z nimi zobaczyc :)
Cookie Time!

-1
(+2|-3)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 25.07.2014 14:53:57
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Lester": (Link »)


Nigdy sie jakos specjalnie nie szykowalem, bierzesz karimate, namiot, zarcie, cos do przebrania i heja, to poprostu duzy camping a nie szkoła przetrwania :f
Jesli jesteś samochodem to zawsze mozesz sie spytac Leniwca lub Aiko czy nie potrzebują zeby cos dowieźć do obozu.


Bylem na woodstocku i wiem jak to wygląda. Mam znajomych, którzy nie byli, a ten dokument jest dobrze napisany i może im się przydać. I w przeciwienstwie do Twojej wypowiedzi, wyczerpuje temat.

:f

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 25.07.2014 15:57:40
kotka rasy maine coon
Anthro
ja będę na polu od jutra od ok. godziny 12. jeśli ktoś będzie potrzebował się skontaktować (nie będzie mógł trafić czy coś) to dzwonić na ten numer: 790 707 797 . raczej nie odpisuje na smsy (wieczny brak hajsów na koncie), jeśli nie odbieram to próbować dalej, ewentualnie wysłać smsa z informacją kim jesteś to zadzwonię/puszczę strzałkę jak zobaczę.

7
(+7|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 26.07.2014 6:34:48
Szare A Fu Fu
Smokełke
Ja jestem od wczoraj od 20 :)

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 26.07.2014 9:55:12
kotka rasy maine coon
Anthro
to ja za 2 godzinki jestem u Ciebie z piwkiem ;)

przypominam, że jakby ktoś potrzebował to 2 komentarze jest mój numer ;) no i do zobaczenia na polu ;)

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 26.07.2014 19:31:38
Szczur.
Anthro
15 godzin do wyjazdu \o/

6
(+6|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 26.07.2014 19:56:41
PERMABAN
Cytat z "Jester": (Link »)
Cytat z "Lester": (Link »)


Nigdy sie jakos specjalnie nie szykowalem, bierzesz karimate, namiot, zarcie, cos do przebrania i heja, to poprostu duzy camping a nie szkoła przetrwania :f
Jesli jesteś samochodem to zawsze mozesz sie spytac Leniwca lub Aiko czy nie potrzebują zeby cos dowieźć do obozu.


Bylem na woodstocku i wiem jak to wygląda. Mam znajomych, którzy nie byli, a ten dokument jest dobrze napisany i może im się przydać. I w przeciwienstwie do Twojej wypowiedzi, wyczerpuje temat.

:f


Brudstok srs biznes, trzeba osrac sie zarem i szukac poradnikow, bo ludzie nie potrafia spakowac namiotu, portfela i paru kosmetykow i szmat xdd Ide pisac "woodstock for dummies" by zarobic kokosy.

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 26.07.2014 22:06:14
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
No cóż, poradnik wbrew pozorom ma sens, niektórym trzeba przypomnieć, że nie jadą w dzicz ;)

Btw branie żarcia to dla mnie największe nieporozumienie, wszystko można kupić na miejscu (kolejki do Lidla na polu trwają 5 minut), można przeżyć na bułach bez konieczności pieprzenia się z zupką chińską, ewentualnie odstać swoje do gastropunktu. Kubki z niedożartymi zupkami chińskimi na plandece ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ mnie niesamowicie :P.

Totalną podstawą są jakieś apteczne rzeczy, w stylu plastry/woda utleniona/Nifuroksazyd.
Nieśmiertelne WORKI NA ŚMIECI - nigdy dość.

Przydają się rzeczy uniwersalne, w stylu sznurek/ducttape/nóż, ten zestaw umożliwia zmontowanie prawie wszystkiego na miejscu.

Osobiście lubię torebkę w stylu nerka, przydaje się choćby, kiedy się idzie pod krany.
Ostatnio edytowany przez tanuki dnia 26.07.2014 22:21:01
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

3
(+3|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 26.07.2014 23:37:21
Hiena Pasiasta
Anthro
Zupke chinska robi sie prosto, owijasz butelke workiem na smieci, ciasno - zostawiasz na słoncu.
Tak naprawdę wystarczy pomyślec co trzeba wziac i to dziala, tutoriale sa dla ludzi ktorzy powinni tam pojechac i zginac.


Namiot+bluza+spodnie dł/kr - bielizna, miska, sztucce. - buty/klapki, przybory higieniczne chyba ze jestes brudnym punkiem.

Albo zrobic to jak moj brat ostatnim razem.

sprzęt:
27zł
Krzywy ryj.

w cene wliczono alkohol przez 3 dni i jedzenie ktore znajdziesz/dostaniesz.


Da sie, da sie.
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 27.07.2014 16:43:50
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
Dobra! Jutro koło 13 jesteśmy z Raven'em i Włóczykijem :3
冬が来ている!

1
(+1|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 28.07.2014 0:20:08
żbik
Anthro
Bluari wychodzi z nory x3. Kto jedzie we wtorek i przejeżdża przez Bydgoszcz? : D
"If every porkchop were perfect, we wouldn't have hotdogs"

0
(+0|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 28.07.2014 10:36:09
Wilk
Anthro
Jadę dzisiaj bydłowozem z Krakowa o 18, wybiera się ktoś jeszcze? :)

2
(+2|-0)
Re: Furstock 2014
Wysłano: 3.08.2014 20:34:50
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
POWRÓT Z WOODSTOCKU.
Przybyłem, zobaczyłem i.... wziąłem prysznic, bo śmierdziało.


Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę! Podziękowania dla Leniwca za "czerwone", "żółte" oraz za ogarnianie.

Do zobaczenia na FKonie!
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...456789>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane