Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345678...11>>


0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 16.05.2014 20:40:28
Lis.
Chciałem dobrze.


Heh.

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 16.05.2014 21:22:51
Economic Left/Right: -3.88
Social Libertarian/Authoritarian: -2.56

Oh, ja tak na lewo widze :D
Ostatnio edytowany przez Bloodshot dnia 16.05.2014 21:28:27
Załącznik:
png  pcgraphpng.php.png (2.70 KB; 480x400 px)
2802_537666d053a52.png 480x400 px

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 16.05.2014 22:51:33
Lew
@Ryan

Fotyga
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

2
(+2|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 17.05.2014 0:32:02
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Krótko zwięźle bez przeciągania -> KNP
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 17.05.2014 0:35:52
Zwierzę
:lolk: Mnie od polityki głowa boli :)
Ale do komisji wyborczych poszukiwali 200zł za nockę płacą przynajmniej na śląsku . Ale to była oferta z 28 kwietnia

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 17.05.2014 1:52:05
Jeleń
Anthro
Pojawiam się i znikam

1
(+1|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 17.05.2014 9:41:50
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Ingo": (Link »)
@Ryan

Fotyga


Nie mówię, że wszystkich :P
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

-10
(+1|-11)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 17.05.2014 19:22:38
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "Liskowic": (Link »)
Krótko zwięźle bez przeciągania -> KNP


A może od razu Ruch Narodowy? Bo jak dla ciebie, to chyba KNP to za bardzo softkore.


0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 18.05.2014 10:42:31
Jak patrzyłem na kogo mogę głosować w Warszawie, to prawdopodobnie zagłosuje na kogoś z partii Zielonych.
"Size isn't a measure of courage"

1
(+1|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 19.05.2014 15:35:49
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
mamprawowiedziec.pl

Na stronie głównej wpisujesz swój kod pocztowy i uzyskujesz wiedzę, kto i z jakiego komitetu kandyduje w twoim okręgu. Jest także test wyborczy bardziej skrojony na polskie warunki, niż nieco abstrakcyjny test anglojęzyczny zaprezentowany przez kolegów wyżej.
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 19.05.2014 15:36:27
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

1
(+1|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 20.05.2014 10:06:02
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Udało mi się przebrnąć przez Marvinowy test ale się załamałem :) Mam 84% zgodność poglądów z Michałem Bosakiem. Problem w tym, że nie po drodze mi z jego poglądami społecznymi. W pierwszej 10 mam same ugrupowania prawicowe gospodarczo ale niestety zazwyczaj idzie to w parze z prawicowymi poglądami społecznymi.

Acz test ciekawy i wartościowy :)

http://mamprawowiedziec.p...D&kod_pocztowy=

Generalnie się załamalem :P
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

1
(+1|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 20.05.2014 12:30:21
Lisica Ruda Północna
Anthro
Bardzo dobry test, nareszcie coś co w kontekście wyborów do PE odnosi się faktycznie do spraw europejskich xd Bo jak sobie oglądam niektóre spoty, i rozmawiam z niektórymi ludźmi, to czasem nie jestem pewien czy 25 maja będą eurowybory czy wybory do Sejmu/Senatu.

Możliwość porównania z poglądami kandydatów też bardzo pozytywna.

Wyniki w skali ogólnopolskiej: http://mamprawowiedziec.p...i&kod_pocztowy= 93% zgodności z Bosakiem i 87% z Uścińskim z PiS, OMG :D

Jeżeli chodzi o mój okręg, to wśród 5 pierwszych wyników mam 1 osobę z KNP, 3 z Polski Razem Jarosława Gowina i 1 z Partii Piratów (kandydującą z listy DB). Czyli w sumie wszystko w porządku xd Największa zgodność - 76% - z Tomaszem Słotą z KNP (ciekawe jak wyszłoby porównanie z Wochem, na którego mam zamiar zagłosować).

Ogółem polecam, aczkolwiek w związku z tym co zauważył Ryan trochę brakuje pytań odnośnie kwestii społecznych (chyba było tylko jedno, o regulacji kwestii światopoglądowych czy jakoś tak), przez co wyniki mogą niektórych szokować. ;)
Hvað segir tófa?...

2
(+2|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 20.05.2014 15:12:13
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "Ryan": (Link »)
Udało mi się przebrnąć przez Marvinowy test ale się załamałem :) Mam 84% zgodność poglądów z Michałem Bosakiem. Problem w tym, że nie po drodze mi z jego poglądami społecznymi.:P


Supra, z warszawskim gejem założę faszyzującą partyjkę i zastanę fuhrerem. Mama będzie ze mnie dumna.



A na serio:

http://mamprawowiedziec.p...O&kod_pocztowy=

Mam 80% u ziobrysty i tyle samo u człowieka z SLD. Hym... jestem populistą? :P
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 20.05.2014 15:53:23
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

1
(+1|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 20.05.2014 17:45:27
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Co ten facet robi w SLD? XD Czytał ich program?
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+1|-1)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 20.05.2014 18:20:47
Czarno Biały Gepard
Anthro
PERMABAN
Mój głos ma Mirosław Królewicz z Europy+ :)

3
(+3|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 20.05.2014 19:09:22
Avian
Anthro
Zsumowane i z dodanym mną, można porównać różne odległości

Edit: czcionka courier 17 gdyby ktoś miał chęć się dodać
Ostatnio edytowany przez Jakub dnia 20.05.2014 19:16:05

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 20.05.2014 19:15:56
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "Ryan": (Link »)
Czytał ich program?


A to trzeba?

Edit:
Sprawdziłem moje odpowiedzi i tego pana z SLD. To prawnik zajmujący się obsługą podmiotów gospodarczych. Najwyraźniej pozwolił sobie na luksus udzielania szczerych odpowiedzi oraz na przyjemność zlania programu SLD ciepłym moczem. Dałbym mu plusa, gdybym mógł.
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 20.05.2014 19:23:50
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

1
(+1|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 20.05.2014 19:31:16
gronkowiec
Anthro
To może jeszcze http://www.latarnikwyborczy.pl ?
Można w nim sprawdzić jak poszczególne partie odpowiadały na pytania, ustala się też które z kwestii poruszanych w ankiecie są dla nas najważniejsze. Wygląda na to, że powinienem się jeszcze poważnie zastanowić nad LSD SLD :)

Ciekaw jestem czy tym wszystkim "Korwinistom" test pokryje się z ich faktycznymi poglądami. Wypełniajcie szczerze, nie żeby "wyszło dobrze" :)
Załącznik:
png  latarnik_grave.png (40.07 KB; 926x244 px)
655_537b910b26737.png 926x244 px
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 20.05.2014 20:23:46
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Grave, mam bardzo podobnie do ciebie, tylko zielonych mam wcześniej xd
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 20.05.2014 20:37:40
Wilczek
Anthro
A ja jestem troszkę zaskoczony. Nowa prawica i ruch narodowy na pierwszym miejscu? Potem PIS, Solidarna Polska. Taki smutny trochę ten test patrząc na to jak bardzo nie chce głosować na nową prawicę
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 20.05.2014 20:55:32
Tygrys sumatrzański
Anthro
Nowa Prawica na pierwszym miejscu, dość idealnie, choć tak naprawdę nie zgadzam się z nimi we wszystkim, choć z UE tak.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 20.05.2014 22:48:17
Lisica Ruda Północna
Anthro
No i moje. Jakbym nie klepał, zawsze na pierwsze miejsce wskakuje mi KNP :D (głosowałem szczerze, nigdy nie głosuję na pokaz bo to bez sensu xd)

Zaskoczyło mnie to, że mam PiS i SP przed Gowinem, bo zazwyczaj było odwrotnie :) Może to kwestia pytań, a może podawanych później "priorytetów" (które zresztą też są nowym, całkiem fajnym pomysłem) - nie mam pojęcia.

Chyba muszę sobie kupić moherowy berecik.
Załącznik:
png  wyniki.png (31.10 KB; 708x215 px)
1498_537bbe9521f9c.png 708x215 px
Hvað segir tófa?...

2
(+2|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 21.05.2014 9:38:44
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
http://www.tvn24.pl/kropk...lne,430055.html

Korwin jest popierdolony o.O Jak w ogóle można rozważać głosowanie na tego pajaca?
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

1
(+1|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 21.05.2014 10:34:45
Lew
A z drugiej strony strasznie słabych przeciwników dostaje. Poza Szczuką każdyjego oponent daje się wciągnąć w grę Korwina i szybko przegrywa...
Pan z kropki nad i wytrzymał jakieś 7 minut a potem był już tylko zabawnym dodatkiem do korwinowskiego show. To mnie smuci bardziej nawet niż poglądy JKM
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+2|-2)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 21.05.2014 10:46:46
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Ludziom widocznie znudziła się "zielona wyspa" generująca zyski niemieckim koncernom i firmom, rosnące podatki, ludzie, którzy od lat pitolą to samo a i tak po wyborach mają w dupie swoje obietnice wyborcze, wzrastającej ilości urzędasów, spotów jednominutowych za pierdylion złotych, ratyfikowaniu umów międzynarodowych, na które ludzie się nie godzą, za pomocą podstępu, tematów zastępczych w mediach a potem szoku jaka to durna ustawa przeszła tym razem za plecami, kiedy telewizja pieprzyła jedynie o mamie Madzi/Euro/itp, nagonki na kościół (jako wspólnotę), wzrostu podatku VAT, bzdurnym ograniczeniom w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie (aby dostawać co miesiąc 500 złotych na opiekę nad dziadkiem powiedziano mi, że trzeba zrezygnować z wykonywania pracy dającej minimum 700 złotych dochodu - ustawowo wprowadzono to rok temu kolejki które trwały po 40 minut góra zamieniły się w całodniową gehennę wiem to z autopsji, wcześniej tak nie było wystarczało bowiem potwierdzić, że nie pracujesz i pracy specjanie po to aby się niepełnosprawnym opiekować nie podejmiesz, robili wywiad wysyłali losowego dnia kolesia aby sprawdził czy się to wszystko zgadza i po kłopocie), brak dialogu ze społeczeństwem - no chyba, że zbliżają się wybory to wtedy z łaski swojej da się parę razy zobaczyć kamerkom jak gada sobie z takimi np. matkami niepełnosprawnych dzieci - , kłamaniu w żywe oczy (Komor w swoim ostatnim spocie pierdolił- sorry ale inaczej siętego powiedzieć nie da- że 89% Polaków popiera UE), Wszędobylską propagandę sukcesu, który się nie przekłada na rzeczywistość. Ludzi wnerwia ta cała Unia. Ostatnio w sprwie z Ukrainą pięknie pokazała, że zjednoczyć się nie potrafi w sytuacji problemowej to jak ludzie mają się czuć jej coś winni? Jaki to jest sojusznik?. Nagonka na Kościół jako wspólnotę wnerwia mnie osobiście ale to jest było i będzie świata się nie zmieni :rollk:

Może dlatego? Ludziom znudził się koleś, któy najpierw pitoli "Jak tak dalej pójdzie to paliwo za rządów Kaczyńskich będzie kosztowało 5 złotych za litr" ,"Trzeba obniżyć każdą możliwą akcyzę" "Kto wspomni o podniesieniu podatków zostanie wywalony przeze mnie osobiście" i tym podobne bzdury. Ludzie chcą jakiejś stabilizacji poglądów a Korwin co by o nim nie mówić pomimo tego, że często pierdoli bzdury to jednak mówił od lat o jednym i tym samym poglądów jak chorągiewka nie zmieniając i przed całym wzrostem biurokracji, podatków itp jasno mówił, że tak się stanie i widać się nie mylił a ludzie to dostrzegają lepiej niż się niektórym wydaje.

Osobiście dziwię się jak można popierać Palikociarnię. Nawet ich program brzmi jakby wysrał go gimnazjalista... "nie będziemy dzielić Polski na jednych i drugich" :D

https://www.youtube.com/watch?v=c3TQ7oipd_s
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 21.05.2014 10:51:10
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=c3TQ7oipd_s

FABRICATI DIEM PVNC"

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345678...11>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane