Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...3456789...11>>


1
(+1|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 21.05.2014 13:03:45
Wilczek
Anthro
Cytat z "Liskowic": (Link »)
Ludzi wnerwia ta cała Unia.


Ludzi wnerwia? Akurat jeżeli chodzi o ludzi z którymi sie zadaje, ba nawet cały kierunek z uczelni z którym jeszcze utrzymuję kontakty jest za Unią Europejską. Właściwie nie znam osoby, która byłaby przeciwko Unii, a to, że jest to forum ludzi, gdzie statystycznie żadna statystyka sie nie sprawdza to juz inna kwestia. Tak prawdę mówiąc dopiero tutaj znalazłem pierwsze osoby, które są przeciwko UE. Dlatego też jestem skłonny nawet uwierzyć tym 89% za.

A wracając do Pana Korwina. Czy wierzysz naprawdę w cudowne reformy i to, że on coś zrobi jeśli będzie się go wybierało? Oczywistym faktem jest to, że rząd nie jest wstanie zrobić wszystkiego co miał w programie. Tu chodzi raczej o to jak dużo zrobił, a nie jak dużo nie zrobił. Zawsze, gdy widzę narzekania na ostatnie 12 lat rządów to tylko pokazywane co było zrobione nie tak. Może warto podsumować też to co rząd zrobił faktycznie z tych obietnic? Pan Korwin też może mieć swoje poglądy mówić to co on nie zrobi, ale jestem wręcz pewny, że dużo się nie zmieni. Aby zmiany były jakieś wielkie, przewrotowe to potrzeba wiele lat pracy. A znając jego charakter jak mu się coś uda zrobić to tylko jakieś jego debilne pomysły, które nic nie zmienią, a oburzą jedynie większość ludzi.


Całe szczęście, ze dla mnie osobiście wybory do polskiego rządu > wybory do Parlamentu Europejskiego. Jeżeli partia Pana Kowina i tak będzie miała 3 miejsce w głosach to jakoś wielce płakać nie będę.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

3
(+6|-3)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 21.05.2014 13:55:12
Lisica Ruda Północna
Anthro
Cytat z "Ryan": (Link »)
http://www.tvn24.pl/kropk...lne,430055.html

Korwin jest popierdolony o.O Jak w ogóle można rozważać głosowanie na tego pajaca?


Że aż się odniosę do tego filmiku xD

Generalnie Kowal i Olejnik sami są sobie winni, że zaczęli odgrzewać prastarego kotleta pod tytułem "prawa wyborcze kobiet". Nigdy nikt nie zacznie rozmowy z Korwinem od tematów gospodarczych, zawsze są kobiety, gwałty, geje, chłosta, kara śmierci itp., podejrzewam że w celu szukania taniej sensacji. Później w trakcie programu Kowal chyba pińcet razy powtórzył, że ważniejsze od kwestii obyczajowych jest dla niego ograniczanie biurokracji unijnej i uzależnienia Polski od Brukseli. Tylko że jakoś tego nie widać, bo zaczął od gwałtów. :P

Pomijając fakt, że Korwin jest po prostu kawalarzem i trollem, i nawet jeśli pośród jego bon motów znajdzie się coś na poważnie, to mało kto to zapamięta. Przykładem jest ten wywiad, Korwin sam powiedział w kwestii gwałtów że jest granica której nie powinno się przekraczać. Ale kto to zapamięta?... Każdy zapamięta że "hurr durr gwałty powinny być dozwolone!!11", jeszcze kilka portali wytnie sobie ten cytat który im pasuje i plotka leci w świat.

Nawet, jeśli KNP (a przynajmniej większość działaczy tej partii z którymi miałem okazję rozmawiać) jest za zaostrzeniem kar za gwałty. ;) To samo z prawem wyborczym kobiet, w programie KNP nie ma dosłownie NIC o jego ograniczeniu czy zlikwidowaniu. No ale po co czytać program.

BTW nie wszyscy wyborcy KNP są wyborcami Korwina. On kandyduje tylko w jednym okręgu, a nawet tam jeżeli komuś nie pasuje jego retoryka można zagłosować na kogoś z dalszych pozycji na liście ;)

Kwestia Ukrainy. Prawda jest taka, że Janukowycz został strącony ze stołka w wyniku zamachu stanu. To nie oznacza automatycznie że był on dobrym prezydentem ani złym - po prostu takie są fakty, władzę na Ukrainie przejęto metodami które kojarzylibyśmy raczej z jakąś Nikaraguą czy Kubą, ale trudno, stało się. Zobaczymy jak będą się dalej sprawy na Ukrainie układały, za wcześnie na osądy.

Inną kwestią jest galopujący nacjonalistyczny fanatyzm podsycający nienawiść wobec Rosjan, i zresztą nie tylko Rosjan. Koktajle Mołotowa na Majdanie, spalenie żywcem prorosyjskich aktywistów w Odessie, porwania, pobicia... jak dla mnie to już nie są patrioci, tylko dzicz, syf i hołota. A jeszcze jak ostatnio pojawiły się żądania zwrotu Przemyśla, a w walkę z Rosją włączyli się radykalni tatarscy islamiści z Krymu, to już w ogóle interesy tych "powstańców" przestały mnie obchodzić. Jak dla mnie ci wszyscy czciciele Bandery i inni krymscy dżihadyści mogą do końca życia oddychać sarinem i żreć azotan rtęci, mam ich gdzieś.
A na pewno jestem przeciwny przekazywaniu Ukrainie przez Państwo Polskie milionów pesos na Bóg wie co, tak jak to proponował pan Komorowski. :P Obecnie sytuacja tam jest zbyt niestabilna żebyśmy byli pewni NA CO idą te pieniądze, a i w Kraju jest wiele problemów o które polskie władze powinny raczej bardziej się zatroszczyć, jeżeli już mają dysponować pieniędzmi Polaków.

Kwestia chłosty i kary śmierci: jeżeli miałbym odnieść się do sprawy egoistycznie, to jest mi to bardzo obojętne. Nie zamierzam nikogo okradać, bić, mordować, niszczyć czyjegoś mienia, gwałcić, zmuszać do prostytucji itp. A co stanie się z ludźmi którzy to robią, to już mnie nie obchodzi. Jak dla mnie wszyscy bandyci mogliby wymrzeć z dnia na dzień i nie zauważyłbym różnicy.

Mimo to raczej byłbym przeciwny stosowaniu tych kar, bo są one na tyle dotkliwe że powinny być stosowane przy 100-procentowej pewności co do winy oskarżonego. A KAŻDY wyrok jest obarczony pewnym ryzykiem błędu, bandyci głupi nie są i możliwości spreparowania dowodów są bardzo szerokie. Jestem raczej zwolennikiem kar więzienia z przymusową pracą - tak aby np. rodzice zgwałconych dzieci nie musiały płacić ze swoich podatków na utrzymanie pedofila w chronionym hotelu. ;) Jeżeli blokują nas w tym zakresie jakieś umowy - zerwać umowy. Zmuszanie uczciwych obywateli do zrzutki na wakacje dla zwyrodnialców jest o wiele bardziej niemoralne niż zmuszanie zbrodniarza do wyplatania koszyków/składania długopisów/szycia czapek (tak, praca przymusowa to nie muszą być kamieniołomy).

Wiem, że KNP jest za przywróceniem kary śmierci, cóż - wszystkim w 100% się nie dogodzi.

Kwestia komunistów: pani Ashton i pan Barroso ze swoimi poglądami na Europę wcale się nie kryją, a to że można ich część dopasować do ideologii komunistycznej to już nie wina JKM-a. Każdemu wolno wyciągać takie wnioski jakie chce, jeżeli ktoś nazywa Korwina faszystą to on może innych komunistami. ;)

Kwestia Hitlera: znając poglądy Hitlera, twierdzenie że nie wiedział o Holocauście byłoby skrajnie naiwne. Ale DOWODÓW jako takich faktycznie nie ma, i jeżeli pokierujemy się logiką to Korwin ma rację. Niektórzy po prostu podchodzą do tej sprawy zbyt emocjonalnie.

Tego, jak Olejnik próbowała wepchnąć w usta Korwina słowa których nigdy nie powiedział i wmówić mu że neguje antysemityzm Hitlera, nie skomentuję. ;) Jest to po prostu według mnie praktyka wyjątkowo niesmaczna i na tym poprzestańmy.

Cytat z "Liskowic": (Link »)
ratyfikowaniu umów międzynarodowych, na które ludzie się nie godzą, za pomocą podstępu, tematów zastępczych w mediach a potem szoku jaka to durna ustawa przeszła tym razem za plecami, kiedy telewizja pieprzyła jedynie o mamie Madzi/Euro/itp


Ostatnio pan Boni proponuje wprowadzenie "opłaty audiowizualnej", czyli po prostu podatku od dostępu do telewizji nawet dla osób, które telewizji nie oglądają i nie zamierzają tego robić ;) Ciekawe co będzie tematem numer 1 w mediach, ja obstawiam lądowanie UFO pod Suwałkami.

Cytat z "Liskowic": (Link »)
Osobiście dziwię się jak można popierać Palikociarnię. Nawet ich program brzmi jakby wysrał go gimnazjalista... "nie będziemy dzielić Polski na jednych i drugich"


Ale przecież to prawda, oni nie dzielą na "jednych" i "drugich", tylko na "nowoczesnych Polaków" i "katofaszystów" :D
Hvað segir tófa?...

1
(+2|-1)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 21.05.2014 14:16:33
Owczarek australijski
Anthro

4
(+5|-1)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 21.05.2014 14:59:11
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Ciągle wracamy do Korwina.

Panowie, o czym dyskusja? Czy KNP dostanie, czy nie dostanie 2-3 mandaty w liczącym ok. 750 mandatów PE? Nawet jak dostanie - to co z tego? Roztrząsacie jego poglądy, a gra nie warta świeczki. To publicysta obliczony na tworzenie kontrowersji, a nie kandydat na stanowisko związane z realną władzą.

Jak się nie dostanie - to dobrze. Jak się dostanie - tez dobrze - od czasu do czasu się pośmiejemy, a większych efektów tego i tak nie będzie.



Taka moja refleksja:
Podręcznik do nauki historii prawa stwierdza, ze w latach 1935-39 w tzw. II RP pisało się ustawy maksymalnie ogólne, żeby ministrowie zarządzeniami nadawali im treść, co w praktyce tworzyło prymat rządu nad sejmem.

Krowin tworzy konstrukcje myślowe składające się z "szkieletu" oraz "skóry", ale pozbawione jakiejkolwiek treści. Nawet żołądkowej. Nie mówi kto, jakimi metodami i za co będzie realizował jego, skądinąd słuszne, pomysły.
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 21.05.2014 15:46:28
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

2
(+2|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 21.05.2014 16:14:30
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
DarkHunter zależy od kierunku ja na ten przykład nie znam osoby ZA (tf)Unią :) zarządzenia unijne szkodzą poziomowi edukacji i wpieprzają nam na siłę nierealne szkoleniowe projekty o których bym chętnie w sumie powiedział bo to są jaja po prostu. Wrócę do domu to ci na priv napiszę bo na telefonie to mnie ♥♥♥♥♥♥♥ strzeli zanim coć super długiego napiszę :)
FABRICATI DIEM PVNC"

2
(+2|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 21.05.2014 16:37:26
Tygrys sumatrzański
Anthro
Akurat KNP ma plany na wiele rzeczy, jak pozbycie się powoli ZUSu i innych rzeczy, jak i zmiany w podatkach i gospodarce. A dostanie się do PE polega na zdobyciu immunitetu dla tych posłów i stworzenia shitstormu co do absurdów które się dzieją w Unii Europejskiej, co da większy rozgłos dla partii przed wyborami w 2015 w Polsce. To nic nie da? Wątpię, sporo ludzi załapie się na to, że KNP stara się zwracać uwagę na absurdy w Unii i zyskają sympatię do partii. To jeszcze bardziej zwiększy poparcie i z tych 6-8 procent będzie kilka-naście/dziesiąt. Już teraz prawicowe partie zyskują poparcie w całej Europie, mając do ~20-30%.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 21.05.2014 21:47:13
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Dokłanie. Najdłuższa droga zaczyna się zawsze od pierwszego kroczku w przód :)
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 21.05.2014 22:44:31
Wilczek
Anthro
Cytat z "Liskowic": (Link »)
DarkHunter zależy od kierunku ja na ten przykład nie znam osoby ZA (tf)Unią :) zarządzenia unijne szkodzą poziomowi edukacji i wpieprzają nam na siłę nierealne szkoleniowe projekty o których bym chętnie w sumie powiedział bo to są jaja po prostu. Wrócę do domu to ci na priv napiszę bo na telefonie to mnie ♥♥♥♥♥♥♥ strzeli zanim coć super długiego napiszę :)


i nie napisales :p

  1. Sigrun
Nie ma dowodow? Moze nigdy nie jest nic wprost wypowiedziane, a to ze wzgledow tresci rozkazow jakie byly wydawane w Rzeszy. Byly one dosc specyficzne i bardzo niejasne ;) Po drugie wystarczy przeczyrac dziennik Goebbelsa i bedzie wszystko jasne. Sam dziennik warty przeczytania.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 21.05.2014 22:48:00
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
wybacz na impreze sie zbieram (jak sójka za morze ale zawsze) zwyczajnie zapomniałem :) wybacz naprawde napisze ci jutro w razie co przypomnij :D
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+1|-1)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 21.05.2014 23:58:44
Lisica Ruda Północna
Anthro
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Nie ma dowodow? Moze nigdy nie jest nic wprost wypowiedziane, a to ze wzgledow tresci rozkazow jakie byly wydawane w Rzeszy. Byly one dosc specyficzne i bardzo niejasne Po drugie wystarczy przeczyrac dziennik Goebbelsa i bedzie wszystko jasne. Sam dziennik warty przeczytania.


Może i coś jest w dzienniku Goebbelsa co można uznać za dowód, nie śledzę tego aż tak bardzo xD Zakładam że jeżeli ktoś mówi o braku dowodów to wyczerpał wszystkie możliwe źródła informacji, łącznie z dziennikiem Goebbelsa, i nic nie znalazł. Lub znalazł tylko właśnie "specyficzne i bardzo niejasne rozkazy", a żeby mieć PEWNOŚĆ (w rozumieniu bardzo ortodoksyjnie logicznym) trzeba znaleźć JEDNOZNACZNY dowód. ;) Nawet hasło "ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej" nie zawiera wprost ani słowa o zabijaniu nikogo, choć wszyscy i tak wiemy o co chodzi.

Wydaje mi się że to bardziej kwestia spekulacji, takiego filozofowania o dupie Maryni rzędu "czy gdyby Hitler był sądzony dzisiaj, zostałby uniewinniony?". Jeżeli jednoznacznych dowodów nie ma i by został, lub dowody są i by nie został, to dobrze. Jeżeli dowodów nie ma i by nie został, lub dowody są i by został, to źle. Ciężar dowodu spoczywa na oskarżycielu, a wszelkie wątpliwości działają na korzyść oskarżonego. To są pewne fundamenty, i jeżeli nie zastosujemy ich do jednej osoby, równie dobrze możemy nie zastosować do nikogo i więzić kogo nam się podoba. ;)

Inną sprawą jest natomiast to, czy za takie słowa (lub nawet negowanie zbrodni ludobójstwa, co jak wiemy w przypadku Korwina NIE nastąpiło - choć Kowalowi nie przeszkodziło to w złożeniu pozwu) należy karać. Moim zdaniem jest to skandal.

Jeżeli ktoś uważa, że Ziemia jest płaska, homoseksualizm jest uleczalną chorobą, jednorożce istnieją, a ludzie zostali stworzeni przez kosmitów w laboratoriach na Marsie, i twierdzi że może to udowodnić, to nie widzę przeszkód żeby głosił swoje teorie. Tak samo ktoś kto uważa że holocaustu nie było, albo że Hitler tak naprawdę nie chciał nikogo zabijać. Prawo do głoszenia teorii i prowadzenia badań naukowych - o ile odbywają się one w sposób etyczny i nie szkodzą osobom postronnym - powinno być nieograniczone.

Tymczasem obecnie jeżeli ktoś np. spróbuje zakwestionować powszechnie uznawaną liczbę wymordowanych w holocauście Żydów - 6 milionów - jako niedostatecznie zbadaną i udowodnioną, i podejmuje próby zbadania tej kwestii na nowo, tę osobę wszystkie media okrzykują mianem "antysemity", "neonazisty", "kłamcy oświęcimskiego". Choćby i ten naukowiec sam był Żydem :D
Jeżeli ktoś próbuje uznać żydowskie obrzezanie chłopców za równie negatywne w skutkach dla dziecka co muzułmańskie obrzezanie dziewczynek, tak samo - od razu sypią się oskarżenia o antysemityzm. A opinie publiczną zmusza się do wyssania z połykiem NIGDY NIE UDOWODNIONEJ teorii o antyrakowym działaniu obrzezania (przy której WHO powołuje się na badania STATYSTYCZNE, a nie medyczne, co w przypadku tak poważnej instytucji jest po prostu śmieszne).

Powoli dochodzi do tego, że sensem nauki przestaje być tak naprawdę dążenie do prawdy, a zaczyna być nim ochrona, mniej lub bardziej abstrakcyjnie pojmowanych, interesów pewnych grup społecznych. Bez względu na to, czy opierają się na faktach, czy zręcznie sfabrykowanych dogmatach. ;)
Hvað segir tófa?...

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 22.05.2014 0:03:35
Lew feral
Kogucik
Cytat z "Liskowic": (Link »)
DarkHunter zależy od kierunku ja na ten przykład nie znam osoby ZA (tf)Unią :) zarządzenia unijne szkodzą poziomowi edukacji i wpieprzają nam na siłę nierealne szkoleniowe projekty o których bym chętnie w sumie powiedział bo to są jaja po prostu. Wrócę do domu to ci na priv napiszę bo na telefonie to mnie ♥♥♥♥♥♥♥ strzeli zanim coć super długiego napiszę :)


Jeżeli można też bym był zainteresowany tymi informacjami.

Przy okazji ja też nie wierzę w unię.
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

2
(+2|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 22.05.2014 18:29:57
Pies
Walarro Mutto
Korwin - Masakra Ostateczna. Tyle w temacie :D
http://www.youtube.com/watch?v=4PS1ILT9rwI
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=4PS1ILT9rwI

Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 22.05.2014 18:39:13
Wilk
Anthro


Ja własnie dostałem takie cuś :p te wybory są jakoś takie agresywne :)

4
(+4|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 23.05.2014 0:00:36
Zwierzę
Coś dla zainteresowanych :)
Załącznik:
jpg  europosłowie.jpg (92.65 KB; 804x604 px)
2912_537e738420a5f.jpg 804x604 px

1
(+1|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 23.05.2014 0:05:20
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
chyba najlepszy post jaki się póki co pojawił :D

ja tam walczę o kałacha i wiadro pocisków :) robimy zrzutę :D

a tak serio ehhhh wiemy wiemy...pozostaje miec nadzieję
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 23.05.2014 0:05:43
FABRICATI DIEM PVNC"

-2
(+0|-2)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 23.05.2014 0:07:34
Zwierzę
Tak :) to jest niestety Pozdrawiam .:)

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 23.05.2014 12:31:41
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Ciągle gadamy albo o Korwinie, albo o tym, że jadą się nachapać. Merytorycznie to nawet nie zaczęliśmy dyskusji. Albo beka, albo biadolenie, to takie cebulackie -.-

Może jakoś pozytywnie? Że ten i ten jest fajny, bo...? Albo chciałbym, żeby załatwili to i to?
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

-1
(+0|-1)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 23.05.2014 12:51:12
gryf
PERMABAN
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
Może jakoś pozytywnie? Że ten i ten jest fajny, bo...? Albo chciałbym, żeby załatwili to i to?

Ale po cholerę udawać?
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 23.05.2014 12:55:17
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "Mar": (Link »)
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
Może jakoś pozytywnie? Że ten i ten jest fajny, bo...? Albo chciałbym, żeby załatwili to i to?

Ale po cholerę udawać?


Jak nie masz nic merytorycznego do powiedzenia, to ja przepraszam.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

2
(+2|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 23.05.2014 13:37:54
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
To ja może coś powiem w miarę normalnego :

Mój znajomy Marian Kowalski startuje z listy RN. Gdyby nie to, oddałbym na niego głos bo koleś jest megauczciwy, nie lęka się mówić co mysli i nieraz udzielał takich wywiadów, że przeciwnikom plątały się języki i spuszczali nosy na kwintę. Problem polega na tym, że RN ma niewielu ludzi uczciwych gdyż w moim przekonaniu większość to zadymiarze, któzy nie potrafią działać metodą małych kroków tylko by od razu wszystko usuwali i zmieniali...cóż wolę zejść po schodkach niż od razu skakać z balkonu i łamać sobie nogi. Mam nadzieję, że odejdą zadymiarze od nich a przyjdą ludzie pokroju Mariana Kowalskiego. Wtedy mają szansę na stanie się realną siłą polityczną.
A co do JKM to nie tylko on jest w tej swojej partyjce. Są ludzie których znam z mojego okręgu i startują właśnie z tej listy. Wolę na nich głos swój oddać. Wiem, że są to osoby którym zależy na czymś więcej niźli się napchać. Nie zmieniają stron jak chorągiewka. Wiem, że można im ufać dlatego mój głos ląduje u nich
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 23.05.2014 14:09:58
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+1|-1)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 23.05.2014 14:43:43
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
Ciągle gadamy albo o Korwinie albo o tym że jadą się nachapać. Merytorycznie to nawet nie zaczęliśmy dyskusji. Albo beka albo biadolenie to takie cebulackie -.-

Może jakoś pozytywnie? Że ten i ten jest fajny bo...? Albo chciałbym żeby załatwili to i to?


Poniewaz Korwin jest obecnie jedyna alternatyw przekraczajaca prog wyborczy dla rzadzacej bandy zlodziei. Po obejrzeniu wystapien podobnego mu eurosceptyka Nigela Farage (ktorego partia ma szanse wygrac wybory w UK) zmienilem zdanie i tez glosuje na Korwina. Mam nadzieje ze zrobi jeszcze wieksza rospierduche w eurokouchozie ktory MUSI sie rozpasc. Oby jak najszybciej. Te opinie nie sa zbyt popularne wsrod mlodego pokolenia rozmiekczonego szkolna propaganda tzw gimbazy ktorej przeznaczeniem jest na dzien dzisiejszy bycie tania sila robocza w UE.

Dla tych co mysla i nie widzieli Nigel kontra chyzy roj:
http://youtube.com/watch?v=t2-7iUZUFQ4
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=t2-7iUZUFQ4


0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 23.05.2014 17:29:35
UKIP ma takie same szanse wygrac wybory w UK jak Rosja ma szanse skolonizowac Marsa w tym roku.

Po drugie - jestem zdziwiony, ze wsrod forumowiczow (ktorzy przebywaja na forum, ktore niby promuje tolerancje etc) jest takie duze popracie dla dosc skrajnej prawicy. Radze zapoznac sie dokladnie z party manifesto a nie ogladac przypadkowe wideo z YouTube. Ciezko w ogole mowic o popularnosci jesli chodzi o UKIP czy BNP (tych polecam wszystkim glosujacym na skrajna prawice, maja idealne dla was poglady), wiec nie wiem skad to info, ze UKIP ma szanse wygrac wybory.

I o co chodzi z tym nazywaniem EU "eurokouchozem"? Jesli nie masz skilli, jestes bez szkoly i nie umiesz sie sprzedac to nie wazne gdzie, bedziesz mial kijowa prace i gowniane zarobki. EU czy nie tego nie zmieni. Poza tym EU nie doi Polski a jak na razie wiecej do niej doklada niz z niej wyciaga, wiec spoko, jesli kraj chce wyjsc, to niech ureguluje to ile otrzymal z dotacji.

A co do Nigela - zatrudnia wlasna zone (Niemke) jako swoja sekretarke bo "zadna brytyjka nie podjelaby sie tak ciezkiej pracy" a jego partia mimo iz nie jest najliczniejsza, przetraca najwiecej kasy w europarlamencie. Tak wyglada "rozwalanie eurokouchozu"

Zreszta czy juz nie jest po wyborach? Tutaj byly wczoraj.

1
(+1|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 23.05.2014 17:34:08
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
mówisz o tolerancji czy o poprawności politycznej? to dwa zupełnie inne pojęcia.
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 23.05.2014 17:35:20
FABRICATI DIEM PVNC"

1
(+2|-1)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 23.05.2014 18:29:29
Tygrys sumatrzański
Anthro
Wybory są w całej polsce 25 maja, nie mogą być wcześniej.

Co do tolerancji, tolerancja nie da mi żarcia i pracy. Patrzę na to na końcu, bo są ważniejsze sprawy. Mimo, że nie zgadzam się ze wszystkim z KNP, zgadzam się w najważniejszych kwestiach.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 23.05.2014 18:47:07
Kilka osobistych spostrzeżeń dotyczących tematu:

Jako osoba, która analizowała budżety kilku miast w ramach analiz socjologicznych, jestem zwolennikiem Unii. Tyle kasy wpompowane, że aż wstyd, że ludzie tak jadą po tym sojuszu. Dostajemy proporcjonalnie dużo do tego na ile ustępstw musimy iść, a może i nawet więcej.

Nie jestem fanem neofaszyzmu dlatego też nie popieram Ruchu Narodowego. Dodatkowo cenię sobie merytoryczne podejście do tematu, którego tym ludziom brakuje.

Zauważyłem, że medialna manipulacja mająca zachęcić do partycypacji w wyborach się powiodła. Korwin został wystarczająco nagłośniony (mimo iż zawsze posiadał małe poparcie) i dużo ludzi pójdzie na wybory z samej obawy przed tym, że Korwin może wygrać.

Jako, że PiS jest wyjątkowo prokatolicki nie ma sensu wysyłać ich do sekularyzowanego parlamentu. Lepiej wybrać inną partię.

Tyle.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...3456789...11>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane