Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...7891011>>


1
(+1|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 27.05.2014 0:13:22
Lew
Owszem chętnie ssę :*

(czemu nie mamy koto-emotki na buziaczka? :( )

Szkoda, że świat nie jest ta prosty jak twoje wyobrażenia
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-2
(+0|-2)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 27.05.2014 1:02:03
Lew
Anthro
A wiecie co? Możecie kopać ten węgiel przez te następne 10-20 czy 40 lat czy na ile starczy. Nawet na 2km jak dacie radę :)
Z Unii - możecie wyjść od ręki, Western Union ani banki nie będą za bardzo za to karać.
Cofnijcie wszystkie dekrety po komunie, unii i całej reszcie, zróbcie raj podatkowy, naprawdę - nikogo w Europie to nie obchodzi, bo nikt do niczego nie zmusza. Co prawda Polska może zapomnieć o stosunkach jakie ma Norwegia czy nawet Islandia no ale będzie taka "wolna" :) NATO to też koszmar bo nie Polski sprzęt kupujemy i kasa idzie na "zagraniczny szmelc" od Niemców.

Ale jak już taka duża i niepodległa ma być ta Polska pod rządami Korwina - tylko proszę by mój dom w Wielkopolsce oraz mieszkanie mojego samca w Warszawie zostały nieruszone różnymi "anty-homosiowymi" prawami

Róbcie co chcecie nawet stolice do Lublina przenieście a orła na godle zastąpcie aniołem, byle tylko ludziom żyło się godnie tak jak w reszcie cywilizowanej Europy czy nawet USA :)
Ostatnio edytowany przez Husky dnia 27.05.2014 1:04:38

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 27.05.2014 2:28:57
Lew
Błagam tylko nie jak w USA X_X
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-2
(+1|-3)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 27.05.2014 8:55:16
Cytat z "Ingo": (Link »)
Owszem chętnie ssę :*


A gdyby Korwin sie zgodzil i w ramach eksperymentu dal possac to jemu tez? Moze zmienil by zdanie co do cytuje: "tfu! gejow" :D

4
(+4|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 27.05.2014 10:45:05
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Calm your tits, idźcie robić prawdziwą politykę bo internetowymi docinkami nic nie zrobicie.
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 27.05.2014 10:45:30

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 27.05.2014 10:51:30
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Calm your tits, idźcie robić prawdziwą politykę bo internetowymi docinkami nic nie zrobicie.



Popieram, wypowiedzi w tym wątku stały się sztuką dla sztuki.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

-1
(+0|-1)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 27.05.2014 11:01:42
..
Ostatnio edytowany przez Beowulf dnia 27.05.2014 11:03:25
-3
(+0|-3)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 27.05.2014 11:04:06
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Calm your tits, idźcie robić prawdziwą politykę bo internetowymi docinkami nic nie zrobicie.


I mowi to Veth! :P
Juz skonczylem zlosliwosci i siedze cicho, jestem mily, grzeczy, a nawet czuje sie wzruszony. :D

8
(+8|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 27.05.2014 21:59:12
byk
Anthro
Zbaczając z tematu penisów na temat elekcji...

Zdecydowany sukces PiS. Porażka zaledwie o ułamek punktu procentowego, tyle samo miejsc europoselskich co PO, sporo województw przejętych od poprzednich wyborów. To wszystko przy wyjątkowo stonowanej jak na to ugrupowanie kampanii. Bez wtrętów o Smoleńsku, bez Macierewicza którego schowano na czas kampanii, bez przereklamowanych spin doktorów (porażka Kamińskiego, mimo że o włos i dzięki różnicom frekwencyjnym, jest bardzo wymowna), bez szalejącego Prezesa i bez celebrytów na listach. Tylko Krystyna Pawłowicz wyskoczyła z tym pojazdem po Bartoszewskim, ale chyba dostała opierdol od Prezesa albo szefów sztabu wyborczego, bo w ostatnim tygodniu siedziała cicho. Mają bardzo dobrą pozycję wyjściową przed jesiennymi wyborami lokalnymi i przyszłorocznymi parlamentarnymi. Rozpad Solidarnej Polski i powrót części renegatów na pewno ich tylko wzmocni, tak jak już wrócił do nich Marek Jurek. Byc może też i transfer Gowina z Godsonem, jak i spokojne punktowanie kolejnych potknięć rządu.

Przy czym Prawo i Sprawiedliwość to zupełnie nie moja bajka polityczna, ale nie da się ukryć, że mają obecnie o wiele lepszą i bardziej rozwojową pozycję niż staczająca się Platforma. Obawiam się wręcz, że to tak naprawdę pyrrusowe zwycięstwo uśpi działaczy PO i trudniej będzie im dostrzec, że stosowana przez nich od lat retoryka wyborcza jest po prostu do cna zgrana. Wcześniej straszyli PiS, teraz Rosją i konfliktem na Ukrainie, kreując się na jedyny gwarant stabilności. Mam wśród znajomych działaczy PO, widać że fetują wielkie zwycięstwo (!), naśmiewają się z Fotygi i reszty parlamentarzystów z PiS (!!) i upatrują w Tadeuszu Zwiefce ojca sukcesu (!!!). To jest jakieś takie megasłabe.

Co do KNP - pisałem już o zdyscyplinowanym elektoracie - co okazało się kluczowe przy tak niskiej frekwencji. Analizując wyniki wyborów parlamentarnych z 2011 i eurowyborów z 2014, mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że KNP przejął cześć niezadowolonego elektoratu PO i Ruchu Palikota - oraz młodzi wyborcy. Odpływ głównie tych, którzy wierzyli na liberalne podejście do gospodarki PO i Twojego Ruchu i się przeliczyli - chociaż z drugiej strony, pewnie ten najbardziej niezadowolony elektorat w ogóle nie poszedł na wybory. KNP będzie miał sporo do udowodnienia, zwłaszcza z tak wielką opozycją w stosunku do nich. Udowodnić, że KNP to także inni a nie tylko Korwin - co jest na razie niemałym problemem tej partii, o ile nie jesteś jej wielkim zwolennikiem, znasz z niej tylko Janusza. Że cała obecność w parlamencie nie sprowadzi się wyłącznie do ryzykownych bon-motów JKM na mównicy i kilku happeningów w gmachu parlamentu. KNP ma duże szanse z rozpędu wziąć parę miejsc w wyborach lokalnych i parlamentarnych - tyle że casus Twojego Ruchu pokazuje, że czasu na utrzymanie zaufania wyborców mogą mieć bardzo niewiele. Nie wiem zresztą na ile Palikotowi zaszkodziła ta wypowiedź o braku akceptacji dla adopcji dzieci przez pary homoseksualne, ale poniekąd strzelił sobie tym stwierdzeniem w kolano i zraził do siebie cześć swojego pewnego elektoratu.

Na chwilę obecną całkiem prawdopodobna wydaje mi się koalicja PIS-KNP po najbliższych wyborach parlamentarnych, mino obecnego braku entuzjazmu liderów obydwu partii do siebie nawzajem. PiS chyba z nikim innym nie będzie w stanie się dogadać w kwestii koalicji, zaś dla KNP może być to jedyna szansa na w miarę szybką realizację chociaż części swojego programu wyborczego.

Ugh, rozgadałem się.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

4
(+4|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 27.05.2014 22:59:03
@Mino - fajna i rzetelna analiza.

Zgadzam się w pełni, że PIS ma szansę dalej zdobywać głosy i dotychczas robił chyba wszytsko, aby nie wygrać. Wystarczy przyjąc w szeregi skruszonych rebeliantów wraz z ich elektoratem i zamknąć gdzieś Macierewicza (niestety zmora powróciła) oraz zatrudnić lepszego specjalistę od PR dla Prezesa. Rozgoryczenie społeczeństwa rządami PO jest zbyt duże. Kampania opierala się na zastraszaniu Ukrainą i obietnicach silnej pozycji w Europie, która zagwarantuje nam bezpieczeństwo. A ta Europa pokazuje jak na złość, gdzie dokładnie nas ma i jak mało znaczymy. Swoją drogą Niesiołowski też się ukrywał na czas wyborów :).

Czy Palikot chciał strzelić sobie w kolano adopcją? Nie sądzę. Raczej grał pod publiczkę chcąc zdobyć szerszy elektorat. W Polsce chyba tylko mniejszość LGBT jest za taką adopcją i to nie cała. Miażdżąca większość społeczeństwa jest przeciwna. Zakładając, że społeczność LGBT stanowi w społeczeństwie kilka procent (raczej mniej niż 10) i może kilka procent z tej mniejszości jest zainteresowana zakładaniem rodziny, a w szególności adopcją to walczymy o promile elektoratu.

Z punktu uzdrowienia sytuacji w państwie i zlikwidowania toczących go nowotworów typu KRUS mam nadzieje, że kiedyś wreszcie PSL nie przekroczy progu wyborczego. Niestety ich stały elektorat opiera się na rodzinie i pociotkach armii poobsadzanych urzędników szczebli regionalnych.

Z tej perspektywy tylko w programie KNP jest mowa o upraszczaniu i likwidacji przerostu biurokratów. Reszta partii od lat ich tylko rozdmuchuje i obsadza swoimi kolejne zbędne stołki i urzędy za nasze podatki. Czy Korwin przetrwa do wyborów parlamentarnych? Czas pokaże.

0
(+2|-2)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 28.05.2014 0:55:48
Lisica Ruda Północna
Anthro
Mino - dziękuję. Po ostatnich przepychankach już zaczynałem myśleć, że sztuka pisania rzeczowych postów powoli zanika w narodzie.

W pełni zgadzam się z tym, że PiS ma dość spore szanse na sukces w następnych wyborach. Odejście ziobrystów trochę ich zapewne nauczyło, że nie wystarczy Smoleńsk żeby przyciągnąć elektorat, a jeżeli do tego przyjmą członków SP z powrotem, mogą wrócić do dawnej potęgi. :) Myślę, że SP wyraziłoby takie życzenie - po pierwsze eurowybory boleśnie pokazały im, że można mieć najszczersze intencje i (za przeproszeniem) gówno osiągnąć, jeżeli nie ma się nad sobą silnego szyldu partyjnego, a po drugie - Ziobro tak naprawdę początkowo nie miał wcale zamiaru zakładać nowej partii, chciał naprawić PiS a PiS sam go wyrzucił).

Ogółem patrząc na mapę frekwencji można wywnioskować, że generalnie więcej ludzi poszło do urn w zagłębiach pisowskich: http://pe2014.pkw.gov.pl/pl/ . Z sześciu pierwszych pod względem frekwencji województw, tylko dwa - śląskie i pomorskie - kojarzą się z silnym poparciem dla PO (mówię ogólnie o województwach, wiadomo że w większych miastach jest nieco inaczej). Fatalne wyniki pod tym względem mają tradycyjnie tuskowe woj. warmińsko-mazurskie, opolskie i lubuskie, zachodniopomorskie w sumie też kiepsko. :P

Mogło być więc tak, że elektorat PO, na zasadzie "przecież i tak wygramy", podszedł troszkę lekceważąco do wyborów. I faktycznie wygrali - ale o włos, a z punktu widzenia liczby mandatów - wręcz SYMBOLICZNIE.
Z drugiej strony, wiemy że prawica ma elektorat raczej bardzo zmobilizowany - KNP głównie ludzie młodzi, PiS głównie ludzie starsi (choć jak pokazują sondaże wśród młodzieży też nie wypadli tak źle, drugie miejsce po KNP). Nie mówię, że jest to PRZYCZYNA tak małego dystansu między tymi dwiema partiami, ale na pewno ciekawa rzecz do przeanalizowania. Warto też mieć na uwadze, że SP i częściowo PR na pewno podebrali PiSowi trochę wyborców.

Co do Palikota - myślę, że jeżeli faktycznie część zwolenników Palikota przeszła na korwinowską stronę mocy, to zrobiła to jeszcze długo przed tymi wyborami ;)

Palikot na samym początku swojego rozgłosu był raczej znany jako walczący z biurokracją i bublami prawnymi wolnorynkowiec z Komisji Przyjazne Państwo, a jeszcze wcześniej był wręcz politykiem raczej konserwatywnym. Dopiero po odejściu od PO (lub w jego trakcie, już nie pamiętam) zdał sobie sprawę z konieczności zdobycia trwałego elektoratu, po poza fajnymi pomysłami na gospodarkę tak naprawdę nic nie miał (a wiemy że to nie wystarcza xDD). Postanowił więc postawić na gejów, antyklerykałów i wolne konopie, żeby zainteresować sobą dużą część młodych wyborców.

Tak naprawdę jeszcze na samym początku między Ruchem Palikota a KNP nie było jakiejś wielkiej wojny, o czym może świadczyć filmik z rozmowy o sondażach, gdzie Korwin zgadza się z Ryfińskim m.in. w kwestii podatków :) -> https://www.youtube.com/watch?v=QNXr00-ze5s

Dopiero później RP zaczęło przyciągać do siebie coraz więcej środowisk tzw. hipster-lewicy, aktywistów gejowskich, wojujących feministek, radykalnych antyklerykałów itp.którzy z pewnych słusznych lub nie względów nienawidzą Korwina jak ognia, i konflikt między wyborcami tych partii się pogłębił. Myślę że gdyby dziś JKM poszedł na telewizyjną debatę z panem Ryfińskim, mogłoby być ostrzej.

BTW. Gdyby kogoś to w jakiś sposób interesowało, podrzucam ciekawostkę z innych wyborów z 25 maja - mianowicie z referendum w Krakowie, w wyniku którego 69,72% głosujących przyczyniło się do ostatecznego zaorania pomysłu organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich: http://www.mmkrakow.pl/48...i?category=news Referendum dotyczyło też kilku innych ciekawych kwestii.
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=QNXr00-ze5s

Hvað segir tófa?...

7
(+7|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 28.05.2014 2:55:59
Snow Leopold
Anthro
Cytat z "Mino": (Link »)
Bez wtrętów o Smoleńsku, bez Macierewicza którego schowano na czas kampanii, bez przereklamowanych spin doktorów (porażka Kamińskiego, mimo że o włos i dzięki różnicom frekwencyjnym, jest bardzo wymowna), bez szalejącego Prezesa i bez celebrytów na listach. Tylko Krystyna Pawłowicz wyskoczyła z tym pojazdem po Bartoszewskim, ale chyba dostała opierdol od Prezesa albo szefów sztabu wyborczego, bo w ostatnim tygodniu siedziała cicho.

Podejrzewam, że gdyby Prawo i Sprawiedliwość trzymało w ryzach (albo w ogóle pozbyło się) pieniaczy i oszołomów typu Macierewicz czy Pawłowicz, oraz gdyby Kaczyński byłby niekiedy bardziej subtelny i stonowany w swoich wypowiedziach, wtedy naprawdę przeważilby szalę zwycięstwa na swą stronę. Bo odnoszę wrażenie, że większości wyborców mających awersję do PiS ma do nich awersję nie przez program wyborczy (zresztą co tu okłamywać, większość ludzi postrzega dane partie, zwłaszcza te największe, przez pryzmat znanych twarzy i ich wypowiedzi, nie przez programy wyborcze), a przez często zbyt agresywną grę, za rzucanie językiem nienawiści a nie podejście do spraw politycznych, społecznych i ekonomicznych.

Miło byłoby, gdyby PiS-owcy poszli po rozum do głowy i wyciągnęli wnioski z tej kampanii. Teorie spiskowe i rzekome widzenie krwi na rękach rządzących zwyczajnie męczą większość Polaków, doszczętnie zawiedzionych rządami PO (którzy się już wypalili, przez rok się nie podniosą) którzy po prostu chcą spokoju i stabilizacji w postaci m.in. tak podstawowych głupot jak stała praca. Jeśli PiS zainwestuje bardziej w wizerunek NORMALNYCH ludzi szanujących tradycję i chrześcijańskie wartości (a mimo to nie zaglądającym wszystkim pod kołdry czy w inne zakamarki), a mniej w pomówienia, podejrzenia wobec wrogich sił, orientacji czy układów, wtedy być może nawet i ja ich polubię. ;)

Co do Palikota. Palikot stawał się dla mnie coraz bardziej wiarygodny z każdym przyniesionym do Sejmu rekwizytem, a kompletnie stracił resztki wiarygodności, kiedy został zaproszony przez grupę zwolenników legalizacji marihuany protestujących przed Sejmem, by zapalił z nimi jointa. Kiedy zaciągając się robił taką minę, jakby grał w rosyjską ruletkę i nadeszła jego kolej na pociągnięcie za spust, wiedziałem, że jego gadki o zmianie prawa to czysty populizm, byle pociągnąć do głosowania jak najwięcej młodzieży (co nie przeszkadza mu zresztą wciąż chodzić z liściem konopii wetkniętym w klapę marynarki - czyżby jakiś negatyw Lecha Wałęsy - Lech z Maryją, Janusz z marią? ;)). Zresztą za zmianą prawa narkotykowego opowiada się również KNP, więc wysoki wynik wśród młodych może mieć drugie dno, mniej ideologiczne. ;)

Skończyłem, przepraszam.
Ostatnio edytowany przez Shellac dnia 28.05.2014 3:00:26
Stoimy sobie na ratuszu i czekamy na tramwaj c'nie? I widzimy, że nasze mordy stoją, no to witamy się jowialnie, no bo ♥♥♥♥♥, nasze ziomeczki, mordy, fizys te same i ♥♥♥♥, drzemy się jak ludzie pierwotni, bo radość ze spotkania mordy to żywioł, któremu ulec nie sposób. Nic by nam w tej komunii radości nie przeszkadzało, gdyby nie jakiś smutas, ból istnienia i niewiele ponadto, klepie w ten swój telefon, pewnie, że mu nie pasuje nasze być może nieco nad wyraz uzewnętrzniane nasze ukontentowanie. ♥♥♥♥♥♥.

1
(+1|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 28.05.2014 8:51:09
Referendum w Krakowie świadczy o tym, że zdrowy rozsądek w ludziach nie umarł. Można je streścić do:
- Czy jesteś za wpakowaniem miliardów w międzynarodową imprezę masową, która zdezorganizuje życie w mieście, a jej pozytywne skutki w dalekiej przyszłości są wysoce wątpliwe?
- Czy wolisz przeznaczyć te pieniądze na rozwiązanie istotnych problemów związanych z komunikacją, bezpieczeństwem i wypoczynkiem?

Swoją drogą w dobrym wyniku PIS mogło też pomóc wejście na mulipleks TV Trwam :)
Ostatnio edytowany przez Beowulf dnia 28.05.2014 8:58:11

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 28.05.2014 13:45:50
Wilczek
Anthro
Cytat z "Mino": (Link »)


To wszystko przy wyjątkowo stonowanej jak na to ugrupowanie kampanii. Bez wtrętów o Smoleńsku, bez Macierewicza którego schowano na czas kampanii, bez przereklamowanych spin doktorów (porażka Kamińskiego, mimo że o włos i dzięki różnicom frekwencyjnym, jest bardzo wymowna), bez szalejącego Prezesa i bez celebrytów na listach. Tylko Krystyna Pawłowicz wyskoczyła z tym pojazdem po Bartoszewskim, ale chyba dostała opierdol od Prezesa albo szefów sztabu wyborczego, bo w ostatnim tygodniu siedziała cicho.



Mając włączone nawet TVN24 czy też inne wiadomości przed wyborami faktycznie nie słyszałem o smoleńsku itd, ale było słychać cały czas o powodziach i wypowiedziach Pana prezesa. Na początku, że po co ten zły Tusk straszy ludzi, że zaraz nadejdą powodzie i mają wzmocnić wały. A jak nastąpiły powodzie to, ze wina Tuska, ze wały nie wytrzymały i zalało znowu tak dużo terenów. Wiięc jeżeli chodzi o "nie szalejącego prezesa" nie mogę sie na pewno z tym zgodzić. Było głośno z bezsensownymi argumentami jak zwykle.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

2
(+2|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 31.05.2014 12:53:56
Czarno Biały Gepard
Anthro
PERMABAN
Wracając do korwina, tylko błagam nie mówcie mi, że odpowiedź wyrwana z kontekstu i zmanipulowana przez lewackie media.
https://www.youtube.com/watch?v=qC3noaJ_l0U
Moje pytanie, skąd Korwin ma na tym forum takie poparcie skoro 3/4 popierających go tu to "homosie"
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=qC3noaJ_l0U


-1
(+4|-5)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 31.05.2014 12:56:45
Lew
Bo ludzie (większość) nie mają mózgów.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+2|-2)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 31.05.2014 13:38:46
Tygrys sumatrzański
Anthro
A czym mamy się przejmować? Zaczną wybierać gejów z tłumu i wrzucać do gazu? Nie sądzę. Takie rzeczy są jedną z mniej znaczących kwestii w programie partii i przecież głosujący nie musi zgadzać się w 100% z programem.

Więc nie, Ingo, to nie znaczy, że wszyscy geje głosujący na nich są bez mózgu.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

2
(+5|-3)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 31.05.2014 13:49:28
Czarno Biały Gepard
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Xanoxis": (Link »)
A czym mamy się przejmować?

Poczuciem własnej wartości?
Skoro oddajecie głos na kogoś kto uważa was za śmieci i dewiantów to kiepsko z wami
Ostatnio edytowany przez Ritualist dnia 31.05.2014 13:52:01

Anonim
-4
(+0|-4)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 31.05.2014 13:54:11
Debile pozostaną debilami.

0
(+1|-1)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 31.05.2014 13:55:21
Smoko-nietoperz
Anthro
Ja mam wyjebane, przeciez nie chodze z doczepionym ogonem w dupie po miescie, nikomu nie mowie ze nie jestem hetero. Nie czuje sie jakos zwiazany ze srodowiskiem LGBT, paradami, outingiem czy jak to sie tam zwalo. Traktuje inna orientacje za cos co niekoniecznie musi komus pasowac, moge byc dewiantem, za to c**j mu w cyce, ale Korwin w innych (wazniejszych dla mnie) sprawach ma racje.
Ostatnio edytowany przez TheWatcher dnia 31.05.2014 13:59:17
A kto umarł, ten nie żyje.

-1
(+1|-2)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 31.05.2014 13:57:12
Tygrys sumatrzański
Anthro
Czemu miałbym się przejmować taką opinią? Zwłaszcza, że jest to strasznie ogólne. Liczy się to co człowiek robi, a nie kim "jest" stereotypowo. Ważniejsze jest to, by dobrze prowadził rząd itp. i tym się przejmuję jeśli już.

Tak samo można powiedzieć, że czemu ludzie na niego głosują, skoro sam mówi wprost, że większość jest głupia, "obrażając" swoich wyborców. Czy takie rzeczy naprawdę są ważne? Dopóki wykonuje dobrze swoją robotę może mieć jakiekolwiek opinie, jeśli nie wchodzi przez to z butami "do domu" niepotrzebnie ludziom.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

2
(+4|-2)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 31.05.2014 14:01:14
Czarno Biały Gepard
Anthro
PERMABAN
Tu nie chodzi o to, czy Ty jesteś gejem czy nie, nie wiem co Korwin rozumie przez "nauczanie homoseksualizmu", chyba w jego głowie formuje się jakiś obraz w którym nauczyciele każą oglądać dzieciom gejporno, ale mniejsza co on przez to rozumie.
"Nauczanie homoseksualizmu" w Niemieckich szkołach to mówienie dzieciom, że w homoseksualiźmie nie ma nic złego i nie ma potrzeby wyzywać kolegii który ma dwie matki lub ojców, o zagrożeniach np. ze strony STD też się mówi i wiem co mówie, mam znajomych z Niemczech, nie tylko w wieku szkolnym.
Skoro człowiek który wpaja dzieciom, że bezpodstawna nienawiść do drugiego człowieka jest zła wg. Korwina kwalifikuje się do obowiązkowego zabicia a wam w tym nic nie przeszkadza to gratuluje, wielcy wolnorynkowcy utrzymywani przez państwo i rodziców.
Follow your leader.

-1
(+1|-2)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 31.05.2014 14:13:23
Smoko-nietoperz
Anthro
Szczerze mowiac nawet tego nie ogladalem. Gdybym mial patrzec na komentarze politykow, ich zachowanie, poglady itp, NIGDY bym nie zaglosowal na nikogo, bo zawsze mi cos nie bedzie pasowalo. Odkad jestem pelnoletni, glosuje na Korwina i glosowac bede poki czegos faktycznie powaznego nie odpierdzieli.
A kto umarł, ten nie żyje.

-2
(+1|-3)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 31.05.2014 14:18:05
Czarno Biały Gepard
Anthro
PERMABAN
No offence, ale to nie Ty jesteś przypadkiem tym gościem który ma 25~ lat, ciągnie rente od państwa i nie ma wykształcenia ani pracy?
I Ty chcesz krwiożerczego wolnego rynku? GL&HF
Wychodzę z tego tematu, bo widzę, że nie ma sensu potyczkować się z ludźmi na utrzymaniu rodziców i państwa którzy chcą wolnego rynku, bo teraz złe podatki i lewactwo uniemożliwiają im godne życie.
Ostatnio edytowany przez Ritualist dnia 31.05.2014 14:20:54

0
(+0|-0)
Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wysłano: 31.05.2014 14:24:43
Tygrys sumatrzański
Anthro
@Ritualist, piękne Ad Hominem względem TheWatchera.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...7891011>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane