Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


Anonim
1
(+2|-1)
Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 14:49:07
W tym roku piszę licencjat z socjologii. Jako temat wybrałem sobie tożsamość, a dokładniej, jej kształtowanie w internecie. Moją inspiracją było między innymi środowisko furry, w którym każdy ma w pewnym sensie możliwość stworzenia swojego "ja", kiedy pojawia się tu jako zupełny świeżak.

Gdybyście mogli się podzielić ze mną informacjami na ten temat byłbym naprawdę wdzięczny. Ankieta jest w pełni anonimowa i zajmuje około 5 minut (chyba, że ktoś się rozpisuje w otwartych). Zależy mi szczególnie na tym by akurat środowisko furry ją wypełniło, bo jest mocno związane ze zjawiskami które badam.

PS: Jeżeli to nie problem to byłoby super gdybyście dodatkowo podesłali ją ludziom z waszego otoczenia. Będę miał wtedy szersze spektrum badania i lepsze wyniki.

PS2: Jeżeli ktoś sobie zażyczy to upublicznię na forum wnioski po zakończeniu badania :D. W wersji tl;dr żeby nie umrzeć z nudów ofc.

Link do ankiety: ANKIETA

1
(+1|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 14:57:51
Jaguar
Człowiek
To już mam pierwszą uwagę, kont email mam wiele, ale tylko z jednego korzystam aktywnie (reszta jest bo coś na konto kiedyś zarejestrowałem i muszę mieć). I czy uwzględniać wszystkie konta jakie mam i o których pamiętam czy tylko te z których korzystam bieżąco

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 15:00:14
Cytat z "Hind": (Link »)
To już mam pierwszą uwagę, kont email mam wiele, ale tylko z jednego korzystam aktywnie (reszta jest bo coś na konto kiedyś zarejestrowałem i muszę mieć). I czy uwzględniać wszystkie konta jakie mam i o których pamiętam czy tylko te z których korzystam bieżąco

Wszystkie. Każde z nich miało kiedyś, lub nadal ma, jakiś cel prawda?

W pytaniu drugim dodatkowo można sprecyzować niektóre kwestie z tym związane jeżeli ktoś czuje taką potrzebę.
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 4.07.2014 15:01:21

1
(+1|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 15:36:38
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
W jednym pytaniu masz prośbę o uzasadnienie i brak miejsca na nie jbc ;)
Anything that is beautiful people want to break.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 15:40:53
Dzięki za cynk. Które to jest pytanie ponieważ nie potrafię znaleźć ;D?
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 4.07.2014 15:51:29

Anonim
0
(+1|-1)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 15:56:11
Ciekawy temat, powodzenia. Ankietę wypełniłem.

0
(+0|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 16:26:00
Jaguar
Człowiek
@♥♥♥♥♥♥ 2

0
(+0|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 16:36:01
Arachne
Taur
Po raz kolejny odkrywam, że nie wpasowuję się w standardy. W drugim pytaniu nawet nie wiem jak opisać mój "inny powód".

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 16:42:21
Cytat z "Hind": (Link »)
@♥♥♥♥♥♥ 2
Z tego co ustaliliśmy to to może być wina wyświetlania w przeglądarce. Sam kwestionariusz ankiety jest poprawny.

Cytat z "DarkV": (Link »)
Po raz kolejny odkrywam, że nie wpasowuję się w standardy. W drugim pytaniu nawet nie wiem jak opisać mój "inny powód".
Możliwe, że jak skończę opracowywać wyniki to będziesz zaskoczony.

1
(+1|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 16:52:42
Lis.
Chciałem dobrze.
DarkV - konta na podrywanie nieletnich dziewczynek w Internecie lepiej w ogóle nie licz ;D

0
(+0|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 17:07:41
Arachne
Taur
W siódmym pytaniu brakuje mi... kilku innych opcji... A te które wybrałeś niekoniecznie pasują.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 17:17:55
Cytat z "DarkV": (Link »)
W siódmym pytaniu brakuje mi... kilku innych opcji... A te które wybrałeś niekoniecznie pasują.

Dzięki. Dodałem możliwość dopisania własnych.

1
(+1|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 17:56:20
Lis
Anthro
Fajna ankieta, tylko nieraz nie wiedziałem co napisać :rollk:

Niech bóg strzeże mnie przed przyjaciółmi. Z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę. :-Dk

7
(+7|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 18:17:59
Jeleń
Anthro
Mogłeś napisać, że w internetach minusujesz posty M/M :rollk:
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 4.07.2014 23:26:59
Cytat z "redfun": (Link »)
Fajna ankieta, tylko nieraz nie wiedziałem co napisać :rollk:

Cóż. Tak często bywa. Ludzie nie raz nie wiedzą dlaczego myślą tak albo inaczej i takie badanie zmusza do chwilowej refleksji.

0
(+0|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 5.07.2014 2:23:09
irbis
niepozorny
Złośliwy komentarz o McDonaldzie już w kwadrans po zamieszczeniu ankiety na obu futrzastych forach. Taka nowojorska sekunda :rollk:

Anonim
3
(+3|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 5.07.2014 2:36:15
Cytat z "pinoteres": (Link »)
Złośliwy komentarz o McDonaldzie już w kwadrans po zamieszczeniu ankiety na obu futrzastych forach. Taka nowojorska sekunda :rollk:
Nie odebrałem go nawet jako złośliwy ;D. To taki stereotyp, a jako, że dzięki socjologii znam mechanizm stereotypu, to wiem swoje. Ba, rozumiem funkcjonowanie współczesnego rynku pracy! Tylko nieporadni socjologowie (czyli ci, których nie powinno na tym kierunku być) narzekają, że nie mają pracy i siedzą w MacDonaldzie zamiast używać wszystkich tych skilli, których się nauczyli na studiach.

1
(+1|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 5.07.2014 12:58:51
Anthro
Ankieta wypełniona
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

1
(+1|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 5.07.2014 14:27:21
Szop pracz
Anthro
Też wypełniłem... nie wiem czemu, ale strasznie lubię wypełniać wszelakie ankiety....

1
(+1|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 5.07.2014 18:34:57
Jaguar
Wypełnione.
Tylko napisz co odkryłeś, aż sam jestem ciekawy ;-)k

1
(+1|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 5.07.2014 19:07:29
Skunks
Anthro
W pytaniu 20. jakoś brakuje mi opcji "zależy od witryny", podobnie w pytaniu 27. - "zależy z kim", bo uczestnicy czatu mogą być twoimi dobrymi znajomymi. Albo po prostu źle sformułowane pytanie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 5.07.2014 19:12:09
Cytat z "Padfoot": (Link »)
W pytaniu 20. jakoś brakuje mi opcji "zależy od witryny", podobnie w pytaniu 27. - "zależy z kim", bo uczestnicy czatu mogą być twoimi dobrymi znajomymi. Albo po prostu źle sformułowane pytanie.

Hmm. Taka sytuacja jest możliwa. Myślę, że respondent w takiej sytuacji uwzględni to w pytaniu uzasadniającym co pozwoli na odpowiednią segregację wypowiedzi i postaw. Dzięki za uwagę.
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 5.07.2014 19:12:24

0
(+0|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 5.07.2014 22:10:14
Jaszczur
Anthro
Wypełniłem :) Ankieta ciekawa, ponieważ dzięki niej rozważyłem kilka ciekawych faktów, nad którymi nigdy się jakoś specjalnie nie zastanawiałem, a związanych ogólnie z tematem i ze mną :D
_______________________________
I'm creator of secs!

1
(+1|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 6.07.2014 0:26:08
Anthro
Przyznam że ankieta prosta i przyjemna

0
(+0|-0)
Re: Tożsamość w internecie
Wysłano: 6.07.2014 10:44:54
Człowiek
Cytat z "Lincuś": (Link »)
Przyznam że ankieta prosta i przyjemna

a to mnie przekonałeś :D

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane