Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<12


-10
(+8|-18)
Re: Pożegnanie od Toboe, irbisa wyjącego
Wysłano: 7.07.2014 14:14:42
Jak ten post zdobędzie 5+ plusików to zamykam ten temat :-ojjk:

Poza tym, come on, niby nikt się nie przejmował Toboem, a teraz ma swoje kilkadziesiąt postów xd
Ostatnio edytowany przez Pablo dnia 7.07.2014 14:17:24

20
(+20|-0)
Re: Pożegnanie od Toboe, irbisa wyjącego
Wysłano: 7.07.2014 14:24:36
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Stary, nie znam cie i raczej nie poznam, ale jak ty mogłes coś takiego w ogóle napisać.

Widać wyraźnie ze myslisz ze jestes lepszy od innych a nie jesteś, właśnie pokazałes że jestes wyrachowany, zgorzkiałym i samotnym człowiekiem oceniającym ludzi przez internet bo nie potrafisz nawiązać jakiejś wiezi z ludzmi na spotkaniu w życiu codziennym.

Jesteś "obserwatorem"? Obserwatorzy siedza cicho a nie wylewają na całe forum wiadro pomyjów nie wiem czego oczekując.

Nie wierze w to co przeczytałem, poprostu nie dochodzi do mnie to że ktos był w stanie stworzyć coś co dla mnie i wielu innych osób wyda sie poprostu oburzające, nie wiem czego oczekiwałeś ale chyba najzwyczajniej sie ośmieszyłeś, zastanów sie nad tym.


Piszesz o lamach i robactwie, oceniasz innych okiem wielkiego brata ale wiesz co właśnie zrobiłeś?
Pokazałeś że jesteś najgorszy z nich wszystkich.

Nie masz prawa nikogo oceniac, masz jakies mylne przekonanie ze to forum jest centrum naszego życia.

Ale zdziwie cie bardzo, znamy sie od lat na żywo, widujemy sie, spotykamy jak NORMALNI ludzie w mniejszych lub większych grupach, polfurs jest jedynie forum na ktorym spędzamy razem czas między spotkaniami, spaja ze sobą fandom który nie żyje w internecie tylko na meetach, conach, wyjazdach, wypadach do kina.

Nie znajac tego świata nigdy nie poznasz nikogo z nas, tym bardziej jesteś ostatnią osoba do wydawania sądów.

Ten temat jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, ogarnij sie, pójdź po rozum do głowy i go poprostu usuń amoze sprawa szybko rozejdzie sie po kościach.
Ostatnio edytowany przez Lester dnia 7.07.2014 14:29:39

2
(+3|-1)
Re: Pożegnanie od Toboe, irbisa wyjącego
Wysłano: 7.07.2014 14:26:40
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Izzy": (Link »)
Czasem trzeba się umieć dostosować, albo nie wiem, spędzać czas poza salą dla palących? xD

Ale widzisz, do tego trzeba jeszcze umieć się odezwać, a jak ktoś siedzi cicho przez całe spotkanie to nikt go nie będzie za uszy ciągnął jak babcia i pytał się co chwila czy wszystko mu pasuje :-Pk

Anonim
7
(+7|-0)
Re: Pożegnanie od Toboe, irbisa wyjącego
Wysłano: 7.07.2014 16:04:26
Cytat z "Toboe": (Link »)
spora część osób paliła, a wywietrzniki odmawiały posłuszeństwa. Ledwo oddychałem, zważywszy na swój brak tolerancji na dym tytoniowy, za to w drodze powrotnej cały czas miałem na sobie wspomnienie tego "zapachu".


Brzmi jak narracja z horroru klasy Z.

Przestałeś chodzić na meety, bo prawie się na jednym "udusiłeś", musiało być to tak traumatyczne przeżycie... Ok, powrót - ktoś jeszcze kogoś obgadał.

Serio? Z taką 'łzawą' historyjką wychodzisz do ludzi?

Cytat z "Toboe": (Link »)
Jednak nie każdy może znieść tutejsze towarzystwo, stąd postanawiają odejść. Rozumiem ich. Często można trafić tu na osobniki sączące jad, próbujące dowalić innym tylko dla samej przyjemności zgnojenia kogoś.


W każdej grupie społecznej są takie osobniki, w kole wędkarskim i w liceum. To coś nowego?

Cytat z "Toboe": (Link »)
Tutaj pisanie o odchodzeniu czy czegoś o sobie uznaje się za bycie attencionwhore, za ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ na atencję


Osoba, która naprawdę chce się zabić nie opowiada o tym wszystkim. Po prostu idzie i skacze z mostu. Reszta to krzyk o pomoc/zwrócenie na siebie uwagi. Tu jest podobnie.

Cytat z "Toboe": (Link »)
Wiem, że nie odnajdujecie tej przyjemności, którą ja tu znajduję. Nie widzicie opłacalności w przesiadywaniu tutaj i strzępieniu nerwów, byleby obejrzeć parę atrakcji.


O, Pan czyta w myślach innych. Fajna umiejętność. Zazdroszczę.

A nie, jesteś przecież obserwatorem. :-ojjk:

Cytat z "Toboe": (Link »)
A ja lubię zoo


Kogo to kur*a obchodzi...

Ryan wyczerpał temat w 100%. Musiałem sobie ulżyć, sorry.

PS. Dostałem pmke.
Ostatnio edytowany przez Frosti dnia 7.07.2014 16:10:48

12
(+13|-1)
Re: Pożegnanie od Toboe, irbisa wyjącego
Wysłano: 7.07.2014 16:23:00
Lew
Cytat z "Toboe": (Link »)
A ja lubię zoo


A jakoś rozmowy o obciągaiu psom ci przeszkadzają.... coś tu nie tak :-Pk
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-14
(+5|-19)
Re: Pożegnanie od Toboe, irbisa wyjącego
Wysłano: 7.07.2014 16:50:11

 Wątek zablokowany
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane