Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 12:34:21
Ja nic nikomu nie mowie, bo istnieje mozliwosc ze by mnie "wyku****wali". Wole byc w oczach rodziny i znajomych "normalnym chlopakiem, ktory sie nie wyglupia, jest porzadny itp."
To daje o wiele wieksze korzysci niz to, jak by sie dowiedzieli co ja wyprawiam jak mnie nie widza.

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 13:25:29
jestę kapibarę
A co wyprawiasz? ;>

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 13:30:36
Klacz huculska
Veth - no i czemu sie denerwujesz?nie powinienes sie wstydzic partii ktora popierasz :>

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 14:23:37
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Q-nik pisał(a)):
Veth - no i czemu sie denerwujesz?nie powinienes sie wstydzic partii ktora popierasz :>


1. gdzie napisałem że popieram pisiory ? Takiej partii nie ma. jest PiS
2. PiS-u nie popieram, co automatycznie klasyfikuje Cie do zaorania za pierdolnie głupot.
3. nie denerwuje sie, po prostu zacnie Ci dojebałem. (na co również wskazuje emotka na końcu mej ostatniej wypowiedzi.)
4. idź kraść węgiel z wagonów.
5. wulgaryzmy których teraz używam nie potwierdzają tego, że sie denerwuje.
6. to co wyżej napisałem było czystym przykładem zlania Ciebie i Twoich gówniarskich tekstów.
7. pisze w punktach bo może to do Ciebie dotrze, nie mogę zliczyć ile razy pisałem to co wyżej ale Ty i tak nie kapujesz. Mogę więc stwierdzić iż Twoja edukacja w zakresie czytania ze zrozumieniem i wyciągania wniosków z tekstu, zatrzymała sie przed tym jak się zaczęła.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 14:39:51
Czyli w skrócie mniej więcej pisze, że ma z Ciebie zaje***tą pi*de :D

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 15:02:12
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Rieger pisał(a)):
Czyli w skrócie mniej więcej pisze, że ma z Ciebie zaje***tą pi*de :D


Dokładnie :D

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 16:58:15
Klacz huculska
Rieger - moge powiedziec to samo ;)

Otterusie PISiorusie - ale to nie ja sie ciszylam jak wygraly pisiory i to nie ja sie pluje jak ktos cos na kosciol gada i to nie ja wrzucam kazdemu kto ma inne poglady polityczne jak Ty.... och och och

i przewidujac Twoja odpowiedz "daj logi" mowie ze nie mam zamiaru grzebac w logach bo to bylo wchuj dawno, ale zapewne nie tylko ja pamietam co sie wtedy dzialo

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 17:03:23
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
p2p2

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 17:12:46
Cytat:

Vethuleion pisał(a)):
Cytat:

Koniar pisał(a)):
Dzisiejszy świat jest podobny do średniowiecza - tam była za wielka wiara w chrześcijanstwo


Co ty ♥♥♥♥♥ pierdolisz ? Znasz moze troche historii? Czy tak p2p2 co Ci sie wydaje?

Cytat:

Koniar pisał(a)):
wszystko opieralo sie na Kościele i religii


Religa to czad :D

Cytat:

Koniar pisał(a)):
a w dzisiejszej Polsce jest troche mniejsza ta wiara i wszystko (czyt. Sejm i mohery ;P) opiera się na Radiu Maryja ;P

Rozumiem iż uważasz że ludzie wierzący to tylko sejm i mohery słuchające rozgłośni O Dyrektora?
Brawo.

Cytat:

Koniar pisał(a)):
sprawa z religiami jest nie fair,bo religia/wyznawcy przymuszają do robienia rzeczy,które albo są nudne,albo których nie chce sie robic.

Hahahaha! Dobre dobre, a teraz idź do MC Donalds pobawić sie na zjeżdżalni.
Jeśli jedna lekcja religii w tygodniu to dla Ciebie zbyt wiele to stary jesteś naprawde biedny. Do kościoła chodzić nie musisz, chociaż to i tak jedna godzina w niedziele, wąptie żeby starzy Cie tak mocno puszczali w niedziele wieczorem z kolegami na piwo więc raczej siedzisz z nimi w domu.
Z resztą widać jak szczeniackie jest Twoje podejście, nie trzeba chodzić do kościoła i "robić tego co jest nudne" aby być wierzącym.


Co do średniowiecza - wybacz,ale tak mnie uczyli na historii. Ponoć edukacja opierala sie na Kościele, odkrycia i wynalazki badał kościół i od niego zależało,czy ludzie w to uwierzą,czy nie (np. słynna polemika Kościoła na temat teorii Darwina,próbowano PONOĆ wmawiać ludziom,że ta teoria jest nieprawdą). W niektorych państwach też król nie robił danej rzeczy bez zgody kościoła.
Pisałem, że to jest PODOBNE i podałem w czym podobne. Tak więc Sejm i starsze babcie opierają sie an relidze,a kiedys to wszyscy. Nie rozumiem po co wielka draka o to,nie napisałem,że jest identycznie :-?k

Miło też Veth,że zamiast czytać wszystkie posty,to czytasz te,po których można człowieka zjechać. Nie biega mi o te katechezy w szkole,to przezyć umiem. Ale chodzi o te zbieranie podpisów na msze - ostatnio miałem tak,że w czwartek poszedlem na msze i do spowiedzi,bo za siostry 18-nastke,ale proboszcz podpis dał tylko za spowiedź,za msze nie dał i kazał przyjść na msze dzien pozniej. I już mógl dać podpis,ale uznał,że plusik w jego dzienniku jest bardziej wazny (taa,a potem sie pytaja,dlaczego nie mamy podpisów ;P). No i w niedziele,bo po pierwsze tradycja,po drugie kolejny obowiązkowy podpis.



Q-nik taka mądra nie bądź ;P Nie ma to jak uogólnianie - od czasu poczęcia,aż do 18-siemnastki to sie jest dzieckiem, nie ma czegoś takiego jak młodzież u was ;P Sorka,ale ponoć o dojrzałości i o tym,czy człowiek jest dorosły zależy nie to,czy sie ukonczy 18 lat,tylko to,czy sie jest dojrzalym psychicznie i biologicznie.



btw. co to znaczy te "p2p2"??

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 17:15:20
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
pitu pitu

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 17:19:34
Klacz huculska
Koniar xDDDDDD ale Religa w sredniowieczu chyba nie zyl jeszcze , i co ma koscio do Religi? O_o

"Sorka,ale ponoć o dojrzałości i o tym,czy człowiek jest dorosły zależy nie to,czy sie ukonczy 18 lat,tylko to,czy sie jest dojrzalym psychicznie i biologicznie."

hmm... czyli jak mowilam "dzieci i ryby glosu nie maja" ;)

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 18:07:06
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Koniar pisał(a)):
Co do średniowiecza - wybacz,ale tak mnie uczyli na historii. Ponoć edukacja opierala sie na Kościele, odkrycia i wynalazki badał kościół i od niego zależało,czy ludzie w to uwierzą,czy nie (np. słynna polemika Kościoła na temat teorii Darwina,próbowano PONOĆ wmawiać ludziom,że ta teoria jest nieprawdą).

Darwin? W średniowieczu?


Cytat:

Koniar pisał(a)):
Pisałem, że to jest PODOBNE i podałem w czym podobne. Tak więc Sejm i starsze babcie opierają sie an relidze,a kiedys to wszyscy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Religa

Słabo coś Cie uczą w tej szkole...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 20:04:39
Rany :/ Czy u was Religia kojarzy się tylko z Ministerstwem Zdrowia? ja mam na myśli religie, czyli wiara,kościól i te inne rzeczy :?

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 20:21:11
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
to naucz sie odmieniać przez przypaki

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 9.10.2007 21:13:48
Wilk Szary
Zwierzę
cyt. Wikipedia: "Profesor Religa jest ateistą."

taka ciekawostka, ale nie ufałbym na 100% Wiki, nieraz tam fajne jaja wypisują. :-Pk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 10.10.2007 13:13:36
Jest jedno ale: Minister Zdrowia to Zbigniew RELIGA (nawet to jest w twoim linku Veth), a nie religia :/ A ja pisze Religia,nie Religa :/ To ty czytać nie umiesz.

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 10.10.2007 13:18:47
Wilk
Zwierzę
Cytat:

Koniar pisał(a)):
wszystko opieralo sie na Kościele i relidze


Gdyby to było Religia-Religa to możnaby podejrzewać literówkę.
"Religii - Relidze" - to nie jest literówka.
--sf.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 10.10.2007 13:36:52
Cytat:

Koniar pisał(a)):
...wszystko opieralo sie na Kościele i religii ...


Błędu nie było i nie ma ;P Zobacz sobie mój post, druga strona to sie przekonasz,ze mam racje Sharpy ;P

Bo ja pisze o niebie,a drugi o chlebie ;P

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 10.10.2007 14:11:59
jestę kapibarę
Koniar, o co ty się własciwie podniecasz? Że takie bzdury piszesz i jakieś karteczki musisz mieć i robisz z tego wielkie sensacje? Nie podoba ci się, to złóż zażalenie do biskupa czy prymasa, że proboszcz idiota i ma durne wymagania. Wolność słowa jest, możesz napisać list i wysłać poleconym. Byle ręcznie i ładnie, to się biskup wzruszy i może proboszcza opieprzy. To działa, bo od tego są przełożeni żeby do nich się skarżyć.
Jakbym miał taką posraną parafię żeby mi kazali przynosić podpisy z mszy to bym poszedł do innej gdzie ci dadzą i bez tego, mieszkasz w dużym mieście i jest tam więcej niż jeden kościół.
W podstawówce zrobiłem awanturę (uwzględniającą wychowawczynie i zastępcę dyrektora), że jak ksiądz chce mi postawić tróję z religii na świadectwie 8 klasy to ja się z niej wypisuję i jestem niewierzący. Ksiądz powiedział, że może mi zrobić egzamin z biblii i żebym się na za tydzień przygotował. Powiedziałem, że chcę zaraz bo ja uważam że wiem wszystko co potrzeba. Na zakończenie szkoły miałem 6.
A do bierzmowania miałem jakiś kurs przygotowawczy, teoretycznie dziesięciospotkaniowy, na drugim spotkaniu jako jedyny byłem w stanie powiedzieć z marszu i z głowy główne prawdy wiary i sakramenty, po czym ksiądz (ten sam) zaznaczył sobie, że nadaję się do bierzmowania i mogę już nie przychodzić. Chodzenia do kościoła nie wymagał ode mnie nikt, to nie chodziłem (spać mogę w domu).

A przypadków naucz się swoją drogą, wszyscy wiedzą o co ci chodziło, tylko leją z tego że nie potrafisz po polsku porządnie napisać.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 10.10.2007 16:14:40
Jeden błąd się zdarzył i już taka afera ;P Wy też często robicie błędy, ale wam ich nie wypominam ;P Nauczyciel języka polskiego jest od tego ;P

No wiesz LV, biskup by odpisał, że tak musi być. Z mojej klasy do mojej parafii do bierzmowania idą jeszcze z dwie osoby. Reszta do innych parafii i tam też muszą się regułów trzymać ;P Ach,jak szedłem do I Komunii Świętej to było inaczej...

Btw. to nie podniecanie się, inaczej by moje posty były przepełnione radością ;P

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 10.10.2007 16:18:16
jestę kapibarę
Cytat:
No wiesz LV, biskup by odpisał, że tak musi być.


By odpisał. Udowodnij lub giń.
A jak odpisze to do prymasa. I papieża.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 10.10.2007 17:13:00
To zapytaj Koniar tego biskupa w którym fragmencie biblii Jezus nakazał Ci byś zbierał podpisy za msze.

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 10.10.2007 17:30:29
i przy okazji spytaj czy jest tam coś o celibacie? i o to co święty Piotr pisał o wzorze dobrego biskupa...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 10.10.2007 18:08:02
Bijcie sie !!

=D

0
(+0|-0)
Re: Dechrystianizacja :P
Wysłano: 10.10.2007 19:01:04
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Koniar pisał(a)):
Wy też często robicie błędy

Nie, nie robimy.


Swoją drogą...
Cytat:

Koniar pisał(a)):
Reszta do innych parafii i tam też muszą się regułów trzymać

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane