Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



Anonim
0
(+0|-0)
Rysownik poszukiwany (bynajmniej nie "na już")
Wysłano: 6.09.2014 16:29:06
Jako, że Polfurs to forum, które odwiedza dużo osób mających z rysunkiem sporo wspólnego, sądzę, że to dość dobre miejsce by zapytać.

Poszukuję rysownika, który spełnia następujące warunki:
- potrafi rysować postacie ludzkie, furry jak i baśniowe (wszelkie elfy, gnomy, potwory itd.)
- nie ma większych problemów z rysowaniem postaci w ruchu
- komiks nie jest mu obcy
- zarabia na życie swoją twórczością i potrafi podejść do niej stricte rzemieślniczo (nie realizować swojej koncepcji, tylko czyjąś)
- mieszka w Polsce

Pewnie znacie całe tabuny najróżniejszych artystów furry jak i nie furry, dlatego też byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mogli mi dać namiary na takich rysowników. Nawet jeżeli dana osoba nie spełnia wszystkich warunków to z chęcią się o niej dowiem. Jeżeli TY spełniasz te warunki, to sam/sama siebie też możesz zareklamować :D.

O co chodzi? Robię wstępne rozpoznanie. Możliwe, że za jakiś czas będę chciał zatrudnić taką osobę. Nie wiem kiedy to nastąpi, ale chcę już teraz rozpocząć poszukiwania potencjalnych kandydatów.

PS: Nie wiem czy dobry dział. Nie jest to do końca ogłoszenie, raczej prośba o pomoc, a i z grafiką ma coś wspólnego.
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 7.09.2014 13:46:51

0
(+0|-0)
Re: Rysownik poszukiwany
Wysłano: 7.09.2014 9:24:13
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Czyli chcesz komuś zlecić rysowanie komiksu. Ile płacisz za stronę?

1
(+1|-0)
Re: Rysownik poszukiwany
Wysłano: 7.09.2014 11:06:19
Biała liska
Anthro
Ja spełniam tylko dwa kryteria i to nie do końca, ale znam kogoś http://meerkatartistpl.deviantart.com/ Komiksy, Furry, nie Furry, nawet teksty ;-)k
_______________
Lang lebe die Rote Armee Fraktion!

1
(+1|-0)
Re: Rysownik poszukiwany
Wysłano: 7.09.2014 12:16:45
Smok Serwisowy
tak jak veth wspomniał, napisałeś czego oczekujesz to napisz jeszcze co oferujesz albo chociaż coś więcej o projekcie. może uda się kogoś zachęcić :)

możesz też spróbować na forum bitew komiksowych, tam jest znacznie więcej nakurwiaczy komiksów
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Rysownik poszukiwany
Wysłano: 7.09.2014 13:38:25
Myślę, że nie będę płacił za stronę tylko dana osoba będzie zatrudniona normalnie na etat w pracowni. Wstępnie się orientuję kto w ogóle takimi rzeczami się zajmuje. Nikomu nic nie mogę obiecać, a że zatrudniona zostanie jedna do trzech osób, to nie będę zawracał dupy całej reszcie, a jedynie chcę się dowiedzieć o ich istnieniu. Jak przyjdzie stosowny czas, to sam się do nich zgłoszę i powiem ile kasiory zarobią i gdzie będą pracować jeżeli przyjmą propozycję.

Dzięki za cynk Moskva i Smok.
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 7.09.2014 13:39:50

0
(+0|-0)
Re: Rysownik poszukiwany
Wysłano: 7.09.2014 22:10:46
osioł
Anthro
Cytat z "Smok": (Link »)


możesz też spróbować na forum bitew komiksowych, tam jest znacznie więcej nakurwiaczy komiksów


Bitwy komiksowe od dłuższego czasu w końcu zdechły wraz z całym forum. Prędzej już na digartcie można byłoby poszukać kogoś.

-1
(+0|-1)
Re: Rysownik poszukiwany (bynajmniej nie "na już")
Wysłano: 9.09.2014 20:07:26
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Pracownia? A jakie materiały masz w tej pracowni i gdzie ona jest? Nie myślisz chyba że ludzie będą jeździć 150 czy 500 km gdzieś żeby rysować jak to samo mogą sobie robić w domu :rollk:

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Rysownik poszukiwany (bynajmniej nie "na już")
Wysłano: 9.09.2014 21:31:54
Veth. Jeżeli jesteś tak bardzo zainteresowany tym projektem to podeślij swoje portfolio. :D Z chęcią się z nim zapoznam.

-1
(+0|-1)
Re: Rysownik poszukiwany (bynajmniej nie "na już")
Wysłano: 9.09.2014 23:14:32
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Jak na razie to nie opłaca mi się przesłać nawet pustej kartki. Jeśli to co przedstawiasz to oferta pracy, to bardzo niepoważna.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Rysownik poszukiwany (bynajmniej nie "na już")
Wysłano: 10.09.2014 0:29:49
Cytat z "♥♥♥♥♥♥": (Link »)
Robię wstępne rozpoznanie. Możliwe, że za jakiś czas będę chciał zatrudnić taką osobę. Nie wiem kiedy to nastąpi, ale chcę już teraz rozpocząć poszukiwania potencjalnych kandydatów.

Oh please. O CV nie proszę, a o zwyczajnego linka. Żadna z tego oferta pracy, a jedynie wstępne rozpoznanie sytuacji. Źle zinterpretowałeś cały temat Veth.
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 10.09.2014 0:32:59

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane