Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123>>


0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 25.04.2015 0:51:49
Smok / Gad
Anthro
Kurde chyba z rok już nie grałem w MC. :D Pobieram launchera już. :] Ile osób obecnie grywa na serwie?

2
(+2|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 16.05.2015 23:28:27
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Takie pytanko, z jakiejs przyczyny, jak sie lacze z polfursowym serwerem to serwer nadpisuje mi teksturepacka. Da sięto jakos zablokować?

Problem rozwiązany. Zaznaczylem nioechcacy opcję zasysania zasobow z serwera.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 16.05.2015 23:49:15
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 7.07.2015 2:02:39
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Poprosze na whitelistę ktos coś.
Jak byłam na IRC to wszysc AFK, a ja chcę tylko zrobić zdjęcia tego, co zbudowałam, na pamiątkę.


0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 7.07.2015 9:22:02
Taur
Nie ma nic takiego, jest authme (zreszta jak zawsze)
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 7.07.2015 11:59:22
Szop pracz
Anthro
Małą inicjatywa: Może zbudowalibyśmy na serverze swoisty tor przeszkód pokroju Wipeout? Tylko wypadałoby się zebrać tak w kilka osób i rozdizelić fragmenty do budowy, żeby nie musiała jedna osoba wszystkiego sama robić, sama materiałów szukać itd. Gdzieś w następnym tygodniu może? ^.-.^

0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 7.07.2015 12:03:05
Arachne
Taur
Na serwerze są osoby które mają tony materiałów w magazynach i portfele pękające w szwach od gotówki, także nawet specjalnie nie trzeba by materiałów szukać.

Mogę trochę pomóc w budowie (bez admin commandów bo to żadna zabawa) tylko fajnie by było jakby ktoś za planowanie się wziął.

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 7.07.2015 12:10:58
Irbis
Bestia
Dawno nie bawiłem się redstonem. Co prawda ostatnio nie mam za wiele czasu, ale... You have my repeater!
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 7.07.2015 14:58:31
Szop pracz
Anthro
No to standardowo zróbmy 4-5 etapy.

Pierwszy to może dać zwykłe skakanie po soulsandach ii kaktusach, to wszystko otoczone wodą (Nie wiem czy tak dalej jest, ale chyba przytrzymanie Shift na soulsand nie działa, w a dodatku jest troszkę niższy niż pozostałe bloki, więc z otaczającą go wodą może rzeczywiście być utrudnieniem)

Z redstone to przydałoby się zrobić ścianę pięści ( 50 sekunda: https://youtu.be/Cslbz3X2mQE?t=50s )

Standardowo wielkie, czerwone kule (chociaż dla trudności mogłyby być z lodu albo soulsanda.. albo na zmianę)

No i jakieś 2 dużo bardziej wymagające etapy..
Parkour ze znikającymi bloczkami redstone? Skakanie po drzwiach, która się zamykają i otwierają, więc bieganie po nich mogło skutkować spadkiem? Jakieś ciekawsze propozycje?

No i może licznik czasu wyłączany przyciskiem na końcu trasy? ^.-.^

1
(+1|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 7.07.2015 15:04:35
Arachne
Taur
Ah, to jest "wipeout"? W sumie zastanawiało mnie jak chcecie zrobić odrzutowe poduszkowce w minecrafcie...


0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 7.07.2015 15:09:24
Szop pracz
Anthro
Heh. Ale w sumie można też skombinować jakiś tor dla minecartów aby się pościgać.. Z przyciskami na złote tory, porozstawianymi w trudnych do kliknięcia podczas jazdy miejscach, aby wygrała ta osoba, której więcej razy się uda kliknąć :D

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 7.07.2015 15:18:36
Irbis
Bestia
Takie parkoury jak wipeout są trochę... za mało zaawansowane. Wolę tory z zagadkami. Takie zabawy bez command-blocków dają satysfakcję z organizacji:
http://i.imgur.com/u5CPgZc.png
http://i.imgur.com/CTpyesJ.jpg
Na screenach okablowanie do zagadki "powtórz nutki", przy czym trzeba dwa pięcionutowe utwory odtworzyć pokrętłami. Zaprojektowane i odtworzone na serwerze survival.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 7.07.2015 15:43:36
Szop pracz
Anthro
Cóż, wipeout polega raczej na zręczności niż na zagadkach, ale im więcej projektów tym więcej będzie do roboty na serverze.. To zbieramy się gdzieś w następnym tygodniu i budujemy? Może czwartek? ^.-.^

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 28.11.2015 10:05:54
Hejo! Ma ktoś chęć razem pograć? Znów mnie wzięła ochota na MC. Chętni proszę o priv lub po prostu kontakt GG lub skype. GG 42165430 skype t3r00r

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 28.11.2015 12:31:55
Wchodze do gry więc jeśli ktoś chętny to zapraszam, do 16 może posiedzę xP

2
(+2|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 20.09.2016 22:55:53
Jaszczur laboratoryjny
Anthro
Ja na serwerze gram już od ładnych paru lat, ale ostatnio dokucza mi jeden mankament.

Z racji faktu, że na serwerze nie wyświetlają się skiny co wynikło ze zmian na serwerach non-premium proponuję instalację tego pluginu:
https://www.spigotmc.org/...srestorer.2124/

Miałem przyjemność użyć go na innym serwerze i jest bardzo fajny. Pozwala załadować widocznego na serwerze skina nawet osobom co nie mają konta premium.
To jest w końcu serwer dla futrzaków i bardzo mi przeszkadza że nie mogę swojego skina jaszczurzego tutaj zobaczyć, a jestem skazany na tą brzydką ludzką gębę... :lolk:
Ostatnio edytowany przez Cordylus dnia 21.09.2016 1:55:32

0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 21.09.2016 12:57:39
Arachne
Taur
Dziwne. Powinien być na serwerze plugin który przywraca skiny. Obadam. Może przy updejcie przestał działać?

Edit: Faktycznie. Plugin zaktualizowany, skórki działają.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 21.09.2016 13:13:44

0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 23.09.2016 1:09:19
Jaszczur laboratoryjny
Anthro
Bomba, ale czemu opcja zmiany skina z poziomu gry nie działa?

Przecież to by się bardzo przydało na tym serwerze, aby można było załadować skina nawiązującego do fursony nawet dla graczy non-premium.

0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 23.09.2016 7:42:39
Arachne
Taur
Mówisz i masz. Dawno nie mieszałam w uprawnieniach, także daj znać czy działa.

1
(+1|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 26.09.2016 12:46:53
Jaszczur laboratoryjny
Anthro
Wszystko działa bardzo dobrze, dzięki!

0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 2.10.2016 19:25:58
Wnoszę o odblokowanie możliwości zakładania sklepików przez graczy, byłoby bardzo fajnie gdyby to odblokowano ^^

0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 2.10.2016 23:56:14
Arachne
Taur
Sklepy dodane na bazie pluginu QuickShop. Na razie odsyłam do strony pluginu jak z tego korzystać, później jak komuś się zachce to może na wiki coś dopisze.

Zasadniczo wszystko robi się komendami /qs oraz skrzynkami. Tabliczki na skrzynkach same się stawiają.

https://www.youtube.com/watch?v=gyMyE7Pz1zs


Podatek i opłaty za postawienie sklepu wyłączyliśmy bo uznaliśmy za upierdliwe.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 2.10.2016 23:58:51
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=gyMyE7Pz1zs


0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 22.10.2016 23:17:57
Propozycje:

lucky chest / lucky block - myślę że znacznie urozmaiciło by to rozgrywkę, widziałem ten plugin na wielu serverach i był naprawdę fajny


Exp bank - Jeden z najbardziej potrzebnych pluginów, odkładanie expu do własnej szufladki to podstawa ^^

Mcmoo - aktualizacja do najnowszej wersji, naprawdę przydałaby się

mapa suowcowa - powiększenie jej (przekraczalnej granicy), cała prawie została odkryta na starych wersjach, dlatego nie ma sposobu na wygenerowanie nowego terenu na surowcach


Błędy:

Umiejętność Herbalism powinna dawać jakieś rzadkie przedmioty podczas zbierania czasami jak wynika z opisu, lecz nie daje żadnych, nawet z wysokim procentem na ich znalezienie.


Jeśli zostanie coś wprowadzone postaram się zrobić o wszystkim artykuły na wiki.
Ostatnio edytowany przez Xevrrer dnia 22.10.2016 23:22:08

0
(+0|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 23.10.2016 21:31:26
Taur
mapę surowcową można skasować, wygeneruje się nowa
Jedno słowo - wiele dysków.

-2
(+0|-2)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 24.10.2016 21:36:12
Smok
Jeżeli stworzycie serwer CSGO to będę spełniony, rzucę wszystko i będę trenował żeby wbić globala i wyorać was wszystkich.

1
(+1|-0)
Re: Polfursowy Minecraft
Wysłano: 24.10.2016 21:43:29
Arachne
Taur
"My" jako serwis Polfurs nie planujemy nic takiego zakładać. Jak chcesz pograć z/przeciwko futrzakom to popytaj na grupie steama: http://steamcommunity.com/groups/polishfurries

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane