Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

1234>>


0
(+0|-0)
cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 14:39:09
jellicles
Zmiennokształtny
lubisz sie przebierac? lubisz sie wygłupiać? mieszkasz niedaleko Poznania lub w Poznaniu? Zapraszam na cosplay! Moja skromna osoba zamierza zorganizowac cospleyowe wypady na miasto i przy okazji poznac wielu ciekawych ludzi. Co prawda większosc cospleyowców pewnie sie zna z konwentów ale ja nie mam mozliwosci w tym roku na taki wyjazd wiec... zapraszam! Cospley planowany jest na wiosne około połowy maja (czyli po maturze xD) .

mozna sie przebrac za kogo lub co sie tylko chce.

Ja przebieram sie za Demeter z musicalu "Koty"

mam juz dwa zgłoszenia *.* a może tylko dwa?

kontakt: reimaru@interia.pl

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 15:03:13
Smok Serwisowy
cosplaj... tłumy umalowanych mangowych dzieci przebranych za pokemony i czarodziejki z księżyca wypełzają ze swoich jamek i snują się po ulicach...

chyba trafiłaś pod zły adres misiu :(
chociaż... rikku była by zachwycona przebrała by się za przebitego wiosłem świetlika z wydłubanym okiem...
osobiście jakoś nie czuje tych klimatów
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 16:18:56
jellicles
Zmiennokształtny
Cytat:

Edi pisał(a)):
cosplaj... tłumy umalowanych mangowych dzieci przebranych za pokemony i czarodziejki z księżyca wypełzają ze swoich jamek i snują się po ulicach...


masz ograniczone mniemanie o cospleyowcach ==' byles kiedys na konwencie mangowym? albo widziales relacje z niemieckich lub japonskich? cospleyowcami sa tez osoby dorosłe i przebieraja sie za wszystko nie tylko Pokemony i czarodziejki z ksieżyca!

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 16:52:34
Smok Serwisowy
osobiście znam kilku cosplayowcow z warszawy i wiesz co... nie zmienię zdania ^^. chociaż same kostiumy bywają fajne to już samo hasło "konwent mangowy" wzbudza we mnie pewne dość niesympatyczne odruchy skierowane od mojego "wewnątrz" w stronę mojego "zewnątrz"... przy odrobinie szczęścia nie trafisz na groszek z marchewką.

Chociaż ponoć bywają dobre zapiekanki... żeby było czym zwracać.

Oczywiście jestem pewien że znajdziesz tu wielu miłośników mangi i przebierania się kolorowe dzieci z wielkimi oczami... ale ja mam w tej kwestii dość ugruntowane poglądy ^^
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 18:05:59
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
następna reklama...
Czy dzieciaki naprawde nie mają co do roboty tylko łazić po forach i pisac te brednie? Chcesz cospleje to wejdź na www.yaoi.pl czy jak to tam.
Lubie kilka anime ale nie lubie dzieci które wieszają sie na strychu bo im manga kazała.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 18:34:13
Smok Serwisowy
ładnie powiedziane :>
manga TAK, mangowe dzieci NIE !
i to by chyba było na tyle jeśli chodzi o ten temat xD

RIP
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 19:21:23
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Edek, zmień avatara :P

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 19:35:01
jellicles
Zmiennokształtny
==' ze niby wszyscy fani mang to tzw dzieci mangi?
0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 19:36:22
Cytat:

Vethuleion pisał(a)):
następna reklama...
Czy dzieciaki naprawde nie mają co do roboty tylko łazić po forach i pisac te brednie? Chcesz cospleje to wejdź na www.yaoi.pl czy jak to tam.
Lubie kilka anime ale nie lubie dzieci które wieszają sie na strychu bo im manga kazała.



a może maja grac 24 godziny na dobe w gry komputerowe? przynajmniej jest jakies rozwijajace zajecie no nie..a potem weźmie sie pistolet i wszystkich pozabija bo przeciesz "mam jeszcze jedno zycie"

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 19:42:42
Smok Serwisowy
właśnie... napierdalanie w ddr'y na konwencie, przebieranie się za pokemony i oglądanie hentajców w ♥♥♥♥♥♥♥♥ potem, zdjętymi glanami i nie powiem czym jeszcze pokoju przy zagęszczeniu buzujących testosteronem nastolatków przynajmniej 2-3 na metr kwadrat jest dużo bardziej rozwijające. Vethu zreformuj się i przestań w końcu napierdalać W ten komputer
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 19:46:04
jellicles
Zmiennokształtny
oh nie oto mi chodzi==' dobra nie bede z wami dyskutowac bo dyskusje o takich rzeczach do wojen prowadza. każdy lubi co lubi i ważne zeby robil to z rozwagą.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 19:49:08
Smok Serwisowy
no... czujesz się w jakiś sposób niezrozumiana i osamotniona w swoich poglądach? może wolisz o tym porozmawiać na gg :] ?
nie zapomnij o wpisie w pamiętniczku ^^
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 19:54:49
jellicles
Zmiennokształtny
osamotniona? nie znam wiele osób które uwielbiaja mange i anime, znam jedna dziewczyna która robi Cospley Jui'ego z Vidoll'a i wielu wielu fanow japoni.

czasami mam wrażenie ze dlaniektórych bardzo trudno zrozumieć te hooby bo mysla ze manga i anime tylko dla dzieciaków jest a jak wiemy niektóre dzieci biora wszystko zbyt na serio... do tego tez trzeba byc dojrzałym psychicznie.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 19:55:21
Wilk Grzywiasty
Anthro
Boże! to J-rockowiec na avie :X

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 19:58:26
jellicles
Zmiennokształtny
Cytat:

Raksha pisał(a)):
Boże! to J-rockowiec na avie :X



a no^^ j-rockowiec i to jaki^^

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 20:00:09
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Reiko pisał(a)):
osamotniona? nie znam wiele osób które uwielbiaja mange i anime, znam jedna dziewczyna która robi Cospley Jui'ego z Vidoll'a i wielu wielu fanow japoni.

czasami mam wrażenie ze dlaniektórych bardzo trudno zrozumieć te hooby bo mysla ze manga i anime tylko dla dzieciaków jest a jak wiemy niektóre dzieci biora wszystko zbyt na serio... do tego tez trzeba byc dojrzałym psychicznie.


Nie kapuje o czym gadasz.. wypierdalaj bo pewnie czcisz szatana.. wystarczy spojrzeć na twój avatar i słowa jakich używasz :/

Cytat:

Reiko pisał(a)):
a no^^ j-rockowiec i to jaki^^


Pewnie mały i piszczący

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 20:09:38
Smok Serwisowy
Riko: tu jest bardzo wielu fanów mangi i anime. ale tak jak nie podniecają się tanim chińskim badziewiem z kiosku ruchu tak nie podniecają się każdym animcem i każdą muzą tylko dla tego... że jest "JAPOŃSKA/CHIŃSKA/KOREAŃSKA/niepotrzebne skreślić"
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 20:10:10
lepszy mały piszczący żółtek niż kościsty arab :P

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 20:22:49
jellicles
Zmiennokształtny
Vethuleion sam czcisz szatana nekromanto jeden! spój na swój avatar niby taki super ekstra jest!!! odezwał sie kurcze najmądrzejszy na swicie!

nie podniecam sie mangami w kioskach bo te zazwyczaj sa kipeskie kupuje mangi w sklepiku japońskim i tytuły dobre i ambitne a nie np Naruto czy własnie Pokemon ==' W kiosku np Yaoi nie kupisz...

Kyo nie piszczy.. sam piszczysz Vethuleion... on spiewa i wszeszczy (xD)!! a to ze jest niski nic nie znaczy =='

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 20:28:03
Wilk Grzywiasty
Anthro
Cytat:

Reiko pisał(a)):
Vethuleion sam czcisz szatana nekromanto jeden! spój na swój avatar niby taki super ekstra jest!!! odezwał sie kurcze najmądrzejszy na swicie!

nie podniecam sie mangami w kioskach bo te zazwyczaj sa kipeskie kupuje mangi w sklepiku japońskim i tytuły dobre i ambitne a nie np Naruto czy własnie Pokemon ==' W kiosku np Yaoi nie kupisz...

Kyo nie piszczy.. sam piszczysz Vethuleion... on spiewa i wszeszczy (xD)!! a to ze jest niski nic nie znaczy =='


nie pasujesz tutaj :-Pk ciekawe, czy wogóle jesteś furry :D

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 20:29:54
Smok Serwisowy
yaoi... "jak zostać emo - instrukcja w 45 stronach od prawej do lewej"

Zajebiście ambitna lektura
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 20:37:02
Ocelotek
Anthro
Jak ktoś jest normalny to ani gry, ani manga, ani nic innego nie popchnie go do samobójstwa czy strzelania do ludzi, a reszta zasługuje na śmierć. Ja tam lubię mangę, ale przebierać się nie będę. Tym bardziej że bohaterka Ghost in the Shell często była naga.
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 21:07:10
Klacz huculska
co wy sie czepiacie tych kosplejowcow..... a jak sie stare chlopy sie przebieraja sie w fursuity? to ok ... a jak ktos sie przebierze za ulubiona postac to wielkie halo....


ja osobiscie sie bym nie przebrala ale niektore kostiumy sa naprawde fajne i nic zlego w tym nie widze :>

a na zjazd nie pojade :P wole jechac na bake... chociaz w tym roku ponoc byla do bani :/

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 21:15:06
Myszoskoczek
Anthro
Cytat:

Raksha pisał(a)):
ciekawe, czy wogóle jesteś furry :D


Ej, no to juz jest pojazd po całości i cios poniżej pasa xD Raksha wywleka ciężką artylerię :-Dk

Ale! Skoro na tym cosplayu można się przebrać z kogo i za co się chce...
Ja bym nie miała niczego przeciwko doczepieniu sobie ogona & uszu i paradowaniu w takim stroju po mieście xD
(szkoda, że nie mam fursuitu)

I mogę zebrać paru cosplayowców (chociaż znając ich pewnie przebiorą się wszyscy za Naruto) i fanatyków Warcrafta, których znam ze szkoły i ruszyć dupska do Poznania :-Dk

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 15.10.2007 21:31:11
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Reiko pisał(a)):
Vethuleion sam czcisz szatana nekromanto jeden! spój na swój avatar niby taki super ekstra jest!!! odezwał sie kurcze najmądrzejszy na swicie!


Oj nie musisz mi tak schlebiać honej

Cytat:

Reiko pisał(a)):
nie podniecam sie mangami w kioskach bo te zazwyczaj sa kipeskie kupuje mangi w sklepiku japońskim

Od starego japończyka który sie pojawia i znika?

Cytat:

Reiko pisał(a)):
sam piszczysz Vethuleion...

A nie... bo twój stary

Cytat:

Raksha pisał(a)):
nie pasujesz tutaj :-Pk ciekawe, czy wogóle jesteś furry :D

^ grubo

Cytat:

Q-nik pisał(a)):
co wy sie czepiacie tych kosplejowcow..... a jak sie stare chlopy sie przebieraja sie w fursuity? to ok

Nie... to jest koszmar... jeszcze z wystającym fajferem to kompletna padaka :/

 Aby pisać należy być zalogowanym
1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane