Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 0:04:51
wilk
Zmiennokształtny
Ja jestem cosplayowcem. Zwykle się przebieram za postać z książki - inkwizytora Oriego. A to, że książka jest pisana przeze mnie, a sam Ori jest moim literackim ja, to już inna sprawa... ;-P I chodzę tak na codzień. ;-D
Soli Deo gloria!

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 0:19:05
Smok Serwisowy
Cytat:

woskar pisał(a)):
Ja jestem cosplayowcem. Zwykle się przebieram za postać z książki - inkwizytora Oriego. A to, że książka jest pisana przeze mnie, a sam Ori jest moim literackim ja, to już inna sprawa... ;-P I chodzę tak na codzień. ;-D



...i teraz już wiesz czemu się od od tych "ludzi" separuje xD

Woskar: mam nadzieję, że cię nie poznam nigdy na żywo. będę cię musiał spytać o wypis zażywanych leków ;]
czy zaburzeniami osobowości można się zarazić drogą kropelkową ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 1:18:36
Animkowy kot.
Anthro
Mam wrażenie Ed i Veth, że trochę źle podchodzicie do całego zagadnienia. Przecież cosplay nie musi być od razu zjazdem fanatycznych, piszczących "manga-boyów." Tak na prawdę cosplay może dotyczyć praktycznie każdej tematyki a przykładem na to niech będzie niedawny Warszawki Zombie Walk. A poza tym przecież furry, jak to już ktoś zauważył, też ma dość często elementy przebierania się a co za tym idzie podpada pod kategorię cosplayów.
Jam jest Karzeł Chaosu, Skwarek Zagłady, Ziemniak Niegodziwości! Jam jest Krzysztof!

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 1:28:59
Smok Serwisowy
aha... coś jeszcze ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 1:38:47
Animkowy kot.
Anthro
HAHAHAHAHAHA! Mocny obrazek! ^^^

Ed, nadal patrzysz na to w złych kategoriach. To przecież tylko zabawa więc nie musi się od razu wzbijać na wyżyny intelektualne.
Jam jest Karzeł Chaosu, Skwarek Zagłady, Ziemniak Niegodziwości! Jam jest Krzysztof!

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 1:48:17
Smok Serwisowy
"zła kategoria" to są dzieciaki, które biegają po ulicy w ciuchach a'la gothic lolita twierdząc, że nikt ich nie rozumie bo w cosplay "NIE CHODZI O TO CO TY MYŚLISZ... a w ogóle to nic nie rozumiesz i chyba się za mało Vczułeś"
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 2:04:56
Animkowy kot.
Anthro
"Łoooj, co ja pocznę! Już pędzę do piwnicy pochlastać się serkiem topionym!" Tia... Zmuszony jestem przyznać ci rację, to faktycznie zła kategoria.

A tak ogólnie to należy pojąć, że cosplay to rozrywka jak każda inna i jest git póki się z nim nie przegina. Amen.
Jam jest Karzeł Chaosu, Skwarek Zagłady, Ziemniak Niegodziwości! Jam jest Krzysztof!

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 7:59:52
jellicles
Zmiennokształtny
Cytat:



A tak ogólnie to należy pojąć, że cosplay to rozrywka jak każda inna i jest git póki się z nim nie przegina. Amen.


własnie...

Jestem furry. Nikt nie ma prawa tego kwestionować.

macie tutaj dziwne poczucie humoru wiecie.... jestem chyba zbyt wrazliwa na te wasze uwagi. Chciałam tylko zebrac pare osób które lubią cospley i chca sie dobrze bawic chodząc w przebraniu po miescie i robiac sobie zdjecia. przy okazji poznac pare osób tak samo jak ja nieco pokreconych ale skoro jest to tutaj tak nie mile widzane to...

i tak ja miałam na mysli nie cospley mangi&Anime (choc takie osoby tez moga przyjechac) ino o cospleyu J-rockowym lub jak ktos chce ksiązkowym, filmowym, czy jakims tam innym.

Sama mam zamiar zrobic cospley postaci musicalowej. heh... myslalam ze na TAKIM forum znajde takie osoby.. no cóz przeliczyłam sie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 8:51:33
Cytat:

Reiko pisał(a)):

macie tutaj dziwne poczucie humoru wiecie.... jestem chyba zbyt wrazliwa na te wasze uwagi.


to jest lokalny folklor . nie kwestionuj tego lokalny folklor napisze bo ban . albo od razu stad idz . zanim ci Lokalny Volklor pokrzywi psychike .



- - - - -

hyhyh tu nie ma banow . dlatego wszyscy sa pokrzywieni .

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 9:06:07
Klacz huculska
... o booooze..... to ze Tobie Edi czy tam Veth cosplay sie nie podoba nie znaczy ze jest glupi, trzeba to zniszczyc i zeby najlepiej zniknelo z powierzchni ziemi.... inni to lubia i sobie sie w to bawia a niektorzy nie (czyli wy) i nie bedzieciw w tym barc udzialu... ale nie trzeba zaraz wjezdzac na ludzi ze sa debile bo lubia sie wcielic w ulubiona postac O_o

Anonim
0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 9:20:31
Cytat:

Q-nik pisał(a)):
... o booooze..... to ze Tobie Edi czy tam Veth cosplay sie nie podoba nie znaczy ze jest glupi, trzeba to zniszczyc i zeby najlepiej zniknelo z powierzchni ziemi....


TAK !! Teraz to zauwazylas ?
No taaa ... jak lizesz dupe Vethovi to masz oczy zamkniete ...
Tak jest ze wszystkim (z kazdym tematem) ---> zjechac , ♥♥♥♥♥♥ , zapluc , zpodlic , a na koniec zwyzywac tych co mysla inaczej ... MuhahahahaHAHAhaahaha
Czy slyszalas kiedys od nich jakies pozytywne wypowiedzi ??
Lokalny VolkloooooooooRRR !!!!

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 9:43:44
Smok Serwisowy
Cytat:

Q-nik pisał(a)):
nie trzeba zaraz wjezdzac na ludzi ze sa debile bo lubia sie wcielic w ulubiona postac O_o


Po prostu reprezentujemy opozycje. Całkiem sensownie uzasadniliśmy dla czego cosplay nam się nie podoba. skoro po 3 stronach tematu wciąż nikt nie pofatygował się o napisanie posta popierającego Reiko w jej poglądach tylko biadolicie jaka to jest biedna bo nie umie bronić swojego zdania i zjada ją "lokalny folklor"... sory ale chyba nie o to chodzi :]
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 10:34:41
jestę kapibarę
mi sie tam nie podoba, ale flaków i bluzgów z siebie z tego powodu nie wypruwam. zaczynam coraz bardziej rozumieć zdanie majzla. Po prostu każde słowo na forum musi być - MUSI! bo nie umiecie się powstrzymać - zopiniowane przez pewne dwa smoki. zazwyczaj zopiniowanie polega na zmieszaniu z błotem, wysłaniu do przedszkola i bredzeniu o twojej starej.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 10:36:20
to mozemy mowic sobie przy kazdej okazji "a twoja stara to ja widzialem w przedszkolu. jak rysowala slaczki" czyz to nie byloby cudowne? :D

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 10:54:25
Klacz huculska
a ja bym chetnie sie przebrala za Ichigo z tokyo mew mew i co? :P tylko kasy mi szkoda zeby kupowac material i szyc :P

ladnie wykonany kostium nie jest zly :>

Anonim
0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 11:01:59
ja bym chcial sie przebrac za... siebie, tzn. zrobie se fursuit i sie bede bujal po osiedlach

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 13:15:46
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Ka-Dwakus pisał(a)):
Mam wrażenie Ed i Veth, że trochę źle podchodzicie do całego zagadnienia. Przecież cosplay nie musi być od razu zjazdem fanatycznych, piszczących "manga-boyów." Tak na prawdę cosplay może dotyczyć praktycznie każdej tematyki a przykładem na to niech będzie niedawny Warszawki Zombie Walk. A poza tym przecież furry, jak to już ktoś zauważył, też ma dość często elementy przebierania się a co za tym idzie podpada pod kategorię cosplayów.


Cospley jest akurat kojarzony bardziej z piszczącymi fanatycznymi manga-girls. Warszawski zombie walk to była porażka na każdym poziomie, dziewczynki wymalowane na szaro japońskich mundurkach szkolnych... żenada.
Furry to furry, ludzie przebierają sie (jeśli już.. ) to za SWOJE postacie, a nie próbują dojebywać sobie metrowe kapelusze, wciskać sie w gorsety i zakładać żółte płaszcze... nie zapominajmy o plastikowych mieczach i innych gadżetach.

Cytat:

Ka-Dwakus pisał(a)):
A tak ogólnie to należy pojąć, że cosplay to rozrywka jak każda inna i jest git póki się z nim nie przegina. Amen.

Sam fakt przebrania sie za ghotic lolitke z 3 cm warstwą białej farby na mordzie która po kilku h zaczyna sie łuszczyć, sprawiając że cosplay transformuje sie w zombie walk, jest przegięciem.

Cytat:

Q-nik pisał(a)):
... o booooze..... to ze Tobie Edi czy tam Veth cosplay sie nie podoba nie znaczy ze jest glupi, trzeba to zniszczyc i zeby najlepiej zniknelo z powierzchni ziemi....

Cospleye mnie nie obchodzą, tylko zachowanie oraz podejście ludzi w nich uczestniczących mnie ♥♥♥♥♥♥♥

Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
TAK !! Teraz to zauwazylas ?
No taaa ... jak lizesz dupe Vethovi to masz oczy zamkniete ...
Tak jest ze wszystkim (z kazdym tematem) ---> zjechac , ♥♥♥♥♥♥ , zapluc , zpodlic , a na koniec zwyzywac tych co mysla inaczej ... MuhahahahaHAHAhaahaha
Czy slyszalas kiedys od nich jakies pozytywne wypowiedzi ??
Lokalny VolkloooooooooRRR !!!!


Co ty chłopcze pierdolisz? Dam Ci jeszcze jedną szansę - przeczytaj to co napisałeś i sie zastanów... jak wytrzeźwiejesz oczywiście .

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 14:05:26
Klacz huculska
ale ze zdaniem ze jedziecie po wszystkim i wszystkich co nie jest po waszej mysli to prawda :P

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 14:13:31
anthrocat
Anthro
Stwierdze krotko, vecio jeszcze nigdy nie zrobil nic tworczego tutaj poza pierdoleniem jak to wszystko jest be i fuj, czasami pospuszcza sie jaki on to jest zajebisty, i oczywiscie jego rowerek oraz gitara nie zapominajac o jego smoczej pale, ale jak przychodzi do tego by cos zrobic, czy gdzies pojechac to wszystko jest do dupy a on czasu nie ma i nie bedzie sie angazowac w takie rzeczy. Jak byl wood to pierdolil ze jest syf itd.. a jakos ci co byli nie odniesli takiego wrazenia. W kwestii jakis imprez opinie jego mozna sobie w dupe wsadzic.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 14:14:43
jellicles
Zmiennokształtny
ciekawe jak mam bronic swojego zdania jak jestem odrazu postrzegana jak mały liliput =='

przyznaje wam racje nie umiem zawsze bronic swojego zdania. tak, jak ktos atakuje w pewien sposob moja osobe i moje zdanie wkurzam sie i zazwyczaj odchodze z checia mordu.

Szanuje inne poglądy, religie, orientacje itp. Ale tym waszym folklorem zniechecacie nowe osoby do przeystepowania do forum. Chyba ze ktos chce tu stworzyc mala zamknieta grópę w której beda przewodzic dwie wulgarne osoby.

Może i nie umiem obronic sowjego zdania ale i tak przy nim zostane... klóccie sie tu dalej ciekawe co z tego wyniknie

a jezeli sa osoby ktore by jednak sie na to skusily ja nadal zachecam i strój nie musu byc jakis wielce odpicowany.. moze byc amatorski i prowizoryczny.

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 14:20:20
Klacz huculska
o tak tak Veth na wood nie byl a opinie ma wyrobiona chyba po filmie z tv trwam :P na coslpay'u napewno tez nie byl ale z gory zaklada ze jest do dupy

Reiko - sie nie przejmuj :P bo nie ma kim :))))

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 14:47:49
i żeście ♥♥♥♥♥♥♥ pięć stron ofuu

post 47 bla bla bla Veth? a kto to???

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 14:59:10
Animkowy kot.
Anthro
Zombie Walk nie był wcale zły, Veciu. To, że faktycznie kilka osób miało ♥♥♥♥♥♥♥ przebrania a kilka innych nie potrafiło trzymać klimatu nie czyni go wcale klapą, bo większość uczestników przebrała się znakomicie i wspaniale grała swoją rolę. Nie można osądzać całej imprezy patrząc tylko na najgorszych uczestników lecz spojrzeć też od strony tych najlepszych., których w tym przypadku było zdecydowanie więcej.

Rozpatrując całą sprawę z perspektywy tylko przypadków niskich i głupawych zachowujesz się mniej więcej jak ci wszyscy mili panowie którzy plują się na furry pomimo braku jakiejkolwiek znajomości zagadnienia i opierając całą swoją wiedzę na kilku co skrajniejszych przypadkach wyczajonych w necie.
Wstydził byś się Veciu! ^^^
Jam jest Karzeł Chaosu, Skwarek Zagłady, Ziemniak Niegodziwości! Jam jest Krzysztof!

0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 15:38:15
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Leniwiec pisał(a)):
Stwierdze krotko, vecio jeszcze nigdy nie zrobil nic tworczego tutaj

A ty coś zrobiłeś?

Cytat:

Leniwiec pisał(a)):
W kwestii jakis imprez opinie jego mozna sobie w dupe wsadzic.

Tak jak całego Ciebie.
A ty jedynie jak sie odzywasz to pierdolisz o mnie. Dziwne co nie?

Cytat:

Q-nik pisał(a)):
o tak tak Veth na wood nie byl a opinie ma wyrobiona chyba po filmie z tv trwam :P na coslpay'u napewno tez nie byl ale z gory zaklada ze jest do dupy


Akurat byłem, bo kiedyś kumpela sie w to bawiła i chciała bym robił im zdjęcia.

Cytat:

Ka-Dwakus pisał(a)):
Zombie Walk nie był wcale zły, Veciu. (jakieś emo pierdolenie i totalna drama )

Od kiedy wpadłeś na pomysł aby pisać "Veciu"? Czy w ten sposób jestes bardziej zajebisty w swoim mniemaniu? Chwila.. czy przypadkiem Edek też tu czegoś nie pisał?

Cytat:

Reiko pisał(a)):
Szanuje inne poglądy, religie, orientacje itp. Ale tym waszym folklorem zniechecacie nowe osoby do przeystepowania do forum. Chyba ze ktos chce tu stworzyc mala zamknieta grópę w której beda przewodzic dwie wulgarne osoby.

Zluzuj poślady i częściej korzystaj ze słownika ortograficznego.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: cosplay?
Wysłano: 16.10.2007 15:53:11
Cytat:

Vethuleion pisał(a)):

Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
TAK !! Teraz to zauwazylas ?
No taaa ... jak lizesz dupe Vethovi to masz oczy zamkniete ...
Tak jest ze wszystkim (z kazdym tematem) ---> zjechac , ♥♥♥♥♥♥ , zapluc , zpodlic , a na koniec zwyzywac tych co mysla inaczej ... MuhahahahaHAHAhaahaha
Czy slyszalas kiedys od nich jakies pozytywne wypowiedzi ??
Lokalny VolkloooooooooRRR !!!!


(...) Dam Ci jeszcze jedną szansę (...)


ZM synuś , nic od ciebie nie chce .

Zamiast dawac mi szanse zrob cos dla mnie (i dla Swiata) , mianowicie sie nie rozmnazaj ... i nie pchaj sie do polityki bo wypierdole z tego kraju jak najszybciej sie bedzie dalo ...


- - - - - -- -- -- --- --- --- ----


Cytat:

Reiko pisał(a)):
(...) Ale tym waszym folklorem zniechecacie nowe osoby do przeystepowania do forum. Chyba ze ktos chce tu stworzyc mala zamknieta grópę w której beda przewodzic dwie wulgarne osoby.


Bosz , kiedy ja o tym pisalem ... taaaaaaak dawno ... :|
Masz 110% racji .
Grupa juz jest .

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane