Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



-2
(+0|-2)
Nowe usługi w UPC...
Wysłano: 31.12.2014 23:18:19
Wilk Szary
Zwierzę
Z powodu bardzo złej sytuacji w mojej pracy potrzebuje pilnie sprzedania nowych usług...
Sytuacja wygląda następująco...

Pracuje na infolinii UPC Polska sp. z.o.o. i prawdopodobnie zostanę wyrzucony za ro iż nie potrafię sprzedać nowych usług. Nowy Tel, INT, i Telewizja Cyfrowa.
Nie potrafię sprzedawać,jestem techniczny nie sprzedawca....
Prośba do was jak chcecie podpisać umowę z UPC, błagam, kontaktujcie się ze mną na PW. Pamiętajcie że od podpisania umowy macie 14 na rezygnację podpisanej umowy, czyli np.masz Internet i Telewizję cyfrową zamawiasz u mnie przedłużenie umowy i dokupujesz Telefon, nie ważne jaki abonament, rezygnujesz przed upływem 14 dni od podpisania umowy (nie ponosisz żadnych kosztów , takie jest prawo)

Jak macie możliwość, pomóżcie...

1
(+1|-0)
Re: Nowe usługi w UPC...
Wysłano: 31.12.2014 23:25:43
Wilczek
Anthro
Ale czy to nie bedzie rozwiazanie tylko na okolo 2 tygodnie. Tak dzialaja infolinie. Masz gadane pracujesz. Nie potrafisz gadac to no coz...

Jedna sprzedaz raczej nie pomoze.
Po drugie infolinii jest pelno. Z jednej cie wyrzuca to bez problemu wezma cie do drugiej.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

-1
(+0|-1)
Re: Nowe usługi w UPC...
Wysłano: 31.12.2014 23:32:22
Wilk Szary
Zwierzę
Tak, tylko że UPC naprawdę dobrze....
Muszę spokładać 4-5 nowych usług w miesiącu, więc, biorąc pod uwagę ile jest osób na PF to mam szansę pracować tam jakieś 2-3lata. A w tym roku ma się zmienić prawo co do sprzedaży telefonicznej i jest szansa że sprzedaż zniknie z infolinii technicznych,

3
(+3|-0)
Re: Nowe usługi w UPC...
Wysłano: 31.12.2014 23:54:33
Wilczek
Anthro
I myslisz ze kazdy na pfie bedzie bral od ciebie uslugi na pfie?? Jakbys znalazl 3 osoby chetne to juz by bylo sporo a co dopiero 2-3 lata.
Co do sprzedazy nie slyszalem takiej informacji. Jedynie co to dwa tygodnie temu weszla ta smieszna nowelizacja i trzeba miec zgode klientow aby moc do nich dzwonic, nic innego nie ma.

A przeciez bardzo duzo uslug sprzedaje sie na technicznych, wiec chcac czy nie chcac trzeba umiec sprzedawac, a w tym raczej nie ma problemu
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Nowe usługi w UPC...
Wysłano: 2.01.2015 18:49:52
Anthro
Dziwne- jak ja siedziałem na słuchawce w DWT to nie miałem problemów ze sprzedawaniem- dobrze że to już stare dzieje;]

0
(+0|-0)
Re: Nowe usługi w UPC...
Wysłano: 16.02.2015 6:48:39
Wilk Szary
Zwierzę
Druga linia się nie liczy... Zapraszam ponownie na pierwszą :-(k

1
(+1|-0)
Re: Nowe usługi w UPC...
Wysłano: 17.02.2015 17:36:25
psiur husky
Anthro
Myślę, że jak nagle podskoczy Ci sprzedaż (choć nie sądzę) i potem, przed upływem 14 dni każdy Ci ją rozwiąże, to i tak prędzej niż później wszystko wyjdzie na jaw ;)

Wydaje mi się, że nie ma sensu oszukiwania pracodawcy w taki sposób. Miesiąc temu przedłużałem umowę, chętnie zrobiłbym to za Twoim pośrednictwem, ale myślę, że nie ma wielu osób, które spełniają Twoje warunki :(

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane