Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


6
(+6|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 12:12:47
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
A mi sie podoba to jak DarkV pokazuje jak bardzo ma wyjebane na wszystko, bo zapostował smiesznego gifa w znaleziskach ale tutaj głosu nie zabierze

1
(+1|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 12:14:06
Pies
Walarro Mutto
Cytat z "Riciak": (Link »)
Oriens, dla wielu z nas furry to nie jest społeczność do usmiechania sie w ekran i nic więcej. Wiele osób tutaj spotka sie ze sobą regularnie czy żyje ze sobą. Wgl lecicie w jakieś cos dziwnego. A ja serio pytam jakiej zmiany oczekujecie i co proponujecie? Bo tylko okreslenie sie pomoże, a nie rzucanie w Toboe.


Mam déjà vu, czy większość pretensji i zmian nie była wytłumaczona w "liście otwartym" ?
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

0
(+0|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 12:15:34
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Walar": (Link »)


Mam déjà vu, czy większość pretensji i zmian nie była wytłumaczona w "liście otwartym" ?


Nie truj tylko przyłącz sie do dyskusji, przynajmniej cos sie dzieje \o/

List otwarty nic nie dal, ale teraz jak leca bany na lewo i prawo to znow trzeba zareagowac.
Ostatnio edytowany przez Lester dnia 12.01.2015 12:19:07

0
(+0|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 12:19:35
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Walar, a czy ktos w liście otwartym zgłosił zmiany w administracji? Bo to chyba teraz najbardziej przeszkadza.
Anything that is beautiful people want to break.

-1
(+0|-1)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 12:21:30
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Riciak": (Link »)
Walar, a czy ktos w liście otwartym zgłosił zmiany w administracji? Bo to chyba teraz najbardziej przeszkadza.

Tak, bylo zeby zmienic cos w adminach, bylo zeby wypieprzyc Toboe bo wszystkim dziala na nerwy sam fakt jego istnienia.

8
(+8|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 12:24:48
Pies
Walarro Mutto
Było coś o zrzuceniu tobołka ze stołka, ale może rzeczywiście nie będę wsadzał kija w mrowisko :S
Szczerze to ja mam strasznie wywalone na te fora, bo wolę z futrami rozmawiać i spotykać IRL ;) Już milczę.

Edit: oh Lester mnie ubiegł.
Ostatnio edytowany przez Walar dnia 12.01.2015 12:25:29
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

2
(+3|-1)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 12:24:59
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
a kto sie wszystkim zajmie? Co do Toboe to nie rozumiem czemu ktos kto nikogo nie szanuje ma większe prawa na forum i omijają o konsekwencje, ale co zrobić... I czemu kto inny stracił moda. Osobiście liczę na zmiany na pozytywne zmiany na PF, ale nie zastąpieniem DarkV bo nie wiem kto by sie tego podjął. : P
Anything that is beautiful people want to break.

Offline
inż. Toboe
8
(+8|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 12:35:25
Irbis
Bestia
Cytat z "Riciak": (Link »)
ktos kto nikogo nie szanuje

że co? Masz na myśli moje "pożegnanie" po tym, jak stwierdziłem, że pewne osoby za bardzo sobie pozwalają z włażeniem mi na głowę i za które przeprosiłem? Przepraszam, ale jak mogę szanować kogoś, kto nazywa mnie k u r w ą, Kitsunechao p i z d o g o n e m, a nowym serwuje określenie "pedał" za to, że lubi mangę?
Cytat z "Lester": (Link »)
dziala na nerwy sam fakt jego istnienia.
Dzięki za pocieszenie.=]
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

-1
(+0|-1)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 12:38:09
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
No wlasnie, przeciez kazdy kto lubi mange sam dobrze wie, ze jest.. Ale niewazne, nie ma za co Toboe :]

6
(+6|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 13:38:35
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Toboe": (Link »)
Kitsunechao p i z d o g o n e m, a nowym serwuje określenie "pedał" za to, że lubi mangę?


A kto słucha reggae, ten rucha kolegę.

Najbardziej mnie bawi, że to wszystko tak znowu po cichu i za plecami (jak wtedy ze zmianami w administracji i fuzją z forgiem - 'ustaliliśmy coś, nie pytając was o zdanie'). Jest szumny temat "banicje", ale lepiej zedytować ostatni post, żeby nikt nie widział, że Ara z 14 dni nagle dostała perma XD (prawo działające wstecz?).

Jak już wcześniej mówiłam dupa mnie o to nie boli (zrozumiałam informację, że "forum nic nie obejdzie odejście kilku osób"), wasza piaskownica, tylko bez udawania, że to dla dobra ogółu. Każdy kiedyś był nowy i jakoś nie płakusiał, że Ara mu brzydko napisała.

A wręcz potrafił sobie poradzić xd:
Załącznik:
jpg  Clipboard01.jpg (37.02 KB; 427x208 px)
1002_54b3c02db97c0.jpg 427x208 px
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

3
(+3|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 13:55:51
Wilk Grzywiasty
Anthro
Bany "na prawo i lewo" brzmią jak by co najmniej 1/4 forum zbanował, mi by bardziej pasowało "miał złe dni to z rozmachu zbanował o dwie osoby za dużo". (I w sumie z tego co widze te nie słuszne zostały już cofnięte)
Ostatnio edytowany przez Raksha dnia 12.01.2015 13:57:49

15
(+15|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 14:01:39
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Raksha": (Link »)
(I w sumie z tego co widze te nie słuszne zostały już cofnięte)




(ponieważ mam dzisiaj dzień mądrości ludowych)
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

4
(+4|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 16:35:37
Lew feral
Kogucik
Cytat z "Riciak": (Link »)
[...]I tak jak pisałam administracje powinno sie szanować, a administracja powinna szanować użytkowników by to działało.

Użytkownicy powinni się także szanować nawzajem.


Cytat z "Zawa": (Link »)
[...]Nie wiem, skąd ta maniera, że nagle trzeba wszystkich lubić i lowusiać. [...]

Nie trzeba. Wystarczy jak wyżej. Można kogoś nie lubić, ale nie powinno się za byle bzdurę (albo i za to, że pojawił się przedwczoraj) np. wyzywać tak jak to się zdarzało. Ignorować, pozwalać rozmawiać z tymi osobami użytkownikom, którzy chcą. Jeżeli przeginają, uprzejmie zwrócić uwagę. Dzięki temu administracja nie będzie musiała tak często stosować drastycznych środków (na przykład banów) do przywoływania do porządku.

Co do tych konkretnych banów - przeszkadza, że regulamin w końcu zaczął być skutecznie egzekwowany?

Przy okazji może mi ktoś rzeczowo wyjaśnić, co właściwie zarzuca się Toboe? Od dawna się zastanawiam, za co te wszystkie 'wycieczki' z nim związane. Z moich obserwacji wynika, że jedyną jego winą jest to, że próbuje w miarę swoich możliwości pilnować trochę tego porządku na Forum i piętnować niewłaściwe zachowania. Wydaje mi się, że nie prowokowany jest uprzejmy i nie wdaje się w sprzeczki itp.

Poza tym zgadzam się w większości spraw z Toboe właśnie i z Leniwcem, choć czasem nie do końca z formą, w jakiej prezentują swoje zdanie.
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 12.01.2015 16:44:13
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

3
(+3|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 16:50:24
Kangur
Anthro
Cytat z "Leo_JR": (Link »)

Co do tych konkretnych banów - przeszkadza, że regulamin w końcu zaczął być skutecznie egzekwowany?


Przeszkadzał sposób, w jaki był egzekwowany.


Cytat z "Leo_JR": (Link »)
Przy okazji może mi ktoś rzeczowo wyjaśnić, co właściwie zarzuca się Toboe? Od dawna się zastanawiam, za co te wszystkie 'wycieczki' z nim związane. Z moich obserwacji wynika, że jedyną jego winą jest to, że próbuje w miarę swoich możliwości pilnować trochę tego porządku na Forum i piętnować niewłaściwe zachowania. Wydaje mi się, że nie prowokowany jest uprzejmy i nie wdaje się w sprzeczki itp.


Pisaliśmy ci już wiele razy. Ja mam do niego tylko jeden zarzut za który niby przeprosił, ale konsekwencji za to nie miał.
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 12.01.2015 16:50:40

8
(+9|-1)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 17:00:48
Lew
Co zarzuca się Toboe? Nie wiem jak inni ale ja po prostu ciężko znoszę..... mało rozgarnięte osobniki, które w dodatku hołdują zasadzie "nie znam się to się wypowiem".
To tylko moje odczucia i pewnie aby wypisać wszystko co zarzucają mu inni użytkownicy potrzebny byłby nowy temat - "Dlaczegow_ku_rwia mnie Toboe?"
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 12.01.2015 17:01:31
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Offline
inż. Toboe
1
(+2|-1)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 17:01:52
Irbis
Bestia
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Pisaliśmy ci już wiele razy. Ja mam do niego tylko jeden zarzut za który niby przeprosił, ale konsekwencji za to nie miał.
To co się naczytałem za tamto i dostało mi się przykrych słów po oraz przed tym dało mi do zrozumienia, że banik tygodniowy byłby przyjemniejszą formą kary. Nie potrzebuję bana, bo tu każdy z osobna mi wyprawia indywidualną karę, szydząc, wyolbrzymiając, traktując jak śmiecia. Ale nadal tu będę i będę się starał być przyjazny, na przekór sobie i tym, którzy mnie już przekreślili lata temu.

Leo, chętnie wytłumaczę co mi się zarzuca:
Reagowanie na przejawy chamstwa oraz wyrażanie zdania, które jest odmienne od zdania innych.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

12
(+13|-1)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 17:53:55
gronkowiec
Anthro
Temat z 2010 a tak bardzo aktualny: http://www.fafik.fora.pl/...-polfurs,4.html


Cytat:
Czym jest Polfurs?
Pod owym niewinnym adresem kryje się ponoć największe forum furry w kraju. Chełpią się 400 userami ale skasowali wszelkie liczniki aby nie było widać ilu jest de facto aktywnych. Co rusz muszą zmieniać regulamin dopisując kolejne absurdalne punkty aby uzasadnić swoje coraz bardziej absurdalne decyzje. Wyjątkowo nieprzejrzyste zasady użytkowania i dostępu do kolejnych części strona. Serwis tworzony w zasadzie przez jadnęą osobą no-lifa nerda bez życia DarkV a moderowane przez osobę pozbawioną jakichkolwiek zasad etycznych i moralnych czyli LV.
W swym skrajnym profesjonaliżmie to cudo stoi na serwerze domowym w Strzelinie (chce ktoś adres?) i mimo kupy kasy wywalanej na łącze internetowe działa to jak by chciało a nie mogło. Tak to jest jak fjutrzaki biorą się za technikę.
Forum w sumie służy jeno grupie wybrańców (głównie z Warszawy) i jest tak konstruowane aby pasowało tylko im. Tak to jest jak fjutrzaki biorą się za administrację.

A w sumie całość przedsięwzięcia to nieudolnie kamuflowany gejowsko-pedofilski portal. Czy muszę dodawać że 100% administracji to geje?

Więc radzę uważać jeżeli ujrzycie że wasze dziecko przegląda owo milutkie forum o zwierzątkach i ekologi. A tym bardziej jeżeli zechce wybrać się na jakąś z ich imprez (tzw. furmeet). Tym bardziej że ostatnio nawet niektórzy ubzdurali sobie że ich własne regulaminy stoją wyżej od polskiego prawa.
Tak to jest gdy fjutrzaki biorą się za pisanie regulaminów ;p
Dalsze informacje wkrótce.
| |
Podpis zastępczy v2.04

5
(+6|-1)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 18:12:42
Jeleń
Anthro
Cytat z "Toboe": (Link »)
każdy z osobna mi wyprawia indywidualną karę, szydząc, wyolbrzymiając, traktując jak śmiecia. Ale nadal tu będę i będę się starał być przyjazny, na przekór sobie i tym, którzy mnie już przekreślili lata temu.

Czasami wydaje mi się, że lubisz być w taki sposób traktowany, dlatego jeszcze siedzisz na tym forum. Tak bardzo starasz się być przyjazny, że mało kto się z tobą przyjaźni :rollk: Biedny, smutny, samony irbis, jedyny w swoim rodzaju.
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

-1
(+1|-2)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 18:16:43
Warchoł
Anthro
Cytat z "gravedigger": (Link »)
Temat z 2010 a tak bardzo aktualny: http://www.fafik.fora.pl/...,4.html


Objection.
This evidence is not relevant to the case.
Poza tym - co poza kilkoma surowymi faktami (o tym, że to serwer domowy i że forum jest zarządzane przez kilka osób na krzyż) jest w tym prawdziwe?
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 18:19:11
Irbis
Bestia
@Shallow: Bynajmniej. Zwyczajnie nie chowam/nie żywię długo urazy i nie wszyscy tu zarejestrowani tak traktują innych. :-ojjk:
Samo Twoje pytanie ma tyle sensu co "dlaczego tu jesteś skoro nie odpowiada Ci administracja/moje towarzystro, niepotrzebne skreślić".
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 12.01.2015 19:16:16
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+10|-9)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 18:27:32
Lisica Ruda Północna
Anthro
Cytat z "Leo_JR": (Link »)
Przy okazji może mi ktoś rzeczowo wyjaśnić, co właściwie zarzuca się Toboe?


Kulturalne wyrażanie swojego zdania, które - o zgrozo! - śmie często być odmienne od zdania Jedynej Słusznej Części Fandomu. ;)

Nie od dziś wiadomo, że istnieje grupka forumowych gwiazdeczeq i bojowników, która z nie do końca wiadomych powodów (próby wyleczenia kompleksów domowymi metodami?...) usiłuje budować swoją pozycję na ilości wyzwisk, szydery i niezbyt udanego sarkazmu.

Nowi z automatu zostają poddani zimnemu prysznicowi w postaci powitania w stylu "r*chasz się czy trzeba z tobą chodzić", a objaw niechęci wobec takich słów (czy to z powodu słabej samooceny, czy po prostu zwykłej dojrzałości) i odejścia z forum uważane są za "selekcję" i wszyscy są hepi że pozbyli się "lapsów", "p*zd" itp. - czy oni nimi faktycznie są, czy też nie. I można dalej elitarnie obrzucać się kupą bez konieczności wysilenia się i wykrzesania z siebie minimum kultury.

(Chichotem sytuacji jest fakt, że najgłośniej o "lapsach obrażających się za byle g*wno" krzyczy ta część społeczności, która była w stanie rozpętać shitstorm o to, że ktoś zamówił sobie pizzę na meecie albo o to, że ktoś narysował humorystyczny art z odcinaniem głów fursonom. xd)

A "starzy"? Są OK o ile trzymają się zasad - dotyczy to również adminów. Admini są tylko sprzątaczkami, które mają odbierać uprawnienia moda tym osobom które Elyta wskaże, votebanować tych którzy Elytę śmią irytować, pilnować przestrzegania regulaminu wtedy, gdy akurat nie łamie go Elyta, i spełniać wszystkie żądania, zachcianki i idee fixe które Elyta przedstawi w Listach Otwartych czy innych Manifestach Artystycznych. Jeżeli admin się przeciwstawi - biada mu. Zabrać serwer, kupić Polfurs i zaorać.

W końcu jednak przebrała się miarka i ktoś zauważył prosty fakt, że od napieprzania "sp*erdolinami", "lapsami", "p*zdami" i innymi kwiecistymi epitetami nie jest się bardziej fajnym i dżezi, a administratorzy jednak są na forum kimś więcej niż przynieś-podaj-pozamiataj. Reakcja była równie szybka, jak przewidywalna.

Ban dla Kyubiego nie był IMHO rzeczą słuszną, bo dostęp do tego działu był mu potrzebny jako organizatorowi konwentów. Można się też spierać, czy serduszkowa cenzura faktycznie jest dobrym pomysłem (choć gwiazdkowanie np. na forgu jakoś nie wywołuje wielkich protestów). Ale w sytuacji gdy dochodzi do świadomego i notorycznego łamania regulaminu przez TE SAME osoby, zgłaszanie pretensji do admina za wyciąganie wobec tych osób konsekwencji jest jakimś kiepskim żartem. Nadal nie widzę ważnych powodów dla których to niektórzy mieliby być traktowani na odmiennych zasadach i posiadać jakieś tajemnicze, zaoczne "immunitety". xd

(Zabawna jest też maniera oczekiwania, że za obrzucenie kogoś wyzwiskami na forum nikt nie będzie się obrażał, a w realu wyzywający będzie dla niego znowu "tabula rasa", no bo przecież real i internety to coś innego :D I nagle na Fenku osoba która pół roku wcześniej pisała do ciebie "idioto" i "bezmózga sp*erdolino", mówi do ciebie "chodź się ruchać" :lolk: )

BTW. Tak naprawdę wewnętrzne tutejsze wojenki nie powinny mnie obchodzić bo i tak coraz rzadziej tu przebywam, jednak nagonka na jedne osoby i robienie Chrystusów Fandomu z innych jakoś mnie skłoniły do wtrącenia swoich trzech groszy.

Pis end laf.
Hvað segir tófa?...

5
(+5|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 18:29:40
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Wypowiadają się w tym temacie osoby, które DOKŁADNIE wiedzą o co chodzi? Bo mam wrażenie, że nie.

Ja poprosiłbym o przedstawienie chronologii wydarzeń, bez komentarzy.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

5
(+5|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 18:32:02
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "gravedigger": (Link »)
Temat z 2010 a tak bardzo aktualny: http://www.fafik.fora.pl/...-polfurs,4.html


Cytat:
Czym jest Polfurs?
Pod owym niewinnym adresem kryje się ponoć największe forum furry w kraju. Chełpią się 400 userami ale skasowali wszelkie liczniki aby nie było widać ilu jest de facto aktywnych. Co rusz muszą zmieniać regulamin dopisując kolejne absurdalne punkty aby uzasadnić swoje coraz bardziej absurdalne decyzje. Wyjątkowo nieprzejrzyste zasady użytkowania i dostępu do kolejnych części strona. Serwis tworzony w zasadzie przez jadnęą osobą no-lifa nerda bez życia DarkV a moderowane przez osobę pozbawioną jakichkolwiek zasad etycznych i moralnych czyli LV.
W swym skrajnym profesjonaliżmie to cudo stoi na serwerze domowym w Strzelinie (chce ktoś adres?) i mimo kupy kasy wywalanej na łącze internetowe działa to jak by chciało a nie mogło. Tak to jest jak fjutrzaki biorą się za technikę.
Forum w sumie służy jeno grupie wybrańców (głównie z Warszawy) i jest tak konstruowane aby pasowało tylko im. Tak to jest jak fjutrzaki biorą się za administrację.

A w sumie całość przedsięwzięcia to nieudolnie kamuflowany gejowsko-pedofilski portal. Czy muszę dodawać że 100% administracji to geje?

Więc radzę uważać jeżeli ujrzycie że wasze dziecko przegląda owo milutkie forum o zwierzątkach i ekologi. A tym bardziej jeżeli zechce wybrać się na jakąś z ich imprez (tzw. furmeet). Tym bardziej że ostatnio nawet niektórzy ubzdurali sobie że ich własne regulaminy stoją wyżej od polskiego prawa.
Tak to jest gdy fjutrzaki biorą się za pisanie regulaminów ;p
Dalsze informacje wkrótce.


Fun fact: pisał to Lessie w okresie kiedy wojował przeciwko LVowi i zarzucał mu wybiórcze stosowanie regulaminu i banowanie kto mu podpadnie, zamiast np. Vetha i Ary :P

0
(+0|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 18:44:51
Kangur
Anthro
Cytat z "Sigrun": (Link »)


Kulturalne wyrażanie swojego zdania, które - o zgrozo! - śmie często być odmienne od zdania Jedynej Słusznej Części Fandomu. ;)



Poprzez kulturalne masz na myśli min. wyzywanie userów od świń? Lanie jadu na całe forum w temacie? :P

Cytat z "Sigrun": (Link »)
Chichotem sytuacji jest fakt, że najgłośniej o "lapsach obrażających się za byle g*wno" krzyczy ta część społeczności, która była w stanie rozpętać shitstorm o to, że ktoś zamówił sobie pizzę na meecie


Do domu nie na meecie. I nie było żadnego shitstormu. Źli byli, ale nie przesadzaj.
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 12.01.2015 18:48:45

3
(+3|-0)
Re: Polfurs uciemiężony
Wysłano: 12.01.2015 18:50:25
Warchoł
Anthro
@Solaxe, ale przyznać trzeba, że (po odfiltrowaniu jadu) trochę racji jednak ma. Nie chodzi o to, że każdy dla każdego ma być super miły i go po łapkach całować, ale poziom kultury często bywa na forum... No, jest jaki jest - nie oszukujmy się - względnie niski. I to, że większość jest do tego przyzwyczajona i wie, że to żarty, nic nie znaczy.
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane