Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12


2
(+2|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 20.02.2015 18:38:06
Wilko-szop
Anthro
Ja proponuje dodatkowo dodać coś takiego jak Auto-zapis
Bo są ludzie którzy nie zapisują gry wcale (Bo są przekonani że się sama zapisuje)
A zaczynanie od nowa przez to że się padło w połowie gry jest strasznie zniechęcające :-Pk
Ja nie zrobiłem takiego błędu że nie zapisywałem , ale wiem że są ludzie którzy takie błędy robią :rollk:

To jest tylko sugestia :-Dk

They hate me , do not know why.

1
(+1|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 20.02.2015 18:39:59
Lew feral
Kogucik
Zdaje się, że kolejka zależy od "formacji" w menu gry. Przynajmniej mnie to tak działa. Do zmiany trybu pełnoekranowy / okienkowy i paru innych opcji jest okienko pod F1, ale opcja do pełnego ekranu u mnie działa akurat odwrotnie niż jest w opisie :-Pk

Mam kłopot - Spoiler: utknąłem przy wieży obserwacyjnej L1, przechodzę jeszcze raz, by zobaczyć, czy to bug, czy koniec gry na teraz. Całokształt - cóż, mnie się podoba - nie jestem wnikliwym graczem :-Dk

EDIT #1 Co do zapisu - gra to wyraźnie sugeruje w jednym miejscu. Wiele "poważnych" programów nie ma opcji autozapisu. Co jeżeli autozapis nadpisze akurat w takim momencie, ze później "trzeba" zginąć? ;-)k Osobiście zostawił bym jak jest.

EDIT #2 Jest może nowsza wersja, tzn. nowsza od pierwotnie publikowanej?

EDIT #3 Triafis, dzięki za niektóre objaśnienia w Twojej ostatniej wypowiedzi.
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 20.02.2015 18:53:27
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

1
(+1|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 20.02.2015 19:09:27
Wilko-szop
Anthro
Leo ja nie mam na myśli auto-zapisu czasowego że np. co 15 minut , tylko etapowy że co przejście jakiegoś etapu w fabule.
Jak już niech ma własny slot do zapisywania się, a nie że nadpisuje.

PS: to tylko sprostowanie tego co napisałem wcześniej :-Pk

They hate me , do not know why.

2
(+2|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 20.02.2015 19:16:59
Wilk
Anthro
Autozapis już był, ale wysypywał do pulpitu z błędem - poszukałem, popytałem i jako tako coś zaczyna działać. Wygląda na to, że mój poprzedni autosave sypał się w momencie gdy chciał zapisać w miejscach w których uniemożliwiłem ręczny save (nie powinien w sumie :rollk: ). No mniejsza. Nowy, póki co się nie sypnął.
Dzisiaj będzie nowy build wersji PL:
- drobna korekta tekstu
- tłumaczenie reszty menu
- [TEST!!] Autozapis
Ostatnio edytowany przez Triafis dnia 20.02.2015 19:36:48
3
(+3|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 20.02.2015 23:41:31
Nowy build wersji [PL]
Zmiany w stosunku do 1.00a:
-Poprawione błędy językowe
-Tłumaczenie menu encyklopedii
-Wyrównanie grafik
-Autosave (UWAGA! wersja testowa).
Automatyczny zapis ma swój własny slot, który znajduję się na szczycie listy.
Aby przenieść swoją zapisaną grę do nowej wersji, wystarczy przekopiować plik z zapisem ( np. Save01.rvdata2 ) do głównego folderu gry ( tam
gdzie znajduję się plik Game.exe). W przyszłości będzie auto-updater, ale póki co daleko mu do działania.
Link do pliku 1.01a[PL]: http://www.mediafire.com/...[PL]-v1.01a.exe
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

4
(+4|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 27.02.2015 19:36:56
Wilczek Laskowy
Inna forma
Świetna gra, bardzo wciągająca fabuła! Przegrałem w nią z 11 godzin i widziałem kilka błędów, np gdy jakiś ludek podchodził do mnie żeby pogadać i zacinał się o moich towarzyszy, musiałem grę restartować :(
Czekam na kolejną wersje, powodzenia! ;-)k

BTW miałem ubawSpoiler: [img][/img]to normalne że Firis się pomnożył? Po walce z Seiden'em poszedłem Eric'kiem do mojego domku gdzie czekała na mnie cała ekipa :lolk:
Grałem w najnowszą wersję

Leo, w większości gier turowych gdy nasz AGI (Agility), to postać, która ma najwięcej AGI zaczyna kolejkę w walce.
Załącznik:
png  Bez nazwy2.png (172.01 KB; 600x500 px)
3011_54f0b31fd8de1.png 600x500 px
png  Bez nazwy3.png (166.37 KB; 600x470 px)
3011_54f0b6402acdd.png 600x470 px

0
(+0|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 27.02.2015 19:59:37
Wilk
Anthro
Cholera widzę, że padły perły techniczne --k
No nic, skończę robić dodatkowe opcję i biorę się za poprawki błędów :P
Dzięki za namiar na błędy.
Ostatnio edytowany przez Triafis dnia 27.02.2015 20:02:00
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

2
(+2|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 1.03.2015 8:37:30
Lew feral
Kogucik
GhillieWolf, dzięki za informację i za zrzuty ekranu. Ja akurat jestem mało erpegowy i większości skrótów nie kojarzę, wiem co odpowiada za obronę, atak i jakichś jeszcze parę a tego podanego przez Ciebie skrótu nie kojarzyłem.

Triafis, wychodzi na to, że mam poprawną czcionkę, tym więc się nie martw. Masz ode mnie wiadomość, że gra pod Wine chodzi tak, jak powinna :-)k

EDIT Sorry za brak feedbacku, mam teraz trochę zajęć i stosunkowo mało czasu na granie a jeśli chodzi o priorytety gier to Twoja (choć naprawdę bardzo sympatycznie się w nią gra i będę chciał ją skończyć) jest na około drugim miejscu teraz, więc jak chcę się tak zupełnie zresetować, uruchamiam inną nieco. Niemniej jednak jak mówiłem zamierzam ją przejść całą.

Coś wspominałem o zacięciu się jej dla mnie w jednym miejscu, możliwe, że to był mój błąd / brak erpegowego kojarzenia - chyba nie wiedziałem gdzie wykonać akcję na określonym etapie gry i to mnie blokowało. Przy drugim przejściu było bez problemu. Żałuję, że nadpisałem ten 'wadliwy' zapis gry. Kiepski ze mnie tester :-Pk

GhillieWolf, tam jeszcze jest coś takiego, jak formacja. Przestawienie jej nic nie zmienia? To także pytanie do Autora

Spoiler: MC Ru|_e2 :-Pk EDIT
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 1.03.2015 9:08:01
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

2
(+2|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 1.03.2015 22:02:44
Wilk
Anthro
Formacja zmienia kolejność w jakiej poruszają się postacie po mapie i okienka podczas walki :)
Ostatnio edytowany przez Triafis dnia 1.03.2015 22:05:15
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

0
(+0|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 1.03.2015 23:24:47
Lew feral
Kogucik
Pytanie uściślające: Czy kolejność okienek podczas walki ma tylko aspekt estetyczny? Rozumiem, że w sytuacji walki 1 na 1 to 'prowodyr' będzie walczyć (przynajmniej tak to w jednym miejscu wyglądało dla mnie), ale jak jest w sytuacji, kiedy cała drużyna jest zaangażowana w walkę? Czy wtedy kolejność w formacji istotnie wpływa na jej przebieg, czy w takiej sytuacji jednak Zręczność ma wyłączne znaczenie? Szczerze mówiąc, nie udało mi się ogarnąć mechaniki walki na tyle, żeby to ze szczegółami zrozumieć.

Z góry dziękuję za wszystkie wyjaśnienia :-)k
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 1.03.2015 23:28:59
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

1
(+1|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 1.03.2015 23:31:23
Wilk
Anthro
Nie. Kolejność okienek tylko domyślnie pozwala ci wydać komendy każdej postaci w wybranym przez ciebie kierunku, ale podczas walki akcję będą wykonywane na podstawie parametru AGI( agility ). Słowem, zacznie zawsze szybsza postać niezależnie od stworzonej formacji (chyba, że ma specjalne zdolności lub przedmioty, które ignorują kolejność i pozwalają wykonać akcję przed kolejką).
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

1
(+1|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 2.03.2015 22:28:32
Wilko-szop
Anthro
Gram sobie a tu patrze
Literówka się wkradła :-Pk
Załącznik:
png  Literówka.png (148.49 KB; 640x480 px)
3108_54f4d5fdb0928.png 640x480 px

They hate me , do not know why.

0
(+0|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 2.03.2015 23:13:52
Wilk
Anthro
Poprawione :P
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

0
(+0|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 4.05.2015 17:08:44
Wilczek Laskowy
Inna forma
Jakieś postępy lub masz coś jeszcze w planach co do tej gry?

2
(+2|-0)
Re: Tak sobie siedzę i grę sobie kodze...
Wysłano: 4.05.2015 20:48:45
Wilk
Anthro
Ostatnio mało przy niej pracowałem. Dodałem opcję z możliwością dostosowania dźwięku, powiększyłem bazę przedmiotów/ potworów i poprawiłem parę baboli. W wakacje (po inżynierce jak Bóg da :rollk: ) rozwinę całość. Na pewno dodam jeszcze drugie tyle czasu gry i doprowadzę ten okres historii do końca.
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane