Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



21
(+21|-0)
Tajny Backup Furaffinity
Wysłano: 11.03.2015 13:41:09
Wilk
Zwierzę
"Co raz trafi do sieci, zostaje w sieci."

http://vj5pbopejlhcbz4n.onion.city/indexes/

Od dobrych kilku lat ktoś czesze Furaffinity i zgrywa wszystkie obrazki, jakie złapie. Jeśli obrazek jest na serwerze dłużej niż kilka godzin, jest w tym archiwum (chyba, że gość akurat nie miał łączności; w archiwum jest trochę dziur.)

Oznacza to wszystkie skasowane prace, wszystkie opróżnione i zawieszone konta, wszystko, co admini wywalili za sprzeczność z przepisami...

---------

Masz jakiegoś lubianego artystę, który skasował galerię? Favy zaśmiecone "Submission has been deleted" a prace nie nagrane? Masz okazję odzyskać.

Jesteś oburzony tym naruszeniem prawa autora do stanowieniu o dostępności swojego dzieła? Wyżal się.

Zauważyłeś jakieś kurioza albo świetnych artystów, którzy skasowali starsze prace? Podziel się linkiem.

---------

Proxy .city do TOR też miewa dziurawą łączność i często praca, która jest w backupie nie znajdzie się w jego obrazie dostępnym przez adres ...onion.city. Ale jescze nie wszystko stracone: pobierz Tor Browser, i przez niego łącz się bezpośrednio (no, na tyle bezpośrednio na ile TOR jest bezpośredni) z adresem bez .city : http://vj5pbopejlhcbz4n.onion/indexes/

ps. autor archiwum "zagadał". Jest tego 4.1 terabajta.
Ostatnio edytowany przez sharpy dnia 11.03.2015 13:47:47
--sf.

1
(+1|-0)
Re: Tajny Backup Furaffinity
Wysłano: 11.03.2015 15:01:54
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Hmm, będzie trzeba przejżeć. 4,1 terabajta jak na dzisiejsze czasy nie robi wrażenia. Myślałem, że będzie więcej.

1
(+1|-0)
Re: Tajny Backup Furaffinity
Wysłano: 11.03.2015 15:15:33
Skunks
Anthro
Tylko jak przeglądać takie ilości obrazów w jakiś sensowny sposób? Jest kilka takich artów, które gdzieś tam kiedyś widziałem na FA i zostały usunięte. Nie pamiętam autora ani tytułu, jedyny sposób w jaki mógłbym je odnaleźć to po tagach...
Wszystko co powiesz zostanie przekręcone i użyte przeciwko tobie. Na szczęście uporczywi forumowi trolle wykazują się niezwykłą celnością, gdy rzucają kulą w płot.

0
(+0|-0)
Re: Tajny Backup Furaffinity
Wysłano: 11.03.2015 15:29:20
Wilk Grzywiasty
Anthro
Jeśli wiesz kto wstawił daną prace to dość szybko idzie wyszukać. Ostatnio Qzzur i Coyox skasowali całe swoje galerie i w ciągu 3 minut obie znalazłem - świetna inicjatywa.

0
(+0|-0)
Re: Tajny Backup Furaffinity
Wysłano: 11.03.2015 17:34:23
Ciemna Masa
Jak o tym mowa to mnie zastanawia co ludziom tak strzela do glow czasami, siedza sobie na furaffinity, rozwijaja galerie, sprzedaja obrazki a tu nagle journal "OMG IM OUT BYE" i zostaje puste konto.

1
(+1|-0)
Re: Tajny Backup Furaffinity
Wysłano: 11.03.2015 18:36:08
Szare A Fu Fu
Smokełke
Grey, wiele rzeczy może to powodować :) niektórym na przykład taki fandom może niecu bruździć w CV i nie chce być kojarzony z taką bandą zwyroli, jakich można tu spotkać ;)

Inicjatywa jest świetna, kolejny przykład, że co pojawiło się w internecie, nigdy z niego nie zniknie ;)

0
(+0|-0)
Re: Tajny Backup Furaffinity
Wysłano: 11.03.2015 18:39:48
Ciemna Masa
To juz lepiej po prostu wyjsc i sie wiecej tam nie pojawiac, ewentualnie usunac swoje rl zdjecia/linki do fejsa jak ktos dawal niz tak spadac z hukiem bo to na pewno zwraca wieksza uwage ;p

2
(+2|-0)
Re: Tajny Backup Furaffinity
Wysłano: 11.03.2015 21:37:04
Husky
Anthro
Oh wooooow!! Mogę odzyskać własnych artów skasowanych XD
先生、本当にすみません!
実は、僕は宿題を食いされたんだ犬です。
そうです。自分の作文食べました。

0
(+0|-0)
Re: Tajny Backup Furaffinity
Wysłano: 11.03.2015 21:50:23
Człowiek
Teleport Pro i wio!
Born to be [h/a/t/e/d]

0
(+0|-0)
Re: Tajny Backup Furaffinity
Wysłano: 12.03.2015 5:26:03
Wilk
Zwierzę
Cytat z "eLJot": (Link »)
Hmm, będzie trzeba przejżeć. 4,1 terabajta jak na dzisiejsze czasy nie robi wrażenia. Myślałem, że będzie więcej.


Mirror VCL z bodajże 1999-go zajął mi dwie płyty CD, czyli pod 1,5GB. Furnation zmieściło się na jednej płycie.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Tajny Backup Furaffinity
Wysłano: 12.03.2015 10:54:47
Trickster
Anthro
Polecam przeglądać z dowolnym add-onem do przeglądarki typu Hover Zoom czy Magic Zoom. Nie trzeba wtedy otwierać kart tylko macie podgląd rysunku po najechaniu kursorem na łącze. Przydaje się też do przeglądania FA, zdaje się, że Sofurry ma tą funkcję wbudowaną.

Nie mogę znaleźć artystów na których akurat najbardziej mi zależało. :P

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane