Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 23.03.2015 0:09:12
Wilk
Anthro
Jak i kiedy odkryliście swoje zwierzęce Ja, czy kryje się za tym jakaś głębsza historia?
Piszcie ;-)k

19
(+19|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 23.03.2015 2:09:33
Kangur
Anthro
Nie odkryłem swojego zwierzęcego Ja ;_;
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 24.03.2015 14:07:58

4
(+4|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 23.03.2015 9:26:05
Szare A Fu Fu
Smokełke
Nie sądzę, żeby to było odkrycie zwierza :P raczej zamiłowanie do natury, bajek itp.

0
(+0|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 23.03.2015 9:58:02
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Kiedyś też tak myślałam i gdybym ciągle trzymała się tej wersji ... to bym k*rwa z domu do ludzi nie wychodziła

musisz jeszcze wiele się nauczyć o byciu Furry :P

0
(+0|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 23.03.2015 10:30:15
Wilk
Anthro
Ja jeszcze młody i nie doświadczony jestem, uczę się :)

"Tylko nieznane budzi lęk w człowieku. A dla tego, który się z nim mierzy, przestaje ono być nieznane."

13
(+13|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 23.03.2015 10:49:25
Hiena pregowana
Zwierzę
Ja swoje zwierzęce ja odkrywam gdy jestem strasznie głodny, wtedy jem jak świnia v:

1
(+1|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 23.03.2015 11:07:05
Leming Norweski
Anthro
Kiedy byłem mały opętał mnie duch Leminga bo miałem cięzkie dzieciństwo i dostałem supermo... okej okej, a tak serio. Na początku -IDENTYFIKOWAŁEM - się z lisem, a raczej próbowałem się identyfikować z byciem nie wyróżniającym się, pospolitym.. Wszyscy wiemy jak to się skończyło (był moment, że chciałem sobie kitkę od włosów na lisią pofarbować(omgjprdl..)). Jeśli chodzi ci o wybór fursony, to równie dobrze powód może być błachy. A co do samej 'futrzastości'.. czy ja wiem. Kiedyś zobaczyłem art, nawet nie yiffny i jakoś temat mnie zainteresował.

No i znów tu przytoczę http://en.wikipedia.org/w...est_for_the_Orb <---- Grałem w to jeszcze zanim arty widziałem, i po prostu było coś dla mnie fajnego w tym.
Przeszedł leming polną drogą potknął się o kamień,
przeszedł leming polną drogą, potknął się o kamień
leming, to takie dziwne stworzenie jest,
że potyka się o kamienie cały dzień.

2
(+2|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 23.03.2015 14:57:43
Wilk
Anthro
Ja ogółem wilkami się interesowałem od dawien dawna, są według mnie, nie chcąc zabluźnić powiem, zaiste. Potem przeglądając sobie google grafike z hasłem wilk, trafiłem na zdjęcie anthro wilka, potem pacząc co to zacząłem się zagłębiać w całą tematykę furry no i tak sobie jestem. Ogółem rzecz biorąc źle sformułowałem pytanie, bo chodzi mi właśnie o samą futrzastość ;)

"Tylko nieznane budzi lęk w człowieku. A dla tego, który się z nim mierzy, przestaje ono być nieznane."

0
(+0|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 23.03.2015 16:54:28
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
U mnie zaczęło się od zainteresowania psami, głównie owczarkami (miałem jednego skundlonego)i ogólnie wilkopodobnymi, potem już wilki itp. Gdzieś w necie kilka razy znalazłem antro wilki, ale uznałem je raczej za wilkołaki i tak przez pewien czas byłem takim "nieświadomym futrzakiem" :-)k

O samym furry dowiedziałem się z discowery, ale dosyć dawno i nie zwróciłem na to uwagi zbytniej.
Później trafiłem do fandomu przez Nonsensopedię i "krętymi i ciemnymi drogami" :rollk:

11
(+11|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 23.03.2015 21:18:59
kot
kiedyś brałem to na poważnie, nawet próbowałem chodzić na palcach jak digitigrade ale szybko przestałem ;d
(+) chodzisz cicho jak skrytobójca
(+) szybciej i skoczniej poruszasz się
(+) wydajesz się wyższy
(+) pakujesz łydy
(+) jesteś trv fvrry

(-) granica między marszem a biegiem następuje szybciej więc szybciej się męczysz
(-) wyglądasz jak debil

0
(+0|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 23.03.2015 21:22:42
Wilkołak
Anthro
U mnie zaczęło się od Ogrodu Fauny Polskiej w Myślecinku ^^
rodzice mnie tam często zabierali a ja tylko zawsze biegłem do wilków które tam do dziś są ^^
potrafiłem zapatrzyć się w nie prawie cały dzień
O furry dowiedziałem się z neta polubiłem to gdy zobaczyłem fursuiterów na jednym z filmików na YT ^.^

0
(+0|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 24.03.2015 18:48:39
Wilk
Anthro
Kilka lat temu miałem sen, że byłem w świecie tylko i wyłącznie z Furries'ami :D Tematyka fantasy ( LOL ).
Nie będę opisywał całego :) Ale od tamtego czasu się zacząłem bardziej wkręcać w Furries :) I tak o to stałem się w końcu wilczkiem :) Tak jak w moim śnie :)
Jestem maszyną.
Nie martwi mnie…
Czyją jest winą.
Ja tylko tnę.
Nie schowasz się i nie uciekniesz mi.
Bo ja nie muszę spać…
Lepiej nie śpij i ty…
Jestem potworem.

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 24.03.2015 19:19:46
A ja wymyśliłam sobie Kluskopandę i ona ten... ewoluowała. I teraz ją wchłonęłam i jestem pandą, lel.

3
(+3|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 24.03.2015 20:43:48
Smok / Gad
Anthro
Jakoś od zawsze lubiłem takie postacie z kreskówek które miały coś wspólnego ze zwierzętami. Szczególnie lubiałem Amerykańskiego Smoka który leciał x lat temu na kablówce. :D Jeszcze nie wiedziałem że jest więcej takich pieprzniętych ludzi jak ja, nie znałem pojęcia furry itp. Aż pewnego razu na 4chanie w dziale B z głupoty kliknąłem sobie na thread S/FUR/. No nie powiem spodobały mi się arty, wygooglowąłem sobie parę pojęć w google, odkryłem że jest więcej takich ludzi i nawet założyłem sobie konto na jednym forum dyskusyjnym :lolk:

1
(+1|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 24.03.2015 20:44:22
Szop pracz
Anthro
Dziwne wewnętrzne zainteresowanie argonianami, mimo, że jakoś nie były w moim klimacie.. potem szukałem artów o argonianach i jaszczuroludziach, aż w końcu skombinowałem sobie "fursonę"

3
(+3|-0)
Re: Jak odkryliście swoje zwierzęce "Ja"
Wysłano: 24.03.2015 21:20:33
moon moon
Zwierzę
Zarys fandomu i ideologia (jej brak) znałam 2-3 lata wstecz, zaczęłam pracować z kursantami szamanizmu, poznałam kilku therian. Samo zjawisko wzbudziło ciekawość i intrygę, potem było szukanie obrzeży tej filozofii i różnych rozwinięć, prywatniejsze doświadczenia z tego płynące, praca z totemami, utożsamieniem w dzisiejszym społeczeństwie z prymitywnymi symbolami natury - skąd się bierze ta potrzeba, etc. Spojrzenie mocno psychologiczne, bo dużą rolę odgrywają fundamenty mentalności, ale też mniej typowy smaczek związany z typowym therianizmem/otherkinizmem. Dalej rozwinięcie i zwykła ludzka ciekawość fandomu i jestem tutaj, wśród Wilczków Tomków i Piesków Stasiów.
Imo nie wiążę z fandomem żadnych prywatnych poglądów na temat ideologii czy utożsamiania się, nie wychodzę z tym, nie reprezentuję niczego. W moim zrozumieniu to sprawy zbyt prywatne czy nawet intymne w odczuciach.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane