Zmień fonty Zmień rozmiar
   Art
     Grafika
   Program

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



Anonim
0
(+0|-0)
Program
Wysłano: 1.06.2005 16:12:29
Czy ktoś zna pełną wresje jakiegoś dobrego programu do robienia grafik który można ściągnąć przez internet?

0
(+0|-0)
Re: Program
Wysłano: 1.06.2005 17:50:13
PERMABAN
Gimp? Tylko on jest w pełnej wersji i freeware. Zresztą, polecam ściągnąć np. Kazaa lub eMule i za pomocą tych programów ściągać. Ostatecznie to polecam www.google.pl I szukaj, a nuż trafisz.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Program
Wysłano: 1.06.2005 19:20:47
o nie! niegdy więcej Kazzy! X( pare razy miałam formatowany komputer przez wirusy z kazzy. Ale może jak narazie wystarczy mi pixia

0
(+0|-0)
Mru: Program
Wysłano: 1.06.2005 20:21:04
Uncia Hortensis
Rabatka
Przypuszczam, że używasz windy, więc >tutaj< masz link do programu GIMP.
I niepotrzebne jakieś programy P2P. Zresztą, tam raczej same nielegalne kopie są. :rollk:
Myr

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Mru: Program
Wysłano: 1.06.2005 20:43:42
Dzięki :-)k a tak z ciekawości... łatwy to w obsłudze program?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Mru: Program
Wysłano: 1.06.2005 23:27:51
moge ci pomóc zainstaluj sobie "BitSpirit" lub innego klienta sieci bit torrnet

http://www.click-plick.org/
http://tdt.org.pl/
http://polishtracker.org/

tu masz linki do tornetów tam znajdziesz każde oprogramowanie

Jasc Paint Shop Pro 9
Adobe Photoshop CS

i wiele wiele inych

a emule kazza są do szajsu kupa wirusów i innego szajsu
jak byś miał klopoty służę pomocą

gg 6740757 lub mail hepek@epf.pl

//Mod-Edit: by LV (ortografia)

0
(+0|-0)
Re: Mru: Program
Wysłano: 2.06.2005 8:39:28
Wilk
Zwierzę
Czy GIMP łatwy w obsłudze...
Prosta odpowiedź: Nie. Ale nie ma cudów, od zaawansowanego programu graficznego nie możesz oczekiwać, że będzie łatwy, GIMP jest podobny do photoshopa (tylko Free), trzeba sie nauczyć i przyzwyczaić. Poza tym ma kupę wtyczek, które mogą ułatwić życie. Ja tam używam i nie narzekam, nieźle idzie - ech, gdybym jeszcze talent artystyczny miał...

0
(+0|-0)
Re: Mru: Program
Wysłano: 5.06.2005 23:18:42
Taur
A i książka o nim może się przydać
http://www.gimp.signs.pl/gimpowanie.shtml
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Program
Wysłano: 20.06.2005 21:50:50
Gepard królewski
Anthro
Notka od Admina w sprawie kilku ostatnich usuniętych postów
Na naszym forum nie będzie promowania piractwa i proszę to zapamiętać. Dziękuje
Ostatnio edytowany przez LV dnia 29.07.2005 0:48:36

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Program
Wysłano: 3.09.2005 18:02:27
Pheheheh. Prawda jest taka - jeżeli myśli ktoś z was o rysowaniu i używaniu przy tym programów graficznych NA POWAŻNIE a nie tylko dla rozrywki to nie ma innego sposobu jak dorwać nielegalne kopie programów jak PSP, Flash etc (no chyba, że jestescie bogaci) - Umiejętności koRZystania z tych programów będą od was wymagać później w pracy (o ile chcecie pracować w tej branży) a kursy was niczego nie nauczą.

MUSICIE mieć na czym trenować. Osobiście uważam, że używanie piraconych programów nie jest niczym niezgodnym z prawem póki nie jest to robione w celach komercyjnych. Bez praktyki nie ma pracy a nikt was nie zatrudni jak napiszecie w swoich kwalifikacjach "Gimp". --k

Jeśli chodzi o same programy do rysowania to tutaj macie ciekawy link z którego ja koRZystałem swojego czasu: http://www.adventuregamestudio.co.uk/

0
(+0|-0)
Re: Program
Wysłano: 3.09.2005 20:26:17
jestę kapibarę
Cytat:

Dash pisał(a)):
Pheheheh. Prawda jest taka - jeżeli myśli ktoś z was o rysowaniu i używaniu przy tym programów graficznych NA POWAŻNIE a nie tylko dla rozrywki to nie ma innego sposobu jak dorwać nielegalne kopie programów jak PSP, Flash etc (no chyba, że jestescie bogaci) - Umiejętności koRZystania z tych programów będą od was wymagać później w pracy (o ile chcecie pracować w tej branży) a kursy was niczego nie nauczą.


Ooo, a tu się kompletnie nie zgodzę. Ja photoshopa się nauczyłem właśnie na kursie. Poza tym, czy koniecznie trzeba mieć najnowsze, najdroższe wersje? Starsze też są w sprzedaży, a kosztują dużo mniej (~100 PLN?). Albo są wręcz dołączane jako gratisy. Dla przykładu, obsługiwania Corela nauczyłem się na wersji 7.0 którą dostałem jako OEM gdy kupowałem komputer, parę lat temu. Wtedy najnowszą wersją była 8.0. Drugi raz 7.0, tym razem PL, dostałem ze skanerem - wtedy najnowszy był 10.0. Te programy od wersji do wersji dosyć mało się zmieniają, a żeby zapoznać się z najnowszą można pobrać trial. A kursy? I tak warto iść na jakiś kurs, żeby mieć podkładkę pod to, że umiesz tego photoshopa. Bo tak pójdziesz do agencji poligraficznej i powiesz "umiem to i to". A oni powiedzą "to pokaż na to papier, bo ci nie wierzymy, a nie mamy czasu sprawdzać każdego idioty który z przychodzi do nas mówiąc, że coś umie". Ot i tyle. Po to są kursy. I uczą, bo czasami w "domowym" użytkowaniu nigdy sobie nie uświadomisz rzeczy, które może odkryć przed tobą nauczyciel na kursie...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Program
Wysłano: 3.09.2005 22:19:57
lol... ja używałem PSP 7... potem psp 9 ale nowsza wersja jest do kitu... chwile siedziałem przy corelu 12 ale też nie_ma zbyt wielkich mozliwości... proponuje szukania Psp 7 na alegro itp. bo to łatwy i bardzo prosty prog. do którego nie_będa potrzebne żadne kursy...

0
(+0|-0)
Re: Program
Wysłano: 5.09.2005 1:16:38
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Podsumowując. Jeśli chcesz dostać robotę musisz mieć papierek ukończenia kursu a w domu to sobie możesz ćwiczyć do śmierci z odwodnienia.

btw. Dash coś napisał na forum!
*rozrzuca wszędzie konfetti* YAY!

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane