Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<12345>>


2
(+2|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 5.05.2015 21:28:16
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Gdyby kogoś interesowało AMA(Ask Me Anything) Mariana Kowalskiego
http://www.wykop.pl/link/...arian-kowalski/

4
(+4|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 5.05.2015 21:38:41
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Niepoważne to jest nie stawić się na debacie będąc kandydatem, kłamanie do kamery, unikanie pytań i konfrontacji.
Kukiz potraktował Bula jak bachora, którym zresztą Bredzisław jest.

Domiqs
Mariana to znam osobiscie :) Chłop na schwał, zawsze się udziela przy naszych akcjach ale nadaje siętylko do polityki regionalnej.




Od Moderatora: Proszę wyrażać się z elementarnym szacunkiem w stosunku do urzędującej głowy państwa.
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 5.05.2015 23:33:47
FABRICATI DIEM PVNC"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 5.05.2015 22:02:52
[treść usunięta na prośbę użytkownika]

0
(+1|-1)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 5.05.2015 22:05:04
gryf
PERMABAN
Zasadniczo to Komorowski jest dla mnie obojętny - nie będę ani na niego głosował, ani się smucił z powodu jego reelekcji, ot po prostu takie mniejsze zło.
Ale teraz... no kurcze, przecież udzielanie się przed kamerami to zasadniczo podstawowy obowiązek na etacie prezydenta, obiektywnie rzecz biorąc za niedopełnienie tego obowiązku to należy mu się solidny kopniak.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

1
(+1|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 5.05.2015 22:34:33
Lisica Ruda Północna
Anthro
Cytat z "Dwag": (Link »)
Ciekawi mnie Braun, bo jest taki antyżydowski, a nazwisko mówi samo za siebie...


Nie każde nazwisko niemiecko brzmiące jest nazwiskiem żydowskim. ;)

Gość może nieco odjechany, ale trzeba przyznać że zachowuje zimną krew. Przyznam szczerze że pierwszy raz słuchałem go na żywo i zaskoczył mnie, na piśmie jego wypowiedzi wyglądają dość ogniście, a tu taki spokój. Tu na plus.

Debata całkiem ciekawa, podobało mi się to że nawet jeśli były jakieś nieporozumienia (jak z "królem-prymasem") to obyło się bez rzucania kałem.

Niestawienia się urzędującego prezydenta na debacie jako JEDYNEGO spośród kandydatów nawet nie skomentuję. Zachowanie takie samo w sobie wiele mówi.
Hvað segir tófa?...

1
(+1|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 5.05.2015 22:34:50
Jaguar
Człowiek
Marian zrobił na mnie pozytywne wrażenie z wykopowego AMA. Za to debata praktycznie nic nie wniosła do mojego życia. Jedynie zdziwiła mnie Ogórek, ale to i tak tylko wiedza teoretyczna (w pracy tez miałem taką kobietę, do której szły dokumenty żeby coś uwalić, była wchuj obczaskana z przepisów i zawsze znalazła coś co bylo niezgodne...)

3
(+4|-1)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 5.05.2015 22:43:59
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
jak słyszę "komorowski - mniejsze zło" to mi się flaki przewracają. Trzeba być politycznie wykastrowanym, aby takie pierdoły gadać.
Kopniak mu się należy i za MASĘ rzeczy
Ogórek wykuła na blachę too, co papa Miller jej kazał ot marionetka
Korwin mnie nie rozczarował :D
Jak patrzyłem na PaliKmiota to miałem chęć strzelać do każdego dookoła...pierdzielony mister chorągiewka
Kukiz mądrze gadał.
Braun trochę za agresywnie ale się zgadzam z człowiekiem.




Od Moderatora: Udzielam ostrzeżenia za formę wypowiedzi.
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 5.05.2015 23:35:29
FABRICATI DIEM PVNC"

3
(+3|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 5.05.2015 22:56:26
Lew feral
Kogucik
Cytat z "Sigrun": (Link »)
Cytat z "Dwag": (Link »)
Ciekawi mnie Braun, bo jest taki antyżydowski, a nazwisko mówi samo za siebie...


Nie każde nazwisko niemiecko brzmiące jest nazwiskiem żydowskim. ;)

Gość może nieco odjechany, ale trzeba przyznać że zachowuje zimną krew. Przyznam szczerze że pierwszy raz słuchałem go na żywo i zaskoczył mnie, na piśmie jego wypowiedzi wyglądają dość ogniście, a tu taki spokój. Tu na plus.

Debata całkiem ciekawa, podobało mi się to że nawet jeśli były jakieś nieporozumienia (jak z "królem-prymasem") to obyło się bez rzucania kałem.

Niestawienia się urzędującego prezydenta na debacie jako JEDYNEGO spośród kandydatów nawet nie skomentuję. Zachowanie takie samo w sobie wiele mówi.


Pan Braun jest erudytą i człowiekiem o dużej kulturze. Patriotą i mężem stanu także. Proponuję poczytać i posłuchać materiały informacyjne o nim / z nim (jest tego sporo w internetach, m. in. wywiady i rozmowy). To, że taka osoba uczestniczyła w debacie (a także panowie Korwin i Kukiz) może wyjaśniać, dlaczego Pan Urzędujący Prezydent się nie stawił. Z nimi nie miał by szans w dyskusji (chyba, że czytał by przygotowany wcześniej dla niego przez sztab wyborczy tekst, ale co to by była wtedy za debata).

Szczerze mówiąc, jestem pozytywnie zaskoczony poziomem i kulturą (w większości przypadków) uczestniczących. Szkoda, że czasu było tak mało dla każdego kandydata. Ale przy takiej liczbie uczestniczących może to i nic dziwnego.

EDIT:
Liskowic, Braun po prostu mówi bez ogródek to, co myśli. I to od dawna. Dlatego montowano przeciw niemu procesy sądowe itp., np. oskarżono go ('gryzipiórka' i intelektualistę w zasadzie) o pobicie kilku policjantów, których chlebem powszednim jest zatrzymywanie przestępców itp... Proponuję poszukanie przez zainteresowanych reszty szczegółów. To będzie prawdopodobnie zadziwiające doświadczenie, jak mniemam :-Dk
Jeżeli on wygra wybory, to będzie cud, był za bardzo wyciszany, mało kto o nim wie. Ja będę na niego głosował, ale bardziej dla zasady.
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 5.05.2015 23:03:49
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 5.05.2015 23:25:46
[treść usunięta na prośbę użytkownika]

1
(+1|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 5.05.2015 23:26:31
Lisica Ruda Północna
Anthro
Przyznam szczerze, że wcześniej nie interesowałem się zbytnio Braunem, traktowałem go jako swoistą ciekawostkę. Teraz poczytałem trochę o nim i w sumie w wielu rzeczach mnie do siebie przekonuje. W bardzo wielu. Leo_JR - dziękuję za zwrócenie mojej uwagi na tego pana.

O jego procesach słyszałem już wcześniej, chyba nawet pierwszy raz usłyszałem o nim w kontekście sprawy Miodka. Jeżeli nawet Strasburg przyznał rację takiemu zuemu-antysemicie-i-katofaszyście podczas gdy polskie sądy starały się tylko go uciszać i karać za mówienie prawdy, to... no cóż. Komentarza nie potrzeba.

Cytat z "Leo_JR": (Link »)
To, że taka osoba uczestniczyła w debacie (a także panowie Korwin i Kukiz) może wyjaśniać, dlaczego Pan Urzędujący Prezydent się nie stawił. Z nimi nie miał by szans w dyskusji (chyba, że czytał by przygotowany wcześniej dla niego przez sztab wyborczy tekst, ale co to by była wtedy za debata).


Pewnie jest w tym jakieś ziarno prawdy. :D

Spoiler: ...choć obstawiałbym raczej cały silos.
Hvað segir tófa?...

1
(+3|-2)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 5.05.2015 23:37:52
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Pragnę przypomnieć, ze w tym dziale obowiązują zasady "ostrej moderacji" - wszelkie objawy braku kultury wypowiedzi, wszczynanie kłótni czy "rozwadnianie" wątku przez pisanie rzeczy odbiegających od tematu będzie punktowane.
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 5.05.2015 23:40:13
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

2
(+2|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 5.05.2015 23:44:16
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Braun ma dużo racji, że lobby żydowskie panoszy się w tym kraju jak dżuma po piętnastowiecznej Europie. Ostatnie ich akcje ewidentnie godzą w godność naszego kraju niestety. Ot taka nacyja plugawa :P Jak powiedziałem wcześniej -> Jak przejdzie dalej, a żaden z moich faworytów tego nie zrobi, to będę nań głosował :)
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 6.05.2015 0:08:22
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 6.05.2015 8:28:43
Jaguar
Człowiek
Pod debacie Braun wydaje mi się być populistą (lub po prostu za mało znam jego program)

2
(+2|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 6.05.2015 16:06:50
Trickster
Anthro
Braun jest przede wszystkim fanatycznym katolikiem. (żeby nie powiedzieć katolem). Strasznie mnie to od niego odstręcza. Jest oczytany może, ale jego inteligencja pochodzi jedynie z książek wydawnictw katolickich z Torunia. Ciągle tylko gada o tym, że Polska sprzeniewierzyła swoje szanse by wykonać swoją dziejową misję (Polska mesjaszem narodów?) Tradycja katolicka musi być bezpieczna na naszym terytorium i jest generatorem naszej cywilizacji i gwarantem naszej wolności. Katolicy to śpiący olbrzym naszego państwa, brak prasy katolickiej to hańba, homoseksualizm to wyniszczenie biologiczne państwa, deprawacja, spisek z góry założony przez Illuminati czy Unię Europejską.

Przykłady się mnożą, wywiady piętrzą, a moja wolność wyznaniowa nie zniesie życia w państwie nie pro, a ultra-katolickim.

0
(+0|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 6.05.2015 18:22:15
gryf
PERMABAN
A więc Komorowski również debatował w debacie prezydenckiej:
https://www.youtube.com/watch?v=ZIjPgDVDhvE
Spoiler: Sam ze sobą :D
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=ZIjPgDVDhvE

Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

2
(+2|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 6.05.2015 20:17:23
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
słyszałem, że miał własną "debatę" ale myśłałem, że to bujda..... 3 kolesi, wyuczone odpowiedzi, puszczone w czasie największej oglądalności...
to już nawet nie PRL. Tu już Korea Wschodnia nam się tu zrobiła
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 6.05.2015 20:20:07
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 7.05.2015 10:55:49
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
PROGNOZA OGÓLNOPOLSKICH PREFERENCJI PREZYDENCKICH - 6 MAJA
na podstawie deklaracji I i II wyboru wśród zdecydowanych wyborców
średnia z badań kroczących od 14 kwietnia
szacowana frekwencja 52 proc., odsetek głosów nieważnych 0,4 proc.

http://www.palade.pl/

Polska Grupa Badawcza w 2004 i 2005 roku, zwyciężyła w rankingu zgodności wyników sondaży z wynikami wyborów opracowanym przez Centrum Smitha.
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 7.05.2015 10:56:05
Załącznik:
jpg  1.JPG (57.93 KB; 908x489 px)
2137_554b28a5b998a.jpg 908x489 px
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

3
(+3|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 7.05.2015 11:44:18
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
odnoszę wrażenie, że głosowanie mamy 10 tego a głosy policzono już teraz.
Sondaży(zwłaszcza tych od tak zwanego CEBOSU) , powinno się zakazywać PRZED wyborami. Są one środkiem manipulacji czymś co potocznie się zowie "opinią publiczną" (bardzo wygodnym dla mass mediów terminem oznaczającym "powiemy ludziom co mają sądzić udając, że tak sądzą inni").
MArvin szczerze przerażają mnie te wyniki. Szczerze przeraża mnie to, że coraz więcej ludzi opowiada się za tym, że na wybory przyjdą z własnymi długopisami (widać jak ufamy komisjom wyborczym), przekłamane "budowanie obwodnicy" i "trzech na jednego" wiejące sztucznością z najbardziej zapadłej komuny i mam nadzieję, że nie poleje się krew.
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 7.05.2015 11:45:35
FABRICATI DIEM PVNC"

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 7.05.2015 14:40:08
[treść usunięta na prośbę użytkownika]

1
(+1|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 7.05.2015 17:29:58
Lew feral
Kogucik
Dwag, nawet w jednym z ostatnich wywiadów (takim przy okazji, zaraz po 'debacie') o tym otwarcie wspominał. Nie było widać, żeby się z tego jakoś bardzo cieszył, podkreślał, że korzysta z tego, że media mainstreamowe muszą mu udostępniać antenę i łamy (bo takie jest prawo). Także to, że było o nim dotychczas tak cicho o czymś świadczy.

EDIT: Pogrzeb głębiej, jeżeli znajdziesz jakiś fakt podważający wiarygodność pana Brauna, daj znać także i mi ;-)k Film obejrzałem, nie widzę w nim nic, co by mogło podważyć np. moje przekonanie że należy głosować na przykład na innego kandydata, niż planowałem :-)k

Przy okazji tak się znalazło odnośnie rozpisywania ankiet czy sondaży: https://www.youtube.com/watch?v=KO91TI3Yz1g#t=452 (Cały ciekawy, ale 'zaznaczony' moment wydaje mi się istotny w bieżącym kontekście.)
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 7.05.2015 19:06:00
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=KO91TI3Yz1g

MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 7.05.2015 17:42:22
[treść usunięta na prośbę użytkownika]

1
(+1|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 7.05.2015 17:48:55
Trickster
Anthro
Ostatnio rozmawiałem z kolegą na temat tego, jak to jest, że w sondażach, zwłaszcza tych oficjalnych wygrywa Bronek prawie większością głosów, a ja kogo się nie spytam, a pytam się wielu osób, rodziny, znajomych, współpracowników, to nikt na niego nie głosuje. :D

Anonim
-3
(+2|-5)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 7.05.2015 18:06:16
Cytat z "Mort": (Link »)
Ostatnio rozmawiałem z kolegą na temat tego, jak to jest, że w sondażach, zwłaszcza tych oficjalnych wygrywa Bronek prawie większością głosów, a ja kogo się nie spytam, a pytam się wielu osób, rodziny, znajomych, współpracowników, to nikt na niego nie głosuje. :D


Ja na niego zagłosuję. Widzisz, trafiłeś na kogoś w końcu.

Anonim
-5
(+0|-5)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 7.05.2015 18:15:18
[treść usunięta na prośbę użytkownika]

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Sonda prezydencka 2015
Wysłano: 7.05.2015 18:16:31
Cytat z "Dwag": (Link »)
Cytat z "Tymo": (Link »)
Cytat z "Mort": (Link »)
Ostatnio rozmawiałem z kolegą na temat tego, jak to jest, że w sondażach, zwłaszcza tych oficjalnych wygrywa Bronek prawie większością głosów, a ja kogo się nie spytam, a pytam się wielu osób, rodziny, znajomych, współpracowników, to nikt na niego nie głosuje. :D


Ja na niego zagłosuję. Widzisz, trafiłeś na kogoś w końcu.


Tylko aby móc na niego zagłosować najpierw musisz mieć skończone 18 lat.


To nic z tego:(. Dzięki za info!
Ostatnio edytowany przez Tymo dnia 7.05.2015 18:20:39

 Wątek zablokowany
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane