Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...11121314151617...31>>


0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 6.02.2009 21:28:11
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Same grzeczne dzieci XD
Fajki palę o trawie nic nie wiem ... piwo czasem wóda okazyjnie.
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 6.02.2009 23:30:57
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "Arabeska":
A ja nie wiem czemu robią np. waniliowe fajki, skoro smakują i śmierdzą tak samo xd


Czekoladowe zostawiają osad z czekolady na wargach. Błe.

Cytat:
Same grzeczne dzieci XD


Mało tu ludzi poniżej 18-stki ;) .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 6.02.2009 23:51:39
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Cytat z "Arabeska":
A ja nie wiem czemu robią np. waniliowe fajki, skoro smakują i śmierdzą tak samo xd


A wcale nie. Smakują kompletnie inaczej :)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 7.02.2009 0:38:25
PERMABAN
No nie wiem, kapcia w pysku mam takiego samego raczej :<
Czekoladowe? Fu, nie tknęłabym nawet.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 8.02.2009 15:37:17
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Grygus":


Mało tu ludzi poniżej 18-stki ;) .


Starość nie radość młodość nie wieczność XD I tak twierdzę że są nad wyraz grzeczni XD

A fajki są do palenia a nie do degustowania, Kurde nie długo będą fajki o smaku wódy XD Albo już są XD

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 8.02.2009 15:42:15
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Jeśli uważasz że nie palenie to oznaka "grzecznego dziecka" to chyba coś Cie ominęło w przeszłości.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 8.02.2009 15:46:59
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Nie wiem może gdzieś tak kiedyś ... dziury mi się porobiły w pamięci.
http://www.youtube.com/watch?v=vLSisme-uW4 - z życia wzięte
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=vLSisme-uW4

Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 8.02.2009 15:53:29
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "Liszek":
Cytat z "Grygus":


Mało tu ludzi poniżej 18-stki ;) .


Starość nie radość młodość nie wieczność XD I tak twierdzę że są nad wyraz grzeczni XD

A fajki są do palenia a nie do degustowania, Kurde nie długo będą fajki o smaku wódy XD Albo już są XD


No bo wóda ma smak ;p .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

Anonim
0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 8.02.2009 15:56:07
Ja nie palę, po prostu nie przepadam za dymem papierosów ( wiem bo zdarzyło mi się zapalić, jednak nie podeszło mi ), a co do "grzecznego dziecka" to raczej nim nie jestem :D

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 9.02.2009 14:05:04
Cytat z "Vethuleion":
Jeśli uważasz że nie palenie to oznaka "grzecznego dziecka" to chyba coś Cie ominęło w przeszłości.


dzieciak odkrył używki i jest cyna i bunt :P
Ostatnio edytowany przez Lessie dnia 9.02.2009 14:05:21

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 9.02.2009 16:58:15
Tygrys perski
Anthro
Nie palę, smród mi przeszkadza w racjonalnym myśleniu ^^ U mnie w pracy jest palarnia tuż przy szafkach z rzeczami pracowników, to po 12 godzinach moja kurtka jest przesiąknięta dymem... Toż to te 7-10 zł (chyba po tyle idą teraz fajki) mogę mieć znacznie przyjemniejsze używki jaką jest coca-cola czy magnez w czekoladzie :P
"chcemy loda..."

Anonim
0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 9.02.2009 18:03:02
taaa popieram Tygrysa Perskiego :D

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 21.02.2009 3:47:19
Smok
[Troszku z opóźnieniem ale lepiej późno niż wcale]

Ingo: To nie była głupota lecz moje (s)twierdzenie, na tym ta cała zabawa polega, że nie muszę podążać tokiem myślenia tłumu :). Chętnie wytłumaczę co dokładnie miałem na myśli, otóż: biorąc to "na chłopski rozum", górnik zapada na pylice, najczęściej czołowy, bo inhaluje się potężną dawką pyłu wprowadzanego do układu oddechowego. Tabaka jest pyłem, i nie wszystko "wysmarkasz" po zażyciu. Dlatego twierdze, że jest to bardziej zdradliwe od palenia wszelakich tytoni. Bo wyobraź sobie swoje zdziwienie gdy lekarz [wyobraź sobie takiego dr. House] mówi Ci, że masz pylice jak stary Mieczysław z kopalni a to na to: "Jak to?" :P
Z powonieniem inna bajka, tytoń nie okład z rumianku jest drażniący [racja Rynvord]. Gdy dostanie wilgoci uwalnia całą gamę związków wchodzących w reakcję z gruczołami górnych dróg oddechowych. Może troszkę zbyt radykalnie się wyraziłem, mówiąc, że "kompletnie stracić węch". Raczej powinienem napisać, że stracić smak i upośledzić węch.

Knajpy z podziałem? To zawsze prowokuje masę nieporozumień i wydatków. Cała sztuka to zjeść stek barani bez naruszania barana. Tu też autopsja, jest wiele knajp w których można rzucać siekierą w powietrze i patrzeć jak się w nie wbija... ale są też takie w których aranżacja przewidziała miejsce dla palacza, niepalącego i ich "dymów". Dobrze umiejscowione wyciągi działają cuda, gwarantuje, że nawet nie poczujecie:D. Inna sprawa jak taki burak wieje wam między oczy. Wtedy to zalecam cienką ripostę i krótki prosty między oczy.

Zeld: Masz u mnie flaszkę i wagon fajek za ten tekst "Przez większość roku mam ogromną tolerancję wobec palaczy teraz jednak przyszła zima itd. i mój poziom nienawiści wzrasta." :-Dk

Solaxe: "Mnie najbardziej denerwują palacze-nastolatkowie. Szpanują że są niby dojrzali, że se zapalą, że fajnie wyglądają[...]" Masz całkowitą racje, do wszystkiego trzepa dojrzeć i podchodzić z rozsądkiem oraz umiarem. Polecam Ci film "Waiters The", tam to jest pięknie obrazująca scena, zobaczysz - zrozumiesz i uśmiejesz się. Z zadyszka też masz po części racje, ale tylko po części, bo wystarczy troszkę treningu i wysiłku fizycznego a zadyszki nie będzie. [co prawda niepalącemu łatwiej a palacz sam się na to skazuje, więc niech się męczy]

Arabeska: Waniliowe? Czekoladowe? Mina moherowej babci jak wracając z treningu wyzuty z wszelakich chęci do współpracy wkładasz do ust BlackDevila i odpalasz? Bezcenna [za resztę to mastercardem]

W jednym muszę wam przyznać racje, kwestia ubrań. Faktycznie cuchną. Lecz halo?! Od czego mamy pralki? dajmy zarobić koncernom, one też "człowiek".

Mam dziwne wrażenie, że FlasMob działa z tym "Ja nie pale bo to bo tamto" Może jakaś konkluzja? Nie wstydź się, przyznaj się, powiedz prawdę! ]:->

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 27.04.2009 20:39:27
Skunks
Anthro
Pierwszy raz ojciec mi podał papierosa w wieku 7 lat. Okropne było.
Potem kiedy byłem w gimnazjum kilka papierosów było. Nie wiem dokładnie ile, ale na pewno mniej niż 10. Powoli zacząłem się do palenia przyzwyczajać.
Na początku liceum z kumplem z klasy co tydzień rano przed lekcjami paliłem. I kilkanaście razy z kumplem z osiedla. Nie pamiętam ile tego było.
A teraz jakoś nie palę. Może przypomniały mi się słowa mojej byłej nauczycielki od biologii: Możecie powiedzieć rodzicom, którzy palą, że są głupi :D Nie pamiętam dokładnie tych słów, ale sens jest ten sam. Ludzie, którzy palą, są głupi. Ale ja tak nie myślę. Człowiek pali na własne życzenie.
Kiedyś ta sama nauczycielka powiedziała: Ja mogę tu i teraz spalić całą paczkę fajek. :-Dk
Ostatnio edytowany przez Padfoot dnia 27.04.2009 20:42:07

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 27.04.2009 21:48:57
Szakal/ Anubis
Anthro
Cytat z "Osioł":
Nie palę, bo wiem, że to jest syf, którego nie powinien w życiu tykać. Na dodatek mam astmę.

Wkurzają mnie osoby palące, które nie potrafią uszanować nie palących. Skoro siebie truje, to po co ma truć innych? Gorzej jest jak się przebywa w towarzystwie gdzie większość pali.

Popieram i potwierdzam, również jestem chory na astmę oskrzelową i wiem jak przeszkadza dym z papierosa osobą nie palącym... Jest dla mnie głupotą by osoba chora na astmę lub inną chorobę płuc paliła papierosy, ale znam osobiście takie chodzące ewenementy.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 29.05.2009 14:51:20
Palić SYF
Ostatnio edytowany przez Sylw dnia 20.04.2011 2:09:29

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 29.05.2009 16:00:54
Warchoł
Anthro
Ja stale jestem do tego baaardzo negatywnie nastawiony...
Po prostu jak czuję dym, to nóż mi się w kieszeni otwiera. Nienawidzę, gdy ktoś przy mnie pali papierosy.
Pomijam już to, że jest to:

a)Niezdrowe
b)Dym strasznie śmierdzi...
c)Drogie
d)Łatwo tym smrodem przesiąkają ubrania

Nie wiem czemu, ale ten dym naprawdę wywołuje u mnie szał... Gdy rodzinka kiedyś mnie o to posądzała, to zrobiłem im taką awanturę, że już więcej im nawet coś takiego przez myśl nie przeszło :-xk
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.05.2009 3:07:22
Szczur.
Anthro
Ja palę, na ogól Lm niebieskie, jak jestem przy forsie to black devile (chyba najlepsze fajki) :D
staram się nie palić w zamkniętych pomieszczeniach ponieważ nie dość że ja śmierdzę to jeszcze osoby które nie koniecznie sobie tego życzą...
Fakt, kasa strasznie schodzi, no ale coś za coś.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.05.2009 4:48:58
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Ja rzucam stopniowo i jak na razie nie palę już3 tygodnie " w ogóle ". Wcześniej paliłem jeszcze tylko na imprezach i jakichś tam schadzkach a teraz już mi to wisi. Zauważyłem że teraz mam większy apetyt i kiedy rano wstaje to nie mam takiego suchego pyska jak wcześniej. Poza tym przeszkadzał mi zapach popielniczki i ciągłe narzekanie typu : - weź to wyrzuć .., nie pal przy mnie, dym szkodzi na mój make up o_0. Paliłem Davidoffy i Marlboro bo uważałem że im droższe tym mniej szkodliwe a to tak na prawdę ściema ... . Każdy syf w białym świstku to śmieć, jakich pełno w koszu.
Z poważaniem ... rudy padalec :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.05.2009 14:00:16
A ja paliłam przez jakiś rok. Teraz niestety rzucam, bo mój chłopak się strasznie buntuje ;P

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 31.05.2009 0:20:51
gronkowiec
Anthro
Mnie ostatnio tytoń przestał tak odpychać jak kiedyś. Mało tego, sam z przyjemnością zapalę od czasu do czasu na imprezie. O ile, aby przełamać obrzydzenie do zwykłych szlugów musi się co nieco alkoholu przelać, to cygaretkę czy shishę wypalę z przyjemnością i na trzeźwo. To zupełnie inna kategoria. Szczególnie zasmakowałem w goździkowych cygaretkach Spice Islands. Taka cygaretka z piwem Trix z Biedronki to istna malinowa przyjemność ;)

Shisha to też inny poziom kultury. Dobra melasa i towarzystwo to cudowna kombinacja. Co z tego, że godzinna sesja z fajką wodną to odpowiednik wypalenia 20 papierosów. Liczy się przyjemność, a i okazja do zapalenia nie trafia się przecież na co dzień.
Ostatnio eksperymentuję też z klasyczną fajką. Też mi się podoba, może nawet się dam wciągnąć w fajczarstwo. Póki co, opalam nową fajkę, ucząc się jednocześnie tej trudnej sztuki. Narazie do rozpalenia zużywam prawie całą paczkę zapałek, a podtrzymanie palenia w połowie nabitej fajki przez 10 minut to już u mnie sukces xD
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 31.05.2009 0:46:58
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
U mnie ze starego sentymentu uznanie znajdują tylko Lucky Strike'i, chociaż już dawno nie kupiłam własnej paczki. Podzielam opinię o cygaretkach. Lubię palić zwłaszcza Djarumy goździkowe, zupełnie inne wrażenie i zapach, niż zwykły tytoń. A zapach tytoniu fajkowego po prostu uwielbiam, chociaż sama nigdy nie nauczyłam się palić fajki.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 31.05.2009 1:28:00
Lew
Cytat z "gravedigger":
Co z tego, że godzinna sesja z fajką wodną to odpowiednik wypalenia 20 papierosów.


Wow... skąd masz takie dane...?
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 31.05.2009 9:56:40
Cytat z "Ingo":
Cytat z "gravedigger":
Co z tego, że godzinna sesja z fajką wodną to odpowiednik wypalenia 20 papierosów.


Wow... skąd masz takie dane...?


podpisuję się pod pytaniem :D

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 31.05.2009 11:34:59
Zwierzę
Cytat z "Lessie":
Cytat z "Ingo":
Cytat z "gravedigger":
Co z tego, że godzinna sesja z fajką wodną to odpowiednik wypalenia 20 papierosów.


Wow... skąd masz takie dane...?


podpisuję się pod pytaniem :D


+1 Bo papierosów nie znoszę a fajkę uwielbiam

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...11121314151617...31>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane