Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...19202122232425...31>>


0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 18.08.2011 18:17:03
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Canis":
Ach, rozumiem, że Sz. P. masz na myśli przesłynną elektrownię czarnobylski

Miau na myśli trochę starszy reaktor atomowy zwany potocznie Słońcem.

A z papierosów szkodzą 'dodatki' w postaci substancji smolistych. CO2 jest niegroźny, bezwonny i nieaktywny.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 18.08.2011 18:17:58
Myr

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 18.08.2011 19:07:59
jestę kapibarę
Cytat z "sharpy":
Cytat z "LV":
please don't hotlink images


Tam było "thread derailed".

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 18.08.2011 19:45:07
Tygrys Syberyjski
Anthro
Problem to wychowanie. Czemu ten gość stoi i pali na tym przystanku? Bo go rodzice tak wychowali. Bo zlali wychowanie dziecka, wychowała je ulica. Jeśli coś regulować prawnie to prawo do rodzicielstwa. Kursy i egzaminy z wychowania dzieci. Rodziców, którzy dla dzieci czasu nie mają pozbawiać praw rodzicielskich.



A wyobraxmy sobie sytuacje w której mamy egzamin na rodzica, a wykładowcą jest jakiś fanatyk religijny (nieważna religia) a my w temacie religi tak nie bardzo. Czy nie doszło by do sytuacji w której Państwo składa się z ogromnej rzeszy debili tkz. mięso armatnie? Ok może faktycznie w tedy ludzie by nie palili ale to problemu ciągle to nie zmienia. Bradziej martwiła bym się o dostępnośc tego towaru że nawet 13 mogą sobie kupić fajki bez oporu.

1
(+1|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 18.08.2011 20:01:25
Wilk
Zwierzę
Techniicznie rzecz biorąc konstytucja gwarantuje świeckość państwa. A więc rodzic niezadowolony z religijnego zacięcia kursanta mógłby się skarżyć. Z resztą wszystko ładnie pokrywa "ocena z zachowaniia", rodzice grzecznego dziecka mieliby spokój. Aktualne\ie ta ocena w zasadze nie ma znaczenia i rodzice mogą ją mieć w nosie. Jeśli za złe zachowanie dziecka musieliby chodzić na kurs dokształcający to raczej dbaliby żeby na ten kurs nigdy nie musieć trafić...
--sf.

2
(+2|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 18.08.2011 21:08:54
Uncia Hortensis
Rabatka
Ocena z zachowania jest zachowaniem na lekcjach. Ktoś może być spokojny na zajęciach a poza nimi i tak mieć wyjebane i być ♥♥♥♥♥♥ :-Pk

Niestety, do nauczenia postaw życiowych potrzeba być przy dziecku często i gęsto komentować na temat świata i czemu coś co widzimy jest złe bądź dobre. A w świecie gdzie rodzic wychodzi z domu o 7, wraca o 18 i ma wystarczająco motywacji żeby zająć się dzieckiem trochę, umyć i położyć spać, to pokazywanie świata dookoła na codzień i komentowanie jest dosyć niemożliwe. Problem braku kultury w społeczeństwie spowodowany jest przez wymóg aby kobiety chodziły do pracy zamiast siedzieć w domu, rodzić naczynia i zmywać dzieci.
Myr

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 18.08.2011 21:30:44
Tygrys Syberyjski
Anthro
Nie zgodze się ze stwierdzeniem, żeby wychowac dobrze dziecko kobieta musi siedziec w domu. Obydwoje rodzice moga pracować ale ważne jest by znaleśc czas dla dziecka i siebie, wiec chodzi o czas i zainteresowanie. W końcu żadne dziecko nie chce być hodowane tylko wychowywane. Znam osoby gdzie ich matka nie matka nie pracowała, tylko zajmowała się domem a i tak piwo fajka i impreza i wyroki na karkach przed 18.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 29.08.2011 18:01:30
Wilk
Anthro
Ja raczej nie palę. A przynajmniej moja zwykle męska osobowość. Z to ta bardziej hermafrodytyczna lubi się bawić konwencjami. Chyba kręci ją fajka i kawka do śniadanka. Niestety faktycznie fajki śmierdzą. (Chyba będzie musiała sobie gilzę kupić). Jestem zdania że dobrowolna intoksykacja jakąkolwiek substancją powinna być jak najbardziej dozwolona (pod warunkiem, że jest świadoma).

A co do, poniekąd bardzo radykalnych, wypowiedzi na temat wychowania, to nie da się tego określić tak jednoznacznie i czarno-biało, nałóg zawsze z czegoś wynika, np mój współlokator pali tylko gdy martwi się o swoją dziewczynę.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 29.08.2011 23:53:37
Tygrys Syberyjski
Anthro
Ja pale najczęściej gdy się nudzę i martwię ale to dlatego że nie wiem już co z łapkami robić. No i pomijam że do piwka fajka powinna być :-Pk

1
(+1|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.08.2011 6:22:56
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Gryzak":
to dlatego że nie wiem już co z łapkami robić

Wsadź je sobie w majtki :rollk: :-Pk

Różne powody palenia widziałem, ale palenie z nudy to jeden z najbeznadziejniejszych powodów, bo sposobów na znalezienie sobie zajęcia jest akurat od cholery zazwyczaj.
Myr

-1
(+0|-1)
Re: papierosy
Wysłano: 30.08.2011 9:10:31
Wilk
Anthro
W paleniu jest coś magicznego i przyciągającego. Nie chodzi mi tutaj o nikotynę, ale o formę: dymek, sposób oddychania, ruch ręką. Z tego co wiem wiele osób pali z nudów, tak jak Gryzaczek „nie mają co zrobić z rękami”.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.08.2011 12:13:10
Wilk
Anthro
Cytat z "WilkołakNerevar":
W paleniu jest coś magicznego i przyciągającego. Nie chodzi mi tutaj o nikotynę, ale o formę: dymek, sposób oddychania, ruch ręką. Z tego co wiem wiele osób pali z nudów, tak jak Gryzaczek „nie mają co zrobić z rękami”.


No właśnie, cały ten rytuał ma w sobie coś pociągającego. a 'nie mam co zrobi z rękami' często nie wynika wcale z nudów tylko z nadpobudliwości albo z nerwów. Bo często robi się różne rzeczy a nie ma co się zrobi z rękami
;-)k

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.08.2011 14:26:47
Black fox is black
Anthro
Ja na szczęscie rzuciłem. Było w sumie łatwo, nie wiem, dlaczego tyle osób ma z tym problemy. Z drugiej strony, paliłem tylko przez 3 lata, i to nigdy więcej niż jedną paczkę na tydzień.
Prezerwatywy: 3zł
Upic go: 30zł
Przypomnieć mu po seksie ze w sumie jest hetero: BEZCENNE

It's foxlogic, there's no need for you to understand it.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.08.2011 14:40:10
Tygrys Syberyjski
Anthro
Wszystko zależy od pracy i od osób z którymi się pracuje. Czasami jest tak że na fajkę idzie się stadami dla towarzystwa, a czasami jest to powód żeby wyjść na dwór podczas przerwy. :-)k ja dlatego miałam problem z rzuceniem palenia bo w towarzystwie pali się najlepiej

1
(+1|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.08.2011 14:47:38
jestę kapibarę
Cytat z "Alexiel":
Ja na szczęscie rzuciłem. Było w sumie łatwo, nie wiem, dlaczego tyle osób ma z tym problemy.


“It's easy to quit smoking. I've done it hundreds of times.” --Mark Twain

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.08.2011 20:45:03
Black fox is black
Anthro
Cytat z "LV":
Cytat z "Alexiel":
Ja na szczęscie rzuciłem. Było w sumie łatwo, nie wiem, dlaczego tyle osób ma z tym problemy.


“It's easy to quit smoking. I've done it hundreds of times.” --Mark Twain



No nie no, ja rzucilem raz i juz. udalo sie za pierwszym razem ^^

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 1.09.2011 15:54:59
Lew
Anthro
Nie bardzo rozumiem skąd tyle oburzeń odnośnie zachowań palaczy w miejscach publicznych, jeśli komuś nie podoba się to, że ktoś pali blisko niepalących to jest taki jeden sposób i serio działa, trzeba mianowicie podejść do ów zwierza i zwrócić mu uwagę, ostatecznie w pysk dać można dać, jeżeli bak ignorancji pełen, a jeśli nie, ruszyć tyłek i odejść te dwa metry, a nie jak ostatnia ciotka żalić się ludziom na forum. Na szczęście tego typu przypadki są rzadkie, przynajmniej ja nigdy nie byłem w takiej sytuacji i za każdym razem, gdy ktoś czekał na autobus, bądź tramwaj i jeśli chciał akurat zapalić, odchodził od przystanku, bo raz, że mandat, dwa, że brzydko.

Palę, bo lubię, a kiedy nie mam w zasięgu papierosów, nie płac(z)ę. W większości służą mi do przesiadywania z kawą na balkonie i dyskusji z chłopakiem, bądź znajomymi. Nie palę w mieszkaniu, bo nie lubię, kiedy wali żulernią, a drzwi od balkonu zamykam. Kiepów nie rzucam za balkon, tylko do specjalnego słoiczka (który potrafi się czasem wylać, a jako, że mamy tam plastikową trawę, trochę śmierdzi, ale takich rzeczy nigdy nie robi się na trzeźwo). W każdym razie, chodzi mi czasem po głowie pomysł rzucenia, ale równie szybko zabijam go machnięciem ręką. Rytuał odpalania, łyku kawy, zaciągnięcia się, strzepania, to ma swój specyficzny klimat. Dobrze mi z tym, a kwestie zdrowotne? Whatever. Żyję dla przyjemności, a nie z obowiązku.

No i jeszcze odnośnie palenia w samochodzie, rodzaj pracy jaką wykonuję często kusi do odpalenia, a to z jednego prostego powodu, no a raczej dwóch. Pierwszy to uczucie prędkości i moment, w którym opieram lewą dłoń z papierosem na kierownicy, po prostu uwielbiam. Drugi to warszawska płynność ruchu w centrum, a raczej jej brak. No w momencie, kiedy stoję przez pół godziny przed wjazdem na rondzie, żeby uciec z tych cholernych Al. Jerozolimskich na Marszałkowską muzyka mi nie wystarcza, a i to się pewnie w ciągu tego miesiąca skończy, bo kiedy dostanę nowy samochód firmowy, głupio by było go zasmrodzić.

Hmm, no i papierosy mi się skończyły.
I don't even have any real problems. You know I'm under the influence so enjoy your life

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 1.09.2011 16:00:48
jestę kapibarę
Cytat z "Herdus":
Drugi to warszawska płynność ruchu w centrum, a raczej jej brak. No w momencie, kiedy stoję przez pół godziny przed wjazdem na rondzie, żeby uciec z tych cholernych Al. Jerozolimskich na Marszałkowską muzyka mi nie wystarcza


Szukaj objazdów. Zawsze jest jakaś boczna ulica.
Ostatnio zabrali mi już 3 skrótowce w związku z budową S8 :<

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 1.09.2011 16:05:51
Lew
Anthro
Na nic mi objazdy, bo pracuję w centrum, przez ostatnie remonty, mam do wyboru albo korek, albo korek. Wracając z Jerozolimskich na Widok, albo Złotą po prostu standardowo jestem w dupie ;P Toteż i popalam.
I don't even have any real problems. You know I'm under the influence so enjoy your life

1
(+1|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 11.09.2011 20:47:25
Tygrys
Anthro
Nie palę ponieważ nie kręci mnie to ani nic w tym ciekawego dla mnie nie ma po za tym uprawiam sport więc muszę mieć jak najsilniejsze płuca.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 11.09.2011 21:27:19
dziwny biały tygrys
Anthro
[vanished]
Ostatnio edytowany przez Blaher dnia 23.12.2013 23:21:30
Nie wiem, do którego z forów należę, choć się domyślam.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 11.09.2011 21:31:01
Warchoł
Anthro
Cytat z "Blaher":
Nie palę, ale niedawno miałem jakieś dziwne chęci palenia i czasem robiłem coś z papieru i trawy (xD), żeby się poczuć jak jakiś...

...burżua?
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

1
(+1|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 11.09.2011 22:49:17
Tygrys Syberyjski
Anthro
Hmm ale jakeij trawy? :-Dk

Anonim
-1
(+0|-1)
Re: papierosy
Wysłano: 12.09.2011 6:46:43
Ja nie pale i nie będę palić tego szitu to jest jedynie nikotyna zapakowana w papierek który cie uzależnia i zbliża do raka lub innego cholerstwa który kosztuje strasznie dużo a później jest problem żeby przestać palić nie polecam tego nikomu

0
(+1|-1)
Re: papierosy
Wysłano: 12.09.2011 11:04:41
Lew
Anthro
Letcho nie obrażaj innych ja sam też nie pale ale to nie znaczy że muszę innych obrażać bo lubią palić

aż zacytuje :lolk:


Cytat:
Jest tylko jedno, co naprawdę "należy": Okazywać prawdziwie głęboką tolerancję, otwartość umysłu i okazać życzliwość wszystkiemu, co nieszkodliwe w swojej naturze.


może to głupie ale ja to stosuje ;-)k

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 12.09.2011 16:35:46
dziwny biały tygrys
Anthro
[vanished]
Ostatnio edytowany przez Blaher dnia 23.12.2013 23:20:46
Nie wiem, do którego z forów należę, choć się domyślam.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...19202122232425...31>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane