Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...23242526272829...31>>


0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.12.2013 15:28:10
Nie palę ani tego nie potępiam, nie lubię tylko jak partner/partnerka musi koniecznie zapalić w danym momencie, to jest irytujące.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.12.2013 15:36:26
Do palaczy nic nie mam, o ile nie siedzę w pociągu przy drzwiach i ktoś musi się co dwie minuty przeciskać na papierosa...

1
(+1|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.12.2013 15:48:01
bajobongo
Zmiennokształtny
Nie palę i mocno się pilnuję, żeby nie zacząć.
No chyba, że okazjonalne pasywne wciąganie dymu się liczy. Niestety zauważyłam, że taki dym lekko mnie uspakaja. /:
Once is an accident
Twice is coincidence
But three times, begs the question

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 30.12.2013 21:06:13
Corvus Corax
Anthro
Cytat z "Dźwiedź": (Link »)
Ja się uzależniłem od fajek w robocie bo kurde... taka faja to est dodatkowa przerwa w robocie. No i heh... lubię sobie puścić dymka.


A ja palę tylko w robocie bo przerwy mamy tak cholernie krótkie że tylko na 1 fajkę starczy (druga przerwa niby obiadowa starcza na 2-3 fajki w pośpiechu). Albo jest kantyna: śmierdzące żarcie, głośni ludzie; albo dwór: zimno, śmierdzi fajami i spalinami.
Btw. Przerzuciłam się na elektroniczne - o wiele taniej, o wiele wygodniej, nie śmierdzi tak bardzo, myślę że zdrowiej... ale nałóg dalej pozostaje...
Caw!

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 31.12.2013 0:12:57
Anthro
"Jeśli ktoś lubi bardzo powolną śmierć to wybiera papierosy."

Nie palę, nie mam zamiaru palić.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 31.12.2013 2:12:26
Kot
Pojebany
@DarkHunter - mialem na mysli przypadki z przerzutami odleglymi i innymi atrakcjami ktore sie ciagna do usrania, do momentu w ktorym czlowiek przestaje rozpoznawac bliskich a byle musniecie sprawia mu bol. Nie jestem pewien statystyk, ale wyglada na to ze rak zaczety w plucu faktycznie ma szanse zabic o wiele szybciej (chociazby poprzez krwotok), zanim dojdzie do rozwijajacych sie "odleglosciowek" czy nawet rzutow przez uklad limfatyczny. Czyli krotko mowiac, przypadki w ktorych zyjesz na tyle dlugo by dostac papier z napisem "leczenie paliatywne".

Cytat:
Btw. Przerzuciłam się na elektroniczne - o wiele taniej, o wiele wygodniej, nie śmierdzi tak bardzo, myślę że zdrowiej... ale nałóg dalej pozostaje...

"Mniejsze zUo" tak czy siak. Teoretycznie po pelnym przystosowaniu sie do elektronicznego (tj. gdy juz nie masz ochoty palic tytoniu) latwiej jest ograniczac dawki, ale w praktyce bywa roznie - glownie przez to ze poki bateria jest naladowana mozna sobie ciagnac do znudzenia.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 31.12.2013 8:16:40
Zwierzę
Ja nie pale.i próbuje od tego odciągnąć moją miłość, już na razie.ogeaniczenie.do 1 na tydzień weszło XD

-1
(+0|-1)
Re: papierosy
Wysłano: 31.12.2013 11:09:19
Wilczek
Anthro
A takich ptzypadkow ile jest?? To sa chyba takie szanse jak dostalem ulotke, gdy musialem miec rozbijane kamienie. Oczywiscie szanse na krwotoki wlacznie z utrata nerki byly. Ale sa to szanse jak wygranie w duzego lotka. O tym sie nie mowi bo po co?? Jak juz takie ktos ma to ma po prostu pecha.

A ja zaczalem troszke palic. Chcac nie chcac dobry zabijacz czasu przy sytuacjach stresujacych.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 31.12.2013 14:51:04
Kot
Pojebany
"Troche" wieksze niz na duzego lotka. Szybka probka statystyczna:

http://www.forum-onkologi...orum/search.php

W slowa kluczowe wpisz: paliatyw*
I zaznacz kategorie "nowotwory pluca i oplucnej".
1614 postow, po przejrzeniu losowo paru stron wychodzi ze okolo 30-35% to opis przypadku.
Wez jeszcze poprawke na to ze nie wszyscy z rakiem pluc w polsce i na swiecie chodza po tym konkretnym forum (tudziez ich rodziny), tak wiec wszystko jest "przeskalowane w dol".
Szanse na dociagniecie do paliatywnej szacowalbym raczej jak trafienie dwojki, trojki w duzego lotka przy jednej probie. Przy kamicy pewnie zas masz racje.

(a w.w. forum polecam poczytac uwaznie kazdemu kto powtarza ze "na cos trzeba umrzec")

-1
(+0|-1)
Re: papierosy
Wysłano: 31.12.2013 15:41:04
Wilczek
Anthro
Ale dlaczego na tym forum ma buc mniejsze szanse?? Na tym forum masz szanse wieksze na trafienie geja niz na palacego. Tutaj powinien byc normalny rozklad gaussa jezeli chodzi o czestotliwosc palenia.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 2.01.2014 2:14:14
Smok Wschodni
Anthro
Palę papierosy i fajkę ;P Ale wiem że nie każdy lubi dym z papierosów, dlatego fajeczkę z tytoniem waniliowym zawsze staram się mieć w kieszeni ;) Jeżeli komuś to na prawdę przeszkadza, to wychodzę aby zapalić - w końcu to jest nałóg / uzależnienie od nikotyny. Staram się także przestrzegać pewnych zasad kiedy przemieszczam się chodnikiem, kiedy idę z kimś to zawsze kiedy palę to staram się iść tak, aby dym nie leciał na osobę towarzyszącą itp.
Nie każdy pali, nie każdy to lubi i nie każdy się z tym zgadza, ale podobną sytuację mamy z alkoholem ;U Ot, taki jest ten świat urządzony :P


Auto marzeń... ^.=.^

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 2.01.2014 7:45:56
Wilkołak
Zmiennokształtny
Słusznie prawisz towarzyszu. Paliłem kilka lat i po rzuceniu strasznie mi zaczął dym przeszkadzać. co nie zmienia faktu że czasami lubię zapalić sziszę. A i fajką nie pogardzę. chociaż ostatnie co z fajki paliłem to bieluń...

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 25.01.2014 12:33:42
Wiewiór
Anthro
Ja nie palę ale tego nie potępiam bo jak ktoś lubi to jego sprawa, a mentolowe w sumie nie są takie złe o ile ktoś nie dmucha ci dymem prosto w twarz.
If you don't do drugs, you probably have another addiction. Even innocent

-1
(+0|-1)
Re: papierosy
Wysłano: 25.01.2014 13:26:02
Rrrudy lis :3
Zwierzę
Na szczęście nie palę już od prawie roku (od marca) i mam nadzieję że już nigdy do tego świństwa nie wrócę. Moim zdaniem palenie papierosów jest bardziej uzależniające od większości narkotyków - paliłem na przykład przez jakiś czas opium, które uznaje się za bardzo silnie uzależniające oraz wiele innych ciekawych (z reguły mniej uzależniających) substancji i jakoś nie mam ochoty więcej wracać do ćpania czegokolwiek. Nie licząc nikotyny, nigdy nie miałem trudności żeby zaprzestać brania dowolnego narkotyku.
Udało mi się w końcu rzucić palenie dzięki e-papierosowi - terapia była bardzo prosta: najpierw sobie uświadomiłem jakie to jest świństwo - palisz fajkę, chwila rauszu, pobudzenie do działania i po parunastu minutach zaraz znowu byś najchętniej zapalił, więc co z tym zrobić? Wylałem sobie troszkę liquidu na palec i zjadłem ^^ efekt? zmroczyło mnie na parę minut, prawie zwymiotowałem i po 15 minutach znowu czułem się dobrze i... poczułem ze w sumie to znowu bym zaćpał nikotynę... Wtedy uświadomiłem sobie że z tak paskudnie uzależniającym gównem nigdy nie miałem do czynienia i najlepiej trzymać się od tej trucizny z daleka. Po marihuanie jak zdarzył mi się blackout to potem przez prawie rok jej nie próbowałem - to samo z alkoholem, a po nikotynie? wziąłem najpewniej połowę dawki śmiertelnej i po 15 minutach organizm miał ochotę na jeszcze...
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii" - A.C. Clarke
"Im bardziej zaawansowane technicznie medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane" - S. Lem

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 25.01.2014 13:29:46
Wilczek
Anthro
A cena papierosów znów poszła w górę...
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 25.01.2014 14:19:00
Irbis/Panda
Zmiennokształtny
Niestety jestem osobą palącą długi czas, powoli zaczynam odstawiać chociaż przyznam szczerze jest mi ciężko ale pomaga mi w tym e-papieros. Co prawda jeszcze nie odstawiłam zwykłych (zbyt duże uzależnienie) ale powoli zmierz to w dobrym kierunku. (zanim ktoś sięga po e-fajkę warto sprawdzić czy nie jest się uczulonym na jakąkolwiek substancję nim zawartą bo można wylądować na pogotowiu, i to bardzo szybko) Jest to dobre rozwiązanie dla osób które palą już lata tak jak ja. Jest to obrzydliwy nałóg i pochłaniający pieniądze, niestety bardzo trudno z niego wyjść a czasem silna wola nie pomaga.

2
(+2|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 25.01.2014 15:09:05
Anthro
Jeśli chodzi o papierosy to ja wypalałam 2 paczki dziennie XD ale przed świętami stwierdziliśmy z Astarem że koniec z tym i rzucamy. Kupiliśmy Desmoksan i zaczęło się rzucanie. Obstawiałam że będzie jak zazwyczaj że mało nie pozbijam wszystkich ale muszę przyznać że było bardzo dobrze (w ogóle mnie nie rzucało) i nie pale (puki co).

Co do E-papierosa to ja nie uznaje pół środków a to niestety jest półśrodek. Bo może i nie śmierdzisz tytoniem ale dalej palisz.
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 25.01.2014 18:10:42
Irbis/Panda
Zmiennokształtny
Inu są i beznikotynowe.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 25.01.2014 18:23:11
Wilk
Zwierzę
Kto poleci dobre źródło melas do sziszy? Wczoraj spróbowałem wiśniowej i baaardzo mi posmakowała ale mam tylko próbkę 8 gram. Kupiłbym więcej ale nie wiem gdzie szukać.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 25.01.2014 18:35:18
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Szukaj w internecie, są pewni magicy co sprowadzają z za granicy. Patrz na Social Smoke, Fantasia, Fumari, Halo - te sprawdziłem i są bardzo dobre. Starbuzza omijaj bo to przereklamowany szit.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 25.01.2014 19:11:01
Wilk
Zwierzę
Hmm, a gdzie tych magików szukać? Bo taki Social Smoke, $5,50 fajna cena za fajną puszkę 50g, ale
Cytat:

Estimated Shipping Prices

Express Saver (2 - 5 Days) - $74.58
Express (1 - 3 Days) - $87.51

--k
--sf.

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 25.01.2014 19:16:30
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Na allegro koleś nie sprzedaje puszek tylko kupuje 1 kilogramówki i dzieli na paczuszki (klasyczne zagranie) Jak już to puszka 250. Ważne żeby bylo zapakowane przez producenta a nie dzielone, chyba że kupisz z kimśi podzielisz sie ale to samo co kupienie nowej puszki bo jest hermetycznie zapakowana. Popatrz na forach o shishy kto sprzedaje większe ilości pudełek. chyba tylko tak bedziesz miał pewność świeżego towaru.

2
(+2|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 26.01.2014 20:03:03
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
ja od ponad roku pale epapierosa i jestem bardzo zadowolony, bardzo odchorowałem przerzucenie sie ze zwykłych fajek bo paliłem ponad paczke dziennie. Różnica jest ogromna, w mieszkaniu już nie śmierdzi, ciuchy nie wala starymi kiepami, moge sbie pykać. Całkiem fajna sprawa, odruch zostaje zaspokojony, dymienie to sama frajda a nikotyna sama w sobie nie jest rakotwórcza..

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 26.01.2014 20:39:47
Avian
Anthro
Rodzice ostatnio po 4 latach od rzucenia wrócili do fajek. Patrząc na to jak chcą ale nie mogą rzucić na dobre i widząc ile ich to kosztuje sam zwyczajnie nie mam ochoty próbować.
No i wiadomo, cena, smród i inne bonusy.
Zarówno shishy i epapierosa miałem okazję spróbować i generalnie ani nie mam nic przeciwko, ani częstowany nie odmówię; sam na chwilę obecną niczego podobnego jednak nie mam.
A koniec końców Lester ma rację, dymienie to sama frajda ^^

0
(+0|-0)
Re: papierosy
Wysłano: 26.01.2014 22:12:02
Kangur
Anthro
Cytat z "Inu": (Link »)
Jeśli chodzi o papierosy to ja wypalałam 2 paczki dziennie XD ale przed świętami stwierdziliśmy z Astarem że koniec z tym i rzucamy. Kupiliśmy Desmoksan i zaczęło się rzucanie. Obstawiałam że będzie jak zazwyczaj że mało nie pozbijam wszystkich ale muszę przyznać że było bardzo dobrze (w ogóle mnie nie rzucało) i nie pale (puki co).

Co do E-papierosa to ja nie uznaje pół środków a to niestety jest półśrodek. Bo może i nie śmierdzisz tytoniem ale dalej palisz.


E-papieros nie jest szkodliwy dla zdrowia(przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo)...

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...23242526272829...31>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane