Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123


3
(+5|-2)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 25.05.2015 7:10:39
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
odezwał się koleś popierający "zgodę" (która podzieliła tan kraj na dwie części, obrażała rywali NON STOP) "Bezpieczeństwo" (które zgodziło się na to aby obce służby porządkowe miały prawo interweniować w moim kraju) "nowoczesność" (która cofnęła ten kraj gospodarczo do poziomu państwa teoretycznego bo dla wielu ludzi nowoczesność nie znaczy lepszy przemysł itp...tylko In Vitro i śluby ludzi homoseksualnych, które dla mnie i dla wielu ludzi najwidoczniej mają drugorzędne znaczenie), na "szansę emigracji" (która dla wielu rodzin w tym umęczonym kraju jest DRAMATEM), na ludzi na tyle bezczelnych iż sądzą, że największym obciążeniem budżetu państwa są polscy przedsiębiorcy a Polacy emigrują "ot tak aby świat zobaczyć" więc ty akurat się nie odzywaj bo jak dotąd nie podałeś żadnego argumentu, który byłbyś w stanie obronić
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 25.05.2015 7:12:01
FABRICATI DIEM PVNC"

-2
(+1|-3)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 25.05.2015 23:49:32
gryf
PERMABAN
W sytuacji kiedy odpowiedni wątek jest zamknięty (a dodatkowo tam ordnung muss sein cokolwiek za bardzo) skomentuję wygraną Feldmarszałka Dudy tutaj:
RRRRRRRRRWA MAĆ! :D

I jeszcze najlepsze komentarze które usłyszałem od innych:

"Gdzie były służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa? Przecież w takiej sytuacji ich obowiązkiem było sfałszować wyniki wyborów!" :D
"Teraz jedyna szansa to wysłać Dudę Tupolewem do Smoleńska, a jeśli wróci - procedurę powtórzyć, aż do skutku" :D

BTW, kolejny nowo wybrany prezydent który występuje ze swojej partii, "żeby być prezydentem wszystkich Polaków". Czy tylko mi kojarzy się to z regenerowanymi chirurgicznie dziewicami? :D

-1
(+0|-1)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 26.05.2015 10:28:11
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
niestety tak to wyglada..przypominam, że 2 II turze mieliśmy takich dwóch :P
a komentarze z wysylaniem do Smoleńska szczerze mnie smucą (z wielu powodów)

ale skoro prezydent ma się ponoć jedynie "prezentować" to już wolę Dudę, jego żonę(która nie będzie najbrzydszą Pierwszą Damą nie ma co oszukiwać patrząc po ostatnich) i niebrzydką córkę (szału nie ma ale pasztet to z niej żaden), niż Spasionego Prostaka, Godzillę z macicą i gromadkę dzieci, które wyglądają tak, jakby żywcem z Izraela przybyły :D

ps.

http://wmeritum.pl/bronis...owej-obietnicy/

a wszyscy narzekali, że to Duda obiecywał jak leci :D
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 26.05.2015 11:00:18
FABRICATI DIEM PVNC"

-1
(+0|-1)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 28.05.2015 14:01:51
gryf
PERMABAN
Cytat z "Sigrun": (Link »)
Ja natomiast słyszałem, że Peo najlepsze, bo "jak przyjdzie PiS, to będzie pomnik Kaczyńskiego w każdym mieście, marsze z krzyżami w każdym miesiącu, Smoleńsk na każdym kanale w TV, zakaz kondomów w aptekach, ksiądz z kropidłem na każdej budowie i wojna z Rosją" :D Proroków ci w tym narodzie dostatek.
(A zwłaszcza im postawi te pomniki, wyśle księdza na budowę i podziurawi kondomy Duda, jako prezydent. HO HO HO)

Na punkt pierwszy długo nie trzeba było czekać :P
Duda: Zawsze mówiłem, że pomnik powinien stanąć przy Krakowskim Przedmieściu. A Ziobro sugeruje specustawę

To ja tak na wszelki wypadek wgram sobie do nawigacji firmware z funkcją omijania zgrupowań moheru, sprzedam telewizor, zrobię zapas gumek, kupię płaszcz przeciwdeszczowy i wywieszę rosyjską flagę razem z transparentem "WITAMY WYZWOLICIELSKĄ ARMIĘ ROSYJSKĄ" :P
-1
(+0|-1)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 4.06.2015 11:13:38
Cytat z "Sigrun": (Link »)
marsze z krzyżami

To też się spełnia - właśnie jakieś stado moheru goniło się po ulicy.
W tym tempie to za jakiś miesiąc sytuacja dojdzie do punktu "wojna z Rosją" :D
A to oznacza że zanim prezydent-elekt przestanie być prezydentem-elektem to stanie się... prezydentem na uchodźstwie :D
Pałac Prezydencki natomiast znowu będzie Pałacem Namiestnikowskim :D

Aby zmniejszyć ryzyko zostania przypadkową ofiarą ostrzału zaleca się wywiesić transparent z następującym napisem:

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ ОСВОБОДИТЕЛЬНОЙ РОССИЙСКОЙ АРМИИ!

0
(+0|-0)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 4.06.2015 11:16:31
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Cytat z "Mar": (Link »)
Cytat z "Sigrun": (Link »)
marsze z krzyżami

To też się spełnia - właśnie jakieś stado moheru goniło się po ulicy.
W tym tempie to za jakiś miesiąc sytuacja dojdzie do punktu "wojna z Rosją" :D
A to oznacza że zanim prezydent-elekt przestanie być prezydentem-elektem to stanie się... prezydentem na uchodźstwie :D
Pałac Prezydencki natomiast znowu będzie Pałacem Namiestnikowskim :D

Aby zmniejszyć ryzyko zostania przypadkową ofiarą ostrzału zaleca się wywiesić transparent z następującym napisem:

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ ОСВОБОДИТЕЛЬНОЙ РОССИЙСКОЙ АРМИИ!




Dzisiaj Boże ciało, procesja by była niezależnie od wyboru prezydenta.

*kapitan beton odlatuje!*
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

-1
(+0|-1)
Re: Druga tura wyborów a'la Polfurs
Wysłano: 4.06.2015 11:25:58
gryf
PERMABAN
Możliwe.
Ale transparent i tak może się przydać :P

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane