Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



6
(+6|-0)
[konkurs] Najlepszy art w polfursowej galerii
Wysłano: 29.06.2015 11:22:23
Arachne
Taur
Choć mamy mnóstwo świetnych artów w galerii to mają one często tylko swoje 5 minut sławy gdy są na stronie głównej. Potem szybko popadają w zapomnienie.

Naszedł mnie taki pomysł aby zachęcić do głębszego przeglądania galerii i zapoznania innych z perałkami, artami które wam się podobają a inni mogli przegapić.

Jeśli chodzi o formę. To myślę, że miesiąc zgłaszania kandydatów z których potem wyłonimy zwycięzcę byłby wystarczający. Zgłaszających proszę o podawanie linków do stron z artem w galerii i ewentualne załączenie obrazka do posta.

Niestety nie przewiduję nagród. No chyba, że się umówimy na jakiś achievement w profilu z napisem "Najlepszy artysta na Polfursie 2015", albo inny szpan i swag z potencjałem na zwabienie klientów na komisze.

Wątek pozostawiam również otwarty na dyskusję.

____________________
FAQ:

Q: Jedna osoba zgłasza jednego kandydata, czy do oporu?
A: Do oporu, jak ciężar ilości zgłoszeń nas przerośnie to może jakąś preeliminację zorganizujemy.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 29.06.2015 13:05:18

0
(+0|-0)
Re: [konkurs] Najlepszy art w polfursowej galerii
Wysłano: 29.06.2015 11:25:50
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Pomysł podoba mi się.

Zgłaszam swojego faworyta, art od Solaxa:

https://polfurs.org/modul...ps_imageid=7499
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

5
(+5|-0)
Re: [konkurs] Najlepszy art w polfursowej galerii
Wysłano: 29.06.2015 11:51:12
Klacz huculska
chciałam Tanuki, ale zniknęła z forum ;___;

więc daję Etnasni.
https://polfurs.org/modul...s_imageid=13459

1
(+1|-0)
Re: [konkurs] Najlepszy art w polfursowej galerii
Wysłano: 29.06.2015 12:47:06
Miętowy lisek
Anthro

0
(+0|-0)
Re: [konkurs] Najlepszy art w polfursowej galerii
Wysłano: 29.06.2015 12:57:52
Lew feral
Kogucik
Moje typy:
Edi: [1], [2] i [3] (a chciało by się zalinkować wiele więcej)

Fuckie: [+] [2] [+]

Inu: [1], [2] i [3] (Jak wyżej)

Kocurka: [1], [2] i [3] (To samo)

Nie są to jedyne osoby, które są warte wspomnienia. Wymieniłem te, które mi pierwsze przyszły do głowy. Mam nadzieję, że inni Polfursowi Artyści warci tego miana wybaczą mi.

Kolejność quasi-randomowa.

EDIT: Numerki to bardziej wyliczenie niż przyznanie miejsca. Miałbym kłopot, gdyby trzeba było wybrać jeden konkretny obrazek.
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 29.06.2015 17:53:54
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

0
(+0|-0)
Re: [konkurs] Najlepszy art w polfursowej galerii
Wysłano: 29.06.2015 13:03:03
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
DarkV - jedna osoba zgłasza jednego kandydata, czy do oporu? Musisz jakiś regulamin przedstawić.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: [konkurs] Najlepszy art w polfursowej galerii
Wysłano: 29.06.2015 13:04:17
Arachne
Taur
Do oporu, jak ciężar ilości zgłoszeń nas przerośnie to może jakąś preeliminację zorganizujemy.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 29.06.2015 13:05:35

0
(+0|-0)
Re: [konkurs] Najlepszy art w polfursowej galerii
Wysłano: 11.07.2015 22:14:20
Lew feral
Kogucik
BUMP!!!

Nikt, nic więcej?
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane