Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345>>


0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 7.10.2015 19:54:18
Lew
Robiłem wcześniej na komórce i nie zapisałem wyników. Pamiętam, że Nowoczesna miałą 80% a PO była na drugim lub trzecim miejscu. Dziwi mnie tylko tak wysoka pozycja Razem. Czytałem ich program i nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać... czyste chciejstwo i populizm. "pracujmy mniej i zarabiajmy więcej!" "zmniejszmy wszystkie obciążenia i zwiększmy wszystkie wydatki!" "obiecajmy wszystkim wszystko!"Yay!
Załącznik:
png  latarnik2015.png (29.19 KB; 675x187 px)
682_56155c48056cc.png 675x187 px
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

1
(+1|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 7.10.2015 21:08:43
Lisica Ruda Północna
Anthro
Hm... No cóż. Nie powiem żeby mi ten wynik jakoś znacząco pomógł w rozwiązaniu mojego dylematu wyborczego. :D

Ale teścik całkiem przyjemny. Byłby jeszcze przyjemniejszy gdyby było więcej pytań, ale zawsze coś.
Załącznik:
jpg  latarnik1.jpg (22.16 KB; 569x208 px)
1498_56156d7b0fc28.jpg 569x208 px
Hvað segir tófa?...

2
(+4|-2)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 7.10.2015 23:02:58
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 7.10.2015 23:03:37
FABRICATI DIEM PVNC"

Anonim
-1
(+1|-2)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 7.10.2015 23:51:08
[treść usunięta na prośbę użytkownika]

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 8.10.2015 14:29:22
hmmm
Załącznik:
png  Bez tytułu.png (26.89 KB; 741x168 px)
3336_5616615a15fc3.png 741x168 px

2
(+2|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 8.10.2015 20:09:06
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Dwag": (Link »)
Brak mi słów na tę całą farsę. Toż to faktycznie kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym. Zostańcie z Bogiem.


W sensie, że byś chiał zagłosować na Brauna ale nie kandyduje? :D
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

1
(+1|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 8.10.2015 20:23:32
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Wiecie co?

Chyba jestem populistą xD
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 8.10.2015 20:23:47
Załącznik:
jpg  latarnikwyborczy.jpg (75.73 KB; 926x306 px)
2137_5616b4b3ab4bf.jpg 926x306 px
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 8.10.2015 21:32:53
[treść usunięta na prośbę użytkownika]

4
(+4|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 8.10.2015 22:22:10
Lew
Imigranci to temat zastępczy.
I tak u nas nie zostaną bo socjal za niski
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

1
(+6|-5)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 9.10.2015 1:30:04
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 9.10.2015 9:57:58
Anthro
Mówią ze Jaro zyje z kocurem ma moj glos. A tak serio to jest to trudny wybór :-ok
http://files.tinypic.pl/i/00711/lechvbcjbwcy.png
Ostatnio edytowany przez Wolfter dnia 9.10.2015 10:16:54

1
(+1|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 10.10.2015 9:27:48
Lew feral
Kogucik
Straszliwie mi brakuje opcji w ankiecie "Nie wiem, na kogo głosować!!!".

W latarniku wyniki 'najlepszych' partii nieznacznie powyżej 50%. (Informacja lekko zmanipulowana :-Pk )
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 10.10.2015 9:28:10
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

4
(+6|-2)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 10.10.2015 11:51:05
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Po 26 latach od rzekomego obalenia komunizmu mieliśmy w Polsce 4 prezydentów wyprodukowanych w PRL.

Generał Jaruzelski
Pierwszym był zbrodniarz, agent ZSRR uczestniczący w czystkach antysemickich, agresji na Czechosłowację, odpowiedzialny za morderstwa na Wybrzeżu w 1970 r. i w stanie wojennym.

Lech Wałęsa
Drugi to najprawdopodobniej tajny współpracownik SB „Bolek”, kabotyn, mitoman, analfabeta z zawodowym wykształceniem i "ulepszanym" życiorysem.

Aleksander Kwaśniewski
Trzeci to alkoholik, członek KC PZPR, agent wpływu ZSRR, wykształcenie wyższe niepełne - kłamał na temat tytułu magisterskiego

Bronisław Komorowski
Czwarty teoretycznie wyrósł z antykomunistycznej opozycji, był tak prześladowany, że teść esbek napisał mu pracę magisterską, a żona przynosiła do ośrodka internowania grubo krojoną szyneczkę. Ukradzione nazwisko i szlachectwo, powiązania z przefarbowaną komuną WSI i jej centralą w Moskwie, szabrownik wynoszący precjoza z Pałacu Prezydenckiego i w końcu dokumentny idiota.

Przez 26 lat urząd premiera RP III sprawowało 14 polityków, 5 należało do PZPR, w tym sekretarz z KC PZPR. Jeden należał do Frontu Zjednoczenia Narodowego, jedna do Stronnictwa Demokratycznego, dwoje do komunistycznego ZSL. (wszystko to organizacje polityczne z okresu PRL, nasycone agenturą rodzimą i sowiecką)

Koncesje na dwie największe telewizje komercyjne dostali tajni współpracownicy SB i/lub funkcjonariusze medialni PRL: Solorz-Żak, Wejchert, Walter.

Gwiazdami dziennikarstwa są dzieci i wnuki esbeków lub/i peerelowskich dygnitarzy: Kraśko, Olejnik, Lis, Pochanke, Miecugow.

Za największego filantropa III RP uchodzi drobny cinkciarz, hochsztapler, półanalfabeta, syn ubeka i brat ormowca.



http://kontrowersje.net/n...0740c29a5b75f90
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 10.10.2015 11:52:13
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

1
(+1|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 10.10.2015 12:20:46
gryf
PERMABAN
Cytat z "Leo_JR": (Link »)
Straszliwie mi brakuje opcji w ankiecie "Nie wiem, na kogo głosować!!!".

Na karcie do głosowania nie będzie takiej opcji tak więc i tu być nie może.
Zostały jeszcze ze dwa tygodnie na zastanowienie, nie ma pośpiechu.
A jak kto chce żeby była możliwość zobaczenia wyników ankiet bez głosowania to niech molestuje małą dziewczynkę :D
1
(+3|-2)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 10.10.2015 12:46:59
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
Po 26 latach od rzekomego obalenia komunizmu mieliśmy w Polsce 4 prezydentów wyprodukowanych w PRL.

Poprawka: 6.
Lech Kaczyński - ur. 18 czerwca 1949, czyli proces produkcyjny rozpoczęto we wrześniu 1948, faktem jest że skrótem oficjalnej nazwy kraju wtedy jeszcze nie było "PRL", ale przecież de-facto to ten sam okres historyczny, w dodatku jego najbardziej represyjne lata
Andrzej Duda - ur. 16 maja 1972, produkcję rozpoczęto w sierpniu 1971, praktycznie sam środek epoki PRL

Wygląda na to że Macierewicz już całkiem wyszedł z szafy i zarządził aby doły partyjne rozpowszechniały propagandę o agentach i spisegu.

No cóż, w tej sytuacji zostaje mi tylko jedno - dobrowolnie dokonać coming-out'u, licząc na łagodniejszy wymiar kary:

Byłem członkiem Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej!
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 10.10.2015 14:04:40
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "Mar": (Link »)
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
Po 26 latach od rzekomego obalenia komunizmu mieliśmy w Polsce 4 prezydentów wyprodukowanych w PRL.

Poprawka: 6.
Lech Kaczyński - ur. 18 czerwca 1949, czyli proces produkcyjny rozpoczęto we wrześniu 1948, faktem jest że skrótem oficjalnej nazwy kraju wtedy jeszcze nie było "PRL", ale przecież de-facto to ten sam okres historyczny, w dodatku jego najbardziej represyjne lata
Andrzej Duda - ur. 16 maja 1972, produkcję rozpoczęto w sierpniu 1971, praktycznie sam środek epoki PRL

Wygląda na to że Macierewicz już całkiem wyszedł z szafy i zarządził aby doły partyjne rozpowszechniały propagandę o agentach i spisegu.

No cóż, w tej sytuacji zostaje mi tylko jedno - dobrowolnie dokonać coming-out'u, licząc na łagodniejszy wymiar kary:

Byłem członkiem Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej!



Udawanie mniej rozgarniętego niż jesteś nie jest dobrym pomysłem.

"Wyprodukowany" było skrótem myślowym. Zarówno śp. Prezydent Kaczyński, jak i obecny Prezydent Duda nie brali udziału w oficjalnych strukturach władzy. Kaczyński, bo był w opozycji, a Duda - bo był nastolatkiem.

Bronisław Komorowski miał teścia, oficera SB - sprawa do łatwego zweryfikowania. Tak samo sprawa profitów, jakie z tego czerpał. O Jaruzelskim i Kwaśniewskim nie wspominam, bo sprawa jest zbyt oczywista.


Określanie mnie mianem "dołów partyjnych" - zwrotem rodem z poprzedniej epoki jest dla mnie obraźliwe. Sobie nie życzę, następnym razem będę wnioskował o ukaranie.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

2
(+4|-2)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 10.10.2015 16:04:44
gryf
PERMABAN
Oho, czyżbym trafił w samo sedno?
Czyżby ból dupki o całkiem niewinne określenie miał odwrócić uwagę od reszty zdania w którym owo określenie padło?

No bo popatrzmy: w całym wątku wypowiadało się wiele różnych osób, padały najróżniejsze argumenty, które jednak miały pewną cechę wspólną - dotyczyły spraw mniej więcej bieżących. Wygląda na to że historia PRL-u nikogo nie obchodzi.
Aż tu nagle członek partii, która na scenie politycznej wyróżnia się właśnie rozliczaniem tamtej epoki, wyskakuje z tekstami jakby żywcem wziętymi z partyjnych materiałów propagandowych. Tekstami może nawet prawdziwymi, ale nie o to chodzi.

Nie wiem ile Marvin_Fuchss ma lat, ale chyba nie może pamiętać z PRL wiele więcej niż przedszkola, stąd prywatne obsesje dotyczące tamtego okresu są nieprawdopodobne.
Wysoce prawdopodobne jest to że tamta wypowiedź to element kampanii wyborczej, że należy ją traktować jako głos partii.

Aktualna ekipa rządzi już tak długo że po prostu się znudziła, ogromna większość chce zmiany, nawet nie bardzo wiedząc w którym kierunku.
W tej sytuacji zwycięstwo PiS jest chyba nieuniknione.
A skoro rozliczanie historii wciąż jest dla nich jedną z najważniejszych kwestii to po wyborach będzie ciekawie.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

2
(+2|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 10.10.2015 16:24:55
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "Mar": (Link »)
Oho, czyżbym trafił w samo sedno?
Czyżby ból dupki o całkiem niewinne określenie miał odwrócić uwagę od reszty zdania w którym owo określenie padło?

No bo popatrzmy: w całym wątku wypowiadało się wiele różnych osób, padały najróżniejsze argumenty, które jednak miały pewną cechę wspólną - dotyczyły spraw mniej więcej bieżących. Wygląda na to że historia PRL-u nikogo nie obchodzi.
Aż tu nagle członek partii, która na scenie politycznej wyróżnia się właśnie rozliczaniem tamtej epoki, wyskakuje z tekstami jakby żywcem wziętymi z partyjnych materiałów propagandowych. Tekstami może nawet prawdziwymi, ale nie o to chodzi.

Nie wiem ile Marvin_Fuchss ma lat, ale chyba nie może pamiętać z PRL wiele więcej niż przedszkola, stąd prywatne obsesje dotyczące tamtego okresu są nieprawdopodobne.
Wysoce prawdopodobne jest to że tamta wypowiedź to element kampanii wyborczej, że należy ją traktować jako głos partii.

Aktualna ekipa rządzi już tak długo że po prostu się znudziła, ogromna większość chce zmiany, nawet nie bardzo wiedząc w którym kierunku.
W tej sytuacji zwycięstwo PiS jest chyba nieuniknione.
A skoro rozliczanie historii wciąż jest dla nich jedną z najważniejszych kwestii to po wyborach będzie ciekawie.


Ktoś tutaj ma wyraźnie prywatne obsesje. Ale to nie jestem ja.

Na końcu mojego pierwszego posta jest link do artykułu, którego cytowałem.

Dorabianie do tego ideologii "działacza" nie zmieni faktów ;)
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 14.10.2015 23:14:10
Lew feral
Kogucik
Do poczytnia i rozpatrzenia.

Link

(Nt. lidera Nowoczesnej , pana Petru, żeby mnie nikt nie bił, że coś schowałem)

EDIT: Dodane po kilku minutach, jako 'related': Link II (Więcej o panu Ryszardzie)
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 14.10.2015 23:23:15
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

Anonim
-2
(+0|-2)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 14.10.2015 23:27:43
[treść usunięta na prośbę użytkownika]

2
(+2|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 14.10.2015 23:38:28
Sergal
Anthro
Sto tysięcy newsów o imigrantach. Islamskie potopy, islamizacja, marsze, protesty.
Zero newsów o TTIP.
I must crucify the ego before it's far too late
before I pine away

*nadstawia się metafizycznej łapce uniwersalnej miłości do głaskania*

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 15.10.2015 3:22:33
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Nieważny w sumie. A co do latrnika...
Ostatnio edytowany przez OlaHughson dnia 15.10.2015 3:22:42


2
(+2|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 20.10.2015 0:19:46
Lisica Ruda Północna
Anthro
*bump*

Jak tam po debacie? :D

Jak na moje to... fajerwerków nie było, ale też się ich zbytnio nie spodziewałem. A i aż tak bardzo nie pomogło mi obejrzenie jej, jako że spośród tych dwóch pań swoją faworytkę dawno już mam. ;) Ciekaw jestem, ile osób ma tak samo? x3

Zdecydowanie bardziej interesująca będzie więc dla mnie druga debata, z przedstawicielami wszystkich (?) komitetów wyborczych. Może rozwieje jakieś wątpliwości. A może ich namnoży. Zobaczymy.
Hvað segir tófa?...

1
(+1|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 20.10.2015 11:38:23
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
https://www.youtube.com/watch?v=R9yS5_TwNho
debata była typowym programowaniem baranów, że istnieją tylko dwie opcje. Debata była tym samym co "trzech na jednego" Bredzisława.
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 20.10.2015 11:41:56
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=R9yS5_TwNho

FABRICATI DIEM PVNC"

1
(+1|-0)
Re: Wybory parlamentarne 2015
Wysłano: 20.10.2015 19:54:08
husky / wilk
Anthro
Na początek głos eksperta:


https://www.youtube.com/watch?v=lXQwBIrayfs


Do dzisiaj mam w pamięci tamten wieczór - debata przeplatana z Zemstą Shitów i Trudne sprawy dobiegające zza ściany sąsiada.


Ogólnie dziękuję bardzo za takich ,,polityków". Utwierdzają w przekonaniu, że system republikański, czyli prezydencki , a nawet monarchii jest o wiele bardziej wydajny od demokracji.


,,Demokracja to anarchia, a tyrania jest o wiele lepsza od anarchii". - Oliver Cromwell. Nie lubię tego pana z powodu jego poglądów i dokonań, ale w tej kwestii się z nim zgodzę.


Inny cytaty, również Wyspiarza:

,,Najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest pięciominutowa rozmowa z przeciętnym wyborcą".

zmieniłbym na

,,Najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest dopuszczenie do debaty partii, które mogą mieć na swoim koncie więcej zła niż niejeden oszust".

A jak wszyscy wiemy, ,,media" nie znoszą próżni i spróbują to i owo zatkać lub odetkać.
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=lXQwBIrayfs


 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane