Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

123>>


3
(+3|-0)
Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 18:42:19
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Tak z telegramu :P Czy futrzaczki chodzą nago po mieszkaniu?

W Szwecji jest to normą. Także... Były tematy o sylwetkach, penisach i innych. Czas na nagość w mieszkaniu. :P

edit: Ja się przyznam, że mi się w lato zdarza jak nikogo w mieszkaniu nie ma.
Ostatnio edytowany przez Riciak dnia 28.09.2015 19:07:17
Anything that is beautiful people want to break.

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 18:45:03
Taur
Tak, chyba że jest za zimno.
:-Dk
Jedno słowo - wiele dysków.

4
(+4|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 18:49:22
gronkowiec
Anthro
Nie, zimą za zimno, a latem niefajnie jak się goła dupa do krzesła czy kanapy klei
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 18:57:12
kot
Nigdy nie chodzę nago. Zawsze mam na sobie przynajmniej pogańskie bransoletki i amulety :-ojjk:

1
(+1|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 19:00:46
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Ja chodzę ale gdy jestem sama w domu z hindem
Hind nie krępuje się - czy ktoś u nas jest czy nie
jest u siebie chodzi jak mu się chce :P
ja chodzę nago jak jest ciepło bo jak jest chłodniej no to logiczne że mi kuźwa zimno xD
Ostatnio edytowany przez Kocur dnia 28.09.2015 19:01:37

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 19:02:28
Taur
Cytat z "Kocur": (Link »)

Hind nie krępuje się - czy ktoś u nas jest czy nie
D

O to tak jak ja :)
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 19:04:07
Arachne
Taur
Cytat z "andrus": (Link »)
Nigdy nie chodzę nago. Zawsze mam na sobie przynajmniej pogańskie bransoletki i amulety :-ojjk:


Nie lubię żadnych bransoletek naszyjników ani kolczyków. Żadnych zaczepiających się kółek.

4
(+4|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 19:06:35
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
a jeszcze
Hind chodzi nago nie ważne czy to lato czy zima ;)
ja przeważnie latem i zimą rozbieram się do naga i pakuje się do wyra - nago bardzo wygodnie się śpi

2
(+2|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 19:09:29
Jaguar
Człowiek
Choc, nie powiem, myślę nad kiltem, co by jajcyma tak nie świecić

2
(+2|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 19:13:23
byk
Anthro
W domu prawie zawsze. Nie ma nic bardziej relaksujacego po calym dniu pracy niz zrzucenie z siebie wszystkich ubran od razu po przyjsciu do domu.

Przy innych tylko wtedy kiedy czuje sie przy nich komfortowo i kiedy wiem, ze oni beda sie przy mnie czuc komfortowo w takiej sytuacji.

Od lat tez nie uzywam pidzamy do spania. No chyba ze ktos u mnie nocuje, to wtedy t-shirt i bokserki.
Ostatnio edytowany przez Mino dnia 28.09.2015 19:15:54
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 19:23:26
Szablastozębny Tygrysio
Anthro
Praktycznie cały czas jak jestem w domu, bo 95% czasu spędzam w swoim pokoju. Nie ważne jak bardzo jest zimno, czy ciepło - chodzenie w samym futerku jest zawsze dogodne. Nawet teraz :-Dk
"You are not who you are, you the one you want to be :rollk: "

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 19:26:17
Jak wolny dom to zawsze, a śpię zazwyczaj bez niczego (jak mówią seksuolodzy najzdrowiej jest nago, bo nic nie uciska). Taka ciekawostka też, w radiu mówili że pary które sypiają nago są zdecydowanie szczęśliwsze. U kogoś zazwyczaj w boksach i jakiejś bluzce ^w^

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 19:26:34
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
W ubraniu. W lato zazwyczaj bez górnej części garderoby, spać też wolę w piżamie.
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 19:28:46
Ooo i dorzucam linkacza gdzie jest podobny artykuł ^^
http://www.fakt.pl/wydarz...uly,471521.html

Cytat:
Uczeni opracowali sondaż na zlecenie Cotton USA, w którym zapytali respondentów, jak oceniają swoje relacje z partnerem. Wyniki sondażu są zaskakujące. Okazało się, że bardziej usatysfakcjonowani są ludzie, którzy sypiają ze sobą nago.
Ostatnio edytowany przez Nightwolf dnia 28.09.2015 19:29:34

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 19:43:39
Lew
Tylko w lecie. W zimie za zimno
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 19:47:52
Smok rakietowy
Smok
Raczej się nie zdarza.
Cytat z "Steven Universe":
- Wasze obliczenia były niepoprawne.
- Nie mogły być niepoprawne, skoro żadnych nie robiliśmy.

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 19:51:31
Irbis
Bestia
W ubraniu praktycznie zawsze. W domu za wiele osób, by nago paradować. W nocy w piżamie. Czasem jeszcze dodatkowo w obroży z sentymentu. :-ojjk:
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+1|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 20:14:09
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
W domu praktycznie zawsze ktoś jest, więc nie mam jak, chyba, że jest lato i gorąco to chodzę w samych spodenkach :P jak jestem sam i jest wystarczająco ciepło to chodzę w bieliźnie, bo nago nie lubię. Jak śpię w domu to w piżamie, a jak u kogoś to w samych bokserkach(no chyba, że to jest nocowanie z harcerstwa czy coś podobnego to wtedy tylko zdejmuję górę i idę spać, ale głównie dlatego, że nie chce mi się przebierać xD ).

1
(+1|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 20:23:28
Klacz huculska
nie chadzam nago. nie licząc tego jak np. wyjdę z wanny, a ciuchy mam gdzieś w pokoju. albo jak się rozbiorę już do mycia, a muszę coś jeszcze przynieść.

Spać też nago nie lubię, nawet jak jest gorąco muszę mieć chociaż cienką koszulkę, majtki ZAWSZĘ. czasami coś mi się odwidzi.

za to Leniwiec lubi spać nago, ew. tylko w majtkach. i bywa, że siedzi goły przed kompem :P

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 20:28:22
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Jeżeli tylko się trafi dzień, że nie mam wspólokatorów w mieszkaniu, to tak.
Nawet preferuję mieć cieplej w mieszkaniu niż mieć więcej na sobie.

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 20:47:51
hare
Anthro
Czasami, głównie jak jest serio gorąco no i oczywiście jak nikogo nie ma. Ale jakoś wygodniej mi chociaż w majtkach - to samo ze spaniem, super wygodnie spać bez góry, ale majtki muszą być żeby było komfortowo :v

Cytat:
W Szwecji jest to normą.


Taka ciekawostka: będąc na zawodach w Szwajcarii spałam na polu namiotowym. I prysznice tam były wspólne - tj. podzielone na damskie i męskie, ale żadnych kabin, nawet zasłonek, po prostu kran przy kranie. Miejscowych zdecydowanie to nie dziwiło, nawet chodzili po szatni bez skrępowania nago, podczas gdy większość "przyjezdnych" myła się albo w kostiumie, albo jak nago to jak najszybciej potem zakrywała ręcznikiem.

1
(+1|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 20:53:27
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
^
Na Ukrainie ubikacja publiczna to dziura obok dziury w ziemi i wszyscy się widzą :P (ale elegancko jeszcze stoisz na desce żeby się nie pobrudzić) Nie polecam.

edit: aaa.. no i oczywiście NIE MA podziału na damską i męską
Ostatnio edytowany przez Riciak dnia 28.09.2015 20:54:21
Anything that is beautiful people want to break.

1
(+1|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 21:03:46
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Cytat z "Nihanne": (Link »)

Taka ciekawostka: będąc na zawodach w Szwajcarii spałam na polu namiotowym. I prysznice tam były wspólne - tj. podzielone na damskie i męskie, ale żadnych kabin, nawet zasłonek, po prostu kran przy kranie.

Ja jak byłem w zeszłym roku na Święcie Chorągwi Łódzkiej(z harcerstwa) to też tak było i nikomu to nie przeszkadzało, to zależy raczej od podejścia poszczególnych osób niż narodowości :P

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 21:25:16
kot
Cytat z "domiqs": (Link »)
Cytat z "Nihanne": (Link »)

Taka ciekawostka: będąc na zawodach w Szwajcarii spałam na polu namiotowym. I prysznice tam były wspólne - tj. podzielone na damskie i męskie, ale żadnych kabin, nawet zasłonek, po prostu kran przy kranie.

Ja jak byłem w zeszłym roku na Święcie Chorągwi Łódzkiej(z harcerstwa) to też tak było i nikomu to nie przeszkadzało, to zależy raczej od podejścia poszczególnych osób niż narodowości :P

Tak samo u nas w szkole, w szatni WFowej są 4 nieprzedzielone przysznice męskie, i jakoś nie ma z tym problemu. Ale przyznam, że z krajów, które było mi dane odwiedzić, to zauważyłem, że Czesi, Słowacy i Skandynawowie nie mają najmniejszego skrępowania (czytaj chodzenie nago po ośrodku na obozie hokejowym)
edit: Można także zauważyć, że generalnie są w tym sporcie najlepsi w Europie. Przypadek? :-Dk
Ostatnio edytowany przez andrus dnia 28.09.2015 21:26:49

1
(+1|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 21:41:00
Miniaturowy smok
Smok
Zawsze chodzę po domu w ciuchach (nie licząc momentów, w których przebieram się z piżamy w ciuchy dzienne, wtedy przez parę minut mogę świecić gołym zadkiem albo cyckiem). Spanie też preferuję w piżamie, jak śpię nago, to często się rozbudzam. Mój luby tak samo :P. Ale jemu się zdarza jeszcze chodzić bez koszulki. Ja zawsze mam jakąś na sobie. Mimo wszystko pożycie mamy całkiem spoko, chociaż piżamiacze z nas xD
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

 Aby pisać należy być zalogowanym
123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane