Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123>>


4
(+4|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 21:41:52
gronkowiec
Anthro
Zapraszam do saunarium we wrocławskim aquapqrku, gdzie jest zwyczajnie nakaz wstępu nago. Szok i niedowierzanie, upadek obyczajów.

Wspólne prysznice bez zasłonek mogą też chyba dziwić tylko tych, którzy nigdy nie byli w szatni sportowej. Ciężko mi sobie wyobrazić ile musiałby trwać powrót z meczu wyjazdowego 50-osobowej drużyny, gdyby były 2-3 prysznice. Tak na tej samej powierzchni jednocześnie może się umyć 10 osób.

Po domu nie chodzę nago nie dlatego, że się wstydzę, tylko dlatego, że to niewygodne i niehigieniczne siadać wszędzie gołym ciałem. Oczywiście uwielbiam po pracy zrzucić z siebie jeansy i koszulę, ale zaraz wskakuję w luźne dresy i koszulkę "domową". Przyzwyczaiłem się do spania nago, ale pidżama mi też nie przeszkadza. Nie znoszę za to spać w majtkach.
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 21:46:26
Sergal
Anthro
Cytat z "gravedigger": (Link »)
Zapraszam do saunarium we wrocławskim aquapqrku, gdzie jest zwyczajnie nakaz wstępu nago. Szok i niedowierzanie, upadek obyczajów.

Raczej autentyzm, w prawdziwej fińskiej saunie strefa nagości zawsze była obowiązkowa.

Lubię chłód i zmiany temperatur, dlatego tak, gdy tylko mogę. A zazwyczaj nie mogę --k
I must crucify the ego before it's far too late
before I pine away

*nadstawia się metafizycznej łapce uniwersalnej miłości do głaskania*

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 21:51:39
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Cytat z "gravedigger": (Link »)
Po domu nie chodzę nago nie dlatego, że się wstydzę, tylko dlatego, że to niewygodne i niehigieniczne siadać wszędzie gołym ciałem.


Ojtam, ręcznik jakiś narzucić na mebel i po sprawie

4
(+4|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 28.09.2015 22:36:32
Wilk
Anthro
Odkąd wyprowadziłem się od rodziców prawie codziennie chodzę nago.
Raz, że miło się rozluźnić po całym dniu chodzenia w koszuli. Dwa, po co ciarać kolejny zestaw ciuchów do łażenia po domu.

Zauważyłem też, jak kompletnie bezsensownym elementem garderoby sa skarpetki i zakładam je tylko do butów.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

3
(+3|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 29.09.2015 13:57:45
Hybryda
często chodzę skąpo ubrana. Nago nie za bardzo ze względów higienicznych. Łatwiej przeprać np majtki niż tapicerkę. Gdybym przez miesiąc składowała brudną bieliznę to obrzydza mnie myśl, że wszystkie wydzieliny z niej niej w przypadku chodzenia nago miałabym wtarte w łóżko i ogólnie meble. A podkładanie sobie pod pupę, plecy i inne części ciała które mają styczność z meblami ręczników uważam za niewygodne. Trzeba by mieć narzuty na wszystkim a to nie zawsze dobrze wygląda

17
(+17|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 29.09.2015 14:16:49
Trickster
Anthro
Cytat z "Metka04": (Link »)
często chodzę skąpo ubrana. Nago nie za bardzo ze względów higienicznych. Łatwiej przeprać np majtki niż tapicerkę. Gdybym przez miesiąc składowała brudną bieliznę to obrzydza mnie myśl, że wszystkie wydzieliny z niej niej w przypadku chodzenia nago miałabym wtarte w łóżko i ogólnie meble. A podkładanie sobie pod pupę, plecy i inne części ciała które mają styczność z meblami ręczników uważam za niewygodne. Trzeba by mieć narzuty na wszystkim a to nie zawsze dobrze wygląda



3
(+3|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 29.09.2015 18:04:38
Jaszczur
Anthro
Dla mnie wielką zaletą saun jest właśnie obowiązek nagości (rzecz jasna róznie w Polsce pojmowany). Siedząc w saunie z gołym tyłkiem zacieramy różnice między sobą, każdy staje się równy, nie ważne jakie nosi ciuchy, jak drogi ma telefon czy buty. Zupełnie inaczej postrzega się wtedy człowieka, co jest na swój sposób fajne.

Częściej śpię nago, rzadziej chodzę nago po mieszkaniu. Ale przyznaję, że jest to wygodne i przyjemnie wyzwala po całym dniu obowiązków ;)

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 29.09.2015 19:44:21
Szop
Człowiek
Mieszkam (jeszcze) z rodzicami, więc zazwyczaj paradowanie nago nie wchodzi w grę. Ale nawet jak jestem sama to wolę jednak narzucić na siebie luźny dres, albo chociaż samą bieliznę. Ponadto jestem niezłym zmarzluchem, więc często i koce wchodzą w skład mojego ubioru.

1
(+1|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 29.09.2015 20:51:36
* * *

Po domu? Tak, zdarza się, raz na jakiś czas, nie obsesyjnie. Ot, czasem, w lecie, zapominam się ubrać po wstaniu z łóżka czy wyjściu spod prysznica.

* * *

Kilka lat temu odkryłem jednak coś przewspaniałego - pływanie nago! Jest coś poetycznego w wodzie opływającej nagie ciało...
Od temtej pory za wszelką cenę unikam kąpielówek czy innych zbędnych fantów. Fakt - na publicznych basenach trudno, ale morze (marsjańskie) czy jeziora (marsjańskie) to co innego :3

* * *

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 29.09.2015 21:21:42
Avian
Anthro
Prawie nigdy nie jestem w stanie czuć się dobrze bez ubrań. Jakoś dużo za to też nie noszę, jak nigdzie nie wychodzę to zostaję nieraz cały dzień w piżamowych luźnych bokserkach. Ale bez niczego na sobie w życiu nie usiądę do filmu czy coś w tym rodzaju, a już na pewno tak łatwo nie zasnę, i nawet mam problem z wyobrażeniem sobie kogokolwiek łażącego po domu bez ubrań zajętego czymś innym niż- nazwijmy- życiem erotycznym albo szukaniem ubrań po prysznicu :D

2
(+2|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 29.09.2015 23:33:33
dziwny biały tygrys
Anthro
Wiem, że to jakiś zwyczaj futrzaków, ale nie dla mnie xd
Nawet jakbym kogoś miał, nie chodziłbym nago i nie pozwoliłbym temu komuś chodzić nago wszędzie. Chodzenie z wiszącym pindolem jest dla mnie co najmniej groteskowe. xD
Czasem tak śpię, ale to jak jest ekstremalny upał albo jak już została jedna para czystej bielizny. Tak to pozostają tylko dwie sytuacje.
Ostatnio edytowany przez Blaher dnia 29.09.2015 23:35:17
Nie wiem, do którego z forów należę, choć się domyślam.

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 30.09.2015 13:54:09
gepard
Zmiennokształtny
Mi się zdarza, przyznam się, choć tylko wtedy gdy jest mi ciepło i nikt nie patrzy. Ale za to uwielbiam chodzić w samym ręczniku XD (jedynym dyskomfortem jest to, ze co chwila muszę go poprawiać).
Spanie nago jest super, ale też tylko jak jestem sama. Śpiąc z kimś mimo wszystko wolę mieć na sobie COKOLWIEK.
-Myślisz,ze brakuje mi piątej klepki?
- Tak, na to wygląda. Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale powiem ci coś w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.
;-)k

2
(+2|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 30.09.2015 21:09:30
Snow Leopold
Anthro
Nie.
Ostatnio edytowany przez Shellac dnia 30.09.2015 21:09:45
Stoimy sobie na ratuszu i czekamy na tramwaj c'nie? I widzimy, że nasze mordy stoją, no to witamy się jowialnie, no bo ♥♥♥♥♥, nasze ziomeczki, mordy, fizys te same i ♥♥♥♥, drzemy się jak ludzie pierwotni, bo radość ze spotkania mordy to żywioł, któremu ulec nie sposób. Nic by nam w tej komunii radości nie przeszkadzało, gdyby nie jakiś smutas, ból istnienia i niewiele ponadto, klepie w ten swój telefon, pewnie, że mu nie pasuje nasze być może nieco nad wyraz uzewnętrzniane nasze ukontentowanie. ♥♥♥♥♥♥.

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 30.09.2015 21:47:37
Koci
Anthro
Yep x3
Ostatnio edytowany przez Avien dnia 30.09.2015 21:53:14

9
(+9|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 30.09.2015 21:54:23
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Przepraszam, ale GASP its so perfect



Chyba pierwszy raz są tak równe wyniki :v"

Ale przyznam, że jestem zaskoczona że to takie popularne
Anything that is beautiful people want to break.

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 30.09.2015 22:02:18
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Tylko co te wyniki mówią o nas jako grupie? :v

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 30.09.2015 22:41:49
Że nie mamy kompleksów :D

1
(+1|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 1.10.2015 12:45:55
gepard
Zmiennokształtny
Mmoim zdaniem to pierwszy dowód, że nie jesteśmy tak ♥♥♥♥♥♥♥♥ jakby się wydawało XD
-Myślisz,ze brakuje mi piątej klepki?
- Tak, na to wygląda. Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale powiem ci coś w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.
;-)k

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 1.10.2015 14:15:40
Gazelopka sawannowa
Anthro
Mieszkam w jednym domu z pięcioma innymi osobami, przy czym pokój dzielę z siostrą. Odpada.
Natomiast śpię nago, tak jest mi dużo wygodniej.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 1.10.2015 16:11:38
Rysiu
Anthro
Nie. O dziwo w majtkach wygodniej :-Dk
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 1.10.2015 16:15:52
Jaguar
Człowiek
Pływanie nago również polecam. Lepsze nawet niż chodzenie nago

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 1.10.2015 17:37:25
Pół Pasek
Inna forma
Jak się da,to pewnie. Wygodniej :)

A co do spania nago..o ile nie pizga niemożliwie, to nago. Nic przyjemniejszego niż wyjscie spod prysznica i wejscie nago pod kołdre i nyny :3

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 1.10.2015 17:50:12
Tygrys perski
Anthro
Tak, to rozluźnia.
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 2.10.2015 20:22:09
Tygrys Bengalski
Anthro
Kiedy tylko się da. :-Dk Chodzę, śpię i w ogóle lubię jak mam luźno między nogami. :-Dk
Mieszkam z moim partnerem i współlokatorką, więc głownie chodzę nago jak jej nie ma w domu.
Ale... już jutro się wyprowadza i wręcz nie mogę się doczekać jak wstając rano nie będę już więcej musiał szukać bielizny czy spodenek tylko żeby pójść do toalety, pod prysznic, tylko po to, żeby tam się znowu rozebrać. :-Dk


Cytat z "Exai": (Link »)
Cytat z "gravedigger": (Link »)
Zapraszam do saunarium we wrocławskim aquapqrku, gdzie jest zwyczajnie nakaz wstępu nago. Szok i niedowierzanie, upadek obyczajów.

Raczej autentyzm, w prawdziwej fińskiej saunie strefa nagości zawsze była obowiązkowa.


W łódzkim aquaparku Fala jest tak samo. Strefa saun, gdzie obowiązuje strefa nagości. Przeróżne sauny, fińskie, z podczerwienią, parowe i spory basen/jacuzzi w którym lubię pływać nago. :-Dk
Ostatnio edytowany przez ToraNobumi dnia 2.10.2015 20:23:37

1
(+1|-0)
Re: Czy chodzisz nago po mieszkaniu?
Wysłano: 26.10.2015 23:18:42
.
Ostatnio edytowany przez Huskowaty dnia 18.01.2016 20:40:40

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane