Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



Anonim
0
(+0|-0)
Siłownia dla początkującego
Wysłano: 1.11.2015 23:06:04
Hej wszystkim
Chciałbym się poradzić w pewnej sprawie. Od listopada zamierzam zacząć chodzić na siłownie. Nie ukrywam że nigdy nie byłem i szczerze nie mam pojęcia co dokładnie mam robić.
Czy może ktoś bardziej doświadczony w trenowaniu itp. mógłby mi powiedzieć od czego taki początkujący ma zacząć?? Jakaś "to do list" może czy coś takiego?? Byłbym bardzo wdzięczny.

1
(+1|-0)
Re: Siłownia dla początkującego
Wysłano: 1.11.2015 23:10:22
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Hm... Zalezy co chcesz osiagnac ;v

Ja zeby zrzucic wage pod okiem dietetyka na silowni to robilam najpierw bieznie, pozniej rower i znowu bieznie. xD ale zgaduje, ze pewnie chodzi o nabywanie masy. :P?
Anything that is beautiful people want to break.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Siłownia dla początkującego
Wysłano: 1.11.2015 23:37:21
Chciałbym zrzucić kilka kg i trochę wzmocnić ręce bo nawet raz nie jestem w stanie się podciągnąć
Ostatnio edytowany przez NoiseVoice dnia 1.11.2015 23:37:31

3
(+3|-0)
Re: Siłownia dla początkującego
Wysłano: 2.11.2015 0:04:16
Wilk
Anthro
Każda konkretna siłownia, ma kilku ogarniętych instruktorów. Jak przyjdziesz i powiesz, że jesteś nowy to dobiorą ci odpowiedni program w stosunku do tego co chcesz osiągnąć. Z internetów raczej całej wiedzy nie bierz, bo każdy człowiek jest inny i trenuje trochę inaczej. Na początku pewnie będziesz młócił standardową karteczkę z narysowanymi/wypisanymi ćwiczeniami na "wszystko". Jak się rozpędzisz to zaczniesz składać sobie odpowiedni trening na poszczególne partię i dobierzesz dietę (bez tego nie da rady :P ), ale na początku śmiało zaufaj instruktorom. A rzecz pierwsza za którą się zabierz, to psychika, brzmi śmiesznie, ale dużo ludzi którzy do nas przychodzą odpuszczają sobie po 3-4 tygodniach, bo nie ma efektu. Nastaw się, że spokojnie pół roku ciśniesz podstawowe ćwiczenia zanim ruszysz dalej (to też zależy od człowieka).
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

1
(+1|-0)
Re: Siłownia dla początkującego
Wysłano: 2.11.2015 0:05:10
Owczarek australijski
Anthro
Cytat z "NoiseVoice": (Link »)
Chciałbym zrzucić kilka kg i trochę wzmocnić ręce bo nawet raz nie jestem w stanie się podciągnąć



Jest cała masa porad w internetach ale tak naprawdę najlepiej sprawdzą się rady kogoś obsługującego siłownię. Zazwyczaj są to ludzie doświadczeni, którzy podają przykłady w zależności od człowieka. I tak na początek czego byś nie robił będziesz robił źle. Wszystko powinni Ci wytłumaczyć i pokazać błędy. Z czasem nabierzesz wprawy i znajdziesz trening, który odpowiada Ci najbardziej. Najważniejsza jest dyscyplina ;)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Siłownia dla początkującego
Wysłano: 2.11.2015 0:25:00
Dzięki

Anonim
4
(+4|-0)
Re: Siłownia dla początkującego
Wysłano: 2.11.2015 0:26:26

0
(+0|-0)
Re: Siłownia dla początkującego
Wysłano: 26.12.2015 11:43:08
Wilk
Anthro
Cytat z "Termit": (Link »)
http://www.fiteligent.pl/fitstart/

Propsy za tego linka, polecam wszystkim - sam od niego zaczynałem.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

1
(+1|-0)
Re: Siłownia dla początkującego
Wysłano: 29.12.2015 13:29:19
Taur
Ooo, też montuję siłownię :-Dk Ale 48V :-Dk
Jedno słowo - wiele dysków.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane