Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


0
(+0|-0)
pomysły na prezenty
Wysłano: 6.11.2015 0:48:45
Smok Serwisowy
aaaaa.... znowu święta i trzeba wymyślić jakieś prezenty dla rodziców, dziadków i rodzeństwa.

jesli już wiecie co włożycie pod choinkę w tym roku to możecie się podzielić ew podrzucić jakieś pomysły z ubiegłych lat - baza dobrych pomysłów na prezenty wszelakie zawsze się może przydać xD
Ostatnio edytowany przez Blajn dnia 6.11.2015 0:51:08
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 6.11.2015 0:56:38
Miniaturowy smok
Smok
Póki co wiem tylko, że chcę swojej mamie kupić oliwę z oliwek w takim "spryskiwaczu". Bo ostatnio mi marudziła, że w Tychach nigdzie takiej nie można dostać, a ja mam możliwość kupna takiej xD. I póki co na tym moje pomysły się kończą xD
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

-5
(+1|-6)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 6.11.2015 15:13:05
wilk syberyjski
Anthro
Radzę coś oryginalnego
jeśli chodzi o tematy prezentów to nie ma standardowego prezentu dla każdego rodzica.
mogę piąć listę co ja kupiłem moim członkom rodziny jeśli na coś może to się przydać...
Dla taty
Demobil wojskowy - hełm niemiecki a sam na napisałem na nim "zajebisty ojciec"
zestaw otwieraczy do piwa na każdy dzień tygodnia
mama
zestaw do stylizacji włosów, no i 20 odcieni lakieru do paznokci
rodzeństwo
(dwie siostry - musiałem duplikować prezenty bo inaczej wojna, strategia działa szczerze polecam)
Zestawy my little pet shop - razem z 20 figurek
do tego sukienki księżniczek (akcesoria takie jak korona, wachlarz itd. zrobiłem sam)
Jak już pisałem prezent od serca zawsze wywołuje uśmiech.
Ostatnio edytowany przez Wilczak dnia 13.11.2015 13:01:47

Anonim
0
(+0|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 6.11.2015 18:32:30
Ja ani nic od nikogo nie dostanę, ani ja nikomu nie robię prezentów, bo nie mam z czego i finansowo mega się u mnie pogorszyło -,- ale cóż.. przetrwam kolejne z rzędu święta bez prezentu.

Niestety, niektórzy już wyrośli z dostawania niespodzianek pod choinkę i nie tylko :3

0
(+0|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 7.11.2015 1:18:42
Smoko-nietoperz
Anthro
Ja sobie na gwiazdke kupilem komputer (ale troche za wczesnie), a pod choinke moze uda mi sie wyskrobac na monitor.
A kto umarł, ten nie żyje.

2
(+2|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 7.11.2015 1:32:56
.
Ostatnio edytowany przez BravoZulu dnia 9.12.2015 15:19:49

1
(+1|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 7.11.2015 1:42:59
wilk syberyjski
Anthro
Nie czuje urazy , czytam tego typu teksty od lat i jestem przyzwyczajony -dysleksja
I'still here

3
(+4|-1)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 7.11.2015 2:01:11
.
Ostatnio edytowany przez BravoZulu dnia 9.12.2015 15:19:58

1
(+1|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 7.11.2015 9:15:46
Miś Polarny
Anthro
Znowu swieta! O matko, jak ten czas leci :v . Apropo prezentow, kiedyś mój kolegą dostał prezerwatywe i banana jako prezent, więc może komuś się spodoba taki pomysł.
A jeśli chodzi o mnie i moje pomysły ... Najfajniej aby osoba która zamierzasz dać podarunek nie była obrazalska... Prezent polega na tym aby tej osobie dać cos co.... Albo źle się jej kojarzy albo jakby jest to połączone z jej wadą. Nie musi być to nic drogiego. Nie umie liczyć - kalkulator etc. Dajesz jej to a ona jest zdziwiona What the hell? Pomysł jest taki żeby zniszczyć ten dany przedmiot aby w przyszlosci pozbyc sie wady albo nwm na szczescie...? A po tym wszystkim opcjonalnie mozna się napić (#POLISHSTYLE).

Nie wiem, może głupi pomysł bo nie przemyślany zbytnio ale zawsze jest to jakiś rytulal żeby się zabawic albo coś. Pewnie jestem pierwszy który to powie ale.... Wesołych Futrzastych Świat! :-Dk
2
(+2|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 7.11.2015 9:17:22
Cytat z "Ragnar": (Link »)
Ja ani nic od nikogo nie dostanę, ani ja nikomu nie robię prezentów, bo nie mam z czego i finansowo mega się u mnie pogorszyło -,- ale cóż.. przetrwam kolejne z rzędu święta bez prezentu.

Niestety, niektórzy już wyrośli z dostawania niespodzianek pod choinkę i nie tylko :3


Jak mi podasz adres to ci cosik wysle :3

2
(+2|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 7.11.2015 11:13:53
Gazelopka sawannowa
Anthro
BravoZulu - this. Mój młodszy brat miał w podstawówce stwierdzoną dysleksję, ale nie traktował tego jako wymówki, tylko wziął się do pracy nad sobą. Dziś jest w 3 klasie technikum, sporo czyta (kiedyś byłoby to dla niego nie do pomyślenia) i zdecydowanie uważa na swoją pisownię.

A co do prezentów, ja mam sprawę ułatwioną - każdemu z rodziny dam coś własnoręcznie wyszydełkowanego. :D
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+0|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 7.11.2015 11:36:41
Wilk
Anthro
Ja od razu stwierdziłem, że wolę dostać albo kasę albo nic (to samo tyczy się urodzin, po tym jak 2 czy 3 lata z rzędu dostawałem prezenty od znajomych w stylu dmuchanej owieczki albo gumowej kaczuszki z penisem :rollk: ). Może trochę materialistyczne podejście, ale dla mnie najlepsze - przynajmniej sobie sam kupię coś co będę chciał, jakiegoś arta czy cokolwiek innego, albo odłożę na coś droższego. Co do kupowania prezentów członkom rodziny - staram się trafić w coś praktycznego, co zostanie wykorzystane, najczęściej z racji skromnego budżetu są to ciut lepszej klasy kosmetyki dla mamy, dla ojca jakiś drobiazg dla majsterkowicza.
Autor avatara : http://www.furaffinity.net/user/misskin/

"For those who seek perfection there can be no rest on this side of the grave." A żem trochę leń, to perfekcyjny nigdy nie będę.
Na gg jestem bardzo rzadko, dużo lepiej złapać mnie na PM/Skype ew. Steam :-Dk

0
(+0|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 7.11.2015 12:43:32
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
ja mamie dam piżamkę w żabki o3o wiem że będzie się cieszyła jak dziecko bo bardzo taką chce o3o
A tacie nie wiem :/ bo on ma 25 grudnia dodatkowo urodziny więc muszę mu coś dać tak czy siak ;)
0
(+0|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 7.11.2015 12:45:24
chociaż tacię mogę dać jeszcze jakąś solidną drogą zapalniczkę (tak tata pali)
z jakimś grawerem ... też mogło by być
w zeszłym roku dostał w ch*j zestaw narzędzi - złożyłam się z siostrą

4
(+4|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 7.11.2015 16:26:31
gryf
PERMABAN
Cytat z "thegodane": (Link »)
Apropo prezentow, kiedyś mój kolegą dostał prezerwatywe i banana jako prezent

Taki prezent to dopiero może wywołać ból dupy :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

Anonim
2
(+2|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 12.11.2015 22:06:44
Hm, ja planuję kupić chłopakowi jakiś zestaw lego Star Wars - tylko budżet nie pozwala mi na nic ambitnego ^^;. Myślę nad bionicle albo jakimś mniejszym zestawem.
Eh, z nas są wieczne dzieci - ja pluszaki a on lego :D

3
(+3|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 12.11.2015 23:18:19
Miniaturowy smok
Smok
Ja obstawiłam na prezent ręcznie robiony dla lubego. Mam w planach zrobić skrzyneczkę w stylu gry The Binding of Isaac, której to luby jest wielkim fanem (tj. kupić drewnianą skrzyneczkę ze sklejki i pomalować ją na odpowiedni kolorek), po czym wypełnić ją paroma figurkami (może w formie breloków na klucze), które planuję zrobić z modeliny Fimo (jak już ogarnę, który rodzaj wybrać), notatnikiem stylowanym na którąś z książek, które można w grze znaleźć i może jakimś słodyczem. Największym problemem może być przygotowanie samej skrzyneczki, bo nie umiem malować, ale mam nadzieję, że mi się uda, bo na pewno luby ucieszyłby się bardziej z takiego "handmejda", niż ze skarpetek i czekolady :P
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

3
(+3|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 13.11.2015 0:04:59
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
ja żonie kupiłem fallouta 4kę :P ale skubana znalazła moją skrytkę i wyprosiła coby sobie teraz zainstalować, że niby już teraz prezent dostanie tak przedwcześnie :lolk: i tak pewno coś jej dokupię a co mi tam kocham tą wariatkę :D

ojcu książkę o wojnie z zulusami (interesuje się taką historią) a matce jeszcze nie wiem..... Teściom też nie wiem co kupię
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 13.11.2015 0:05:24
FABRICATI DIEM PVNC"

4
(+4|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 13.11.2015 1:02:34
Bestia nieznanego pochodzenia
Anthro
Spoiler: HANDMADE
Mam pomysł i w sumie wygląda to tak, ekhemm ekhem:
Mam znajomego który chce robić gitary. Więc uczy się robić wszystko co wydaje dźwięk, daaa.
A gdy potrzebuje pomocy leci do mnie, czy wypalanie w drewnie czy porada czy pomoc przy składaniu tego do kupy, jestem i pomagam.
Więc niech on pomoże zrobić mi.
Prezentem na święta będzie ręcznie robiony instrument na zasadzie cigar box'a. Tylko wciąż nie wiem czy ma być to ukulele czy bałałajka.
Ostatnio edytowany przez GoodBad dnia 13.11.2015 1:16:05
Wszystko kwestią wiary.

1
(+1|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 13.11.2015 10:40:03
Hybryda
Dla mojej drugiej połówki:
*buty na zimę
*osuszacz powietrza do domu
*portfel
*paczka orzeszków w czekoladzie
*będę robić laurkę

Anonim
0
(+0|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 13.11.2015 13:28:38
Ja od siebie to bym preferował coś unikatowego... coś co ja bardzo lubię w połączeniu ze światem furry :3

Coś jak jeden art od Gideona, futrzak kierowca wyścigowy :3 no i taka kwestia, że by mi na PW pisał jakieś swoje wymarzone autko, ja bym go ładnie przerobił i zrobić też czyjąś fursonę w takiej wersji "wyścigowej" xD Wiem, że mało kto się na to złapie, ale... nóż widelec ten pierwszy ktoś musi być :3

0
(+0|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 13.11.2015 14:05:40
Anthro
Cytat z "BravoZulu": (Link »)
Te wszystkie dys to preteksty dla leniwych dzieci. Dawniej nic takiego nie było i magicznie wszyscy uczyli się nie popełniać błędów :) To takie faworyzowanie osób którym gorzej idzie nauka takich rzeczy jak ortografia, bezsens. Jak komuś nie idzie matma to daje mu sie po prostu pałę, i tu też tak być powinno. Wierz mi, jakbyś chciał to równie łatwo co inni byś się nauczył ,tylko być może większym nakładem pracy :) Pozdro dla Cb :)

PS. W gimbie przez 3 lata siedziałem z dys. Jako że mam tendencję do wskazywania błędów wszelakich m.in właśnie w gramatyce gdy takowe zauważę to przez 3 lata za każdym razem jak zrobił jakiś błąd to mu mówiłem że ma źle, poprawiałem mu w zeszycie jak mi pożyczał, etc. Po 3 latach pisał z mniejszą ilością ortów niż niejeden nie-dys w klasie :) Tak więc wszystko da się zrobić. On nawet nie ćwiczył. po prostu dzięki mnie zapamiętywał poprawną pisownie poprawiając własne błędy. To mógł być ktokolwiek inny, a i bez wkładu drugiej osoby jest to spokojnie do wykonania. Wystarczy chcieć. ;)


W dawnych czasach taż to było tylko wtedy po prostu był wioskowy głupek albo matoł i nieuk. Nazwy zostały nadane dopiero później kiedy rozwinęła się psychologia i psychiatria XD


A mówi się Pozdrowienia dla Ciebie ( a nie jakieś magiczne skróty które tworzy internet których też używasz panie ohhh-ahhhh poprawianie piszę )

Nie myślcie że bronie go nie jest to wymówka od ćwiczenia nad swoja gramatyką i interpunkcją ale bardzo mnie irytują teksty typu "dla leniwych ludzi" "Dawniej takiego czegoś nie było". Było tylko nazwy nie miało zawsze istniało i istnieć będzie.

-----------------
Jeśli chodzi o prezenty nie preferuje kupowania kosmetyków. Najlepsze prezenty to prezenty praktyczne i tych staram się trzymać. Lubie też wiedzieć co kupić innym dlatego jak rozmawiam z rodzina zawsze staram się delikatnie wypytać co by chcieli
Ostatnio edytowany przez Inu dnia 13.11.2015 14:08:40
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

1
(+1|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 13.11.2015 14:49:21
Arachne
Taur
Cytat z "Sheribonbon": (Link »)
Hm, ja planuję kupić chłopakowi jakiś zestaw lego Star Wars - tylko budżet nie pozwala mi na nic ambitnego ^^;. Myślę nad bionicle albo jakimś mniejszym zestawem.
Eh, z nas są wieczne dzieci - ja pluszaki a on lego :D


Jak Lego to albo zwykłe albo technics. Bionicle to rozmontowywalne transformersy. Zabawka dla trochę niższej grupy wiekowej.

2
(+2|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 13.11.2015 15:04:48
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "DarkV": (Link »)
Cytat z "Sheribonbon": (Link »)
Hm, ja planuję kupić chłopakowi jakiś zestaw lego Star Wars - tylko budżet nie pozwala mi na nic ambitnego ^^;. Myślę nad bionicle albo jakimś mniejszym zestawem.
Eh, z nas są wieczne dzieci - ja pluszaki a on lego :D


Jak Lego to albo zwykłe albo technics. Bionicle to rozmontowywalne transformersy. Zabawka dla trochę niższej grupy wiekowej.


A może takie lubi? Ja np uwielbiam Bionicle, a przy odrobinie wyobraźni (i dużej ilości Bionicli na raz) można naprawdę wypaśne rzeczy porobić. Ja np z około 10 zestawów składałam przeróżne smoki i inne temu podobne :-Dk I jakbym mogła, to znowu bym sobie takie poskładała :P
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

5
(+5|-0)
Re: pomysły na prezenty
Wysłano: 13.11.2015 15:08:21
Arachne
Taur
No chyba, że lubi...


Mi się zawsze coś takiego marzyło w dzieciństwie.

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane