Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


1
(+2|-1)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 18.11.2015 21:48:39
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
a niech tam będą nawet w 10-ym pokoleniu urodzeni we Francji :P To, że codziennie ledwo co mówią po francusku na poziomie "Kali bić Kali zabić", chcą ustalać swoje prawa w dzielnicach miast, ewidentni pokazują chęć jakiejkolwiek asymilacji tym bardziej pokazuje, że obywatelstwo gówno znaczy. Ten "Belg" jest równie belgijski co Cejrowski ekwadorski. Zmienił obywatelstwo na ekwadorskie nie po to aby przestać być Polakiem, ale po to, żeby nie płacić durnych podatków. Tak samo z tym "Belgiem" i "Francuzami" jak i z ich rodzicami rzecz się ma :P przybyli po socjal czy mieli inne cele. Na bank celem tym nie było stać się Francuzem jak widać na obrazku namalowanym flakami po ścianach
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 18.11.2015 21:49:29
FABRICATI DIEM PVNC"

Anonim
7
(+7|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 18.11.2015 23:36:21
Cytat z "Liskowic": (Link »)
a niech tam będą nawet w 10-ym pokoleniu urodzeni we Francji :P To, że codziennie ledwo co mówią po francusku na poziomie "Kali bić Kali zabić", chcą ustalać swoje prawa w dzielnicach miast, ewidentni pokazują chęć jakiejkolwiek asymilacji tym bardziej pokazuje, że obywatelstwo gówno znaczy. Ten "Belg" jest równie belgijski co Cejrowski ekwadorski. Zmienił obywatelstwo na ekwadorskie nie po to aby przestać być Polakiem, ale po to, żeby nie płacić durnych podatków. Tak samo z tym "Belgiem" i "Francuzami" jak i z ich rodzicami rzecz się ma :P przybyli po socjal czy mieli inne cele. Na bank celem tym nie było stać się Francuzem jak widać na obrazku namalowanym flakami po ścianach

Idąc tą drogą i słuchając tego co piszą w "niezależnych wolnych mediach" czyli na jakichś gównianych stronkach informacyjnych prowadzonych przez kretynów którzy informacje geopolityczne czerpią z jeszcze bardziej wiarygodnych źródeł czyli z demotów i wykopu to tak samo można powiedzieć, że wszyscy Polscy imigranci na wyspach i w Niemczech to ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ nieroby, złodzieje i każdy z nich co do jednego jest zatrudniony do zbierania truskawek i mycia kibli.
Ilu znasz muzułmanów mieszkających w Europie? Pewnie żadnego, ale tak wszyscy są źli, wszyscy mają tylko jeden cel w życiu: ciągnąć socjal, zniszczyć Europę a na koniec wysadzić się w tłumie.
I nie, nie jestem "oszołomionym" lewakiem jak pewnie zaraz mnie nazwiesz, bo ja też nie jestem za rozbuchanym socjalem dla każdego, ani za przyjmowaniem każdego człowieka z bliskiego wschodu który powie, że jest Syryjczykiem i ucieka przed wojną, ale to co piszesz jest po prostu strasznie przykre, Polska dla Polaków, Niemcy też dla Polaków i Anglia też dla Polaków, ale dla ludzi z poza Europy już nie, bo każdy z nich to ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ dzicz, bo Ty ich znasz i u każdego z osobna sprawdzałeś przystosowanie do życia w Europejskiej cywilizacji.
Idąc dalej, też nie przeczę, że prawie każdy obecny zamach i inne akty terroru są przeprowadzane przez fanatycznych muzułmanów, ale znowu pytam skąd masz prawo do wyciągania takiego wniosku, że absolutnie każdy Muzułmanin jest dokładnie taki sam?
Pytałem wcześniej czy znasz chociaż jednego takiego, ja znałem wielu z czasów gdy grałem przez internet w mmo w które grało sporo ludzi ze Szwecji/UK/Turcji i poznałem sporo muzułmanów mieszkających od kilku pokoleń w Europie i jakoś prawie wszyscy z nich którzy byli pełnoletni studiowali/pracowali, nie mieszkali w żadnych "muzułmańskich" gettach, a nawet jak byli z poza UK to w większości mówili całkiem płynnie po Angielsku, do tej pory mam kilku z nich na skype i jeszcze jakoś żaden się nie wysadził, ani nie palał do mnie agresją z żadnego religijnego powodu i ich też strasznie smuci to co odpierdalają ich "bracia w wierze", no ale co ja tam wiem.
Ciekawe czemu tak nie wojujesz w sprawie Polaków, którzy za granicą też bardzo często mieszkają na "polskich" osiedlach, ledwo co umieją się porozumiewać łamanym angielsko-polsko-niemieckim, wstawiają w co drugie zdanie "♥♥♥♥♥", kradną i robią burdy. A tak, bo przecież Polakom albo to się należy za zdrady zachodu w czasie WW2, albo to przecież zdecydowania mniejszość i możemy sobie na to pozwolić.
Więc skoro nie chcemy, żeby tacy ludzie wyrabiali nam opinie o Polsce, to dlaczego mamy wyrabiać sobie opinie o ludziach którzy akurat tak trafili w życiu, że urodzili się na bliskim wschodzie na podstawie tego, że sporo grupa ludzi z tamtego rejonu jest ostro popierdolona?

Dodam jeszcze, że byłem w wielu różnych krajach za granicą, w tym we Francji, UK, i Niemczech i w Arabii Saudyjskiej i przez te wszystkie moje pobyty w tych krajach ani razu nie zostałem nawet zaczepiony przez żadnego innowiercę a mijałem ich całkiem sporo, a raz nawet z kilkoma Muzułmanami spałem w jednym hostelu, mało tego, nawet z nimi chlałem, a podobno każdy muzułmanin jest taki sam i jakbym mu zaproponował alkohol to by mi odciął łeb, bo jego religia tak każe mu robić.
Ostatnio edytowany przez Termit dnia 18.11.2015 23:44:59

1
(+2|-1)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 19.11.2015 1:53:46
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Krótko bo spać lecę przed robotą.
Polskie "nieroby" nie mordują ponad setki ludzi wyzywając imienia swojego boga w akompaniamencie huku karabinów i materiałów wybuchowych.
"Poznałeś" ich grając w gierki mmo?....nie skomentuje tego "argumentu"
Nie wmawiaj mi, że wyznaję ideologię "Polska,Anglia,Niemcy, Francja dla Polaków" - każdy ma swoje podwórko i niech się go trzyma. Jestem za Europą narodów a nie Narodem europejskim.
Nigdy nie usprawiedliwiałem bydła kradnącego samochody za granicą słowami "należy nam się za zabory/IIwŚ itp" więc chłopczyku nie pitol.

W temacie babaryło napisałem (1wsza strona końcówka), że do Lipków nic nie mam :P (tacy tatarzy mieszkający na naszych ziemiach...muzułmanie). Całe moje "wąty" odnoszą się do bezczelnego bydła wędrującego z "uchodzcami" i wychowującego swoje szczenięta w duchu "cywilizacja zachodu musi upaść".


ps. nie zapytałeś :P przeczytaj sobie posty w temacie wszystkie swoje. ani razu nie pada pytanie w moim kierunku z twojej strony
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 19.11.2015 1:56:05
FABRICATI DIEM PVNC"

Anonim
5
(+5|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 19.11.2015 3:24:08
Cytat z "Liskowic": (Link »)
Krótko bo spać lecę przed robotą.
Polskie "nieroby" nie mordują ponad setki ludzi wyzywając imienia swojego boga w akompaniamencie huku karabinów i materiałów wybuchowych.
"Poznałeś" ich grając w gierki mmo?....nie skomentuje tego "argumentu"
Nie wmawiaj mi, że wyznaję ideologię "Polska,Anglia,Niemcy, Francja dla Polaków" - każdy ma swoje podwórko i niech się go trzyma. Jestem za Europą narodów a nie Narodem europejskim.
Nigdy nie usprawiedliwiałem bydła kradnącego samochody za granicą słowami "należy nam się za zabory/IIwŚ itp" więc chłopczyku nie pitol.

W temacie babaryło napisałem (1wsza strona końcówka), że do Lipków nic nie mam :P (tacy tatarzy mieszkający na naszych ziemiach...muzułmanie). Całe moje "wąty" odnoszą się do bezczelnego bydła wędrującego z "uchodzcami" i wychowującego swoje szczenięta w duchu "cywilizacja zachodu musi upaść".


ps. nie zapytałeś :P przeczytaj sobie posty w temacie wszystkie swoje. ani razu nie pada pytanie w moim kierunku z twojej strony


Napisałem takieeego dłuuugiego posta z odpowiedzią, ale odświeżyła mi się strona i wszystko w dupę, ehh.
W sumie to nawet nie mam po co Ci odpisywać skoro każdy kto się z Tobą nie zgadza to lewak, no w końcu podstawowe prawa człowieka to lewacki wymysł, komu to potrzebne.
Cytat:
ale lewackej tłuszczy przez gardło to nie przejdzie.

W ogóle to nie mam nawet ci co odpowiadać skoro piszesz mi, że "polacy za granicą nikogo nie mordują" chyba w ogóle nie rozumiesz co ja do Ciebie mówię.
A i tak na przyszłość, mówisz do mnie per "chłopczyku", a tak się składa, że mam 30 lat i w przeciwieństwie do Ciebie, staram się dowieść swoich racji inaczej niż przez demoty tworzone przez upośledzonych gimnazjalistów i śmieszne filmiki z jutuba.

A co do twojego ps, zapytałem dwukrotnie w poście na który odpowiedziałeś.
Ostatnio edytowany przez Termit dnia 19.11.2015 3:25:30

6
(+6|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 19.11.2015 9:23:00
gryf
PERMABAN
Cytat z "Sigrun": (Link »)
specyficzna polska gościnność

To mi przypomniało o takim jednym komiksie :D
Załącznik:
jpg  talib1.jpg (288.29 KB; 700x987 px)
842_564d86a3e23e2.jpg 700x987 px
jpg  talib2.jpg (301.05 KB; 700x965 px)
842_564d86cadc670.jpg 700x965 px
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

4
(+4|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 19.11.2015 10:16:20
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Termit
Ilu znam muzułmanów mieszkających w Europie? ok 40. Współpracuje z nimi przy pokazach historycznych. Są to Lipki i na nich nie dam słowa złego powiedzieć. To są muzułmanie wrośnięci w naszą kulturę, utożsamiają się z Polską i za Polskę krew przelewali. Ilu znam muzułmanów spoza Europy, którzy tu przybyli? troszkę mniej coś około 20-25 i nie mam o nich najlepszej opinii. Mam rodzinę w Niemczech, Francji, Kanadzie (oni znają ich masę więcej) i dość często zdarza mi się ich odwiedzać i to co widzę za oknami nie napawa mnie optymizmem. Swoją wiedzę bazuje na własnych obserwacjach i na relacjach ludzi, którzy z nimi żyją i żyli dość długo. To jest inny krąg kulturowy, który narósł wokół zupełnie innych sprzecznych z naszym wartości.
LEwakami nazywam ludzi, którzy za wszelką cenę nakłaniają do przyjmowania tej dzikiej, nieucywilizowanej, roszczeniowej hordy (gdzie nawet Syryjczycy mówią, że niewielu jest tam Syryjczyków, gdzie dochodzi do morderstw ludzi mojej wiary, gdzie dochodzi do aktów przemocy zaraz po wylądowaniu na Lesbos) a sami jakoś nie palą się aby dać przykład i przygarnąć jakąś rodzinkę. Znane w Polsce masz przypadki, gdzie dostali oni opiekę, możliwość pracy i mieszkanie a pod osłoną nocy uciekli bez pożegnania do Niemiec- czy tak zachowuje się człowiek, który uniknął bombardowania? Nie. Tak zachowuje się pasożyt. Jak ich sobie Niemcy chcą nasprowadzać to droga wolna. JA nie chcę tego w Polsce i mam ku temu prawo. Mam prawo być "nietolerancyjny" i "ksenofobiczny" bo ksenofobia (NIE MYLIĆ Z RASIZMEM) wychodzi na dobre.
Nie mam nic przeciw świadkom Jehowy, protestantom...kurcze w Lublinie to nawet mormonów mamy niewielką grupkę i jakoś nic do nich nie mam :D Muzułmanów polskich też mamy nigdy z nimi problemów nie było.

Ps. Jak "dowodzisz swoich racji" argumentując to graniem w MMO czy piciem z paroma w Arabii Saudyjskiej (która tej tłuszczy nie wpuszcza, przyjmując tylko dziewczynki w wieku 11-14 lat) to nie dziw się, że mimo wieku nazywam cię chłopczykiem. To tak jakbym na temat strategii i działań wojskowych wypowiadał się jak ekspert tłumacząc to grą w Warhammera.
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 19.11.2015 10:17:01
FABRICATI DIEM PVNC"

Anonim
3
(+3|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 19.11.2015 14:18:17
Nie piłem w Arabii, tylko w hostelu w UK i widzisz, sam przyznajesz, że jednak są normalni muzułmanie, bo paru takich znasz ale z tymi złymi też miałeś styczność, ja też jestem świadom tego, że "ci zli" istnieją, ale to nie znaczy, że wszyscy tacy są, jak stwierdziłem, że są złe grupy Polaków na emigracji to się strasznie obruszyłeś, ale zaraz stwierdziłeś, że no jednak są ALE PRZECIEŻ NIE WSZYSCY. Z muzułmanami jest tak samo, sam sobie przeczysz, twierdząc, że niektórzy to nawet okej ale reszta to nie więc wszyscy mają kategorycznie wypierdalać.
A poza tym wyolbrzymiasz, napisałem, że miałem styczność z wieloma muzułmanami za granicą, ale ty prawie wszystko to zignorowałeś i przyczepiasz się tylko do tych których poznałem przez internet.
Nie widzę sensu dalszej dyskusji z Tobą, skoro dla Ciebie wszystko na świecie jest idealnie czarno-białe i wszystko dzieli się tylko na dwie grupy, które są idealnie takie same, więc ciao.

I jeszcze odpowiem komuś, kto parę postów wyżej stwierdził, że służby specjalne nic nie robią, bo jakby coś robiły to by w ogóle nie było żadnych zamachów.
Nie wszystkiego da się uniknąć choćby miało się najszczelniejszą ochronę, a tutaj masz mały przykład, że służby jednak coś robią:
Cytat:
Jak informuje The Intercept, belgijskie służby już w styczniu rozbiły siatkę terrorystów ISIS, która miała planować duży zamach. Zamachowcy wpadli, ponieważ przechwycono ich nieszyfrowane rozmowy. Ozuje się także, że strategiem belgijskich operacji był Abdelhamid Abaaoud, czyli ta sama postać, która — jak podejrzewają Francuzi — przewodziła grupie zamachowców strzelających w Paryżu.

Na prawdę szkoda mi trochę ludzi którzy uskuteczniają takie głupoty i jeszcze zbierają poklask, bo przecież jeden zamach był to nic nie działa tak jak trzeba, nie ma żadnej ochrony a inwigiluje się i dręczy tylko wrednych durnych białych Europejczyków przez tą wstrętną poprawność polityczną.
Gdyby służby nie działały, to takie rzeczy działały by się o wiele wiele częściej.

5
(+5|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 19.11.2015 14:46:05
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Powtórzę mozliwie jak najprościej abyś w końcu pojął istotę moich postów

Dobry muzułmanin istnieć
Dobry muzułmanin o taki co czuć się Polak/Francuz/itp
Zły muzułmanin to taki co mieć obywatelstwo ale chcieć zagłada kraj w którym się znajdować
Tłum co wdzierać się do Europa z fala uchodzców to nie być dobre muzułmanie
Tamta tłuszcza nie być wpuszczana do muzułmański kraj bo inni muzułmanie wiedzieć że tamci być bee
Europa bierze przykład z Arabia Saudyjska i nie wpuszczać to być dobrze


Boże czy tak ciężko to pojąć? Czy tak ciężko zrozumieć, że islam kwitł w niektórych miejscach w Europie i silnie się zintegrował z tutejszą kulturą a czymś zupełnie innym jest islam, który wyewoluował na bliskim wschodzie i nie należy pod żadnym pozorem tego wpuszczać? Dla nich jesteśmy cywilizacją egocentrycznych starców, którzy nie chcą zakładać wielodzietnych rodzin po to, aby się bogactwem nie dzielić. Jesteśmy dla nich cywilizacją dewiantów, która nie szanuje swoich korzeni. Oni się z nami NIGDY utożsamiać nie będą dlatego nie należy im pozwalać tu zapuszczać korzeni. To kultura roszczeniowa. Wpuszczałbyś do domu człowieka, który z buta wywala ci drzwi frontowe i oznajmia "Ja tu będę mieszkał" ?

już nawet nie mówię o prawdziwych syryjczykach w tym tłumie bo jest ich niewielu. Zbyt niewielu aby ryzykować
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 19.11.2015 14:58:51
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+2|-2)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 19.11.2015 22:39:16
husky / wilk
Anthro
Dzisiaj dnia 19 listopada mija 90 rocznica urodzin ,,wybitnego" i ,,wielkiego" ,,myśliciela" Zygmunta B., który w swej ,,mądrości" rzekł w roku 2011:

,,, że jeśli Europa nie przyjmie w ciągu następnych 30 lat co najmniej 30 milionów nowych imigrantów, to stanie w obliczu upadku demograficznego, który doprowadzi do upadku cywilizacji europejskiej "



Cóż, jeśli dla niektórych ełopejczyków (pisownia specjalna) taki pan jest ,,autorytetem", to ja przestaję być Europejczykiem --k


Ale nie warto rzucać złych słów na wiatr, ponieważ ów ,,profesor", znany z cytowania w swych dziełach cioci wikipedi" miał całkowitą rację:


Owszem, czeka nas katastrofa bo garstka równych mu ,,dobroczyńców" nieświadomie idzie za słowami pewnego Polaka o nazwisku Kisielewski:


,,Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta".

(Cóż, obecny prezydent Francjii ma coś z główką, bo może stracić kilkadziesiąt procent poparcia)


i mój ulubiony :-Dk

,,Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!"

(Czyli obecny prezydent Francji po uprzednim posypaniu głowy popiołem i pogrozeniem palcem weżmie się za wcześniejsze rutynowe czynności)


Kończąc, możemy być pewni nastepujących rzeczy:

- dalszego przelewania pustego w próżne ( Jak to miało miejsce wcześniej)

lub

- radykalnych zmian, zachodzących powoli.na dobre lub na złe,

ale to już zależy od dobrych chęci.

0
(+0|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 20.11.2015 12:09:29
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Co do Paryża. Francja, kraj który rozdzielił Kościół od Państwa, gdzie nie można na ulicach bez pierdyliona pozwoleń przenosić marszów o znaczeniu religijnym/publicznych modłów na ulice(w niektórych miejscach Francji lokalni merowie wprowadzaja zakaz TOTALNY praktyk religijnych na ulicach a całość praktycznie uderza jedynie chrześcijan) ....ale jednocześnie jak wyłazi tak z parę setek muslimów i tamuje ruch a policja patrzy i rozkłada bezradnie ręce(specjalnie to robią, aby napluć temu narodowi w twarz poprzez publiczne łamanie obowiązującego tam prawa- praktyka znana jak świat szeroki) mają CZELNOŚĆ startować z hasłem "Pray for Paris"...

że tak sobie skomentuję:
"Pray for Paris....we prayed and Allah gave us whole France"
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 22.11.2015 1:28:07
gryf
PERMABAN
Kilku muslimów/Arabów zaatakowało, teraz powszechne jest rozciąganie odpowiedzialności na ich wszystkich - no cóż, to jeszcze jest jako tako zrozumiałe.
Ale jaki sens ma palenie przy tej okazji kukły symbolizującej zupełnie inny naród i to taki, który z muslimami ma akurat mocno na pieńku? :facepalm:
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

3
(+3|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 22.11.2015 12:51:55
Owczarek australijski
Anthro
To przerażające, że wiele z tego co mówi jest prawdą.


https://www.youtube.com/watch?v=DH21xUkdEeA
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=DH21xUkdEeA


-1
(+0|-1)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 22.11.2015 14:18:43
Lisica Ruda Północna
Anthro
Cytat z "Mar": (Link »)
Kilku muslimów/Arabów zaatakowało, teraz powszechne jest rozciąganie odpowiedzialności na ich wszystkich - no cóż, to jeszcze jest jako tako zrozumiałe.
Ale jaki sens ma palenie przy tej okazji kukły symbolizującej zupełnie inny naród i to taki, który z muslimami ma akurat mocno na pieńku? :facepalm:


Wynika to z dość popularnego wśród radykalnych narodowców przekonania, że teoria spiskowa o islamizacji Europy jako projekcie jej osłabienia opracowanym przez żydowskie elity polityczne jest prawdziwa.

Ostateczne wykazanie nieprawdziwości tej teorii i przekonanie opinii publicznej, aby nie dawała jej wiary jest zaś dość trudnym wyzwaniem w sytuacji, gdy:

- Izrael ściśle współpracuje na arenie międzynarodowej z USA (krajem odpowiedzialnym za destabilizację Bliskiego Wschodu poprzez swoje działania wojenne, prowadzone nawet przeciwko legalnie wybranym przywódcom), a z USA dość dobre stosunki ma też Arabia Saudyjska (kraj o polityce opartej na fundamentalizmie islamskim, finansujący działalność popularyzatorów wahhabizmu w różnych rejonach świata - także w Europie),

- pan George Soros, szefujący wielu europejskim lewackim fundacjom i think tankom propagującym multikulturalizm, pochodzenie ma takie jakie ma (podobnie jak readchtór Adam Michnik, konsekwentnie robiący na łamach swej gazety diabła z Orbana i uskarżający się w niemieckich gazetach na niechęć Polaków wobec "uchodźców"),

- niektórzy rabini bardzo chętnie ostrzą sobie dowcip na zamachach terrorystycznych w Paryżu.

Jeżeli dodać do tego obłudę władz Izraela (żądania odszkodowań za holokaust od kogo się tylko da, a jednocześnie traktowanie Palestyńczyków niewiele lepiej niż Hitler traktował Żydów), nachalne wymuszanie na narodach europejskich akceptacji dla nieznajdujących w Europie poparcia obyczajów żydowskich (casus uboju rytualnego w Polsce czy obrzezania w Niemczech) i inne czynniki tego typu, wzrost nastrojów antysemickich jest dość łatwy do przewidzenia. Spalenie jakiejś kukły rabina (a być może chodziło właśnie o rabina Liora?... ;) ) było tylko kwestią czasu. Podobnie jak zgłoszenie takiego faktu na policję przez prezydenta Dutkiewicza, bo akurat prywatna wojenka tego faceta z nacjonalistami dawno osiągnęła ten sam poziom nadęcia co wojenka Ryszarda Nowaka z artystami łamiącymi artykuł 196 KK.
Hvað segir tófa?...

0
(+0|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 15.07.2016 1:21:43
Jaszczur laboratoryjny
Anthro
Nie minął rok i już jest powtórka, tym razem w Nicei:
http://www.polskieradio.p...abitych-w-Nicei

I jak łatwo się domyśleć - na tym na pewno się nie skończy...

-2
(+1|-3)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 15.07.2016 2:02:23
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
trzeba działać zdecydowanie...Tym razem użyjemy 2 razy więcej kredek i kwiatków!!!111jedenJedenJeden :P
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 15.07.2016 7:58:49
Wilkołak
Zmiennokształtny
Wiadomo, że to niestety nie koniec.
Wiadomo już kim dokładnie był zamachowiec? W radio mówili, że syryjczyk z paszportem fancuskim....

Mam kolegę muzłumanina, pochodzi z Maroko. Ogólnie spoko koleś. Ale kiedy były zamieszki w Maroko, dostał sms od swojego taty, spokował "majtki na zmianę" wsiadł do auta i na lotnisko i pojechał walczyć.

Po tym fakcie stwierdziłem, że nie muzłumanie są zdolni do nieobliczalnych czynów. Nie mówię, że to sami terroryści, ale jeśli ktoś zagraża ich karajowi, religii, są w stanie zrobić wszystko.

0
(+0|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 15.07.2016 21:32:39
Jaszczur laboratoryjny
Anthro
Wedle najnowszych danych zamachowcem był Tunezyjczyk z prawem do pobytu we Francji, ale bez obywatelstwa. Ojciec trójki dzieci. Jak widać nie przeszkadzało to w niczym aby zabijać dla Allacha.

0
(+0|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 17.07.2016 21:41:17
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
śmiechłem

http://www.wykop.pl/ramka...eda-po-betonie/

To już nawet śmieszne zaczyna robić. W sumie ich podwórko i ich problem więc niech sobie malują nawet k****em na czole
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 18.07.2016 7:35:00
Wilkołak
Zmiennokształtny
oni tylko czekają na impuls / wezwanie....
dla nich wtedy nic nie jest ważne

Anonim
2
(+3|-1)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 22.07.2016 18:11:49
Ilość ludzi, która ginie w atakach terrorystycznych każdego roku na całym świecie jest mniejsza niż suma osób zabitych w wypadkach samochodowych w samych Stanach Zjednoczonych z całego roku. Ilość ataków terrorystycznych mocno spadła w porównaniu z latami 1970 - 2000. Religia jest jedynie narzędziem w rękach terrorystów, a nie przyczyną terroryzmu. Terroryzm sam w sobie jest manipulacją strachem. Zagrożenie, ujęte matematycznie, bez emocjonalnej otoczki, jest naprawdę znikome, a mimo to wywołuje strach i destabilizację społeczeństwa. Oznacza to sukces ISIS i podobnych organizacji. Osoby dokonujące samobójczych zamachów to zwykle ofiary ostracyzmu społecznego, w bardzo złym stanie psychicznym, których przybywa z każdym udanym zamachem. Zamach -> Muzułmanie są złem -> Ostracyzm muzułmanów -> Kolejny zdesperowany muzułmański przegryw staje się terrorystą by osiągnąć cokolwiek w swoim życiu -> Zamach itd.

Być ofiarą zamachu to jak wygrać w totka. Jeśli boisz się terroryzmu, to terroryzm osiągnął swój skutek wywołując to do czego został stworzony: terror. Mimo, że 99,9999... (nie wiem ile dziewiątek jeszcze dodać, ale na pewno jeszcze kilka się znajdzie)% osób, które się go boi, nigdy nie zostanie przez niego skrzywdzone.

Tak uznałem, że dodam coś od siebie w tym temacie. W końcu studiowałem zjawisko terroryzmu.
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 22.07.2016 18:16:41

4
(+4|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 22.07.2016 23:04:20
Lew
A co mają do tego wypadki samochodowe?

Mówimy o problemie A, ty wprowadzasz problem B. Po co? Aby podkreślić jak "nieistotny" jest terroryzm?
Rozumiem, że póki nie znajdziemy leku na raka to nie ma co leczyć chorych na grypę?

Ryzyko, że zginiesz na wojnie też jest minimalne. Rozumiem, że wojny są spoko i niepotrzebnie się nimi przejmujemy?
Ryzyko, że zginiesz w wypadku lotniczym jest znikome. Super, możemy przestać pracować nad zwiększaniem bezpieczeństwa w lotnictwie.

Żałosna logika.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

1
(+1|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 23.07.2016 0:02:43
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Bo wypadki samochodowe to takie kamikadze maszyn i się buntują i zabijają ludzi a my to nazywamy nieszczęśliwymi wypadkami ;) Bunt maszyn i pewnie w imię allacha

Anonim
4
(+4|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 23.07.2016 1:54:13
Dokładnie, pokazuję jak nieistotny jest problem w stosunku do tego jaki się wydaje. A porównanie z lekiem jest nietrafione. Lepszym porównaniem jest leczenie kogoś na raka podczas gdy on ma zapalenie płuc. Działania są skierowane w złym kierunku.

Statystyki ukazują jak przerośnięty dla polityków i mediów wydaje się problem. Wystarczy spojrzeć na Polskę gdzie nie dokonano żadnego ataku terrorystycznego od wielu lat, a mimo to wprowadzono ustawę, która umożliwia inwigilację telefonów komórkowych. Zwyczajna przesada. Może zbyt mgliście się wyraziłem w moim poście. Terroryzm prowadzi do niepokoju i dyskryminacji grupy podejrzewanej o terroryzm. To powoduje ostracyzm wobec tej grupy, a w efekcie pogorszenie się jakości ich życia. Jeśli ktoś z tej grupy na skutek takiej sytuacji przekroczy barierę desperacji, to staje się terrorystą i w ten sposób zachód produkuje sobie terrorystów.

Terroryzm okazał się skuteczny. Skutecznie skierował nienawiść w stronę jednej grupy, mianowicie, muzułmanów. To jest kolejny argument w rękach fundamentalistów przeciwko niewiernym. Skutecznie ogranicza swobodę obywateli państw w którym działa, podczas gdy żadne zabezpieczenia z wyjątkiem absolutnego państwa policyjnego nie będą w pełni efektywne. Nikt nie skupia się na problemie, który znajduje się w Syrii i który tak naprawdę jest rozgrywką mocarstw spoza regionu walki. Nie wspominam już o klującym się od tego skrajnym nacjonalizmie, rasizmie i słów wytrychów w stylu "islamiści", "talibowie", które jedynie pogłębiają ksenofobię.

Ludzie śmieją się z tego co robią niektórzy obywatele Zachodu, mianowicie malują kredą na chodnikach. Ale tak naprawdę to jedyne co można zrobić w obliczu terroryzmu. Jeżeli nie zlikwiduje się ISIS to dalej będą oni szerzyć online swoją propagandę wśród młodych przegrywów arabskiego pochodzenia w Europie, którzy mają kryzys ponieważ postrzegani są jako obywatele gorszej kategorii, a śmierć w imię allaha daje im jakąś nadzieję na lepsze życie po tym życiu. Ale ISIS jest tak naprawdę częścią rozgrywki kilku różnych nacji, którym nie zależy na zakończeniu konfliktu, ponieważ w ich krajach ataków terrorystycznych i tak nie ma.
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 23.07.2016 1:59:35

1
(+1|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 23.07.2016 13:31:49
Lew
Dobra

To ile osób musi ginąc rocznie w zamachach abyś stwierdził, że problem nie jest "nieistotny" ?
Może dogadaj się z ISIS, daj znać że robią za mało, że muszą się jeszcze bardziej postarać
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Ataki terrorystów w Paryżu
Wysłano: 23.07.2016 13:36:39
Jaszczur laboratoryjny
Anthro
Jak na mój gust to inwigilacja telefonów komórkowych jest przeciwko tego rodzaju idiotom co dzwonią na lotnisko "że leży tam bomba". Profesjonalny terrorysta i tak użyje karty telefonicznej zza granicy. Dzięki temu liczba alarmów o zagrożeniu terrorystycznym może spaść, bo umożliwia to szybką weryfikację źródła, jeśli dzwoniącym jest jakiś półgłówek (a często jest).

Takie ordynarne odwracanie kota ogonem gdzie to "zachód produkuje sobie terrorystów" jest jednym z nielicznych rzeczy które mnie wkurzają. Za współczesnym terroryzmem stoją islamiści i to oni są winni bezpośrednio! Gadanie że to oni radykalizują się tak przez ostracyzm społeczny jest niczym innym jak rozgrzeszanie gwałciciela który zgwałcił bo go "sprowokował do tego wyzywający strój".
Terroryzm był w Europie już od dawna, czy to w Irlandii Północnej, czy Hiszpanii, jednak przywódcy ówczesnych organizacji terrorystycznych mieli jasno postawione cele i nawet możliwe były z nimi pertraktacje. W końcu zresztą osiągnięto z nimi konsensus. Z ISIS się tak nie da - ich jedynym celem jest robienie nam jak najgorzej, a za bojownika uchodzi każdy kto tylko spełnia to zadanie! Nie potrzeba żadnej koordynacji i planowania, tylko wystarczy zrobić jak największy syf, dowolną metodą! To prawda że destabilizacja bliskiego wschodu pogorszyła sprawę, ale nie wierzę by do tego wszystkiego nie doszło w innym przypadku. To była beczka prochu, która czekała na odpowiedni moment - który właśnie nastąpił.

Polityką załagadzania sytuacji, poprzez próby asymilacji, tolerancji i temu podobnych półśrodków można by wybuch agresji jedynie odroczyć i nie ma innej możliwości. Stworzono by w ten sposób sztuczne warunki, których jakakolwiek destabilizacja przez kryzys lub nawet katastrofę naturalną spowodowały by reakcję łańcuchową. Im bardziej starano by się zacierać różnice, tym silniej by one wtedy wykwitły - historia jest pełna takich przypadków. Największe multikulti funkcjonowało w Europie w XIX w wieku i skończyło się dwiema wojnami światowymi, a były to przecież tylko spory głównie na tle narodowościowym. Teraz dochodzi jeszcze do tego starcie różnych skrajnie różnych religii.

Wiara w to, że taki niestabilny reaktor da się powstrzymać od wybuchu jedynie poprzez schładzanie jest niewyobrażalnie naiwna - bo chłodziwa NA PEWNO kiedyś zabraknie. Może nie za 5 lat, może nie za 10, ale w przeciągu 50 już z pewnością.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane