Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



1
(+5|-4)
Audycja o futrzakach
Wysłano: 11.12.2015 11:28:06
Hej :)

Myślę, że znają mnie tu pojedyncze osoby, więc najpierw się przedstawię :) Jestem Shannon, siberian husky. Aktualnie studiuję we Wrocławiu i dla Wrocławian głównie tę wiadomość kieruję.
Od niedawna zacząłem pracę w Radiu LUZ i jak na razie nie narzekam - robię to, co lubię. Jednak jednym z poleceń, które dostałem od szefostwa jest zrobienie tzw. audycji autorskiej na dowolny temat. Myślałem długo nad tematyką i wpadł mi do głowy pomysł nagrania audycji o furry fandomie. Co o tym myślicie? Oczywiście nie chcę i nie będę nic robić przeciwko ogólnej woli fandomu. Po prostu wychodzę z propozycją. Jako że sam jestem futrzakiem od ładnych kilku lat, chciałbym, aby ta audycja swoją formą i treścią zainteresowała potencjalnych słuchaczy i pokazała, o co w tym wszystkim biega, z czym to się je. Może nawet dałoby się to połączyć z jakąś zbiórką kasy na schronisko czy coś...
Stąd też kieruję do Was swoje pytanie:

Czy znalazłby się ktoś chętny do porozmawiania o fandomie, do krótkiego wprowadzenia do tematu oraz do przedstawienia swojego punktu widzenia?

Myślę, że polegałoby to na nagraniu - nazwijmy to - wywiadu. Im więcej chętnych, tym lepiej. Rzecz jasna pytania planuję skonstruować jak najbardziej subtelne - zresztą można tę kwestię jeszcze uzgodnić tak, aby wszystkim pasowało.

Miejsce? Wrocław. A gdzie dokładniej to do ustalenia.
Termin? Proponowałbym ten lub przyszły weekend.

Shannon

P.S. Aha, jeśli by ktoś nie miał jak dojechać rozważam również opcję nagrania rozmowy telefonicznej/skypa
_______
Skype: huskyshanon
Ostatnio edytowany przez shanon dnia 11.12.2015 11:43:14

13
(+13|-0)
Re: Audycja o futrzakach
Wysłano: 11.12.2015 12:32:30
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
już kiedyś kiedyś coś takiego było
nie polecam - chyba że z doświadczonym wieloletnim futrzakiem który wie co to jest FURRY i będzie odpowiedzialny za to co powie

Anonim
-11
(+3|-14)
Re: Audycja o futrzakach
Wysłano: 11.12.2015 12:36:45
[treść usunięta na prośbę użytkownika]
Ostatnio edytowany przez Dwag dnia 11.12.2015 12:54:39

Anonim
3
(+3|-0)
Re: Audycja o futrzakach
Wysłano: 11.12.2015 14:05:37
Z jednej strony strony Kocur ma racje.
Sam nie znam tego radia (inne miasto), jeżeli jednak jest tak jak Lew mówi, że jest to radio akademickie to chyba można zaufać dla Shanon (Shanona?) i nie martwić się o jakieś podchwytliwe pytania.
Co do tego co Dwag powiedział. Czy jest lepsze miejsce, żeby pokazać się z dobrej strony dla ludzi niż radio akademickie?

2
(+2|-0)
Re: Audycja o futrzakach
Wysłano: 11.12.2015 14:51:37
Husky syberyjski
Anthro
1, Dawg - Radio LUZ to wrocławskie radio akademickie i sam robię temat od poczatku do końca, od pomysłu, poprzez realizację, obróbkę aż po emisję. To ode mnie zależy jakie będą pytania i co będzie wyemitowane.
2. Jestem futrzakiem i mi także zależy na dobrym imieniu fandomu. Nie jestem samobójcą. Chcę przedstawić fandom jako miejsce, gdzie można zapomnieć o problemach. Chciałbym ogólnie powiedzieć co to jest i skupić się na fursuitach, bo to jest chyba najciekawsze.
3. Shannon. Jestem facetem :p
PROVEHITO IN ALTUM

Offline
inż. Toboe
-2
(+2|-4)
Re: Audycja o futrzakach
Wysłano: 11.12.2015 14:59:53
Irbis
Bestia
Shanon założone 17.04.2013
Shannon założone 6.04.2014

Wybierz jedno.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Audycja o futrzakach
Wysłano: 11.12.2015 15:00:49
Wiem, że jesteś facetem ( sprawdziłem poście :-Dk ) tylko nie wiedziałem czy odmieniać czy nie :rollk: .
Ostatnio edytowany przez NoiseVoice dnia 11.12.2015 15:25:05

0
(+0|-0)
Re: Audycja o futrzakach
Wysłano: 11.12.2015 16:38:49
Nie widzę w tym żadnego większego problemu, chętnie bym takie coś zobaczył i zawsze to ciekawsze niż ciągle wałkowane wywiady z politykami na temat "A co byś zmienił gdybyś mógł..", jeśli dostałeś się na to stanowisko to sądzę iż dasz sobie radę w ułożeniu wywiadu na temat futrzaków, zawsze już po nagraniu można przedyskutować co dalej zrobić oraz jak to wyszło :)


Jestem jak najbardziej za, aby spróbować.
Ostatnio edytowany przez Xevrrer dnia 11.12.2015 16:53:06

0
(+0|-0)
Re: Audycja o futrzakach
Wysłano: 11.12.2015 17:20:59
Husky syberyjski
Anthro
Cytat z "Toboe": (Link »)
Shanon założone 17.04.2013
Shannon założone 6.04.2014

Wybierz jedno.


Racja, przepraszam, nie zauważyłem, że mam tu dwa konta. Generalnie nie wchodzę na fora, stąd też ta pomyłka.


Cytat z "NoiseVoice": (Link »)
Wiem, że jesteś facetem ( sprawdziłem poście :-Dk ) tylko nie wiedziałem czy odmieniać czy nie :rollk: .


Odmienia się normalnie :D



Też myślę, że spróbować zawsze można. Nie jest to radio o zasięgu na całą Polskę, żeby się szczególnie troszczyć o to, czy nie będzie narodowego hejtu. Prawda jest taka, że co najwyżej zainteresowani wygooglują w necie co to takiego, a może komuś właśnie przypadnie to do gustu i znajdzie w naszym fandomie coś, co go przyciągnie i co będzie mu sprawiało radość. Bo o to chyba w życiu chodzi, żeby znaleźć swoje miejsce/hobby i robić to, co się lubi.

Ponawiam zatem pytanie - może chcecie porozmawiać na temat fandomu? Albo znacie kogoś, kto by chciał? Jeśli chodzi o dane osobowe czy martwienie się o to, co inni o mnie powiedzą - nie ma najmniejszego problemu; trzeba będzie, to jakoś temu zaradzimy. Tylko muszę mieć chętnych.
Ostatnio edytowany przez Shannon dnia 11.12.2015 17:33:19
PROVEHITO IN ALTUM

1
(+1|-0)
Re: Audycja o futrzakach
Wysłano: 11.12.2015 23:22:15
osioł
Anthro
Była kiedyś audycja gdzie dwie osoby specjalnie pojechały w delegacje aby poopowiadać o naszej organizacji.

Dla mnie było spoko i fajnie się słuchało.

Jakby miało to się powtórzyć to jestem jak najbardziej za.

0
(+0|-0)
Re: Audycja o futrzakach
Wysłano: 12.12.2015 7:25:15
Lew
Shannon - wysłałem Ci prywatną wiadomość dot. audycji. Widzę, że wciąż jest nieprzeczytana więc może sprawdź swoje drugie konto.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

10
(+12|-2)
Re: Audycja o futrzakach
Wysłano: 12.12.2015 8:23:14
gronkowiec
Anthro
Cytat z "Dwag": (Link »)
Odradzam. Nie znam Radia LUZ, ale jestem święcie przekonany, że pytania układać będzie przełożony. Jeśli nie on, to i tak całość materiału będzie montował ktoś inny. Proponuję futrzakom trzymać się z daleka od tego typu wywiadów w gadzinowych mediach, bo tylko nas to pogrąży. Polska to nie USA. Mimo wszystko, nawet w USA futrzaki nie cieszą się dobrą opinią. Im mniej wie o nas świat, tym lepiej.


Upadles na głowę. Słuchaj dalej Maxa Kolonko i czytaj Nasz Dziennik. Tam znajdziesz jedyną prawdę nie pisana przez Żydów i masonów -___-

Futrzaki uwielbiają myśleć o sobie jako o niewiadomo jakich zwyrodnialcach i zboczeńcach, a zwykły Kowalski kładzie na tym temacie gałę, bo bardziej sensacyjny i nieobyczajny jest kolejny romans Dody. Dla człowieka z zewnątrz furry jest po prostu kolejnym hobby czy zainteresowaniem jak anime czy fani Star Wars.

Audycje czy artykuły o futrzakach mam wrażenie docierają tylko do furry, by być potem krytykowane przez takich histeryków jak ty.

Shannon:
Audycja radiowa o futrzakach już była, nawet w tym samym radiu. Była całkiem sympatyczna i miła. Jeśli chcesz ponownie zmierzyć się z tematem, to działaj i nie słuchaj takich Dwagów. I tak go nikt nie lubi :P Sam jestem z Wrocławia i gdybyś potrzebował pomocy przy audycji, być może będę w stanie pomóc :)
| |
Podpis zastępczy v2.04

2
(+2|-0)
Re: Audycja o futrzakach
Wysłano: 12.12.2015 12:21:14
Kangur
Anthro
Cytat z "Dwag": (Link »)
Odradzam. Nie znam Radia LUZ, ale jestem święcie przekonany, że pytania układać będzie przełożony. Jeśli nie on, to i tak całość materiału będzie montował ktoś inny. Proponuję futrzakom trzymać się z daleka od tego typu wywiadów w gadzinowych mediach, bo tylko nas to pogrąży. Polska to nie USA. Mimo wszystko, nawet w USA futrzaki nie cieszą się dobrą opinią. Im mniej wie o nas świat, tym lepiej.


Bardziej "pogrążyć" może olewanie mediów, bo wtedy będą drążyć bardziej i sami wymyślać ciekawostki o nas.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane