Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany



-7
(+0|-7)
Dreamer's Dreams, czyli rysunki, szkice i luźne pogadanki.
Wysłano: 25.01.2016 20:32:36
Witajcie, tu Dreamer (niegdyś BezmyslnyKitsune). Tu będę wrzucał arty, szkice, moje bezsensowne gadanie, oraz będę się was pytał o różne rzeczy.
Wątek ten powstał na podstawie mojego starego wątku, gdzie ciskałem pixelarty. Niech spoczywa w kawałkach.

Oczekuję konstruktywnej krytyki, acz nie pogardzę jakimkolwiek jej rodzajem.
Ostatnio edytowany przez DreamerReborn dnia 26.01.2016 11:38:32

4
(+4|-0)
Re: Dreamer's Dreams, czyli rysunki, szkice i luźne pogadanki.
Wysłano: 25.01.2016 21:39:02
Smok rakietowy
Smok
Cytat:
ten skrawek forum rządzi się swoimi prawami. Jeśli rozpęta się tu flame war, niechaj sobie będzie, wkońcu zgaśnie. Można multipostować, ale bez przesady.


Wtf, nie możesz ustalać własnych reguł w obrębie danego forum o..o'

I najpierw mieć coś do wrzucania, potem zakładaj temat albo spytaj o założenie galerii.
Cytat z "Steven Universe":
- Wasze obliczenia były niepoprawne.
- Nie mogły być niepoprawne, skoro żadnych nie robiliśmy.

Anonim
8
(+8|-0)
Re: Dreamer's Dreams, czyli rysunki, szkice i luźne pogadanki.
Wysłano: 25.01.2016 22:32:50
Najprościej zrobić galerie, jak chcesz wrzucać swoje bezsensowne gadanie to załóż sobie bloga. Wątpię czy ktoś będzie chciał czytać jak to dziś Ci źle dzień minął i inne pierdoly. Wniosek: ZAŁÓŻ GALERIE!

-2
(+0|-2)
Re: Dreamer's Dreams, czyli rysunki, szkice i luźne pogadanki.
Wysłano: 26.01.2016 11:37:18
Łołoło... ło. Odłóżcie te widły i pochodnie.
Nie chcę tu gadać więcej niż wrzucać artów. Poprostu raz kiedyś rzucę jakieś pytanie czy coś, bo na sb zerka mało osób.
Ten motyw z zasadami to stare przyzwyczajenie, sorki. Na GTM (gdzie parę lat siedziałem) można tak było robić, ale jak nie umiało się potem tego ogarnąć to był ostry wpieprz.
A co do artów to właśnie są tu na dole. Ten drugi się lekko obrócił.
Załącznik:
jpg  IMG_20160126_111152.jpg (735.59 KB; 1920x2560 px)
3454_56a74b7bb8fc3.jpg 1920x2560 px
jpg  IMG_20160126_110907.jpg (710.08 KB; 2560x1920 px)
3454_56a74bb6e81ef.jpg 2560x1920 px

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Dreamer's Dreams, czyli rysunki, szkice i luźne pogadanki.
Wysłano: 26.01.2016 13:08:33
Wiesz, jest pewna różnica. Stare tematy mogą być usunięte, wrzucone bardzo daleko i tak dalej, a jak masz galerie to raczej zostaje.. Nie rozumiem po co jesteś uparty i nie założysz jej, skoro zdecydowanie więcej osób zerknie na prawą cześć strony niż będzie wlazic na temat w którym ktoś wrzuca codziennie rysunki, jest spam i gada jakieś rzeczy co jakiś czas. To jest forum, a nie coś typu blog. Masz tumbrla, fejsa, Twittera i masę innych gdzie możesz wrzucić takie posty. Tu do wrzucania obrazków masz galerie, po co sobie komplikowac? A wątpię czy będziesz mieć rzeszę fanów żeby Ci komentowali Twoje przemyślenia i dostali orgazmu gdy coś napiszesz, po prostu omina temat z myślą "ja Pierdole znów coś wrzucił". Powracając do początku załóż sobie galerie.

4
(+4|-0)
Re: Dreamer's Dreams, czyli rysunki, szkice i luźne pogadanki.
Wysłano: 26.01.2016 16:30:51
Hybryda
jeśli chcesz się pochwalić artami poproś o stworzenie galerii.
Jeśli uważasz że prace są zbyt kiepskie na galerie użyj wątków przeznaczonych do wstawiania postów ze swoimi obrazkami.
Nie jest najlepszym pomysłem zakładanie tematu o sobie. Od tego jest np blog. Możesz go sobie założyć i wstawić sobie w sygnaturę przekierowanie do niego.
Pozdrawiam.

PS- o ile się nie mylę jest futrzak o nicku Dreamer. Osobiście nie chciałabym mieć ksywki takiej jak ktoś, albo by ktoś wziął sobie taką jak moja.
Ostatnio edytowany przez Metka04 dnia 26.01.2016 16:32:04

1
(+1|-0)
Re: Dreamer's Dreams, czyli rysunki, szkice i luźne pogadanki.
Wysłano: 26.01.2016 17:03:22
O stworzenie galerii prosiłem już tydzień temu.
*sigh* To nie jest 'temat o mnie' tylko... ech, nawet nie chce mi się powtarzać.
Temat rozumiem do usunięcia, ewentualnie zostawić jako farmę negatywnej karmy.

A o gościu o nicku Dreamer nie wiedziałem... mam nadzieję że się nie obrazi. W tych czasach ciężko jest coś wymyślić, bo wszystko już było albo już jest.
Ostatnio edytowany przez DreamerReborn dnia 26.01.2016 17:04:49

1
(+1|-0)
Re: Dreamer's Dreams, czyli rysunki, szkice i luźne pogadanki.
Wysłano: 26.01.2016 17:09:42
Miniaturowy smok
Smok
Jakby sobie każdy zakładał temat o sobie, to niedługo forum składałoby się nie z tematów do rozmów, a z tematów o nazwach "Izzy-dyskusja", "Metka04- pogadanka", "Nightwolf- o wszystkim i o niczym".
Z resztą, cytując ciocię Wiki:
Cytat:
Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

Uważasz się za tak wyjątkowego i godnego zainteresowania, żeby forum prowadziło Tobie dyskusję? :P

A co do... khem... artów, to polecam jednak porysować jeszcze trochę do szuflady, bo zakładanie dla takich mazideł tematu trochę się mija z celem. Weź przykład ze mnie- rysuję tak sobie, więc nie spamuję swoimi wypocinami na forum xd.
Ostatnio edytowany przez Izzy dnia 26.01.2016 17:10:09
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Dreamer's Dreams, czyli rysunki, szkice i luźne pogadanki.
Wysłano: 26.01.2016 19:06:13
Irbis
Bestia
Cytat z "Izzy": (Link »)
A co do... khem... artów, to polecam jednak porysować jeszcze trochę do szuflady, bo zakładanie dla takich mazideł tematu trochę się mija z celem. Weź przykład ze mnie- rysuję tak sobie, więc nie spamuję swoimi wypocinami na forum xd.
I tym akcentem zakończymy ten wątek.

Zamykam na prośbę.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

 Wątek zablokowany


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane