Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1...25262728293031...42>>


0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 15.04.2009 21:03:28
Wilk
Zwierzę
O, dzięki LV.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 14:09:03
Głupie pytanie, jak to jest że kiedy zdjęto mi ostatniego bana (w okolicach 27.03.2009 albo nawet parę dni wcześniej) i pojawił mi się w shoucie napis:
"Możliwość korzystania z shoutboxa została ci odebrana na 7 dni" to owe siedem dni trwa do tej pory?
Panowie admini, zero sciemy i gacie w dół i od razu przyznajcie się jakie inne terminy mają u was jakieś zupełnie inne znaczenie niż każdy się spodziewa, ewentualnie pożyczcie mi po stówce a ja wam oddam po 7 dniach ;p

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 18:04:52
jestę kapibarę
Twoje ograniczenie było wypisane w komunikacie po zwolnieniu bana który dostałeś. Obejmuje ono również korzystanie z shoutboxa.
To, że z przyczyn technicznych widnieje tam napis "7 dni" nie znaczy, że odnosi się to do twojego przypadku - jesteś potraktowany ograniczeniem indywidualnym i nie będziemy robić specjalnie dla ciebie oddzielnych trybów blokady...

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 18:08:51
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "LV":
jesteś potraktowany ograniczeniem indywidualnym


Tylko on? Czyli że nierówne traktowanie? Fajnie.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 18:38:18
Wilk
Zwierzę
Szczurex, tak, tylko on, tak, nierówne traktowanie.
Miał być równy prosty i nie budzący żadnych kontrowersji permaban, ale Lessie został potraktowany wyjątkowo, nierówno i niesprawiedliwie: zamiast permabana okrojono mu prawa konta.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 18:39:55
Lateksowy książe
Anthro
OK rozumiem...
Nawet się więcej nie odzywam, topic closed.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 19:55:44
Cytat z "LV":
"7 dni" nie znaczy, że odnosi się to do twojego przypadku


takoz "moderator" nie odnosi się do twojego przypadku...

7 dni to 7 dni... informacja na stronie jest? jest... to co na tej stronie znaczy coś zupełnie innego niż się należy spodziewać?
Ostatnio edytowany przez Lessie dnia 16.04.2009 20:00:35
0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 19:59:52
Cytat z "sharpy":
Szczurex, tak, tylko on, tak, nierówne traktowanie.
Miał być równy prosty i nie budzący żadnych kontrowersji permaban, ale Lessie został potraktowany wyjątkowo, nierówno i niesprawiedliwie: zamiast permabana okrojono mu prawa konta.


bo co? robiłem syf ludziom w związku z jakimiś rzeczami które znalazłam w dziale "Pochwal się"? robiłam syf na meetach albo nasyłałam tam narodowców korzystając z informacji z działu "Furmeety"?
uzasadnijcie dokładnie te a nie inne ograniczenia...

btw. LV oddaj za kiełbasę i za to ze ktoś wozil twoje dupsko o 5 rano po Wrocławiu ;p
Ostatnio edytowany przez Lessie dnia 16.04.2009 20:21:42

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 22:05:24
jestę kapibarę
Nie czepiaj się formalizmów, kiedy sam jesteś nie w porządku. Ograniczenia są za karę. Nie mają związku z tym co robiłeś, po prostu jesteś "przywrócony warunkowo" - i nie jest to moja decyzja, bo ja głosowałem za permem jak sobie sam osobiście życzyłeś. Szczegóły dostałeś mailem. Możesz go sobie cytować.

Cytat z "Lessie":
btw. LV oddaj za kiełbasę i za to ze ktoś wozil twoje dupsko o 5 rano po Wrocławiu ;p


Widzę, że ci nie przeszło. Którą kiełbasę, bo bardzo chętnie oddam?

A drugie? Ktoś woził? Znaczy, że niby ty?
Ostatnio edytowany przez LV dnia 16.04.2009 22:06:35

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 22:23:28
na końcu zdania była emotka więc wg ciebie nie było pisane na poważnie ;p
i najpierw ty zacznij przestrzegać formalności a potem wymagaj tego od innych.
Szczegóły w mailu? jakie? jeno informacja z której niewiele wynikało...

i moment, wytułmacz mi to:

Cytat z "LV":
Ograniczenia są za karę. Nie mają związku z tym co robiłeś


bo jakoś jedno wyklucza drugie, jaka kara jeżeli to nie ma związku z tym co zrobiłam? i właśnie co ja takiego niby zrobiłam?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 22:31:58
Brakuje tu kogos kto by wydzelal lub kasowal offtop :P
PS. strona mi wolniej wchodzi na Sea Monkeyu niz na Internet Explorerze, czyja to wina? Uzywam procka 75Mhz, 64RAM i dysk cos kolo 4GB,,, powinna szybciej chodzic :P
PS2. ten post jest zartem. jak go ktos skasuje, to sie nie pogniewam.
PS3. to juz nie jest zart - LV, brakuje mi, ze gdy kasujesz moje posty(lub czyjes) to mow na PW zeby nie robic smiecia na forum dlaczego skasowales, ale tylko w przypadkach postow teoretycznie normalnych. Bo ja np. nie rozumialem dlaczego mi skasowales post w tamtym temacie co ci wyslalem PW, i chcialem sie dowiedziec, ale za taki post powyzej to wyjasnien nie trzeba. Bardzo cie prosze, badz wzorowym moderatorem i mow dlaczego :P

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 22:36:23
jestę kapibarę
Złamałeś po raz trzeci czwarty regulamin, celowo obrażając użytkownika serwisu (w tym wypadku mnie). Za to był ban ogólnie. Rozważenie perma było za to, że to już nie pierwszy raz go łamiesz - czyli recydywa.
Dodatkowy argument był taki, że piszesz już tutaj tylko po to, by się wykłócać, prowokować i "rzucać screenami" próbując udowodnić, że to my jesteśmy ci najgorsi i bez powodu banujemy biednego niewinnego owczarka szkockiego.
Przestań już grać niewiniątko.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 22:40:59
i vice versa... zastanów się gdzie są przyczyny a gdzie objawy...

oczywiście wszystkie moje posty służyły kłóceniu się, obrażaniu itp...
aha, jakie "screeny"? przecież Ciebie nie obchodzi co się pisze na innych forach, sam tak pisałeś (nie pamiętam czy na ircu czy gdzieś na forum).

nikt nie jest święty ale ja przynajmniej o tym wiem i nawet potrafię przeprosić i jakoś się zmienić...
LV zejdź na ziemię, wyjdź na dwór i głęboko pooddychaj ;p

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 22:50:19
jestę kapibarę
Cytat z "Akimoto":
PS3. to juz nie jest zart - LV, brakuje mi, ze gdy kasujesz moje posty(lub czyjes) to mow na PW zeby nie robic smiecia na forum dlaczego skasowales, ale tylko w przypadkach postow teoretycznie normalnych. Bo ja np. nie rozumialem dlaczego mi skasowales post w tamtym temacie co ci wyslalem PW, i chcialem sie dowiedziec, ale za taki post powyzej to wyjasnien nie trzeba. Bardzo cie prosze, badz wzorowym moderatorem i mow dlaczego :P


Aki, to rozum kiedy wstawiasz offtop/głupoty. Nie muszę tłumaczyć się z każdego postu skasowanego w "poważnych rozmowach" i nie będę - wystarczy, że pojmiesz, że napisane jest tam "Obowiązuje ostra moderacja". Zwłaszcza że, przypominam, tam jest trzech moderatorów, i każdy z nich może skasować głupie i zbędne posty wg uznania.
I dodatkowo, gdybym chciał każdemu na pm pisać za co skasowałem jego posta, to bym się na śmierć zaklepał. Nawet, jeśli dotyczyło by to tylko postów "teoretycznie normalnych". Bo jak wycina się 3 strony offtopu, to potem każdy ma pretensje, bo "przecież nic takiego w tym poście nie napisał żeby go kasować". Właśnie, nic takiego - co by miało związek z tematem.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 16.04.2009 22:52:15
0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 22:51:35
Cytat z "Lessie":
ale ja przynajmniej o tym wiem i nawet potrafię przeprosić i jakoś się zmienić...


NADAL NIE ODNOTOWAŁEM.

Cytat z "LV":
Dodatkowy argument był taki, że piszesz już tutaj tylko po to,

Czy w ogóle zauważyłeś, że GŁÓWNĄ przyczyną było nie to przed czym się usprawiedliwiasz, tylko to że to był CZWARTY twój ban?
Ostatnio edytowany przez LV dnia 16.04.2009 22:54:36

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 23:03:48
nadal widzisz same objawy...
(albo to co chcesz widzieć)

ale niech Ci będzie...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 23:09:09
LV, mi tez chodzilo o offtop, ze za to to POWINNI zrozumiec. a jak nie to utworzyc taka hm... liste za co moga byc kasowane posty, np.
1. Za offtop
2. Durne posty, w stylu "hehe", czy pisanie glupot
3. Obrazanie uzytkownikow
4. Lamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu
5. Za powyzsze rzeczy posty moga byc rowniez moderowane(edytowane)
6. Wyajtkiem jest dzial "Powazne rozmowy", gdzie, jak pisze, obowiazuje ostra moderacja, w zwiazku z tym moderator ma prawo usunac post bez podania przyczyny, chocby byl na temat, byla by to powazna dyskusja itp.
7. Moderatorzy kieruja sie wlasnym instynktem, ktory post jest zły. Jezeli napisales post, w ktorym wiesz ze nie znalazly sie rzeczy napisane wyzej, a zostal skasowany, mozesz sie zapytac administracje o powod. Wowczas administracja/moderacja MOZE ale nie musi udzielic ci informacji na temat tego, dlaczego twoj post zostal skasowany. Musisz pamietac, ze do pisania dowcipow/zartow masz wydzielone tematy/dzialy. W innych dzialach niz to jest przeznaczone to bedzie podpadalo pod punkt 2, czyli pisanie glupot i wtedy post jest "out".

Takie cos mniej wiecej uwazam za sluszne np. w kazdym dziale przyczepic i dac temat np. "zanim napiszesz"... To by rozwiazalo LV wiele problemow uzytkownikow i tez twoich, i zlikwidowalo by pisanie uzasadnien przez ciebie
EDIT: wypadalo by tez napisac do tego:
8. Zapamietaj, ze moderator moze skasowac posty twoje, a czyjes nie tego samego rodzaju i nie masz prawa sie go o to czepiac. Moderator ma widocznie jakis powod ze kasuje twoje posty, chocby taki, ze Ty za duzo piszesz postow wymagajacych moderacji, i to ma na celu "edukowanie" Cie zeby tego nie robil poprzez uwidacznianie problemu.
EDIT2:
9. Pamietaj, ze kazdemu moga wysiasc nerwy przy poprawianiu non stop twoich bledow ortograficznych, za to post tez moze byc skasowany.
Ostatnio edytowany przez Akimoto dnia 16.04.2009 23:19:17

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 23:22:05
jestę kapibarę
Cytat z "Akimoto":
LV, mi tez chodzilo o offtop, ze za to to POWINNI zrozumiec. a jak nie to utworzyc taka hm... liste za co moga byc kasowane posty, np.


Cytat z "regulamin":
Decyzja kiedy kto przegina pałę należy do moderatora i wtedy post jest "out"


Ale dobrze że poruszyłeś. Bo pracujemy właśnie nad poprawieniem regulaminu, i o ile takiej listy w nim nie będzie, to jednak warto rozszerzyć to stwierdzenie.
0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 23:23:40
Cytat z "Akimoto":
9. Pamietaj, ze kazdemu moga wysiasc nerwy przy poprawianiu non stop twoich bledow ortograficznych, za to post tez moze byc skasowany.


Zdziwisz się, ale to już uwzględniliśmy w szczególności ;P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 23:29:09
Moze warto sie zapytac userow co im sie nie podoba w forum, co im przeszkadza i dlaczego to robi administracja itp, i wtedy napisac dokladniejszy regulamin pod to? Np. tak jak z tymi postami, co chwile ktos sie bulwersuje. rozszerzenie regulaminu by zalatwilo sprawe, ktos by cos przeskrobal a nie wiedzial by o tym, zawsze mozna by powiedzec "zobacz regulamin" :) Regulamin zawsze powinien byc jak najbardziej rozbudowany.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 23:31:12
jestę kapibarę
toteż właśnie dlatego jest poprawiany, bo ten który jest pisany był dla forum z założeniem na "grupę znajomych".

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 23:39:08
Aha, widziales temat "taki sobie test" Sharpego? DarkV sie chyba kiedys pytal co to za czary Sharpy robil, ale dla pewnosci sie spytam, czy to juz zostalo poprawione? Wiesz, wystarczy poszukac w necie paru rzeczy i mozna cos takiego zrobic. Jako ze Sharpy jest "nadwornym(naforumowym?) magikiem", to on zapewne jesszcze znajdzie wiele funkcji potencjalnie niebezpiecznych dla forum.
Przypuszczam jednak ze moj post juz jest przedawniony i Sharpy sie zajmuje kodem(cos kiedys chyba o tym czytalem), i to wszystko jest juz "kjut i bjuti" zrobione.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.04.2009 23:41:24
jestę kapibarę
Z tego co pamiętam, to DarkV poblokowal wiekszosc funkcji htmla w postach. Więc tak, problem jest prawie nieaktualny.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 17.04.2009 10:09:59
Heh, dzieki wczorajszym postom, co tak namietnie pisalem gdy bylem "pod wplywem", podniosla mi sie samo swiadomosc i wiem za co mozna mi skasowac posta :P
PS. Jako ze na sercu mi lezy dobro polfursu, moze moglbym sie przylozyc do tworzenia regulaminu? moge zaproponowac od strzala zmodyfikowana i ulepszona wersje regulaminu(ten strzal nastapi dzisiaj, nie od razu, musze ksiazki oddac w bibliotece...

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 17.04.2009 17:45:59
jestę kapibarę
dopiszemy "piłeś - nie korzystaj z forum" ;P

 Wątek zablokowany
<<1...25262728293031...42>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane