Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   14 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1...373839404142>>


0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 20.10.2010 22:18:45
jestę kapibarę
Cytat z "sharpy":
Mógłby mi ktoś przypomnieć do czego służyło przy wysyłaniu posta:

Zobacz wymagania [ ]Ilość postów [ ]Brak wymagań
?

I jeśli nie służyło czemuś użyteczniejszemu niż zastanawianie Sharpiego, to czy nie powinno wylecieć? ;)


To teoretycznie oznacza, że jak ktoś ma mniej postów niż ty, to nie może widzieć tego posta.
Jak ja zaznaczę ilość postów, to oprócz administracji i moderacji nikt już takiego posta nie zobaczy.
No, może oprócz Neonusa, bo on ma przekręcony licznik.
I tak, powinno chyba wylecieć.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 20.10.2010 22:28:52
Arachne
Taur
Tu jest to bardo prosto wyjaśnione:
Cytat:
Allow requiring reply to read a post

This feature forces readers to reply to the original posters post before being able to read the original


Wywaliłem.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 20.10.2010 22:29:28

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 20.10.2010 22:45:54
jestę kapibarę
Cytat z "DarkV":
This feature forces readers to reply to the original posters post before being able to read the original


Nie. Nie rozumiem.
:lolk:

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 20.10.2010 23:07:31
Wilk
Zwierzę
Dosyć głupie... np piszesz rozwiązanie zagadki i najpierw trzeba zgadnąć samemu żeby zobaczyć jakie było. Nie wydaje się bardzo użyteczne.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 22.10.2010 15:31:17
Smok Serwisowy
tag [csm] (lub inny) do oznaczania cummissionów by nie wyświetlały się na głównej
(chodzi głównie o ludzi, którzy nie mają w swoich galeriach nic poza cudzymi rysunkami)
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 15.12.2010 18:53:03
Wilk
Zwierzę
Rzucam pod dyskusję pomysł: Sticky na SG.

Jeden temat z forum, wskazany przez administrację, będący aktualnie tematem "na czasie" z ktorym wszystkie futra powinny się szybko zapoznać, napisany pogrubioną czcionką, przylepiony na samym czubku listy "Ostatnio aktywne tematy na forum" strony głównej dla zalogowanych. Używane kiedy jest taka potrzeba - szybka akcja zgromadzić, albo właśnie zaczyna się konwent i ogłoszenia z ostatniej chwili, albo administracja ma coś ważnego do wrzucenia pod dyskusję, albo ktoś trafił do szpitala i trzeba pilnie znaleźć tymczasowy dom dla zwierzaka, albo po prostu ktoś walnął coś wiekopomnego...

Używane oczywiście tylko w potrzebie i tylko kiedy taka potrzeba jest, i tylko jeden temat na raz. Ale myślę, że momentami bardzo by się przydało.
Oczywiście pomysł do rozwagi przez administrację, czy uzna że się przyda.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 14.01.2011 20:56:55
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Powiadamiarka, mówiąca o tym, że podczas pisania posta pojawiły się inne odpowiedzi, mogłaby również te odpowiedzi gdzieś pokazywać tak, żeby swój post ewentualnie zmodyfikować ;3

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 15.01.2011 23:45:00
Uncia Hortensis
Rabatka
Brakuje mailinglistyyyy :p
Myr

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.01.2011 0:23:44
Wilk
Zwierzę
Czy polfurs@groups.yahoo.com została zlikwidowana czy istnieje nadal?
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.01.2011 0:52:37
Smoko-nietoperz
Anthro
Brakuje mi integracji galerii z profilem, nawet zwykly link w profilu do osobistej galerii by byl okej.
Ostatnio edytowany przez Jaszczur dnia 16.01.2011 0:53:30
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 16.01.2011 0:55:44
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "sharpy":
Czy polfurs@groups.yahoo.com została zlikwidowana czy istnieje nadal?


Wyręczyłem Ciebie i sam sprawdziłem:
Cytat:
We are unable to process the message from <ola@yiff.net.pl> to <polfurs-subscribe@yahoogroups.com>. Memberships of the polfurs group are by invitation only. If you want to join this group, please contact the group moderators at polfurs-owner@yahoogroups.com

Ostatnio edytowany przez OlaHughson dnia 16.01.2011 0:56:44


0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 13:00:40
Wilk
Anthro
Nie wiem czy to tu powinno byc, ale przydaloby sie zeby oprocz tagu [+18] w galerii byly dodawane tagi oznaczajace plec...

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 13:16:15
Irbis
Bestia
Cytat z "Loyban":
ale przydaloby sie

Do czego?oO
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 13:43:03
Taur
Cytat z "Fuma":
Brakuje mailinglistyyyy :p


Umarła praktycznie sama z siebie po założeniu forum.

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 16:11:12
Wilk
Anthro
Cytat z "Toboe":
Do czego?oO

Do tego, ze zazwyczaj nie mam ochoty patrzec na fiuty, a zeby sie dowiedziec, czy obrazek je zawiera czy nie musze go zobaczyc.
Ostatnio edytowany przez Loyban dnia 21.01.2011 16:11:33

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 16:40:05
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Lwiczka":
Umarła praktycznie sama z siebie po założeniu forum.


Wiem :-(k


A o tagi odnośnie płci możesz prosić osoby wysyłające obrazki.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 18:30:31
Skrzydlata pantera
Zmiennokształtny
Cytat z "Lwiczka":
Cytat z "Fuma":
Brakuje mailinglistyyyy :p


Umarła praktycznie sama z siebie po założeniu forum.


Byłbym BARDZO wdzięczny za udostępnienie archiwum z tą listą

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 19:03:07
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "ShadowCat":
Cytat z "Lwiczka":
Cytat z "Fuma":
Brakuje mailinglistyyyy :p


Umarła praktycznie sama z siebie po założeniu forum.


Byłbym BARDZO wdzięczny za udostępnienie archiwum z tą listą


Nie było cię na niej? Sorry. Nic cię nie powinna ona obchodzić. Ta sama historia co z logami z irca czy zdjęciami z imprez na których cię nie było.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 19:31:42
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "Ryan":
Nie było cię na niej? Sorry. Nic cię nie powinna ona obchodzić. Ta sama historia co z logami z irca czy zdjęciami z imprez na których cię nie było.


Nie było Ciebie na FINie 2008/2009? Sorry. Nic nie powinno ciebie obchodzić, to, co wtedy miałem na sobie.
(Taka mała aluzja do Twojego komentarza odnośnie sylwestrowej spódnicy jak zapisywałem się na ten Futrzakon na który w końcu nie pojechałem).


0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 19:54:50
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "OlaHughson":
Cytat z "Ryan":
Nie było cię na niej? Sorry. Nic cię nie powinna ona obchodzić. Ta sama historia co z logami z irca czy zdjęciami z imprez na których cię nie było.


Nie było Ciebie na FINie 2008/2009? Sorry. Nic nie powinno ciebie obchodzić, to, co wtedy miałem na sobie.
(Taka mała aluzja do Twojego komentarza odnośnie sylwestrowej spódnicy jak zapisywałem się na ten Futrzakon na który w końcu nie pojechałem).


Jakiej ♥♥♥♥♥ sylwestrowej spódnicy?! Nawet żadnych zdjęć z FINu nie wdziałem. Co ty pierdolisz?
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 20:01:13
Skrzydlata pantera
Zmiennokształtny
Cytat z "Ryan":
Cytat z "ShadowCat":
Cytat z "Lwiczka":
Cytat z "Fuma":
Brakuje mailinglistyyyy :p


Umarła praktycznie sama z siebie po założeniu forum.


Byłbym BARDZO wdzięczny za udostępnienie archiwum z tą listą


Nie było cię na niej? Sorry. Nic cię nie powinna ona obchodzić. Ta sama historia co z logami z irca czy zdjęciami z imprez na których cię nie było.


Raczysz sobie kpić. Nie było cię na świecie za komuny > nie masz prawa krytykować (i dalej w ten deseń)
Tak się składa że przeszłość polskiego fandomu mnie interesuje i nic ci do tego
A co do zdjęć, to ja akurat mam na zdjęcia wywalone, nie oglądam zazwyczaj nawet tych na PF. Co więcej ja nie robie innym zdjęć bez ich wiedzy jak niektóre niedomyte prostaki.
(a apropo irca nie wiem czy znowu pijesz do mnie, bo jak na razie to potrzebowałem 1 konkretnego loga, zresztą o tym TEŻ nie powinieneś nawet wiedzieć bo to były prywatne requesty)
Tak więc może wyciągnij tą belkę ze swego oka a ja wyciągną moją drzazgę

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 20:08:54
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "Ryan":
Cytat z "OlaHughson":
Jakiej ♥♥♥♥♥ sylwestrowej spódnicy?! Nawet żadnych zdjęć z FINu nie wdziałem. Co ty pierdolisz?


Jak zapisywałem się wtedy na futrzakon dostałem komentarz żebym nic takiego nie zakładał. (Zresztą i tak już nie mam).
Nie musiałeś widzieć, zresztą chyba było widać tylko na zdjęciu zbiorowym i tylko, jeśli się wiedziało, że ona tam jest.
Poza tym nie takim tonem proszę. To, że ja nie piszę, że "pierdolisz", nie upoważnia Ciebie do stosowania takiego słownictwa względem mojej osoby.
Też mogę cię obrażać i być złośliwym, ale po co? To zmieni tylko tyle, że źle się poczujesz. A nie o to mi chodzi, odpowiadając Tobie.


0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 20:11:44
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "OlaHughson":
Cytat z "Ryan":
Cytat z "OlaHughson":
Jakiej ♥♥♥♥♥ sylwestrowej spódnicy?! Nawet żadnych zdjęć z FINu nie wdziałem. Co ty pierdolisz?


Jak zapisywałem się wtedy na futrzakon dostałem komentarz żebym nic takiego nie zakładał. (Zresztą i tak już nie mam).
Nie musiałeś widzieć, zresztą chyba było widać tylko na zdjęciu zbiorowym i tylko, jeśli się wiedziało, że ona tam jest.
Poza tym nie takim tonem proszę. To, że ja nie piszę, że "pierdolisz", nie upoważnia Ciebie do stosowania takiego słownictwa względem mojej osoby.
Też mogę cię obrażać i być złośliwym, ale po co? To zmieni tylko tyle, że źle się poczujesz. A nie o to mi chodzi, odpowiadając Tobie.


Oskarżasz mnie o coś czego nie zrobiłem więc mam prawo być wkurzony.

Shadowcat: na ircu zawsze było niepisane prawo - kto był, ten ma loga. I nikogo nie wypytywałem o nic więc fajnie, że wiemy teraz wszyscy, że wpychasz nos w nieswoje sprawy. Powiedz mi gdzie ta belka, to wyjmę. No dawaj. Przykład.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 21.01.2011 20:13:17
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 20:22:54
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "Ryan":
Oskarżasz mnie o coś czego nie zrobiłem więc mam prawo być wkurzony.


Cytat:
Conversation with #polfurs at 2009-02-19 14:30:11 on Ola@panther.furnet.org (irc)
(...)(15:06:09) Ryan: Ola: doszly mnie sluchy ze na sylwku u furriera populales w sukience
(15:06:10) Ryan: prawda?(...)
(15:06:24) Ola: Ryan: owszem.(...)
(15:06:50) Ryan: Ola: to jak odpierniczysz cos takiego na futrzakonie to osobiscie zrobie ci krzywdę


0
(+0|-0)
Re: Czegoś tu brakuje
Wysłano: 21.01.2011 20:33:42
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
No, jak widać na załączonym logu nie widziałem zdjęć. Prawda? Lepiej się zastanów kto cię podkablował. Facet w sukience mógłby być co najmniej niemile widziany przez resztę obecnych w ośrodku.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 21.01.2011 20:34:11
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

 Wątek zablokowany
<<1...373839404142>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane