Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12


3
(+4|-1)
Re: Kim Jestescie? Czym sie zajmujecie? Mam do was pare pytań.
Wysłano: 25.03.2016 10:03:24
Lew
Ależ ty jesteś zakompleksiony...
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
4
(+6|-2)
Re: Kim Jestescie? Czym sie zajmujecie? Mam do was pare pytań.
Wysłano: 25.03.2016 10:22:32
Cytat z "jacklul": (Link »)
Cytat z "Kocur": (Link »)
Cytat z "jacklul": (Link »)
Nikt nie wspomniał o tym, że obecnie główną myślą przewodnią fandomu jest ruchanie się.
Smutna prawda, ale prawda.


to miło że podzieliłeś się z nami twoim podejściem do furry...


Moim podejściem? No chyba nie. Ja to podejście hejcę.

Poza tym, zawsze mnie rozpierdalają kłamstwa które są mówione tym redaktorom z telewizji, wystarczy dobrze pogooglować i widać od razu czym ten fandom jest, to że ktoś się zainteresował anthro zwierzętami to już nic nie znaczy, jak pojedzie na konwent się ruchać z kim popadnie, co jest żałosne bo wtedy praktycznie wychodzi na to, że w tym fandomie są same 'zwierzęta' które ruchają co popadnie.


Oho czyżby komuś żal dupe ściskał że inni mogą a on nie? XD

1
(+2|-1)
Re: Kim Jestescie? Czym sie zajmujecie? Mam do was pare pytań.
Wysłano: 25.03.2016 13:17:27
Husky
Anthro
Cytat z "jacklul": (Link »)
Poza tym, zawsze mnie rozpierdalają kłamstwa które są mówione tym redaktorom z telewizji, wystarczy dobrze pogooglować i widać od razu czym ten fandom jest, to że ktoś się zainteresował anthro zwierzętami to już nic nie znaczy, jak pojedzie na konwent się ruchać z kim popadnie, co jest żałosne bo wtedy praktycznie wychodzi na to, że w tym fandomie są same 'zwierzęta' które ruchają co popadnie.

Friend... Stahp! Pozwalasz aby kilka czarnych owiec przesłoniło Twój osąd :(
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


3
(+5|-2)
Re: Kim Jestescie? Czym sie zajmujecie? Mam do was pare pytań.
Wysłano: 25.03.2016 16:04:58
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Cytat z "jacklul": (Link »)
Cytat z "Kocur": (Link »)
Cytat z "jacklul": (Link »)
Nikt nie wspomniał o tym, że obecnie główną myślą przewodnią fandomu jest ruchanie się.
Smutna prawda, ale prawda.


to miło że podzieliłeś się z nami twoim podejściem do furry...


Moim podejściem? No chyba nie. Ja to podejście hejcę.

Poza tym, zawsze mnie rozpierdalają kłamstwa które są mówione tym redaktorom z telewizji, wystarczy dobrze pogooglować i widać od razu czym ten fandom jest, to że ktoś się zainteresował anthro zwierzętami to już nic nie znaczy, jak pojedzie na konwent się ruchać z kim popadnie, co jest żałosne bo wtedy praktycznie wychodzi na to, że w tym fandomie są same 'zwierzęta' które ruchają co popadnie.


4
(+5|-1)
Re: Kim Jestescie? Czym sie zajmujecie? Mam do was pare pytań.
Wysłano: 25.03.2016 16:22:02
Hybryda
Bardzo zaciekawiło mnie wizualnie połączenie człowieka i zwierzęcia. Znajomy przedstawił mi furry jako społeczność osób których łączy wspólne zainteresowanie jakim są antropomorficzne zwierzaki. Tworzenie własnej fursony to dla mnie coś jakby tworzenie postaci do gry, łączenie danych gatunków które akurat dąży się największą sympatią. Niektórzy biorą to bardziej a poważnie i doszukują się tego zwierzęcia w sobie, nie tylko dlatego, że to ładnie wygląda, tzn, że moje cechy charakteru są zbieżne z cechami szczególnymi jakiegoś zwierzaka.
Oczywiście wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, niektórzy się lubią, inni mniej. Tak też (pomijając kwestie miejsca zamieszkania) tworzą się grupy. Jak w każdej społeczności będą np osoby szukające przyjemności łóżkowych, na które jest bardzo łatwo trafić, ale to nie znaczy, że wszyscy są tutaj dla ogłoszeń matrymonialnych. Po prostu o takich ekscesach jest głośno bo budzą zainteresowanie.

9
(+10|-1)
Re: Kim Jestescie? Czym sie zajmujecie? Mam do was pare pytań.
Wysłano: 25.03.2016 18:54:24
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Przeżyłam kilkanaście konwentów furry, na żadnym nie zaliczyłam dzikich seksów : (((((((((((((((((((((((((( zje-bauam życie, przegrałam fandom

Spoiler: poza tym serio to takie trudne zeby po prostu lubic jakies towarzystwo? XD ja tu jestem w sumie z przyzwyczajenia.
Ostatnio edytowany przez Riciak dnia 25.03.2016 19:00:21
Anything that is beautiful people want to break.

0
(+0|-0)
Re: Kim Jestescie? Czym sie zajmujecie? Mam do was pare pytań.
Wysłano: 25.03.2016 19:57:36
Ehh, można to było przewidzieć... (Co wy z tym ruchaniem) lol

5
(+5|-0)
Re: Kim Jestescie? Czym sie zajmujecie? Mam do was pare pytań.
Wysłano: 25.03.2016 20:41:02
Gazelopka sawannowa
Anthro
Ja tu jestem, bo... znajomy na jednym forum się pluł, że inny znajomy nie potrafi zrobić dobrego PBF-a, jako przykład podał (faktycznie niezłego) PBF-a na futrzaki.org, z ciekawości zaczęłam przeglądać tamto forum, rzeczy zdawały się całkiem interesujące, ale przed dołączeniem tam powstrzymywała mnie wszechobecna słodycz i pupcioklepstwo. Wczytawszy się głębiej, znalazłam narzekanie na Polfursa, że źli i niedobrzy.
Przyszłam więc tu, poczytałam, zostałam i tak siedzę ze 3,5 roku już.

Fursonę (w tym wypadku raczej RP-character) wybrałam bazując na swoim wyglądzie i upodobaniach, poza tym - nie czuję z nią żadnej więzi.
Z moich aktywności najbardziej furry chyba jest fakt, że szydełkuję różne zwierzątka. xD
I, tak jak Ritka, też jestem tu raczej z przyzwyczajenia. Na meety nie chodzę, bo jest mi nie po drodze (dosłownie).
Dziergam rzeczy. O, tu są.

-1
(+1|-2)
Re: Kim Jestescie? Czym sie zajmujecie? Mam do was pare pytań.
Wysłano: 26.03.2016 20:14:22
SAMOLOT Z CYCKAMI
Zwierzę
Cytat z "Riciak": (Link »)
Przeżyłam kilkanaście konwentów furry, na żadnym nie zaliczyłam dzikich seksów : (((((((((((((((((((((((((( zje-bauam życie, przegrałam fandom

Spoiler: poza tym serio to takie trudne zeby po prostu lubic jakies towarzystwo? XD ja tu jestem w sumie z przyzwyczajenia.


Doprawdy.
xd
Your tears are delicious.

Anonim
-1
(+0|-1)
Re: Kim Jestescie? Czym sie zajmujecie? Mam do was pare pytań.
Wysłano: 27.03.2016 13:36:51
Ja osobiście też przebywam na forum z przyzwyczajenia. Nadal lubię antropomorficzne przedstawianie zwierząt, ale nie określiłbym się jako prawdziwy furas. Fursony nigdy nie miałem i nie planuję. Jak się wbije na jakieś strony z twórczością furry to można znaleźć ciekawych artystów w morzu cycków i penisów.

Cytat z "jacklul": (Link »)
Cytat z "Kocur": (Link »)
Cytat z "jacklul": (Link »)
Nikt nie wspomniał o tym, że obecnie główną myślą przewodnią fandomu jest ruchanie się.
Smutna prawda, ale prawda.

to miło że podzieliłeś się z nami twoim podejściem do furry...

Moim podejściem? No chyba nie. Ja to podejście hejcę.
Poza tym, zawsze mnie rozpierdalają kłamstwa które są mówione tym redaktorom z telewizji, wystarczy dobrze pogooglować i widać od razu czym ten fandom jest, to że ktoś się zainteresował anthro zwierzętami to już nic nie znaczy, jak pojedzie na konwent się ruchać z kim popadnie, co jest żałosne bo wtedy praktycznie wychodzi na to, że w tym fandomie są same 'zwierzęta' które ruchają co popadnie.


Tyle lat i nadal nie ruchałem się z furasem. Pytanie, czy różni się to czymś od zwykłego seksu. Do gejowskich klubów z darkroomami też chodzisz żeby im powiedzieć, że są ♥♥♥♥♥♥♥? Jak chcą to ich wola. Bardziej wyjebane na to mieć nie mogę. W furry wyłącznie o seks nie chodziło nigdy. A to, że jest to zgrupowanie ludzi o bardzo luźnym podejściu do tulania się i miziania to wiadomo, że prędzej czy później zaczną się bzykać.

1
(+1|-0)
Re: Kim Jestescie? Czym sie zajmujecie? Mam do was pare pytań.
Wysłano: 28.03.2016 16:16:24
Kot
Anthro
Cytat z "♥♥♥♥♥♥": (Link »)
Ja osobiście też przebywam na forum z przyzwyczajenia. Nadal lubię antropomorficzne przedstawianie zwierząt, ale nie określiłbym się jako prawdziwy furas. Fursony nigdy nie miałem i nie planuję. Jak się wbije na jakieś strony z twórczością furry to można znaleźć ciekawych artystów w morzu cycków i penisów.

Cytat z "jacklul": (Link »)
[...]


Tyle lat i nadal nie ruchałem się z furasem. Pytanie, czy różni się to czymś od zwykłego seksu. Do gejowskich klubów z darkroomami też chodzisz żeby im powiedzieć, że są ♥♥♥♥♥♥♥? Jak chcą to ich wola. Bardziej wyjebane na to mieć nie mogę. W furry wyłącznie o seks nie chodziło nigdy. A to, że jest to zgrupowanie ludzi o bardzo luźnym podejściu do tulania się i miziania to wiadomo, że prędzej czy później zaczną się bzykać.


Genialne jest to, że w podpisie pod tym postem znajduje się grafika z napisem "And then they fucked"

A co do tematu rozmowy. Jeśli Cię to nie kręci to pewnie nie zrozumiesz. Ja na ten przykład absolutnie nie rozumiem ludzi których jara wędkarstwo. Co jest fajnego w wydawaniu kupy kasy na wędki, przynęty i siedzenie z tym godzinamy nad rzeką. Nie-futrzaki nie ogarną dlaczego my lubimy kupować pluszaki, kostiumy czy bilety na "Zwierzogród". Musiałbyś sam spróbować np wpaść na konwent. W takim wypadku... <<tutaj żart o ruchaniu>> ;)

2
(+2|-0)
Re: Kim Jestescie? Czym sie zajmujecie? Mam do was pare pytań.
Wysłano: 28.03.2016 17:13:34
Husky
Anthro
Cytat z "kiteu": (Link »)
Ja na ten przykład absolutnie nie rozumiem ludzi których jara wędkarstwo. Co jest fajnego w wydawaniu kupy kasy na wędki, przynęty i siedzenie z tym godzinamy nad rzeką.

Kiedyś zrozumiesz. Jak chłop na emeryturze ma zmierzłą babę, to woli sobie posiedzieć w ciszy nad rzeką, niż w domu wysłuchiwać jej ględzenia :P True story.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Kim Jestescie? Czym sie zajmujecie? Mam do was pare pytań.
Wysłano: 24.04.2016 17:14:01
Rrrudy lis :3
Zwierzę
Cytat z "♥♥♥♥♥♥": (Link »)

Tyle lat i nadal nie ruchałem się z furasem. Pytanie, czy różni się to czymś od zwykłego seksu..

Zaryzykowałbym stwierdzenie że głównie onomantopejami i wcielaniem się w fursonę :p Chociaż z ubogiego doświadczenia mogę powiedzieć że poza tym wiele się jakoś nie różni xD
Osobiście nie zgadzam się z tym że główną myślą przewodnią fandomu jest seks. Przynajmniej ja tak do tego nie podchodzę.
Ostatnio edytowany przez aeth dnia 24.04.2016 17:15:45
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii" - A.C. Clarke
"Im bardziej zaawansowane technicznie medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane" - S. Lem

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane