Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



Anonim
5
(+6|-1)
Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 2:09:43
Witam gorąco serdecznie, ostatnio się dowiaduje, że ogólnofutrzana kampania niewybrednych przymiotników skierowana w stronę tego pierdolonego ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ szopena Spoiler: w sensie mnie hehe ;-DD dalej trwa w najlepsze, nawet jak nigdzie się nie udzielam.
O tutaj o taki barwny przykład tych iniektywów chciałbym zaprezentować:





Cóż, gdybym powiedział, że Fortibus jest osobą której mógłbym bez bólu na sercu uścisnąć dłoń byłoby to kłamstwo, ale myślę, że powinienem się go posłuchać i wspomóc go w kampanii uświadamiania niedoinformowanych zwierzaczków które zatopione w swojej tęczowej krainie nie dostrzegali tej śmierdzącej mgły w której działają takie indywidua jak ja.
A więc, jak sam Fortiś przyznał, jestem znany z tego, że zamiast sprzedawać swoje niepotrzebne elektroniczne graty oddaje je ludziom za darmo, chciałbym zorganizować taką małą zabawę w której główną Spoiler: i niestety jedyną :( nagrodą będzie ta oto używana przezemnie do niecnych celów karta graficzna http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-r7-370-oc-2gb-gddr5-256-bit-hdmi-2xdvi-dp-gv-r737wf2oc-2gd-751037/
Jak ją wygrać? Zasady są proste:
Wypisujesz w tym temacie 3 powody dla których każdy normalny człowiek powinien przechodzić na drugą stronę ulicy (lub chatu) gdy pojawiam się na horyzoncie i czekasz na wyniki.
Uwaga! dodatkowe za wyciąganie osobistych brudów i obietnice publicznych przeprosin do Fortibusa, jeśli śmiałeś kiedykolwiek powiedzieć o mnie coś pozytywnego.


Pamiętaj, że jeśli chciałbyś wziąć udział w zabawie, (no bo kto nie chciałby zarobić 5 stów za darmo od jakiegoś frajera?) ale boisz się takiemu psycholowi podawać swój adres, Twoja nagroda zawsze może zostać doręczona na paczkomat.


To chyba już wszystko, życzę wszystkim powodzenia, darkv nie usuwaj, bo ci shakuje polfursa emacsem przez sendmail ;---DD

2
(+2|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 7:38:02
Hiena pręgowana
Anthro
Ehehehe *wyciąga popcorn*
W tym fandomie widać nie trudno o dramy :D w końcu to paskudne że dałeś komuś coś za darmo! Może jakbyś miał więcej plejek to nie byłoby problemu ;-)k
Nie, nie potrzebuję karty~

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 9:17:18
Czekaj czekaj, dawałeś kasę by się przekonać komu zależy tylko na niej a gdy się o tym dowiedzieli owe pazerne ♥♥♥♥♥ przestały się zadawać z Tobą? Ale to chyba dobrze XD I jaka to mhroczna historię skrywasz? Bo nie jest wyjaśnione :c

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 9:32:10
Irbis
Bestia
Karta! O.O
Tylko dlaczego muszę nawrzucać? =[

Ale niech będzie...
1. ...

Nie... Nie potrafię się zmusić. Karta nie jest tego warta. Przykro mi, ale nie nawrzucam Ci. Może i miałeś jakieś stare brudy, ale ja mam świadomość, że ludzie potrafią dostrzec swoje stare błędy i uczą się na nich.
Mam za to jedną prośbę dla Ciebie. Nie rób więcej śmieciowych tematów jak ten usunięty sprzed 3 dni, bo się stresuję przez to. =/
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

-2
(+0|-2)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 10:00:30
Szablastozębny Tygrysio
Anthro
Nie, ja podziękuję. To, co miałem już powiedzieć, po prostu powiedziałem. Ostatnio na Wrocfursie w godzinach wieczornych znowu dałeś popis swoich umiejętności. Nie wiem, co się wtedy z Tobą działo, ale mniemam, że byłeś srogo nayebany/naćpany. Udziału w zabawie nie wezmę, ale chętnie popatrzę z boku jak to się rozwinie. Przedstawienie musi trwać prawda?

Cytat z "Termit": (Link »)
jeśli śmiałeś kiedykolwiek powiedzieć o mnie coś pozytywnego


Kilka rzeczy się zdarzyło. Masz wiele pozytywów, tylko nie wiem, dlaczego wykorzystujesz je akurat w tak parszywy sposób jakim jest trolling. Jakby to kim jesteś i co potrafisz ukierunkować w jakimś pożytecznym celu, to mogłoby być naprawdę miło.

Powodzenia biorącym udział w "zabawie".

Ostatnio edytowany przez Fortibus dnia 6.04.2016 10:27:55
"You are not who you are, you the one you want to be :rollk: "

6
(+6|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 10:44:23
PERMABAN
1. stuleja
2. furfag
3. pedał, ćpun, sługa szatana

dej karte

5
(+5|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 10:48:22
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Wypisujesz w tym temacie 3 powody dla których każdy normalny człowiek powinien przechodzić na drugą stronę ulicy (lub chatu) gdy pojawiam się na horyzoncie i czekasz na wyniki.

1. Nie mam żadnego powodu.

Przegrałem życie?
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

2
(+2|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 10:51:20
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Wypisuję uwaga

1.Wygląda jak typowy seba (a nie czekaj, jak przestałeś być łysy to już nie wyglądasz jak typowy seba)
2.Śpiewa Biebera
3.Tańczy do muzyki Biebera
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 6.04.2016 10:53:16
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 11:40:56
Cytat z "Fortibus": (Link »)
Nie, ja podziękuję. To, co miałem już powiedzieć, po prostu powiedziałem. Ostatnio na Wrocfursie w godzinach wieczornych znowu dałeś popis swoich umiejętności. Nie wiem, co się wtedy z Tobą działo, ale mniemam, że byłeś srogo nayebany/naćpany. Udziału w zabawie nie wezmę, ale chętnie popatrzę z boku jak to się rozwinie. Przedstawienie musi trwać prawda?

Cytat z "Termit": (Link »)
jeśli śmiałeś kiedykolwiek powiedzieć o mnie coś pozytywnego


Kilka rzeczy się zdarzyło. Masz wiele pozytywów, tylko nie wiem, dlaczego wykorzystujesz je akurat w tak parszywy sposób jakim jest trolling. Jakby to kim jesteś i co potrafisz ukierunkować w jakimś pożytecznym celu, to mogłoby być naprawdę miło.

Powodzenia biorącym udział w "zabawie".

Ej ej, Ciebie tu nikt nie zapraszał, proszę opuścić ten temat i spokojnie czekać na kolejne przeprosiny

2
(+2|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 13:34:28
kot
1. Pomijając trolli, którzy minusowali wszystko, co jest na głównej, jesteś pierwszą osobą, która dała mi minusa za rysunek
2. Poprzednie itemy od ciebie schodziły w 7 sekund
3.
Ostatnio edytowany przez andrus dnia 6.04.2016 17:58:25

0
(+0|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 13:46:20
wilk
1- ja
2- pier
3- do
4- le

Kurde to aż cztery powody :C

0
(+0|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 13:56:23
Lis
Zwierzę
Jesteś tak ambiwalentną postacią, że można by napisać esej pod tytułem "kochać czy nienawidzić -- różne stanowiska wobec Szopena"

Ja będę oryginalny napiszę po 3 cechy pozytywne i negatywne -- równowaga w kosmosie musi zostać zachowana.

Pozytywne:
1. Jest jednym z ciekawszych obiektów jakie znam;
2. entuzjasta;
3. obrazoburca.
Negatywne:
1. Ma tendencje do zbytniego fantazjowania;
2. jeśli jest się dziewicą to lepiej się do niego nie zbliżać;
3. trzeba go zaakceptować takim jakim jest, a to nie jest łatwe hehe.

1
(+1|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 14:09:06
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
moje propozycje

Gdyby krowy nosiły majtki to by w życiu p**dy nie widział
jest taki niedoruchany, że rozdziewiczył sosnową deskę
Używa kaloryfera do podgrzewania obiadu



wpisałem sięw konwencję :P ?
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 6.04.2016 14:09:40
FABRICATI DIEM PVNC"

2
(+2|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 16:36:14
Miniaturowy smok
Smok
1. Plejstejszyn w sumie ssie, mógłby to być XboxŁan.
2. Śmie mieć własne zdanie na jakiś temat, jaki frajer
3. JP2GMD

Ale karty nie chcę, więc ciesz się darmową nienawiścią :U
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

0
(+0|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 18:24:37
Raccon
Anthro
Praktycznie wcale cie nie znam, ale posłużę się informacjami zamieszczonymi w tekście :P


1. Rozdaje rzeczy bez większego powodu, co jest nie do pomyślenia i nie można tolerować takich zachowań
2. Nie jest tru futrzakiem, nie wyrabia wymaganych ilości dram na miesiąc.
3. Do wygranych wysyła bomby w paczkach, potem podszywa się pod konta ofiar i udaje pisząc z nich że wszystko jest w jak najlepszym porządku.
4. Kradnie tożsamości, matka Teresa już składa zażalenie.

1
(+1|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 19:40:35
Lew
Za co Termit dostał perma? :-?k


PS.

Cytat z "kaiyuktuk":

2. jeśli jest się dziewicą to lepiej się do niego nie zbliżać


Do mnie też się możesz tak "nie zbliżać" :-Dk
Ostatnio edytowany przez Lew dnia 6.04.2016 19:42:19
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-14
(+0|-14)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 19:50:31
Szablastozębny Tygrysio
Anthro
RIP Termit :-Dk
"You are not who you are, you the one you want to be :rollk: "

0
(+0|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 21:16:36
Lis
Zwierzę
Cytat z "Lew": (Link »)
Do mnie też się możesz tak "nie zbliżać" :-Dk

Dzięki za ostrzeżenie, sobie gdzieś no nawet zapiszę.

Pamięć o Szopie nie zniknie z naszych serc, zapamiętajmy go takim jakim był -- czyli w miarę pozytywnie.

6
(+6|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 6.04.2016 22:01:15
Lew
Cytat z "Fortibus": (Link »)
RIP Termit :-Dk


Oj Ty młody, naiwny.... :-)k
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

8
(+8|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 7.04.2016 1:19:48
Avian
Anthro
https://youtu.be/c_IG2iPzfus

Nasze forum utraciło skarb. Stało się niczym muzealny postument pozbawiony artefaktu. Jubilerska witryna pozbawiona królewskiego klejnotu.
Był z nami tak krótko.. za krótko.
Uczcijmy minutą zadumy jego odejście.
Co sezon ukazywał się nam od nowej, odmienionej strony.
Zaskakiwał i bawił, prowokował i pouczał.
Dla jednych ojciec, dla innych dyrektor.
Schnurrbart.
Skrewdriwer.
Pectusculum.
Dothuigth.
Goyathlay.
Sansara.
Fanksy.
Emde.
Ritualist.
Termit.
Seba.
Wons.
Bywaj, towarzyszu.
Ostatnio edytowany przez Jakub dnia 7.04.2016 1:26:17
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=c_IG2iPzfus


1
(+1|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 7.04.2016 7:22:54
gryf
PERMABAN
Orzeszku, jeszcze trochę a będą obchodzić kolejne miesięcznice Jego odejścia :D
Tak czy owak, dobry troling to też sztuka, należy to doceniać, bez takiej rozrywki forum by zdechło z powodu nudy i marazmu.
Uprasza się żeby kolejnego konta nie kasować tylko wpisać "troll" w polu "gatunek" :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 7.04.2016 8:19:38
Irbis
Bestia
Nie rońcie swych łez. Powróci, odrodzi się niczym feniks z popiołów nim kur zapieje trzy razy. Nową przyjmie postać, szopem był, a jako lew przyjdzie i zamieszka pośród nas. Tak bowiem jest zapisane w tym poście.
=]
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 7.04.2016 11:47:31
Miniaturowy smok
Smok
Cytat z "Toboe": (Link »)
Nie rońcie swych łez. Powróci, odrodzi się niczym feniks z popiołów nim kur zapieje trzy razy. Nową przyjmie postać, szopem był, a jako lew przyjdzie i zamieszka pośród nas. Tak bowiem jest zapisane w tym poście.
=]

Dzięki Tobie każdy nowy lew będzie miał "przypał" na forum :-Dk
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

1
(+1|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 8.04.2016 1:16:45
Kuna domowa
Zmiennokształtny
Nie wiem czy Termit to przeczyta, ale dziękuję mu za wrzucenie tego posta, mimo, że dopiero dziś go odczytałam. Przynajmniej dzięki niemu wiem, że ktoś mi pięknie obrabia dupeczkę na grupach/rozmowach beze mnie, mnie jakiś czas temu sugerując żebym "miała tą odwagę" i napisała publicznie to co powiedziałam prywatnie. Miałam. Szkoda, że ty nie masz, ale jakoś mnie w sumie to nie rusza już. Oh well...
Ostatnio edytowany przez Ferra dnia 8.04.2016 2:02:48

6
(+6|-0)
Re: Kampania nienawiści z atrakcyjnymi nagrodami!
Wysłano: 8.04.2016 1:29:07
Borsuk
Anthro
Forti, żal mi cię. Serio. Co do mojego zachowania wobec Termita, to wszyscy na telegramie widzieli, że potrafiłem z nim zarówno normalnie pisać jak i perfidnie obrzucać się gównem. Taka moja natura. Z resztą z prawie każdym na telegramie mi się to zdarza. Każdy ma lepsze i gorsze dni.
Poza tym, jesteś całkiem sporym hipokrytą. Sam wpadłeś w środek "szału na Termita". Do tego stopnia, że powiedziałeś za dużo obcej osobie z internetu i się przez to sparzyłeś. Mama nie uczyła, żeby nie rozmawiać z obcymi?
Co do sprzętów elektronicznych... Boli cię to, że nie dostałeś, czy że nie stać się, żeby móc robić tak jak on?
P.S. Urządzanie domowej krucjaty bo "oh jaki on wredny i nie miły i w ogóle myślałem, że to ktoś inny" tak bardzo dorosłe....

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane