Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
[Przyjmę] Skrawki tkanin
Wysłano: 10.04.2016 23:57:32
wilkołak / wilk rudy
Zmiennokształtny
Hej, tak pomyślałam, że wrzucę to tutaj może akurat coś się znajdzie.
Więc jak wyżej - przyjmę za darmo skrawki tkanin w każdej ilości i każdej jakości - najlepiej tkaniny miękkie typu polar, ale wezmę każde. Nie płacę za tkaniny, ale oczywiście zwracam za przesyłkę, jeśli będzie mi się to opłacało (większa ilość). Kolor, jakość, wielkość zupełnie dowolne.
Także jakby komuś akurat zalegało coś po jakimś szyciu, to ja się tym zaopiekuję.
Ogłoszenie aktualne dopóki nie usunę, kontakt Telegram @RudaWilczyca albo gg - 5176391
Pozdrawiam

0
(+0|-0)
Re: [Przyjmę] Skrawki tkanin
Wysłano: 11.04.2016 15:53:11
Hybryda
napisałam do Ciebie w tej sprawie :)

4
(+4|-0)
Re: [Przyjmę] Skrawki tkanin
Wysłano: 11.04.2016 21:17:31
Szare A Fu Fu
Smokełke
Cytat z "Rudzia": (Link »)
Hej, tak pomyślałam, że wrzucę to tutaj może akurat coś się znajdzie.
Więc jak wyżej - przyjmę za darmo skrawki tkanin w każdej ilości i każdej jakości - najlepiej tkaniny miękkie typu polar, ale wezmę każde. Nie płacę za tkaniny, ale oczywiście zwracam za przesyłkę, jeśli będzie mi się to opłacało (większa ilość). Kolor, jakość, wielkość zupełnie dowolne.
Także jakby komuś akurat zalegało coś po jakimś szyciu, to ja się tym zaopiekuję.
Ogłoszenie aktualne dopóki nie usunę, kontakt Telegram @RudaWilczyca albo gg - 5176391
Pozdrawiam


No popacz, a ja właśnie opchnąłem karton m^3 tkanin typu polar i futerka za 20 zł xD co prawda chętna osoba przyjechała i sama sobie to przetransportowała, ale Twoja oferta też jest niczego sobie :3

0
(+0|-0)
Re: [Przyjmę] Skrawki tkanin
Wysłano: 13.04.2016 8:40:26
Hybryda
Spakowałam całą reklamówkę z Lidla. Ok 3 kilo ścinków i średniej wielkości szmatki. Poproszę o adres do wysyłki.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane