Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



5
(+5|-0)
Aplikacja do ćwiczenia słuchu
Wysłano: 14.05.2016 23:20:46
Rrrudy lis :3
Zwierzę
Cześć, ostatnio natknąłem się na taką aplikację online do ćwiczenia słuchu absolutnego:
http://pitchimprover.com/index.php?type=Perfect

Gram na pianinie od jakichś 6 lat (bardzo przeciętnie) i byłem w szoku że tak słabo mi idzie. Siedziałem dziś nad tym przez 5 godzin i doszedłem do lvl 5... Jeśli wam się chce, to podzielcie się wrażeniami :P Zobaczymy kto pierwszy dojdzie do lvl 11 i będzie miał słuch absolutny!
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii" - A.C. Clarke
"Im bardziej zaawansowane technicznie medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane" - S. Lem

-3
(+0|-3)
Re: Aplikacja do ćwiczenia słuchu
Wysłano: 17.05.2016 18:00:56
Takie aplikacje z reguły są szajstwem\scamem\naciąganiem\jak zwał tak zwał.
Co do pianina to próbuj ze słuchu grać ulubione piosenki. Ale takie które bardzo dobrze znasz. Ja w ten sposób nauczyłem się pierwszego openingu AOT.

1
(+1|-0)
Re: Aplikacja do ćwiczenia słuchu
Wysłano: 17.05.2016 22:07:40
Arachne
Taur
Nie musisz nic instalować. Możesz sobie poklikać na stronie. Za darmo. Nawet reklam nie ma.

0
(+0|-0)
Re: Aplikacja do ćwiczenia słuchu
Wysłano: 17.05.2016 23:47:00
Rrrudy lis :3
Zwierzę
Ja w ten sposób nauczyłem się nie znając jeszcze nut małej fugi g-minor Bacha (a potem rozkminiłem nuty) ale co to ma do rzeczy? Nie zadałeś sobie nawet trudu żeby zerknąć na to co podesłałem i z góry zakładasz że chciałbym forum spamować...
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii" - A.C. Clarke
"Im bardziej zaawansowane technicznie medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane" - S. Lem

1
(+1|-0)
Re: Aplikacja do ćwiczenia słuchu
Wysłano: 18.05.2016 19:36:35
gronkowiec
Anthro
Jedyna praktyczna i merytoryczna aplikacja do nauki kształcenia słuchu, teorii muzyki i harmonii to Ear Master. Jest ona doskonalona od lat i używana jako pomoc naukowa w prawdziwym programie dydaktycznym szkół muzycznych. W SM miałem nawet w niej robione dyktanda i sprawdziany.
| |
Podpis zastępczy v2.04

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane