Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...5678910>>


0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 22.12.2009 17:37:04
POMIDOR
Jazz Jackrabbit 2
Ny Nyankies (gra na pegasusa )
Perfect World

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 22.12.2009 20:24:47
Czlowiek
Człowiek
W Perfect World ona sie zamienia w lisice, klasa postaci to Werefox

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 23.12.2009 16:28:25
POMIDOR
Albo Untamed w Perfect World International.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 10.01.2010 3:14:08
Overgrowth i Lugaru 2 - Trudno znaleźć konkretnie informacje o nich (przynajmniej dla mnie). A na stronie oficjalnej są fajne arty.
Overgrowth - tu jest filmik o grze.
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=fYyWgqdHrbI


0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 10.01.2010 9:30:00
Wilk
Anthro
overgrowth=lugaru 2

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 10.01.2010 12:41:43
Biała wilczyca
Anthro
Cytat z "kitsunechao":
Jazz Jackrabbit 2


Grałam w demo tej gry gdy byłam mała. Do dziś jej po necie szukałam, dzięki ^^
Ostatnio edytowany przez LV dnia 10.01.2010 13:16:03
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone...

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 10.01.2010 17:45:45
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "ZizuZiom":
Overgrowth i Lugaru 2 - Trudno znaleźć konkretnie informacje o nich (przynajmniej dla mnie). A na stronie oficjalnej są fajne arty.
Overgrowth - tu jest filmik o grze.


Szkoda ze Overgrowth jeszcze nie ma :( Jak coś pozostaje Lugaru/LugaruHD

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 10.01.2010 22:15:44
Smok
Zmiennokształtny
Siedzę sporo w grach komputerowych to może dorzucę parę cegiełek od siebie.

Beyond Good and Evil - świetna kombinacja zręcznościówki z elementami skradanki wyścigów poduszkowców i robienia zdjęć polane wyśmienitą fabułą ze złowrogą organizacją i propagandą na czele. Chociaż główna bohaterka jest człowiekiem już jej główny pomocnik wujcio Peyj jest świniakiem (dosłownie :-Dk). Samo miasto w którym toczy się gra również zamieszkują (prócz ludzi) najróżniejsze anthro postacie w tym koty morsy czy nawet rekiny. Gra była nawet kiedyś w czasopiśmie komputerowym jako pełniak.
Filmik youtube intro i pierwsze starcie
W sieci można łatwo znaleźć trailer drugiej części (mimo że wielu obawiało się niepowstanie sequela pierwsza część zbierała same wysokie noty ale marketing zawiódł). Nie ma jednak na razie śladu innych anthro prócz Peyja.


Wizardy 8 - gra RPG jak ktoś nie zna tej serii to chyba najbliższa mu będzie Might & Magic (bez Heroes). W grze tworzymy drużynę do 6 osób do wyboru mając kilka ras w tym: Draconów (anthro smoki) Lizardmen Rawulf (wilkowate) Felpurr (kotowato-tygrysie) i Mooków (małpy). Gra jest świetna o ile ktoś przyzwyczai się do chorego poziomu trudności niektórych "random encounters". Często jedyną możliwością jest ich obejście stosując starą sztuczkę "hug the wall i módl się by nie weszły w aggro" dość oldchoolowa.

Wizard and Warriors - klon Wizardry (jeżeli chodzi o mechanikę i zasady) do wyboru między innymi Jarszczuroludzie Szczurołaki Tygrysowate a także 2 dość oryginalne rasy anthro dzik i słoń.

Might and Magic 8 - RPG ze świetnej serii można grać Minotaurem a do drużyny przyłączyć nawet smoki. I to generalnie tyle bo przez te smoki gra ma wręcz trywialny poziom trudności nic w porównaniu z VII a tym bardziej VI (w grze występują Jaszczuroludzie i Szczurołaki ale tylko jako NPC). Potwory są wzorowane (jak i w VII) z Heroes of Might and Magic 3 więc jak komuś spodobały się Herosi może i RPGa spróbować.

Sheep Dog'n'Wolf - gra na postawie serialu Warner Brosa o wilku Ralphie (vel Kojot Wiluś) próbującym wykraść owce spod oka pas pasterskiego Sama. Dość ciekawy miks gry logicznej i zręcznościówki zrobiony metodą cellshading jednak gra przeszła bez echa.

Blood Bowl - komputerowa adaptacja gry planszowej (rodem z Warhammera Rugby w wersji fantasy) ze świetnią grafiką wystepują Skavenami (Szczurołaki) i Lizardmen.

Impossible Creatures - zapomniany RTS w której naszą armią są zmutowane zwierzaki. Modyfikuje się je wybierając 2 zwierzętą-bazy oraz miejsca gdzie ma być część jednego a gdzie drugiego (wilk z ogonem i głową zebry to normalka). Polecam obejrzenie galerii np. na GameFaq bo niektóre połączenia są naprawdę ciekawe.

Guild Wars - pseudo-MMO (multi player RPG) gdzie płacisz raz za konto/pudełko a resztę gry masz za darmo bez abonamentu. Przed WoWem sporo w nim siedziałem. Grać można tylko ludźmi ale w grze wystepują Charrowie (kotowate link z wiki) czy Asura. W powstającej drugiej części te rasy mają być w pełni playable.

Super Robot Taisen OG Saga: Endless Frontier uff. Tytuł DS only. Gatunek trudny do określenia taki RPG nastawiony na kilkuset hitowe combo. Trailer. Fabuła okręca się wokół "cosmic cowboya" który w swych przygodach kolekcjonuje dość interestujące party złożone z:
- cyborga który by osiągnąć pełnię mocy przechodzi na drugą świadomość znacznie bardziej... otwartą na znajomości
- bardzo dobrze obdarzoną księżniczką
- pół demonki
i garści innych postaci wszystko w klimatach wielkich robotów (w końcu to japońce) i SF zmieszanego z fantasy. Do tego mnóstwo seksualnych podtekstów no i furry nie zabrakło. NPC męskie (anthro tygrys wilk i kot "egypt style" ze wspólną "historią") i gościnnie żeńskie ale te tylko jako neko.

Lion King - kiedyś gry na podstawie filmów nie ssały Król Lew nadal wymiata mimo pixelozy.

Kung Fu Panda - inny nowszy chlubny wyjątek od zwyczajowych popłuczyn po filmach świetna zręcznościówka.

The Longest Journey+Dreamfall - świetna przygotówka o dziewczynie która znalazła sposób na podróżowanie pomiędzy dwoma światami "ziemskim" futurystycznym Stark oraz fantastyczną Arcadią. A tam spotyka dość gadatliwego Kruka (świetny polski voice acting!) + parę różnych ras anthro na pewno były kretowate i chyba jakieś ptaki i "mermani". Dawno w to nie grałem a oryginalne płyty padły z wieku :-(k. Kontynuacja Dreamfall jest już bardziej interaktywnym filmem (zagadki są naprawdę banalne) ma w sobie mniej magii (z powodu zmian w Arcadii) rozdziela się na kilka wątków z których żaden nie kończy się dobrze i wyjątkowo pesymistycznie a kontynuacji nie widać.

Sly - zręcznościówka na pS2 bodajże o szopie (Gameplay). Nie grałem więc nie mogę się specjalnie wypowiedzieć.

Prinny - dusze ludzi uwięzione w piekle pod postacią łatwo wybuchowych pingwinów na szczudłach. Bardzo oldchoolowy (i cholernie trudny) platformer na PSP. Oryginalnie pochodzą od taktycznej RPG Disgaea.

Soul Calibur (PS2/PS3/X360) - Lizardman.

Spore - stwórz własnego futrzaka.

Do tego Ninja Turtles/Battletoads z NESa.

I to by było na tyle sporo tego :-Dk.
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 11.01.2010 20:26:32

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 10.01.2010 22:52:58
Loyban - http://gry.onet.pl/3672,3...ator_detal.html - popatrz na daty premier.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 10.01.2010 23:15:04
Arachne
Taur
Nivrax, podziwiam, że chciało ci się urodzić aż coś takiego.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.01.2010 1:56:29
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "ZizuZiom":
Loyban - http://gry.onet.pl/3672,3...ator_detal.html - popatrz na daty premier.


To onet XD I wszystko jasne :)

A mam takie prywatne pytanie... czy jest ktoś w posiadaniu gry Fur Fighters? Szukam jej bo chętnie bym pograł w coś lekkiego szybkiego i przyjemnego, ale niestety na necie znaleźć nie mogę :(

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.01.2010 15:29:42
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "DarkV":
Nivrax, podziwiam, że chciało ci się urodzić aż coś takiego.

I tam, jak się czymś mocno interesuję to często walę takie Wall of Text :-)k (tylko nie rozumiem, czemu forum zjadło przecinki).

Przypomniało mi się jeszcze Yu-Gi-Oh! 5D's Tag Force 4 (PSP, inne wersje są na DS i PC).
Bardzo dobra karcianka, popularnością bardzo bliska Magic: The Gathering. Występuje normalnie jako TCG do kupienia, ale wersja komputerowa wychodzi kilkaset razy taniej.
Występuje sporo artów Smoków, i ma 2 anthro archetypy, Dragunity (postacie rodem z egiptu ujeżdzające smoki) oraz Gladiator Beasts (cała rodzinka zwierzaków anthro stylizowanych na starożytny Rzym).

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.01.2010 15:45:29
Kangur
Anthro
A kojarzy ktos gre (3D) w ktorej mozna bylo wybierac pomiedzy 3 furriesami i która (jednym z nich byl na pewno tygrys) polegala z tego co pamietam na lazeniu i szukaniu skarbow ? : P Pamietam ze kiedys nawet byla jej zapowiedź w KŚ Gry
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 11.01.2010 15:46:05

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.01.2010 17:04:12
Wilk
Anthro
Cytat z "ZizuZiom":
Loyban - http://gry.onet.pl/3672,3...ator_detal.html - popatrz na daty premier.

http://search.ign.com/products?query=lugaru - tutaj nie ma zadnego lugaru 2
http://www.mobygames.com/...=on&sD=on&sC=on - tu tez nie
http://www.wolfire.com/games - nawet na stronie producenta nie ma

Konkluzja - nie ma czegos takiego jak lugaru 2, jest tylko overgrowth.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.01.2010 18:04:44
Wełnisty Szczur z Bosawi
Anthro
Kurczę... a mnie się ostatnio przypomniała staaaaaaaaara gra, w której kierowało się tarantulą (jakąś chyba lekko zrobotyzowaną). Kojarzy ktoś?
Szczury tłoczą się w piwnicach Ciemną nocą słychać piski
Niespokojna okolica Syczą groźne szczurze pyski
Miasto w dymie, miasto ginie Bez litości, bez ochłody
Pierwszy szczur jest już na linie!Gilotyna ścina głowy

Piszę poprawnie po polsku.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.01.2010 18:13:50
jestę kapibarę
Cytat z "Solaxe":
A kojarzy ktos gre (3D) w ktorej mozna bylo wybierac pomiedzy 3 furriesami i która (jednym z nich byl na pewno tygrys) polegala z tego co pamietam na lazeniu i szukaniu skarbow ? : P Pamietam ze kiedys nawet byla jej zapowiedź w KŚ Gry


Wizardry 8 albo Wizard&Warriors, w obu szuka się skarbów (między innymi) i w obu są "tygrysy". A jaki to był typ gry?

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.01.2010 18:18:53
PERMABAN
Nie no, wszelkie japońskie gierki typu Pokemon omińmy :p

A skoro mowa też o NPC, to Aion ma anthro merchantów, takie kotopodobne stworzenia. Gra się jednak tylko ludźmi. No, jest jeszcze jakaś rasa smocza, Balaur, ale też non-playable.
http://aion.wikia.com/wiki/Balaur

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.01.2010 20:58:17
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "Sgt.Safari":
Kurczę... a mnie się ostatnio przypomniała staaaaaaaaara gra, w której kierowało się tarantulą (jakąś chyba lekko zrobotyzowaną). Kojarzy ktoś?


Całkiem prawdopodobne że chodzi Ci o Ghost in the shell ^^ Całkiem dobra giera ^^

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.01.2010 20:58:53
Arachne
Taur
Dlaczego? Pokémon to akurat był całkiem fajny i wciągający RPG. Oczywiście do momentu aż uświadomisz sobie, że w pokemonach chodzi dokładnie o to samo co w walkach psów.

Przypomniał mi się jeszcze Dungeon Keeper 2. Można było tam spojrzeć na swój loch z perspektywy pszczoły (osy?), szczura czy innego goblina.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 11.01.2010 21:00:15

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.01.2010 21:05:02
Wełnisty Szczur z Bosawi
Anthro
Darkne - nie, nie. To nie był wielki robot, tylko taka zwykła tarantula z jakimiś wszczepami.
Szczury tłoczą się w piwnicach Ciemną nocą słychać piski
Niespokojna okolica Syczą groźne szczurze pyski
Miasto w dymie, miasto ginie Bez litości, bez ochłody
Pierwszy szczur jest już na linie!Gilotyna ścina głowy

Piszę poprawnie po polsku.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.01.2010 21:49:22
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "DarkV":
Dlaczego? Pokémon to akurat był całkiem fajny i wciągający RPG. Oczywiście do momentu aż uświadomisz sobie, że w pokemonach chodzi dokładnie o to samo co w walkach psów.

Przy okazji, Pokemony stworzyły dość ciekawą maszynkę do robienia pieniędzy. Za każdym razem wychodzą na raz 2 gry (2 kolory), które różnią się między sobą kilkoma pokami, a po paru miesiącach pojawia się trzecia wersja, która jest identyczna ze starymi poza zmianą paru grafik i czasem usunięciu jakiegoś wnerwiającego elementu (jak przydługie walki). I tak "hardcorowcy" za każdym razem kupują po trzy razy to samo :-Dk. To samo robią ze wszelkimi "spin off".

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 16.01.2010 20:52:29
Arachne
Taur
Takie coś dzięki fchanowi znalazłem.
Albion

Obrazki pomimo cycków mieszczą się IMHO jeszcze w granicach 15+.
Załącznik:
png  f_1263618760564_005.png (49.63 KB; 360x240 px)
290_4b5218c34993c.png 360x240 px
jpg  f_1263667699564_bfql828jm5fcmgbyt.jpg (76.68 KB; 720x535 px)
290_4b5218cde2968.jpg 720x535 px

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 16.01.2010 21:10:53
Wilk
Anthro
Taak, Albion. Szkoda ze wyjatkowo szpetne te postaci ;s

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 14.02.2010 17:18:00
Może to nie jest gra o furry, lecz o samych zwierzętach a mianowicie o wilkach, nazywa się WolfQuest (link:http://www.wolfquest.org/index.php), możliwe, iż ktoś wstawił tu tą grę (mam nadzieje, że jestem pierwszy). Jest to w pełni darmowy symulator(?) z opcją multiplayer, bym był wdzięczny gdyby ktoś z szanowanych futerek, pograłby ze mną.
Pozdrawiam!

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 14.02.2010 21:09:18
jestę kapibarę
Mam to, ale nie zauważyłem w nim nic ciekawego co by można tam robić (w znaczeniu podczas grania w singla).

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...5678910>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane