Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   25 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456...10>>


0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 9.04.2008 20:38:31
fajkojot
Człowiek
Sądząc po ilości modów do SA (widziałem fajny mod z Supermanem :P) albo to ktoś już zrobił, albo można samemu :P Ja w te gry nie gram, więc żadnych konkretów raczej nie podam.
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 9.04.2008 20:41:02
robienie modów do GTA 3 i Vice City to łatwizna :P są do tego specjalne programy a nawet bez nich jest to dość proste, hih zrobiłam kiedyś moda który miał moją twarz :P zgroza :P

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 9.04.2008 20:42:26
Tinker Pony
Zmiennokształtny
co innego prosta podmiana tekstur a co innego zrobienie całego modelu 3d w ZModelerze ;)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 9.04.2008 21:08:04
Dokładnie! Siedzę od niecałego roku na forum o gta i wiem sporo o modyfikacjach itp, ale jeszcze nigdy nie słyszałem o takim modzie. ;(
Jeśli jest tutaj jakiś grafik to błagam niech zrobi wilczy skin do gta3 albo San Andreas.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.04.2008 18:58:03
Lateksowy książe
Anthro
Gierki furry?

Z tego co widzę to już dużo wymieniono co znam...

Ale hell mówię głośno - cała seria gier Sonica! (ja tam uważam to za furry nie wiem jak inni)

I tak jak inni:
Inherit the Earth, Sam & Max, Perfect World, WoW...
W sumie serie Crash'a Bandicoot'a i Spyro chyba też się liczą?

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.04.2008 19:22:05
Smok elektryczny
Smok
Cytat z "Svornskar":
Jeśli jest tutaj jakiś grafik to błagam niech zrobi wilczy skin do gta3 albo San Andreas.


Hmm... dalo by radę zrobic. Ale najpierw muszę skołowac sobie GTA, Później zobaczyc jakiś opis jak to się wsadza do gry i można coś wyskrobac (robilem juz jakieś modele do gier).

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.04.2008 19:25:39
Inherit the Earth... wymiatało... zakochałam się w tym lisku :)





Anonim
0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.04.2008 20:06:32
Cytat z "Drangnel":

Hmm... dalo by radę zrobic. Ale najpierw muszę skołowac sobie GTA, Później zobaczyc jakiś opis jak to się wsadza do gry i można coś wyskrobac (robilem juz jakieś modele do gier).

o_O z nieba mi spadasz!
Jak by co to kontakt na gg: 11135759 Mogę wytłumaczę ci jak się podmienia w gta wygląd przedmiotów ubrań i postaci.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.04.2008 21:33:11
Lateksowy książe
Anthro
Lessie, mnie troszkę więcej udało się wycisnąć z ITE...
Pikseli nie mogłem znieść i podciągnąłem trochę jakość dźwięku :3



Lepiej chociaż nie HD ;)

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.04.2008 21:47:10
Arachne
Taur
To już nie to samo. Siła starych gier polegała na niskiej rozdzielczości. Wtedy zaczynała działać wyobraźnia i wszystko nagle stawało się jakieś takie żywsze i bardziej kolorowe niż za pomocą najlepszych akceleratorów.

Ale dźwięki to faktycznie jest pewna granica... te z commodore czy amigi jeszcze zdzierżę ale pierwsze PCty raniły moje uszy (i to nie tylko na brzęczyku).

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.04.2008 22:17:40
Słusznie prawisz, DarkV.
Jak sobie przypomnę prawdziwe przygody, np. polskie "Książę i Tchórz", "Benneth of the Steel Sky" (GENIALNE!), "Gabriel Knight 1/2" i parę innych starych przygodówek (w większości), to aż rzygam z obrzydzenia patrząc na nowiuteńkie Fahrenheit, Crysis, H-F2, Q4, NFS i inne... Z nowych przygodówek uznaję tylko "Syberię" i "Paradise" Sokala, w których grafika, owszem, jest ładna, ale prawdziłą siłą gry jest fabuła i klimat zbliżony do tych gier sprzed lat.

Nawet teraz lubię sobie przejść po raz kolejny Benneth of the Steel Sky... Ta fabuła... Klimat... FABUŁA!


A co do tematu, bo trochę się rozmarzyłem :D
Kangurek Kao 1. Jedna z moich ulubionych gier, bohater wzbudza sympatię, a końcowa animacja wyrzucenia kłusownika przez kangurzych braci aż chwyta za serducho ^^
No i oczywiście Croc (raczej pierwszy, bo drugi mi nie podszedł). Te małe futrzaste skurczybyki skaczące ze szczęścia na widok naszego krokodylka :P

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.04.2008 22:28:42
jestę kapibarę
Apropo polskich. Lew Leon. Totalnie furry, aczkolwiek... grafika za infantylna, gameplay za trudny ;P

Co do gier, to faktycznie, teraz już nie robią takich przygodówek jak dawniej. Chociaż zawsze wolałem strategie, to parę przygodówek jednak też przeszedłem.
0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.04.2008 22:33:13
Cytat z "DarkV":
PCty raniły moje uszy (i to nie tylko na brzęczyku).


Przesiedziałem ponad 6 lat na 386 + PC Speaker i nie zgadzam się. Jeżeli autor potrafił zaprogramować, z tej imitacji popiskiwacza można było wyciągnąć niesamowite rzeczy, od syntezy mowy poczynając na porządnej (!) muzyce kończąc. Miałem nawet patch do win 3.11 który włączał obsługę pc speakera jako odtwarzacza dźwięku (wav only). Lepiej - np. muzyka do lotusa 3 na karcie dźwiękowej już nie jest taka sama. Na pc speakerze była jak pikselowata grafika. Zostawiała więcej do wyobraźni.

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 11.04.2008 22:53:41
gronkowiec
Anthro
Kiedyś nawet pokazywali w telewizji ciągle działający Comodore podłączony do zielonego monitora Neptun, z zainstalowaną "sztuczną inteligencją" z syntezatorem mowy. Jakaś stara praca doktorska z polibudy :)
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 13.04.2008 22:39:04
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Daxter! Gra jest zajebista ^^ Niestety tylko na psp. Pierwsza część nieco inna tylko na ps2 ale w nią nie gralem.



A wygląda mniej wiecej tak:

ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 14.04.2008 0:18:47
jestę kapibarę
wygląda jak kolejna seryjna platformówka 3d. albo jak kangurek kao ;P

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 14.04.2008 8:08:45
Kundel
Anthro
Cytat z "LV":
wygląda jak kolejna seryjna platformówka 3d. albo jak kangurek kao ;P

Kangurek Kao był super :|

"Człowiek jest jedynym zwierzęciem zdolnym przyjaźnić się ze swymi ofiarami, aż do chwili, gdy je pożre" - Samuel Butler, "Mind and Matter".

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 14.04.2008 10:00:25
jestę kapibarę
Cytat z "Pazur":
Kangurek Kao był super :|


Kangurka nie krytykuje, sympatyczny był. Tylko gra schematyczna.

PS. "W dzisiejszym cyklu "zwierzęta subkultur młodzieżowych" tvf przedstawia odcinek p.t. "Kangurek Hip-Hop" :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 15.04.2008 21:37:11
Kitsune/Rudy Lis
Zmiennokształtny
MDK 2 - ten pies z sześcioma łapami. I diablo 2 z dodatkiem - posta druida mogła przyzwac sobie całą sforę wilków lub niedźwiedzi i sama zmienic się w wilkołaka lub niedźwiedziołaka

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 15.04.2008 23:20:34
Wilk Grzywiasty
Anthro
Drakengard, w obu częściach latasz na smoku i jeszcze jedna rzecz, ale to już byłby spoiler ^^'

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 16.04.2008 18:00:43
A zna ktoś grę S.W.I.N.E.? (po polsku Ś.W.I.N.I.A., a jakże :)) Bardzo zabawna strategia, gra się świniami stylizowanymi na hitlerowców lub Królikami stylizowanymi na amerykańskich aliantów. Między rasami dochodzi do wojny o... marchewki :)

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 16.04.2008 18:11:54
Szeregowy Spizgalski
Tak.
A czy świnie mordują w obozach surykatki w pejsach? ;p
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 16.04.2008 18:12:32
Cos podobnego bylo na playstation 1, tez swinie z krolikami walczyly, ale tam to bylo cos typu Worms...

0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 17.04.2008 20:17:14
Kangur
Anthro
Dobra, nie ejstem pewien czy już o tych grach ktoś nie mówił ale:

-Crash the Bandicoot i paczka (chociaż pewnie i tutaj mnie zjedziecie że to nie jest furry ;D)

-Nie pamiętam nazwy, ale jest taka gierka z fajnym lisem-łowcą nagród, który tam z ekipą lata po kosmosie...

-Tu też nie pamiętam nazwy, gra z utatuowanym wilkiem biegającym z mieczem w pysku, grafika w stylu malunków japońskich ;]

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Gierki ze wszystkim co ma futro
Wysłano: 17.04.2008 20:21:17
To są chyba Star Fox i Okami. O obu było już chyba wspomniane...

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456...10>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane