Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Polityka
Wysłano: 13.08.2017 13:15:13
Irbis
Bestia
Ostatnio coraz mniej osób deklaruje brak zainteresowania polityką, bo zwyczajnie się nie da nie interesować nią. Powstały dwa skrajne ugrupowania: totalny rząd i totalna opozycja. Na pewno są osoby, które chciałyby wylać z siebie przemyślenia odnośnie wydarzeń politycznych ostatnich lat. Po to właśnie powstał ten temat, by dzielić się swoimi przemyśleniami i prowadzić dyskusję między "obozami".
Jednak jako że temat drażliwy, proszę o zachowanie kultury i wysokiej merytoryki zamiast wyzywać i flame'ować.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

2
(+2|-0)
Re: Polityka
Wysłano: 13.08.2017 15:47:29

2
(+2|-0)
Re: Polityka
Wysłano: 13.08.2017 17:29:59
Rabbit
Anthro
Mnie już polityka nie obchodzi. Jestem żywym przykładem na to , że da się tym tematem obecnie nie interesować. Stworzyłem dookoła siebie względną obojętność, przez co tematy społeczne mnie średnio dotykają. Po prostu wiem, iż ciągle będzie to samo. Dla niektórych będzie to truizm, dla innych nędzna fraza powtarzana przez ludzi, którym nie chce się iść na wybory, ale trzeba się z tym w końcu pogodzić. Dawno zdałem sobie sprawę, że nie ma co pomagać głupim, głupim tzn. ludziom niechcącym, bądź niemogącym zrozumieć elementarnych kwestii. Interesuję się tylko i wyłącznie życiem moim, oraz moich najbliższych, usprawniając je jak tylko mogę. Staram się być człowiekiem, za którym sam bym podążył, to chyba najlepsza taktyka.

Niestety, ale ludzka natura jest taka, że to co widzimy obecnie w Sejmie - będzie zawsze. Nic się na to nie poradzi. No chyba, że pojawi się dyktator, monarchia, bądź ewentualnie wizjoner z ogromną wiedzą i lud za nim pójdzie, ale jest to niemożliwe na wzgląd, że społeczeństwo zbyt łatwo ogłupić i głupi zawsze wygra z mądrym w dyspucie. Life is brutal and full of zasadzkas - jak to mówi klasyk.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane