Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
Pare pytań i miejsce gdzie się pewnie wygadam na wszystkie tematy :-).
Wysłano: 16.08.2017 0:22:20
Jetem świeży i mam pare pytań.
Siedze w furry od mniej więcej miesiąca (chyba każdy wie jak sie zaczeło XD) i mam pewien problem. Otóż niewiem jak by zagłębić się w furry mentalnie, uczuciowo (czy jakoś tak). I nie chcę aby z furry było jak z innymi moimi zainteresowaniami, nie żeby już nie miał zainteresowań tylko już pare straciło swoją moc (czy jakoś...). Kumpel (siedzi w furry od 4 lat) doradził mi abym zaczą rysować, tylko że nie jestem najlepszy w rysowaniu ale i też nie najgorszy (chyba) . No więc jeśli znacie jakieś dobre wyście z sytuacji to bardzo proszę napiszcie (nie żebym nie chciał innych komentarzy). Pozdrawiam :-D.

9
(+9|-0)
Re: Pare pytań i miejsce gdzie się pewnie wygadam na wszystkie tematy :-).
Wysłano: 16.08.2017 1:57:04
Husky z lisem w awatarze
Anthro
Ujmę to tak: Jeśli zostaniesz w tym fandomie na dłużej i znajdziesz w nim coś interesującego to dobrze. Jeśli jednak z czasem stracisz zainteresowanie tematyką furry, bądź jak to ująłeś twoje zainteresowanie nią "straci swą moc" to też dobrze, bo nie ma sensu na siłę brnąć w coś co cię nie kręci i nie sprawia Ci frajdy. Po twoim poście zgaduję, że zainteresowałeś się furry z pomocą/ze względu na kolegę, a sam nie do końca wiesz o co w ogóle chodzi z tą całą "futrzastością" i szukasz odpowiedzi. Będąc furry nie trzeba posiadać fursony, rysować ani paradować w fursuicie. Wystarczy, że interesują Cię arty ze "zwierzo-ludźmi". Jeśli jednak uznasz, że nie ma w nich nic interesującego to ani rysowanie ani fursuit nie zatrzymają cię w fandomie. Po prostu zastanów się co dokładnie cię interesuje i skup się na tym. Jeśli jest to jedynie przyglądanie futrzastych rysunków w internecie to przeglądaj je i będzie dobrze. Bywały również osoby, które przesiadywały w fandomie ze względu na towarzystwo i nie interesowały się szczególnie furry, więc nawet jeśli przestałyby cię kręcić obrazki to zawsze możesz zostać ze względu na ludzi ( o ile będziesz chciał). Jeśli mój post nie spełnia twoich oczekiwań i masz więcej pytań to pytaj śmiało.

Pozdrawiam

0
(+0|-0)
Re: Pare pytań i miejsce gdzie się pewnie wygadam na wszystkie tematy :-).
Wysłano: 17.08.2017 22:10:03
Otóż interesuję się furry i kręci mnie to. tylko mam obawy co do (powiedzmy) trwałości mojego zainteresowania, bo naprawdę lubię furry i chciałbym aby moje zainteresowanie twało jak naj dłużej. A o furry nie dowiedziałem się od kumpla tylko z pewnej strony internetowej ;-)k .
Również pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź. :-)

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane