Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



1
(+1|-0)
Podejrzenia...
Wysłano: 22.08.2017 13:08:28
Wilk
Zwierzę
Razem ze znajomym mamy podejrzenie iż osoba która jest nowa na facebook'owej grupie (która zmienia wiek wraz z rozmówcą) sprzedaje kradzione "komisze". Nie ma z nią na tyle kontaktu żeby dowiedzieć się więcej na temat rysunków cytując "Jakiś w telefonie bo ja się nie znam bo ja sie ucze i nie studjuje ani nie pracuje" w odpowiedzi na moje proste zapytanie jakiego programu graficznego używa. Tak więc mamy pytanie do Was czy znacie te arty lub oryginalnego rysownika?





Nie trawie sprzedaży kradzionych artów a z tą laską kontakt przypomina rozmowe z 2 letnim dzieckiem --k (lub patykiem bez słownika ortograficznego) więc z góry dziękuje za pomoc.

1
(+1|-0)
Re: Podejrzenia...
Wysłano: 22.08.2017 14:14:49
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
O ile da Ci to cokolwiek, napis na 2 rysunku jest serbski.

1
(+1|-0)
Re: Podejrzenia...
Wysłano: 22.08.2017 15:37:47
Rabbit
Anthro
Przecież to na pierwszy rzut oka widać, że te rysunki są innych twórców. 2 i 3 zakładam, że to ten sam rysownik patrząc po stylu i ogólnym projekcie. Natomiast pierwszy to zupełnie inna osoba. Oczywiście możemy założyć, że dana persona jest zdolna i posługuje się zróżnicowanym stylem, oraz projektami, ale wtedy RÓŻNE KSYWKI na pracach są rzeczą dziwną, prawda? Nie trzeba być Sherlockiem, aby uznać, że to fake.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane