Zmień fonty Zmień rozmiar
Strona główna Teksty PASTE Sznurki Galeria Forum Informacje Chat: Discord Kalendarz Mapa Szukaj / użytkownika Rejestracja
  

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym0
(+1|-1)
Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 6.03.2018 18:32:05
Anthro
JAKA MAKA TAKA SAKA!

I tym popularnym, afrykańskim powiedzeniem, pochodzącym od rdzennych mieszkańców Środkowej Rosji w Ameryce Południowej, chciałbym POZYTYWNIE rozpocząć wstęp do mojego wpisu. A o czym on będzie? Dowiem się jak napiszę, a Ty, jak przeczytasz.

*Mała dygresja. Ściany tekstu są straszne, nudne, i nikt ich przeważnie nie czyta, toteż ten tekst będzie w formie humorystycznej (tak, to już można się śmiać) z pewną dozą dystansu. I skończyła mi się maść na ból dupy, więc w razie czego nie mam jak pomóc.*


Jak wszyscy wtajemniczeni dobrze wiemy, na forum tymże znajduje się dosyć spora ilość futrzaków, jak również futer-bez futra (nie wińcie mnie za to, nie ja wymyśliłem tą nazwę, która miała łączyć wszystkie furry spece, ale z czasem okazało się, że niektóre gatunki średnio do niej pasują. Na przykład wszystkie łuskowate? Jesteś smokiem i ktoś się Ciebie pyta "- Skoro jesteś futrzakiem, to gdzie masz futro?", "- W dupie."), które swój wolny czas spędzają, czy to hobbistycznie, czy też w formie rozrywki w grach komputerowych. Holy, shit. Ile to wątków i tematów na tym forum znalazłem dotyczących grom komputerowym i ich użytkowników, którzy w nie grają. A mimo to nie znalazłem żadnej grupy steam, ts3, czy nawet konta na pornhubie, które mogłoby te osoby ze sobą jakoś zrzeszać. Po co komu wątek, że kiedyś ktoś, w coś tam grał, bo SOMSIAD gadał, że dobre. No fajnie, tylko co z tego? Ano nic. Dlatego też...

*Fanfary!*
- Para-param-pam-pam-pam!

Ogłasza się wszem i wobec, że zostaje utworzona nowa grupa steamowa, która ma na celu zgrupować wszystkie zbłąkane dusze w jedno miejsce, aby już nie musiały grać w samotności i zaznały trochę radości.

"- Oooooooo rany... Znowu jakaś grupa samozwańcza co będzie miała dwóch członków, a po trzech dniach zostanie zamknięta, a o ich użytkownikach słuch zaginie. Paaaanie idź Pan w chuu..."


Nie powiem tak, nie powiem nie. Nikt nie jest pewny jutra. Dzisiaj jesteś, jutro Cię ni mo!
Ale jedno mogę powiedzieć, wszelkie grupy powstają z zaangażowania innych. Jeśli tego nie ma, to każdy twór prędzej czy później umiera śmiercią, czy to naturalną, czy przez spekulacje. Tego mi nie udowodnicie.

Dlatego APELUJE! Wyjdź z tej szafy w której siedzisz i dołącz do grupy już dziś! WE NEED YOU!

"- Zaaaaaaraaaaaaaaaaaaz, chwilaaaa moment! Co to tu się stanęło...? Co za różnica, czy na forum, czy na jakiejś grupie steam. Czy to nie to samo?"

Dawno, dawno temu. Kiedy internet był jeszcze w wersji 1.0, a cs w wersji 1.6 (jedynej prawilnej), był sobie dziwny twór zwany forum. Twór ten pełnił rolę rozrywki dla człowieków, którzy dawniej żyli. A, że w internetach nie było nic poza forum i stroną żal.pl, toteż wszyscy tutaj miło spędzali czas. Jednak czasy się zmieniły. Człowieki ewoluowały dalej, a ich zdolności czytania i pisania zaczęły zanikać, a w ich miejsce zaczęły pojawiać się uśmiechnięte buźki zwane emotikonami. *Swoją drogą wyobrażacie sobie forum pisane tylko za pomocą emotikon?* Dzisiaj fora to zapomniane miejsca odwiedzane przez relikty przeszłości (tak, pozdrawiam :*). I choć fora nadal pełnią jako tako swoją rolę, to do gier się nie nadają. Nnnnnnnnnnnnnajak!

*Dobra koniec tego pierd*lenia.*

Jeśli ktokolwiek, KTOKOLWIEK, pomyślał sobie, że na stworzeniu grupy i zaproszeniu kilku osób, żeby te zajęły się same sobą, mój wkład się w to kończy, no to może i dobrze pomyślał. Ale NIE! Nie tym razem. PrzeANALizowałem sytuację z każdej strony i za pomocą koreańskich wzorów na rozpad promieniowania kosmicznego w gotującej się wodzie w czajniku wyszło mi że... Miałem rację. 2+2=4,01. Rozwinę ten wątek.

Każdy z nas gra w różne gry. Jeden woli lola, drugi woli cs'a, jeszcze jeden symulator kopania ziemniaków za pomocą koparki ręcznej . No i dobra. Gusta są różne i nikt w to nie wnika. Moja propozycja jest taka. Te osoby, które znajdą wspólne zainteresowanie w jednej grze niech się dogadają i niech sobie grają. Nikt nikomu nie mówi kto, z kim i kiedy, co ma robić. Pasito? *Naukowy bełkot* Poza tym dochodzi kwestia jeszcze w różnicy poziomu umiejętności graczy, które mogą przeszkadzać we wspólnym graniu, zwłaszcza w grach rankingowych, cs, lol, etc. Brąz z diamentem się nie dogadają. To samo różne godziny gry, itd. itd. */Naukowy bełkot*

SOLUTION!


Sonda doodbyt... Nie no, taka ankieta na steam. Zbierzemy wszystkie tytuły, które są atrakcyjne dla przynajmniej większości graczy i stworzymy sobie kółko wzajemnej adoracji w wybranym tytule. W większym gronie to wypadałoby jakąś grę MMO, żeby nasze zady serwery pomieściły. Może to być GW2, ESO, WOW (może być le privat jeśli hajsów nie ma, ale chęci są). Za większość gier płaci się raz i gra, aż nie zamkną serwerów.

Dodatkowo proponuję:
- Wspólne granie w większym gronie raz w tygodniu. Docelowo sobota około godziny 18. Planowany czas ok. 2h może dłużej.
- Gry o tematyce luźnej, gry zabawne, towarzyskie, jajcarskie, nadające się do grania w większym gronie.
- W miarę możliwości gra dostępna i bezpłatna, ale z tym to może być liptonssssss...... No ale od czegoś jest ten internet.

"- No nie wiem jak wy, ale ja mam już mokro..."

Na początek proponuję grę o nazwie Human Fall Flat.
Śmieszna taka. Chodzi się ludzikiem prawie jak w GTA, ale ma trochę gorszą grafikę. Nie da się strzelać, więc nie zostają kule po dziurach. Szkoda.
Gra jest płatna, no ale. Ekhm, ekhm... torre... dociekliwi znajdą. Ponadto program o nazwie Tunngle do grania w sieci LAN. I jak ktoś chce to jakiś TS3.

Uwaga! Na komunikatorze głosowym często padają słowa, które są powszechnie uważane za wulgarne, toteż osoby z czułymi uszami proszone są o zabranie ze sobą zatyczek do uszu. Poza tym duża tolerancja na głupotę jest wskazana.


- O matko jedyna! Gdzie to się trza zarejestrować i ile to kosztuje?

Ano, opłaty w naturze przyjmuje. Nie mniej niż trzy worki ziemniaków. Ale burakami też nie pogardzę. Do tego jeszcze konto steam Ci będzie potrzebne, jak nie masz, to nie wiem co, Ty robisz ze swoim życiem.

http://steamcommunity.com/groups/FurrPurr

*Tak, ten tytuł to miał być click-bait*

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 6.03.2018 18:44:41
Irbis
Bestia
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 6.03.2018 18:56:25
Cytat z "Sharikan": (Link »)
A mimo to nie znalazłem żadnej grupy steam, ts3, czy nawet konta na pornhubie


Ja mógłbym utworzyć TSa (nawet pisałem o tym) ale jak widać chętnych nie ma :-(k

0
(+0|-0)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 6.03.2018 19:11:26
A co mi tam, wbijam. Całkiem spoko byłby też jakiś discord.
Cytat:
"I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych co to trzeba mieć ten polor we krwi żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież"

2
(+2|-0)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 6.03.2018 19:23:25
wilk
Są futrzaste grupy steam, tsy i discordy... te ostatnie upadają jak muchy bo w sumie są bez sensu. Po co siedzieć na publicznym, skoro można zrobić za fri swój własny serwer, zebrać tam znajomych i mieć spokój od randomów oraz podglądania ;d

Poza tym... FurrPurr? Serio?

0
(+0|-0)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 6.03.2018 20:02:11
Husky
Anthro
Za mało nas i gramy w różne gry, a mało kto będzie specjalnie kupował czy pobierał 50GB, żeby zagrać z jakimiś randomowymi futrami :P


Cytat z "Sharikan": (Link »)
PrzeANALizowałem sytuację z każdej strony

Advanced humor for mature people
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 6.03.2018 20:04:26
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 7.03.2018 1:20:05
Smokot
Anthro
Cytat z "axel93": (Link »)
Są futrzaste grupy steam, tsy i discordy... te ostatnie upadają jak muchy bo w sumie są bez sensu. Po co siedzieć na publicznym, skoro można zrobić za fri swój własny serwer, zebrać tam znajomych i mieć spokój od randomów oraz podglądania ;d

Poza tym... FurrPurr? Serio?


Polać

Serio to nazwał FurrPurr? Komedia.

0
(+1|-1)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 7.03.2018 18:17:24
Anthro
*Głęboki wdech*

Cytat z "Toboe":
parę minut szukania.


Mylisz się. Przeszukałem forum z uwzględnieniem szukanych fraz jak "grupa steam" i ostatni wpis jaki się tutaj znajduje jest z 2009 roku, a link w temacie jest nieaktualny. Dodatkowo nie znalazłem żadnych innych wskazówek dotyczących grupy w dziale z grami komputerowymi. Próbowałem również wyszukać grupy już istniejącej na steam pod hasłem "furry", oraz "polfurs" zakładając, że jeśli jakaś grupa istnieje i jest powiązana w jakikolwiek sposób z tym forum przyjmie właśnie taką, a nie inną nazwę, lub przynajmniej będzie zbliżona do tej. Zajęło mi to dłużej niż parę minut.
I sądząc po reakcji niektórych osób, w tym wątku jak i innych, oni również nie mieli pojęcia o istnieniu tej grupy, bo skąd skoro nikt nie potrafi w klarowny sposób przekazać tej informacji na forum. No chyba, że jak zwykle doszło do rozłamu i grupa steam nie jest powiązana już forum i teraz każdy sobie rzepkę skrobie.
No, ale wierzę że nie było to złośliwe i po prostu chciałeś mi przekazać informację o istnieniu takiej grupy, za co Ci dziękuję.

P.S. Swoją drogą, aktywność tej grupy jest oszałamiająca. Widziałem jeden wątek w dyskusjach z tej grupy na steam z 2009 roku dotyczący wspólnej gry w cs'a. Od tamtego czasu nie odpowiedział na to nikt. *Uśmiecha się szyderczo*

Cytat z "MasterPlemnia":
Ja mógłbym utworzyć TSa (nawet pisałem o tym) ale jak widać chętnych nie ma.


Dziękuję za zaangażowanie w temat i chęć pomocy. Tak, czytałem ten temat w którym wypowiadałeś się na temat możliwości założenia dedykowanego serwera ts przeznaczonego dla grupy furry z tego forum. Bardzo się z tego powodu cieszę. Poczekałbym jednak z rozwojem sytuacji i zobaczył, czy temat odbije się większym echem wśród użytkowników forum. Jeśli aktywność, okaże się wystarczająca myślę tego typu przedsięwzięcie będzie miało sens. Jednak chciałbym zaznaczyć, że taki serwer musiałby być w jak największym stopniu niezależny, z własnymi zasadami, oraz ktoś musiałby w miarę możliwości sprawować nad nim opiekę, moderować go według potrzeb. Znasz kogoś takiego? *Uśmiecha się życzliwie*
Do tego czasu, posiadam własny serwer ts z wystarczającą ilością slotów, by pomieścić grupę w komfortowych warunkach.

Cytat z "Pierog":
A co mi tam, wbijam.


Żeby wszyscy mieli takie podejście, to życie stałoby się o niebo łatwiejsze. Ech.
Dziękuję za dołączenie do najwspanialszej, a jednocześnie zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, najaktywniejszej grupy grających furry w Polsce! (Poprzez aktywność mam na myśli udzielanie się w dyskusjach, etc. a nie tylko statystyki dotyczące zalogowanych użytkowników na steam). Ave cezar!

Teraz się dopiero zaczyna robić ciekawie....

Cytat z "axel93":
Są futrzaste grupy steam, tsy i discordy... te ostatnie upadają jak muchy bo w sumie są bez sensu. Po co siedzieć na publicznym, skoro można zrobić za fri swój własny serwer, zebrać tam znajomych i mieć spokój od randomów oraz podglądania


Nikt nie proponował siedzenia na publicznym serwerze jakiegokolwiek komunikatora. Ja sam używam swojego prywatnego dla wygody. Serwer taki powstanie tylko wtedy, jeśli będzie potrzebny i to na własnych warunkach.
Grupy steam są owszem i to w dużych ilościach. Pytanie tylko, czy ich członkowie są zadowoleni z przebywania w nich, oraz czy w jakikolwiek aktywny sposób udzielają się w grupie, czy po prostu są pustą liczbą w statystykach, a z czasem nawet zapominają, że przynależą do jakiejkolwiek grupy. Wydaje mi się, że umknął Ci sens w jakim celu ma powstać ta grupa.

Cytat z "axel93":
Poza tym... FurrPurr? Serio?


*Sarkazm mode ON*
Ta nazwa to nie tylko słowa. To sens istnienia i bycia furrym, wyrażanie własnego jestestwa, na co dzień w pracy, szkole, czy z rodziną. Nazwa, która zrodziła się z miłości, pełnej pasji i pewnej dozy dzikości. Włożyłem w nią całe swoje serce i odkryłem ją przed Wami, tuląc do mej piersi niczym skarb. Obyśmy byli jej wszyscy godni.
*Sarkazm mode OFF*

Cytat z "Gwynbleidd":
Za mało nas i gramy w różne gry, a mało kto będzie specjalnie kupował czy pobierał 50GB, żeby zagrać z jakimiś randomowymi futrami


Ilość nie zawsze idzie w parze z jakością. Moim zamiarem nie jest stworzenie grupy liczącej dziesiątki, czy setki użytkowników, bo to mija się z celem. Im więcej grupa liczy osób tym bardziej anonimowi oni stają się. Jeśli uda się stworzyć choćby grupę aktywnych pięciu osób w grupie, to dla mnie będzie zadowalający wynik. Poza tym opisałem w temacie wątek z różnymi grami. Czyżbyś przeoczył? Zapraszam ponownie do lektury, rozdział 2 "Solution", tam na dole.
Uwzględniłem również zasobność portfeli, więc zaproponowałem w miarę możliwości gry darmowe, których na steam i innych platformach jest DUŻO. I nie są to jedynie gry niskiego lotu. (Czytaj, słabe).
Rozumiem, że w niektórych częściach świata, np. Uganda, pobranie 50GB mogłoby stanowić pewnego rodzaju wyzwanie, ale w 2018 roku, w Polsce, jaki to by kraj nie był, jednak średnia prędkość downloadu wynosi ok. 20 mb/s i do tego dochodzi jeszcze możliwość posiadania internetu LTE, etc. Wątpię czy komuś, komu zależy na zagraniu w grupie w grę sieciową, przeszkodą będzie pobranie tej gry nawet przy niskich prędkościach łącza. Poza tym są też gry sieciowe, które ważą niecały 1GB i są za darmo. Też będzie problem?

"żeby zagrać z jakimiś randomowymi futrami" - Twoje podejście w tym momencie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Posiadasz konto na tym forum od 2011 roku i do tej pory nie pojąłeś, że tego typu miejsca służą właśnie wspólnej integracji. Jeżeli do tej pory traktujesz większość użytkowników jak "jakieś randomowe futra" to... jest o przykre. Przemyśl to sobie.

P.S. Na wstępie tekstu zaznaczyłem, że całość ma charakter humorystyczny i że niektóre żarty należy traktować z dystansem, nawet jeśli wydadzą się idiotyczne. To tak jakby ktoś zarzucał K. Gonciarzowi, że ma słabe poczucie humoru w "Zapytaj beczkę", albo że "Pan kurczak" jest debilny i dziecinny. No cóż tacy ludzie też się znajdą. A ja już nie mam maści na ból dupy... *Rozkłada ręce*
To jak z serialem Rick i Morty. Znajdziesz w nim żarty wyszukane, inteligentne, dające do myślenia, jak i te z "bekaniem" dla szerszej publiki. Co nie znaczy, że nie możesz śmiać się obu tych żartów.

*Advanced ♥♥♥♥♥ mode ON*

Cytat z "cale":
Serio to nazwał FurrPurr? Komedia.


Prawda że świetne? Pomyślałem sobie, że kotki jak się je pogłaszcze to robią takie "purr, purr" i zaczynają wibrować. Wydało mi się to całkiem zabawne, więc postanowiłem dodać do tego jakiś skrót od furry -> furr. I tak powstało FurrPurr. Dodałem jeszcze taki śmieszniutki avatarek z koteczkiem grającym na padzie i dookoła niego takie fajne napisy "Pew, pew, pew". No karuzela śmiechu! Teraz razem z całą rodziną możesz zasiadać, co wieczór, przed ekran monitora i śmiać się do łez.

A tak na serio, to nie.

Tak naprawdę to "Husaria" była zajęta, albo "Jeźdźcy Apokalipsy z Polski, spod Krakowa", brzmi całkiem epicko nie powiem, ale trochę za długie by wyszło. Inaczej dałbym taką nazwę, to pewniak. Rozumiem, że "FurrPurr" to zbyt zajebista nazwa by w ogóle pomyśleć o dołączeniu do takiej grupy. Szlachta to musi należeć tylko do poważnych, dobrze brzmiących grup. Jak na przykład "Furry_PyLy", "Furry_Gaming_House", "Furry_Yiff_24/7". Inaczej to nie ma o czym mówić.
A tak w gwoli ścisłości to jest prywatna grupa. Jej nazwa nie ma najmniejszego znaczenia. Liczy się tylko idea jaka przyświecała przy jej powstawianiu i to jaką rolę będzie pełniła. Rozumiem, że znalazłyby się osoby, które miałyby uwagi/zastrzeżenia co do nazwy. To normalne. Ale nie wyobrażałem sobie, że ktoś mógłby w perfidny sposób wyśmiać tą nazwę z czystej złośliwości. Dla mnie wygląda to jak zachowanie dzieciaka z podstawówki, który wskazuje kogoś palcem i wyśmiewa tylko dlatego, że ma śmieszne nazwisko.
- Patrze to on! Jak można się tak nazywać! Komedia! Ale beka, ale żal!
Jesteś zepsutym od środka, mentalnym menelem, który nie potrafi się zachować w należyty sposób, ani tym bardziej zażartować z czyjegoś żartu. Powiem tak. Za długi kij, za ciasna dupa. Wyjmij go sobie z niej.
Nie rozumiem kompletnie tego typu komentarzy, które nic, ale to nic nie wnoszą do tematu i są tak gówniane, że równie dobrze mógłbym w tym miejscu wysmarować sobie monitor g*wnem i byłby ten sam efekt. Jeżeli temat Cię nie interesuje na przyszłość radzę zachować sobie tego typu komentarze dla siebie i spisywać je sobie w notatniku na pulpicie, a nie dzielić się nimi z resztą świata. Zaoszczędzisz tym sobie trochę obciachu.
I jak, ja się pytam, jak można napisać takie coś o 1:20. Rozumiem, że lepiej Ci się śpi wieczorem i masz spokojny sen, kiedy wylejesz trochę swoich fekalii na klawiaturę. Wtedy dopiero uznajesz taki dzień za udany i zasypiasz z zadowoloną miną.

*Advanced ♥♥♥♥♥ mode OFF*

Przykro mi, że musiałem w tak negatywny sposób zakończyć moją wypowiedź i to w takim temacie. Chamstwa jednak nie toleruje. Na przyszłość będę w sposób celowy unikał czytania takich komentarzy. Zwłaszcza niektórych osób.

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 7.03.2018 19:35:47
Irbis
Bestia
Cytat z "Sharikan": (Link »)
*Głęboki wdech*

Cytat z "Toboe":
parę minut szukania.


Mylisz się. Przeszukałem forum z uwzględnieniem szukanych fraz jak "grupa steam" i ostatni wpis jaki się tutaj znajduje jest z 2009 roku, a link w temacie jest nieaktualny. Dodatkowo nie znalazłem żadnych innych wskazówek dotyczących grupy w dziale z grami komputerowymi. Próbowałem również wyszukać grupy już istniejącej na steam pod hasłem "furry", oraz "polfurs" zakładając, że jeśli jakaś grupa istnieje i jest powiązana w jakikolwiek sposób z tym forum przyjmie właśnie taką, a nie inną nazwę, lub przynajmniej będzie zbliżona do tej. Zajęło mi to dłużej niż parę minut.
I sądząc po reakcji niektórych osób, w tym wątku jak i innych, oni również nie mieli pojęcia o istnieniu tej grupy, bo skąd skoro nikt nie potrafi w klarowny sposób przekazać tej informacji na forum. No chyba, że jak zwykle doszło do rozłamu i grupa steam nie jest powiązana już forum i teraz każdy sobie rzepkę skrobie.
No, ale wierzę że nie było to złośliwe i po prostu chciałeś mi przekazać informację o istnieniu takiej grupy, za co Ci dziękuję.
Bynajmniej nie było złośliwe. Faktycznie szukanie zajęło mi parę minut. Jednak nie szukałem na forum, a poprzez wejście na profil steam jakiegoś futrzaka i skacząc od znajomego do znajomego aż napotkałem na takiego, który miał grupę Polskich Futer.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 7.03.2018 19:57:51
Cytat z "Sharikan": (Link »)

Cytat z "MasterPlemnia":
Ja mógłbym utworzyć TSa (nawet pisałem o tym) ale jak widać chętnych nie ma.


Dziękuję za zaangażowanie w temat i chęć pomocy. Tak, czytałem ten temat w którym wypowiadałeś się na temat możliwości założenia dedykowanego serwera ts przeznaczonego dla grupy furry z tego forum. Bardzo się z tego powodu cieszę. Poczekałbym jednak z rozwojem sytuacji i zobaczył, czy temat odbije się większym echem wśród użytkowników forum. Jeśli aktywność, okaże się wystarczająca myślę tego typu przedsięwzięcie będzie miało sens. Jednak chciałbym zaznaczyć, że taki serwer musiałby być w jak największym stopniu niezależny, z własnymi zasadami, oraz ktoś musiałby w miarę możliwości sprawować nad nim opiekę, moderować go według potrzeb. Znasz kogoś takiego? *Uśmiecha się życzliwie*
Do tego czasu, posiadam własny serwer ts z wystarczającą ilością slotów, by pomieścić grupę w komfortowych warunkach.


Niezależny by był (Przynajmniej się postaram. Mój pewien znajomy ma spory dług do spłacenia), zasady trzeba wspólnie wymyślić, a sprawowaniem opieki oraz moderowaniem mogę zająć się ja plus przydzielone osoby o odpowiednich rangach.

Miałem rangę Technik Query (tak, sobie zrobiłem własną rangę Query), która mogła wszystko, więc jeśli chodzi o TSa to bym mógł go zrobić bez problemu, jeśli od znajomego dostanę najpotrzebniejsze rzeczy. W końcu dług musi spłacić :lolk:

Obecnie nic z tym nie robię. Jak dostanę jakąś prywatną wiadomość na polfursie to będę nad tym myśleć ;-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 7.03.2018 22:57:30
Sharikan ten styl pisania ;)

Jak bedzie grupa battle.netowa to moze wpadne.

2
(+2|-0)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 7.03.2018 23:13:39
Husky
Anthro
Cytat z "Sharikan": (Link »)
Na przyszłość będę w sposób celowy unikał czytania takich komentarzy.

O NIE! Ktoś w internecie ma inne zdanie niż ja... Nie mogę na to patrzeć!
Tak, to będzie ten komentarz, którego raczej nie chcesz czytać. Ale jeśliś odważny, to zapraszam do lektury :-Dk

Ale nie wyobrażałem sobie, że ktoś mógłby w perfidny sposób wyśmiać tą nazwę z czystej złośliwości

Dude, o czym ty mówisz? Perfidny, złośliwość, WTF?


Dla mnie wygląda to jak zachowanie dzieciaka z podstawówki, który wskazuje kogoś palcem i wyśmiewa tylko dlatego, że ma śmieszne nazwisko.

Nazwiska się nie wybiera, a w podstawówce raczej nie mam mowy o jego zmianie. W przeciwieństwie do nazwy grupy.


Jesteś zepsutym od środka, mentalnym menelem, który nie potrafi się zachować w należyty sposób, ani tym bardziej zażartować z czyjegoś żartu.

On właśnie zażartował z Twojego żartu (wyśmiał go w nieagresywny sposób).


Jeżeli temat Cię nie interesuje na przyszłość radzę zachować sobie tego typu komentarze dla siebie i spisywać je sobie w notatniku na pulpicie, a nie dzielić się nimi z resztą świata.

Oburzasz się z byle powodu, więc nie jesteś w żadnej pozycji, żeby komukolwiek cokolwiek "radzić".


I jak, ja się pytam, jak można napisać takie coś o 1:20. Rozumiem, że lepiej Ci się śpi wieczorem i masz spokojny sen, kiedy wylejesz trochę swoich fekalii na klawiaturę. Wtedy dopiero uznajesz taki dzień za udany i zasypiasz z zadowoloną miną.

Ja na przykład nie potrafię zasnąć, bez poświęcenia na rytualnym ołtarzu jakiejś dziewicy.


Chamstwa jednak nie toleruje.

Zatem ogień zwalczasz ogniem:
Jesteś zepsutym od środka, mentalnym menelem
Za długi kij, za ciasna dupa. Wyjmij go sobie z niej.
tego typu komentarzy, które nic, ale to nic nie wnoszą do tematu i są tak gówniane, że równie dobrze mógłbym w tym miejscu wysmarować sobie monitor g*wnem i byłby ten sam efekt.

Chłopie... Kilka głupiutkich komentarzy odebrałeś jako atak na siebie i dopowiadasz nieadekwatnie z siłą armaty.


Przykro mi, że musiałem

Nie musiałeś.


Drogi Sharikan'ie, w tej części Twojej wypowiedzi jest wiele rzeczy, które chciałbym zaadresować, więc dla mojej wygody i schludności wyglądu posta odpowiem na nią w inny sposób:

Moim zamiarem nie jest stworzenie grupy liczącej dziesiątki, czy setki użytkowników, [Gdybym myślał, że to jest twoim celem, to nawet bym nie skomentował, tylko od razu uznał Cię za szaleńca] to mija się z celem. [Twój post minął się z celem.] Jeśli uda się stworzyć choćby grupę aktywnych pięciu osób w grupie, to dla mnie będzie zadowalający wynik. [To zaproście się od znajomych na Steam i będziecie w "grupie" znajomych.] Poza tym opisałem w temacie wątek z różnymi grami. Czyżbyś przeoczył? Lepiej Jesli chcesz stworzy Zapraszam ponownie do lektury, rozdział 2 "Solution", tam na dole. [Zaproponowałeś tam niszową indie gierkę, o której prawdopodobnie nikt poza nami dwoma tu nie słyszał. Lepszym pomysłem byłby - PUBG/Fortnite, Rocket League, CS, Dota 2 - gry, które są popularne i z racji tego, gra w nie już trochę futer]

Rozumiem, że w niektórych częściach świata, np. Uganda, [u do not know da wae] pobranie 50GB mogłoby stanowić pewnego rodzaju wyzwanie, ale w 2018 roku, w Polsce, jaki to by kraj nie był, jednak średnia prędkość downloadu wynosi ok. 20 mb/s i do tego dochodzi jeszcze możliwość posiadania internetu LTE, etc. Wątpię czy komuś, komu zależy na zagraniu w grupie w grę sieciową, przeszkodą będzie pobranie tej gry nawet przy niskich prędkościach łącza. Poza tym są też gry sieciowe, które ważą niecały 1GB i są za darmo. Też będzie problem? [50 GB to troszkę więcej niż 1GB, tak pięćdziesięciokrotnie więcej. Słabo z matmą?]

Posiadasz konto na tym forum od 2011 roku i do tej pory nie pojąłeś, że tego typu miejsca służą właśnie wspólnej integracji. Jeżeli do tej pory traktujesz większość użytkowników jak "jakieś randomowe futra". [Czyli chcesz w tej grupie mieć tylko członków tego forum? To jeszcze głupszy pomysł, biorąc pod uwagę, że sporo ludzi nie ma kont na forach.]

P.S. Na wstępie tekstu zaznaczyłem, że całość ma charakter humorystyczny [Wyobraź sobie, że mój post również był pisany pół żartem, pół serio. Ten z resztą też taki jest.] i że niektóre żarty należy traktować z dystansem, [Dystansem, którego do siebie nie masz, inaczej nie rozwodził byś się tak nad niemiłymi komentarzami w internecie.] nawet jeśli wydadzą się idiotyczne. [Ty to powiedziałeś.] To tak jakby ktoś zarzucał K. Gonciarzowi, że ma słabe poczucie humoru w "Zapytaj beczkę", albo że "Pan kurczak" jest debilny i dziecinny. [Humor jest bardzo subiektywny.] No cóż tacy ludzie też się znajdą. [Owszem znajdą się, ale co jest złego w posiadaniu innego zdania/gustu?] A ja już nie mam maści na ból dupy... [A szkoda, przydałaby Ci się.] *Rozkłada ręce* [*składa nogi*]

Jeśli dotrwałeś aż tutaj, to pozdrawiam, i podziwiam, że Ci się chciało. Ale mówiąc poważnie (po raz pierwszy w tym poście) - nie bierz tego do siebie, my tu z natury jesteśmy złośliwi i uszczypliwi. Jeśli nie jesteś w stanie z tym handlować, to zawsze możesz spróbować szczęścia na tym drugim forum. ;)
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 7.03.2018 23:17:30
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+2|-1)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 8.03.2018 3:03:41
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 21.02.2019 3:46:22

0
(+0|-0)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 8.03.2018 9:12:07
Smokot
Anthro
Cytat z "Majzel": (Link »)
Gratulacje, kolejny który coś zrobił, wyprostowany, już żadnej grupy nie założy, będzie teraz siedział cicho. A poza tym nudno tutaj było, brakowało mi tego chamstwa.


"O nie! Ktoś nie umie przyjmować innych komentarzy w internecie niż 'o jaaaa, ale fajnie mru mru :3' lub 'no fajnie, mru mru :3 x3 :3333'.
Szybko! Poklepmy go po ramieniu i powiedzmy że jest cudowny i nie ma żadnych wad!"
Ostatnio edytowany przez Calle dnia 8.03.2018 9:16:43

0
(+0|-0)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 8.03.2018 11:02:06
Husky
Anthro
@Majzel, chodziło o to, żeby nie zakładał tej grupy, tylko skorzystał z już istniejących, mamy już wystarczająco "kółek wzajemnej adoracji". Zamiast do fandomu, bliżej nam do zlepku takich grupek, mniej lub bardziej ze sobą powiązanych :rollk:
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+1|-1)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 8.03.2018 13:48:47
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 21.02.2019 3:48:32

-1
(+0|-1)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 8.03.2018 21:29:41
Smokot
Anthro
Cytat z "Majzel": (Link »)
Spoko, ale zamiast sciaaaany tekstu, 30-stu cytatów, stu powodów, ja bym napisał :
"Wiesz, taką grupa jednak jest: taka-a-taka-nazwa, zapraszam. Przykro mi że jej nie znalazłeś".
I o wiele nerwów mniej :)


Ty byś napisał, to pisz. Inni nie są tacy sami jak Ty :V

-2
(+0|-2)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 9.03.2018 18:55:42
Anthro
*Le ja, w dobrym humorze*
*Le ja, czytający komentarze*
*...............................*
*Le ja, spoglądający wymownie na butelkę Jacka Danielsa w barku*

"Tego się na trzeźwo nie da czytać." - myśl w momencie opróżniania trzeciej szklanki.


-----------------------------------------------

W poprzednim odcinku!
Sharikan rozpaczliwie próbuje przekazać ideę swojego pomysłu grupie Januszy. Niestety bezskutecznie. Część Januszy zaczyna rzucać cebulą, podżegając innych Januszy do powstania. Zaczyna formować się niezależne miasto-Państwo Burakopolis. Janusze wybierają spośród siebie Janusza na prezydenta miasta, który zaczyna ich reprezentować i zabiera głos w sprawie, w której rzecz jasna, wydaje mu się ma całkowitą rację i siłę niezaprzeczalnych argumentów do tego, aby prowadzić konwersacje. Zrezygnowany Sharikan zaczyna powoli tracić nadzieję na znalezienie argumentów, które przemówią Januszom do rozsądku. Czy mu się to uda? Czy jego misja zakończy się powodzeniem i zakończy ten bezsensowny spór bez rozlewu krwi?

-----------------------------------------------

No to, ten... Pomijając trzy. Powtarzam, TRZY. Trzy pierwsze komentarze, które są w porządku, reszta to prawdziwy shitstorm. W sumie, to mogłoby ich nawet nie być, świat by nie ucierpiał. No, ale się pojawiły. Mózg rozpaczliwie zaczął dawać mi ostrzegawcze sygnały w postaci migreny, żebym tego nie czytał! Czy posłuchałem? Nie i moje oczy zaczęły krwawić.

@Gwynbleidd to jak fantastycznie udało Ci się sformatować swoją wypowiedź i jak czytelnie to przedstawiłeś przeszło moje najśmielsze oczekiwania. W życiu nie widziałem, włożonej takiej ilości pracy w to, aby tekst czytało się tak źle. Gratulacje.
Dodatkowo chciałbym oficjalnie nadal Ci ten prestiżowy tytuł jakim jest "MISZCZ CYTATU". To jaką tekstową incepcję tutaj stworzyłeś sprawiło, że nawet sam Leonardo DiCaprio chwycił się za głowę, zastanawiając się, co się tutaj właściwie odj*bało. W słowach, które są cytatem mojej wypowiedzi, umieściłeś własne komentarze, które na przemian przeplatają się między sobą. A to wszystko w jednym ciągu. Nie, no oczywiście pogrubiłeś tekst, żeby nie było. Widać napracowanie. ~Klocuch rekomendejszyn!
Ja się pytam, kto. Kto cytuje niepełne wypowiedzi, albo słowa wyjęte z kontekstu. A, już wiem. Dziennikarze w telewizji. Moje gratulacje, masz zadatki na świetnego reportera w TVN. Pokaż im tylko to co napisałeś i masz posadę.
Jako prawdziwy znawca i autor tematu o grach ""Interesuję się grami." Doprawdy?" jestem przekonany, że znasz takie czasopismo o grach komputerowych jak CDA. Jak się domyślam, pamiętasz również dział poświęcony listom do redakcji o nazwie Action Redaction, którą prowadził niejaki Smuggler. Od razu ten sposób cytowania wydał mi się znajomy. Przykład:
"Tego listu już bardziej nie skrócicie" - oryginalny cytat listu.
"Tego listu już bardziej nie sk[...]" - tekst sformatowany przez Smugglera.
Różnica polega tylko na tym, że on to robił zabawnie. Ale nie martw się, praca dla TVN nie jest taka zła. Prawda?

Rozumiem, że nie dało się udzielić wypowiedzi odwołując się do całości tekstu i trzeba było dowalić gdzie się tylko dało cytaty. Najbardziej podobają mi się te:

Cytat:
Cytat:
Przykro mi, że musiałem

Nie musiałeś.


Po co takie długie, mogłeś w ogóle jedno słowo zacytować i sobie dopisać własną odpowiedź. Albo po prostu walnąć "Chyba TY" na końcu i pozamiatane!

Cytat:
*Rozkłada ręce* [*składa nogi*]


SENSE OF HUMOR! U AR DE NJU KOMANDER! AŁER KŁIIN! *CLUCKING*

Mógłbym w sumie wypisywać dalej, ale właśnie przypomniałem sobie, że pisałeś coś o celowym zabiegu takiego formatowania tekstu, jakoby miał on wyglądać schludnie.
No to chyba coś nie pykło.

Daaaaaaaaaaaaaaaalej.

Widzę, że lubisz od dupy strony. W sensie, że zaczynasz od tyłu, od końca mojego tekstu, który nawet nie dotyczył Ciebie. Znalazł się adwokat diabła. Potem pniesz się w górę na jego początek i zaczynasz odpowiadać na treść, którą skierowałem bezpośrednio do Ciebie. Brak uszanowanka dla niechronologicznego pisanka!
No, ale powiesz, "Ty też tak właśnie zrobiłeś". A bo widzisz... Ja też lubię od tyłu!

Pi.eS. Faktycznie bolała mnie ostatnio dupa po treningu na orbitreku i stepperze. Jednak ja preferuje naturalne sposoby leczenia bólu, bardziej niż maści niewiadomego pochodzenia i składu, jak na przykład masaż. Dlatego jeśli tak bardzo martwisz się o mój ból dupy, to może wyciągniesz pomocną dłoń/łape, a najlepiej dwie i mi pomożesz?

Drugi.Pi.Es. "Ja na przykład nie potrafię zasnąć, bez poświęcenia na rytualnym ołtarzu jakiejś dziewicy." - Halo, policja? Chciałbym zgłosić potencjalnego, seryjnego mordercę. Tak, pisze na forum, że bez zabijania nie zaśnie. Wspomina też o jakichś rytuałach, to chyba satanista jakiś jest. W dodatku wydaje mu się, że jest psem. Też nie mam pojęcia skąd się tacy biorą..."
A tak na serio, to chyba nie sypiasz zbyt często, o ile w ogóle.
A tak na serio, serio. To ja też nie mogę w nocy zasnąć dopóki kogoś nie pogryzę. Jednak niektórym osobom się to nie podobało i chciało założyć mi kaganiec. Ale to ja, ZROBIŁEM Z NICH KAGANIEC...

*Na jego twarzy pojawił się złowieszczy uśmiech. Górna warga odsłoniła ostre, spiłowane zęby. Warkot zmieszany z szaleńczym śmiechem począł wydobywać się z jego ust, razem ze stróżkami krwi, które zaczęły spływać mu po ustach i szyi. Sięgnął ręką za siebie chwytając jakiś przedmiot. Z błyskiem w oczach, tak bardzo nieludzkich w tym momencie, trzymał w dłoni, dumnie wyciągniętej przed sobą, zakrwawiony kaganiec zrobiony z ludzkiej skóry i kości.*


A i jeszcze jedno. Przy mnie będziesz musiał zredefiniować sobie pojęcie "bycie złośliwym". =3

Cytat z "Majzel":
Gratulacje, kolejny który coś zrobił, wyprostowany, już żadnej grupy nie założy, będzie teraz siedział cicho. A poza tym nudno tutaj było, brakowało mi tego chamstwa.

*Bierze popcorn*
Co nie? Ale mu poszło w pięty. Ale mu pocisnął.
*Zajada popcorn*
Patrz. Nie odpisał nic przez jeden dzień. Pewno siedzi w kącie i płacze, bo go nikt nie lubi. Szkoda trochę. Taki chamski był. Dobrze się zapowiadał. Pasowałby tutaj.

Jeśli Gwynnbleid jest "MISZCZEM CYTATU", to Ty jesteś "MISZCZEM SKŁADNI". Tak skonstruowanego zdania... Nie no, szacun.

BONUS CONTENT!


Cytat:
"O nie! Ktoś nie umie przyjmować innych komentarzy w internecie niż 'o jaaaa, ale fajnie mru mru :3' lub 'no fajnie, mru mru :3 x3 :3333'


W sumie to nawet śmiechłem. Jedyny śmieszny komentarz jaki znalazłem i to niespodzianka od kogo. Jest tak zabawny, że nawet ja nie muszę niczego śmiesznego dopisywać, a nawet gdybym to zrobił, to nie przebiłbym tego. No, muszę przyznać, wCalle, a wCalle śmieszne.

-------------------------------------------

Wydaje mi się, że temat grupy na steam jest opisany przeze mnie wyjątkowo szczegółowo w pierwszym poście, także prawdopodobnie nie będę się więcej udzielał w tym temacie. Wszystkie osoby zainteresowane posiadają odnośnik do grupy, oraz mogą kontaktować się bezpośrednio ze mną w razie pytań. Grupa nie będzie łączyć tylko osoby grające na steam, ale także inne platformy, oraz gry, między innymi LoL. Z prostego powodu. Grupa posiada zakładkę dyskusji, która bardzo ułatwia komunikację i pozwala przekazywać wiadomości innym w grupie. Do tego nie znam nikogo kto gra w cokolwiek i nie posiada konta steam. Plus, inne platformy nie są tak dobrze przygotowane do integracji i nie pozwalają na tyle opcji. Pozdrawiam. Lecę grać.

2
(+2|-0)
Re: Gra całymi dniami nie wychodząc z domu. Zobacz to!
Wysłano: 9.03.2018 19:08:48
wilk
tl;dr

Jest już 'oficjalna' grupa na Steam dla furfagów, na której nikt się nie udziela bo wszyscy mają wywalone... to tylko grupa. Od udzielania się masz fora/grupy fb/telegram. Robiąc nową (których już pare było i [omatko] umarły bardzo szybko albo są prywatne) nic nie zdziałasz.
Ostatnio edytowany przez axel93 dnia 9.03.2018 19:12:11

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane