Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



2
(+2|-0)
Opowiadamy historię
Wysłano: 27.05.2018 12:17:31
liso-kotka
Gra polega na ty że razem tworzymy opowiadanie można pisać pojedyncze zdania albo dłuższe wypowiedzi ale bez przesadzania ;-)k Ja zaczynam:
W pewnej alternatywnej rzeczywistości antropomorficznych zwierząt, uroczy króliczek siedział sam w lesie podczas pełni.Płakał bo nie mógł znaleźć drogi do domu.Nagle usłyszał głośnie wycie.....

1
(+1|-0)
Re: Opowiadamy historię
Wysłano: 27.05.2018 17:12:07
Przerażony zaczął się rozglądać na boki. Gdzieś w oddali widać było parę żółtych ślepiów, które- jak mu się wydawało- wpatrywały się w głąb jego duszy.

3
(+3|-0)
Re: Opowiadamy historię
Wysłano: 28.05.2018 11:20:21
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
I tak też było. Gdy tylko króliczek spojrzał w te wielkie, straszne, żółte oczy, ukryte między konarami drzew, niemal natychmiast poczuł, jakby ktoś delikatnie dotknął jego umysłu, by po chwili wyszeptać cicho:
Nie bój się. Jam jest Hunson Abadeer, pan i władca nocy. A teraz... i twój pan.
- Czego ode mnie chcesz? - niemal zaskomlał ze strachu.
Obserwowałem cię od wielu dni i wiem, że twoja drobna budowa oraz słodki, króliczy pyszczek, to tylko przykrywka. Od dziś będziesz moim skrytobójcą. A jeśli będziesz się przeciwstawiać...
Przez królika przeszła fala paniki i rozlała się po nawet najgłębszych czeluściach umysłu, wydobywając na wierzch wszystkie skrywane lęki. Stworzenie zaczęło maniakalnie ciągnąć paznokciami po skórze i wyć, aż w końcu wydobyło z siebie:
- Będę ci służył... Panie.

[Wybaczcie, jakoś... Wyszło mi tego nieco więcej.]
Ostatnio edytowany przez Anifel dnia 28.05.2018 11:55:27

2
(+2|-0)
Re: Opowiadamy historię
Wysłano: 28.05.2018 11:50:52
liso-kotka
[Anifel jest dobrze chodziło mi żeby nie pisać takich naprawdę dłuuuugich ;-)k ]
Króliczek wpatrywał się w Hansona wielkiego czarno-niebieskiego wilka,swojego nowego Pana.Bał się zostać skrytobójca, nie rozumiał co jego Pan w nim zobaczył przecież on naprawdę był tylko słodkim króliczkiem, na pewno nie poradzi sobie z czymś takim.W tym czasie ogromny wilk także patrzył na króliczka a w jego oczach można było dostrzec pożądanie. Odwrócił się i zaczął odchodzić.Powiedział rozkazującym tonem:
-Idziemy do mojej jaskini.
:-Dk
Ostatnio edytowany przez Chickwithdick dnia 28.05.2018 11:51:22

1
(+1|-0)
Re: Opowiadamy historię
Wysłano: 30.05.2018 19:38:09
mrau :3
w jaskini były księgi ,artefakty ,eliksiry ...ogólnie dużo magicznego stuffu
wilk objaśnił że ,,ziarno Nemesis,, mutagen który najlepiej działa z króliczym DNA
wyostrza zmysły ,zdolnośći poznawcze jak i siłe fizyczną
-to urządzenie z kolei redystrybuje pamięć mięśniową ,przekaże ci doświadczenie twojego poprzednika
a potem będzisz wypełniał moją wole poprzez sprowadzanie zemsty na tego kogo ci wskaże ...
w zamian oferuje cząste swojej mocy oraz wolną ręke ,odpowiadasz tylko przede mną ...przed nikim innym ...jesteś moją wolą
-a jeśli sie nie zgodze ?
-.....
Cytat:
Nie szukaj tego czego nie chcesz znaleść i nie pytaj o to czego nie chcesz wiedzieć :rollk:
Generalnie to nie wchodź w historie przeglądarki ...twój mózg tego niewytrzyma :-/k

2
(+2|-0)
Re: Opowiadamy historię
Wysłano: 30.05.2018 21:47:35
Wilk złapał królika za gardło i podniósł do góry tak, że ten nie dostawał nogami do ziemi.
-nawet nie rozważam takiej opcji- powiedział wilk. Gdy zobaczył, że królik już zaczyna się dusić, puścił go. Ten upadł na ziemię z łoskotem.
-*Kaszlenie* dobra, to co mam teraz zrobić?
Wilk ruchem łapy wskazał krzesło stojące w kącie jaskini.
-usiądź tam i zaczekaj na mnie.

1
(+1|-0)
Re: Opowiadamy historię
Wysłano: 1.06.2018 18:17:59
Lis Fenek
Anthro
Po czym Wilk wszedł w ciemny, długi korytarz i zaczął znikać w jaskiniowej mgle. Królik korzystając z okazji zaczął przeglądać pomieszczenie, które było oświetlone jedynie wyrastającymi z ziemi kryształami dającymi światło słabej jakości. W rogu stał stolik alchemiczny z pojemnikami dziwnych kształtów, w których były podejrzane, kolorowe substancje. W drugim rogu stała stara, wielka, spróchniała szafa z przedmiotami wyglądającymi nie z tego świata. Każdy o innym kształcie i innej budowie.
-Cóż za tajemnicze miejsce... *wyszeptał do siebie lekko wstrząśnięty*
Pomiędzy stolikiem a szafą stał regał ze starymi księgami. Wzrok Królika przykuła szczególnie jedna księga zatytułowana "Dziedzictwo". Rozejrzał się by się upewnić czy nikt go nie obserwuje, chwycił ją drżącą coraz mocniej łapką i otworzył. Przed oczami ukazały mu się obrazy antropomorficznych zwierząt, każdy innego gatunku i każdy narysowany w średniowiecznym stylu otoczonych kołem z pentagramem. Na każdej stronie księgi był inny zwierz z inną pozą trzymając dziwne przedmioty przypominające te, które leżą w szafie. Przestraszony, lecz zaciekawiony przewijał strona po stronie aż w końcu doszedł do tej, na której był umieszczony obraz Królika. Nie był on jednak w pentagramie a w samym okręgu, jednak co ciekawsze - dalsze strony księgi były puste, jakby nie była ona kompletna lub jej historia jeszcze się nie zakończyła. *Serce zaczyna mu bić coraz szybciej*

(Sorki że trochę dłuższe, ale jak się rozpiszę i wczuję toooo.... :rollk: )
Tuturu~!~

1
(+1|-0)
Re: Opowiadamy historię
Wysłano: 2.06.2018 13:08:25
mrau :3
...
-widziałem że w łapy wpadło ci ,,dziedzictwo,,
-jak ty ...?
-odpowiedz jest prosta ...jestem niesamowity
a to moje największe dzieło i jestem z niego dumny :3
-księga jest niedokończona...
-powiedz mi jak mam ją dokończyć skoro konstytucja w Polsce jest łamana ?
a pisowskie szwadrony śmierci tylko czekają na rozkaz do wymarszu ?
-a mutacja ?
-matacja poczeka...
i tak musze wcześniej musimy musimy sie teleportować do miasta starożytnych
do Dorian ...tam mieszka Arcymag Wawrzyn Wilczełyko
ma dla mnie ostatni element układanki ,który załawi sprawe
a po za tym założe sie że ma do opowiedzenia ciekawą historie :3
.....
Cytat:
Nie szukaj tego czego nie chcesz znaleść i nie pytaj o to czego nie chcesz wiedzieć :rollk:
Generalnie to nie wchodź w historie przeglądarki ...twój mózg tego niewytrzyma :-/k

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane