Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345


0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 4.09.2020 17:50:53
Uncia Hortensis
Rabatka
Opera nie daje powiadomień, przypominajek, itd.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 4.09.2020 18:00:52
Arachne
Taur
Przeglądarki obsługują powiadomienia ze stron internetowych. Ale na dobrą sprawę nawet nie wiem jak to działa. To pierwsza rzecz którą wyłączam.

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 4.09.2020 18:20:21
Uncia Hortensis
Rabatka
Ja też. Ale ideą jest wabienie tych co ich tu nie ma, bo nie mamy "przeszkadzajek".
Myr

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 5.09.2020 5:17:25
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 5.09.2020 21:20:52

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 5.09.2020 5:41:16
Arachne
Taur
A no jest. Pamiętam jaka walka była żeby to wywalić całkiem bo przecież nikt tego nie używa.

1
(+1|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 5.09.2020 8:50:51
Uncia Hortensis
Rabatka
Akurat RSS jako coś atrakcyjnego dla osób co siedzą wyłącznie na "nowych" mediach to chyba zły trop.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 5.09.2020 9:01:51
Arachne
Taur
A skoro o RSSach mowa to jest na discordzie kanał który działa jako powiadomienia o nowych postach które bierze z RSSów. I tak zatoczyliśmy pełny krąg...
Załącznik:
png  unknown (5).png (189.84 KB; 961x747 px)
290_5f5337df3e314.png 961x747 px

-1
(+0|-1)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 5.09.2020 18:45:30
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 5.09.2020 21:33:46

-1
(+0|-1)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 5.09.2020 18:53:40
Leming Norweski
Anthro
Piszę ten post tylko po to żeby wam zrobić na złość. A kuku. User się uaktywnił. Marudzenie pomogło. :-Dk
Przeszedł leming polną drogą potknął się o kamień,
przeszedł leming polną drogą, potknął się o kamień
leming, to takie dziwne stworzenie jest,
że potyka się o kamienie cały dzień.

1
(+1|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 5.09.2020 20:28:11
Uncia Hortensis
Rabatka
Nie widzę sensu w tych dramatyzmach.

Aktywności nie ma, bo obecne sposoby konsumowania treści nie pokrywają się z metodami jak treści te są przekazywane na forum. Od tego jest właśnie introspekcja i analiza by dojść jakie zmiany mogą pomóc.

Anyway, póki jest to będzie forum :)
Myr

-1
(+1|-2)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 5.09.2020 20:56:39
Arachne
Taur
Dawno temu, gdzieś tak w połowie istnienia tego forum polfurs żył dramami. To co może jeszcze ożywić forum jest pojawienie się jakiegoś kontrowersyjnego tematu który sam z siebie sprowadzi starych użytkowników tylko po to, żeby stwierdzić "a właśnie że nie masz racji bo:". I potem już naturalnie jak to na forach rozbijanie każdej jednej odpowiedzi na pod-wątki i wybiórcze cytowanie fragmentów postów przedmówcy z pominięciem cytowania niewygodnych fragmentów i kłócenie się o to czemu ktoś tam nie ustosunkował się do...

Itd... Kiedyś to się działo. :)

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 6.09.2020 15:28:49
SuperStraight
.
Ostatnio edytowany przez Majzel dnia 9.09.2020 5:29:05

0
(+1|-1)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 8.09.2020 14:40:36
Leming Norweski
Anthro
Cytat z "Vetyt": (Link »)
Dawno temu, gdzieś tak w połowie istnienia tego forum polfurs żył dramami. To co może jeszcze ożywić forum jest pojawienie się jakiegoś kontrowersyjnego tematu który sam z siebie sprowadzi starych użytkowników tylko po to, żeby stwierdzić "a właśnie że nie masz racji bo:". I potem już naturalnie jak to na forach rozbijanie każdej jednej odpowiedzi na pod-wątki i wybiórcze cytowanie fragmentów postów przedmówcy z pominięciem cytowania niewygodnych fragmentów i kłócenie się o to czemu ktoś tam nie ustosunkował się do...

Itd... Kiedyś to się działo. :)


Czyli generalnie potrzebujemy animatora kultury, takiego który będzie elokwentnie trzymał poziom w dyskusji. Heh.
Tak szczerze myślę, że trzeba pozwolić się zagoić ranom, chociaż to może chwilę trwać. No i dawać samym sobą jak najlepszy przykład.
Ja przyznam nieraz miewałem bool doopy, i dalej go potrafię mieć. To jest właśnie też zaleta czatów, tam te rozmowy odbywają się o wiele szybciej, i nieraz po PMkach latają teksty w stylu 'nie przesadziłeś trochę'. No, przynajmniej u mnie. Zdecydowanie widzę pewną 'walkę generacji'. Ale to chyba 'normalne'. Wręcz jak zastałem obecny Polfurs.. to po prostu zdecydowałem się tu wrócić. Nawet zachęcałem innych. Zdecydowanie jest tu fundament na którym można budować.
Szacun i ukłon adminom, bo mogli to już dawno w cholerę rzucić i mieć wyrąbane. :-Pk
Przeszedł leming polną drogą potknął się o kamień,
przeszedł leming polną drogą, potknął się o kamień
leming, to takie dziwne stworzenie jest,
że potyka się o kamienie cały dzień.

-1
(+0|-1)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 8.09.2020 21:16:43
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
Cytat z "Leming": (Link »)


Czyli generalnie potrzebujemy animatora kultury, takiego który będzie elokwentnie trzymał poziom w dyskusji. Heh.


Czyli taki Vethuleion by się przydał? xD
冬が来ている!

0
(+1|-1)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 8.09.2020 21:27:30
Leming Norweski
Anthro
Cytat z "Iblis": (Link »)
Cytat z "Leming": (Link »)


Czyli generalnie potrzebujemy animatora kultury, takiego który będzie elokwentnie trzymał poziom w dyskusji. Heh.


Czyli taki Vethuleion by się przydał? xD


Myślę, że przydałby się ktoś kto by nie kończył każdego zdania za pomocą xD, i potrafił wszczynać dyskusję bez zwyzywania każdej strony. :-Dk
P.S To była auto-ironia.
Ostatnio edytowany przez Leming dnia 9.09.2020 10:05:32
Przeszedł leming polną drogą potknął się o kamień,
przeszedł leming polną drogą, potknął się o kamień
leming, to takie dziwne stworzenie jest,
że potyka się o kamienie cały dzień.

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 11.03.2021 2:15:24
PERMABAN
A kto umarł, ten nie żyje.

Edit: Bym się podzielił wspomnieniami, ale mi się nie chce - nic to nie da, a tylko bana dostanę za szczerość (znowu)
Ostatnio edytowany przez Marvinus dnia 11.03.2021 2:19:20

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 11.03.2021 9:16:28
Irbis
Bestia
Żeby banowanie tutaj miało jeszcze jakiekolwiek znaczenie. ;-)k
Zamiast forum żyją discord i telegramowa grupa.

Z nowości na discord:
- Vetycja zrezygnowała z administrowania (a nawet z uczestniczenia w życiu discordowego Polfursa)
- RSS feed z forum został wyłączony
- dostęp do NSFW po weryfikacji wieku
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+1|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 12.03.2021 22:03:50
PERMABAN
Cytat z "Toboe": (Link »)
Żeby banowanie tutaj miało jeszcze jakiekolwiek znaczenie. ;-)k
Zamiast forum żyją discord i telegramowa grupa.

Z nowości na discord:
- Vetycja zrezygnowała z administrowania (a nawet z uczestniczenia w życiu discordowego Polfursa)
- RSS feed z forum został wyłączony
- dostęp do NSFW po weryfikacji wieku


Mam bana na telegramie też. Też za szczerość.

Edit: gdzie jest czat na forum?
Ostatnio edytowany przez Marvinus dnia 12.03.2021 22:05:50

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 12.03.2021 22:38:16
Irbis
Bestia
Schowany do szafy na strychu.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego to forum jest martwe? (bo wszyscy przenieśli się na chaty - dop. redakcja)
Wysłano: 13.03.2021 1:35:34
PERMABAN
Cytat z "Toboe": (Link »)
Schowany do szafy na strychu.


Parodia.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane