Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



1
(+1|-0)
Kto z was bawił się kiedyś "magią"
Wysłano: 3.08.2018 1:01:16
Królik (bialy)
Anthro
Magia magia magia... sztuka tajemna znana od zarania dziejów... Różnie pojmowana przez różne grupy... Katolicy magię tępią bo pochodzi od szatana podczas gdy ateistyczni sataniści biora ją jako tę część nauki której nie zbadano... Lecz gdy mówimy o wspołczesnej magji to wychodzi nam jeden podział na magię białą szarą i czarną (biała zreguły służy do pomocy ludziom np. wysyłanie dobrej energji i raczej nie wymaga ofiary) (szara to połączenie białej i czarnej) (czarna służy do szkodzenia wywoływania demonów i z reguły wymaga ofiary chodzby z roślin). Podział drugi polega na tym że magia jest taka jaka intencja maga gdyż nie jest ani zła ani dobra sama w sobie. Magowie często wierzą w co chcą np. nie w demony a "byty astralne". Jeżeli magowi rytuał nie wychodzi to PAMIĘTAJ!!! to nie rytuał nie działa tylko MAG POSYSA. I jeszcze jedno... Magowie mówią że karzdy głupi może wyklepać inwokację i przyzwać byt ale odesłać go to już może być ciężko. Do praktyk magicznych zaliczają się świadome sny i OBE pod szyldem onejromancja. I pytam się was futer czy mieliście kiedyś styczność z magią i jak było?
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

0
(+0|-0)
Re: Kto z was bawił się kiedyś "magią"
Wysłano: 3.08.2018 1:34:28
Wilk Arktyczny
Anthro
Można powiedzieć że miałem i nadal mam spory kontakt z "magią". W sumie z wieloma zjawiskami paranormalnymi. Jednak moje spojrzenie, nie od strony chrześcijańskiej pozwala mi inaczej interpretować te zjawiska i w inny sposób pojmować ich znaczenie i działanie.

Jak było?
Mi się podoba. Lubię to, często mam z tym styczność i każdego dnia staram się powiększać wiedzę.

4
(+4|-0)
Re: Kto z was bawił się kiedyś "magią"
Wysłano: 3.08.2018 2:00:40
Rabbit
Anthro
Oglądanie Harrego Pottera się liczy?

2
(+2|-0)
Re: Kto z was bawił się kiedyś "magią"
Wysłano: 3.08.2018 8:17:25
Koń
Anthro
Cóż, ja jestem osobą konkretną i starającą się patrzeć na wszystko z naukowego punktu widzenia, więc w magię nie wierzę.

Ale np w Skyrimie robiłem buildy maga :-Dk

5
(+5|-0)
Re: Kto z was bawił się kiedyś "magią"
Wysłano: 3.08.2018 8:30:02
Anthro
Moja styczność z magią polega na znikającej w tajemniczy sposób wypłacie.
Ostatnio edytowany przez Matvey dnia 3.08.2018 8:43:42

2
(+2|-0)
Re: Kto z was bawił się kiedyś "magią"
Wysłano: 3.08.2018 8:45:30
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Nie babrałam się i mam do niej szczerą niechęć.
Ostatnio edytowany przez Anifel dnia 3.08.2018 8:46:36

1
(+1|-0)
Re: Kto z was bawił się kiedyś "magią"
Wysłano: 3.08.2018 8:52:28
Anthro
Cytat z "Anifel": (Link »)
Nie babrałam się i mam do niej szczerą niechęć.


A co dopier ma powiedzieć matka Polka po 2 porodach? "Czary Mary wiszą wary"?

1
(+1|-0)
Re: Kto z was bawił się kiedyś "magią"
Wysłano: 3.08.2018 9:00:00
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Specjalnie dla Ciebie Matvey. Nie mogłam się powstrzymać.

https://youtu.be/uXoWIYGvk7s
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=uXoWIYGvk7s


0
(+0|-0)
Re: Kto z was bawił się kiedyś "magią"
Wysłano: 3.08.2018 10:54:28
Królik (bialy)
Anthro
Cytat z "Haosu": (Link »)
Można powiedzieć że miałem i nadal mam spory kontakt z "magią". W sumie z wieloma zjawiskami paranormalnymi. Jednak moje spojrzenie, nie od strony chrześcijańskiej pozwala mi inaczej interpretować te zjawiska i w inny sposób pojmować ich znaczenie i działanie.

Jak było?
Mi się podoba. Lubię to, często mam z tym styczność i każdego dnia staram się powiększać wiedzę.


Niby udzieliłeś odpowiedzi.... lecz miałem wrażenie jakbyś próbował za wszelką cenę tej odpowiedzi nie udzielić. Mogłbyś o tych zjawiskach paranormalnych opowiedzieć?
0
(+0|-0)
Re: Kto z was bawił się kiedyś "magią"
Wysłano: 3.08.2018 10:55:34
Cytat z "Anifel": (Link »)
Nie babrałam się i mam do niej szczerą niechęć.


Co cię w niej odrzuca?
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

0
(+0|-0)
Re: Kto z was bawił się kiedyś "magią"
Wysłano: 4.08.2018 2:51:23
Wilk Arktyczny
Anthro
Mógłbym podzielić się częścią swojej wiedzy lub kilkoma opowieściami. To niewiele w porównaniu z moim doświadczeniem... ale są rzeczy które powinny pozostać takimi jakimi są teraz. Jeśli chcesz się czegoś konkretnego dowiedzieć pisz na pw.

0
(+0|-0)
Re: Kto z was bawił się kiedyś "magią"
Wysłano: 6.08.2018 3:20:26
Husky
Anthro
Wspomniałeś o świadomym śnieniu i OOBE. Swego czasu interesując się tematem świadomego śnienia i OOBE, jednak świadomy sen udało mi się osiągnąć w niewielkim stopniu, zaś do OOBE brakło odwagi. Dla mnie świadomy sen to nadal zwyczajny sen, który wytwarza nasza podświadomość, w przypadku Out of Body Experience natknąłem się na historie jak inny byt przeją kontrolę nad ciałem osoby, która dokonywała OOBE. To było jednak dość dawno i nie wykluczam możliwości, ze natrafiłem na najzwyklejszą creepypastę.
Close your eyes and count to Seven, when you wake you'll be in heaven!

0
(+0|-0)
Re: Kto z was bawił się kiedyś "magią"
Wysłano: 6.08.2018 5:39:36
Królik (bialy)
Anthro
Cytat z "Pietras": (Link »)
Wspomniałeś o świadomym śnieniu i OOBE. Swego czasu interesując się tematem świadomego śnienia i OOBE, jednak świadomy sen udało mi się osiągnąć w niewielkim stopniu, zaś do OOBE brakło odwagi. Dla mnie świadomy sen to nadal zwyczajny sen, który wytwarza nasza podświadomość, w przypadku Out of Body Experience natknąłem się na historie jak inny byt przeją kontrolę nad ciałem osoby, która dokonywała OOBE. To było jednak dość dawno i nie wykluczam możliwości, ze natrafiłem na najzwyklejszą creepypastę.


Ja świadome sny miałem od zawsze lecz teraz mam je żadko ,ponieaż przestałem je praktykować z powodu destrukcyjnego pływu na śniącego (byłem zmęczony,czytałem że jest szansa na to że się nie obudzimy,i z powodu wiary)
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane